BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.04.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
210
Dün
:
4633
Toplam
:
16250290

Adı Soyadı
E-Posta
Yorum
Hüseyin ORAN 24.03.2010 15:22:35
Sayın Vekilim; <br />Öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyor ve saygılar sunuyorum. 1967 Yozgat Haydarbeyli nufusuna kayıtlı olup halen Sivas İl Müftülüğünde memur olarak çalışmaktayım. <br />Yeni çıkacak olan Diyanet İşleri Başkanlığı yasasının özlük haklarında yapılan iyileştirme kapsamında çoğunlu İmam-Hatiplik kadrolarından geçen ve Genel İdare Hizmetler sınıfında çalışan memurlar mağdur olmaktadır. Çıkacak yasa içinde 657 sayılı Devlet Memurları kanunun 152. Maddesinin C- Din Hizmetleri Sınıfına dahil kadrolarda bulunanlardan sonra: yahut daha önceden bu kadrolarda çalışıp müktesep hakkı olanlardan ve halen Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde çalışıyor olmak ibaresinin eklenmesini, <br />Arz ederim. <br /> <br /> Hüseyin ORAN Sivas İl Müftülüğü <br /> <br /> <br /ɭ- Özel hizmet tazminatı yönünden <br />Tasarıda Din Hizmetleri sınıfında çalışan personelin özel hizmet tazminatında artış öngörülmektedir. Hali hazırdaki belirleme 657'nin 152. maddesinde yapılmıştır. Bu maddenin "C- Din Hizmetleri Tazminatı" bendinin (a) ve (b) alt bentleri değiştirilmekte, anılan bende yeni (d) alt bendi eklenmektedir. <br />Din Hizmetleri Sınıfına dahil kadrolarda bulunanlardan;yahut daha önceden bu kadrolarda çalışıp müktesep hakkı olanlardan ve halen Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde çalışıyor olmak <br />Yükseköğrenim mezunu olanların özel hizmet tazminat oranı ໄ'den ໓'e; <br />İmam-Hatip Lisesi mezunlarının özel hizmet tazminat oranı ໂ'den ໑'e; <br />Diğerlerinin ise özel hizmet tazminat oranı ຾'den ໍ'a çıkarılmaktadır. <br />Ayrıca, başvaiz, başimam-hatip, Kur'an kursu başöğreticisi kadrolarına atananlara ຜ'ına, <br />uzman vaiz, uzman imam-hatip, Kur'an kursu uzman öğreticisi ve başmüezzinlik kadrolarına atananlara ຈ'sine, <br />kadar ek özel hizmet tazminatı verilmesi öngörülmektedir. <br /> <br /> <br />

Remzi ATAMAN 08.03.2010 16:50:00
Sayın Yozgat Milletvekilizi Bekir BOZDAĞ, <br /> Belediyemizin mali imkanlarının yetersizliği nedeniyle Esenli belediyesi işçi ve memurları olarak aylardır maaş alamıyoruz ve çok mağduruz.657 Sayılı D.M.K.nun 164.maddesi memur maaşları her ayın onbeşinde peşin ödenir diyor(Belediye memurları hariç demiyor)Anayasamız T.C.Devleti sosyal hukuk devletididir diyor.Anayasımızın 127 maddesi gereği belediyeler devletimizin vesayeti altındadır.Tüm bunlara rağmen maaşlarımızı alamıyoruz.Belediyemize maaşlarımızın ödenmesi için acilen mali yardım yapılmasını saygılarımla arz ederim.

dursun ersoy umutlu kasabası akdağmadeni 05.03.2010 23:16:27
e sayın vekilim umutlu kasabasından eski belde başkanı olarak şu haksızlığı dileğetirmek istiyorum sayın vekilim sene de bir çiftçiye verdiğiniz ğübre ve mazot desdeği onunda yüzde altısını banka kesiyo hemi çiftçininparasını bir hafta ğeç dağıtıyo hemde çiftçiden 110 70 80 60 50 para kesiyo bu adalet değil

İlyas Bulut 04.03.2010 17:01:08
Sayın milletvekilim. Ben Akdağlıyım. Çocuğum Askeri Lise 3. sınıftan ayrıldı.Bana 45.000TL bOrç çıkarıldı. Tek maaş ve 4 çocuğum var. TBMM' de tazminatlarla ilgili bir çalışma yok mu? selam ve saygılar.

delikurt 27.02.2010 00:05:44
sayın editör mesajlarım neden yayınlanmıyor yalakalık yapmadığımız içinmi biz YOZGATLIYIZ benitemsil edenleri onlara yağçekerek değil doğruları söyleriz tekrar soruyorum vekalet verdiğim ANKARA sıcakkoltuklarında oturup iş aş derdi olmayanvekillere YOZGATTA İŞSİZLERİN DERDİNE ÇARE OLDULARMI KAÇ TANE FABRİKA VEYA BİR İŞ YERİ AÇILDI GEÇEN 8 YLDA CEVAP VERSİNLER BU MİLLETİN BOŞLAFLARA KARNI TOK GELİP SAĞDA SOLDA YAPILAN YOLLARDAN BAHSEDİYORLAR 8 YILDA YAN GELİP YATSALARDI YA ONUDA YAPMASALARDI MİLLET İŞ VE AŞ DERDİNDE LAF DEĞİL...

OĞUZ YAZAR 25.02.2010 15:31:52
Sayın Vekilim. Sizlere minnet borçluyuz. İyi ki AKP var, iki siz varsınız...Kim ne derse desin , biz sizinleyiz, KISKANANLAR ÇATLASIN. doğru yoldasınız, durmak yok YOLA DEVAM...

abdullah 23.02.2010 21:42:38
Ak parti Türkiye'nin umudu. Yozgat üniversiteyi, bölünmüş yolu, hızlı treni, toplu konutu, doğalgazı, fakülte hastanesini, adalet sarayını, emniyet sarayını ... Yozgat Ak Parti ile sahip oldu. Köy yolları toz topraktı. Köy yollarını siz asfalt yaptınız. Ben köyüme şimdi asfalttan gidiyorum. Türkiye'yi de değiştiriyorsunuz. Bu hizmetlerin devamı için yeni dönemde de AK PARTİ diyorum. sayın vekilim Yozgatlı sizinle beraber. Biz yaptıklarınız biliyoruz. Parti militanlarına aldırma. Parti militanı olmayanlar, hem yapılanları görüyor,biliyor, takdir ediyor ve hem de size dua ediyor. Duamız sizinle.Siz cesur olun, dik durun yeter. Biz arkanızdayız.

Melike cavdar 20.02.2010 23:00:06
yozgatı bitirdiniz simdide sırada ülke mi var 7 yılda yozgatta ne is yaptınız hangi temel atma tönrenine geldiniz hangi şirketin açılısına katıldınız öncelikle bunların hesabını veriniz vatandasa..

bordo6666 17.02.2010 02:20:17
degerli hemşerilerim bırakın şu yagcılıgı bırakın hoşafcılıgı bırakın menfatlenmeyide eger millet vekilimiz ise bize yozgatımıza neyapmış e neyapmış onu söylesin bize..yorumda yazmısınız bızı zıyarret ettıgın için sagul vekılım buneyaa ALLAH aşkına yagcılık yapmayın ömrünüz yagcılıkla geçti gerçekci olalım gerçekci kimse unutmasınki başta sn:milletvekili sözüm sana ve yagcılara menfaatcilere egerçalışmaz yatarsan unutma bu dünya sultan süleymana kalmadı.eger çalısmayıp gününü gün ediyosan iyi ye ALLAHA hesap verirken neyapıcan acaba....memleketinin gençleri işsiz gezsin gurbette sürünsün.cebınde 25 kuruş cay parası olmasın senın belde beledıye başkanların yıllarca yagcılarını cebını doldurdu eyyy vekilim..

ALI BOZDAG 16.02.2010 23:20:48
Sayin bakanim Ben Hollandada yasayan Bektasli kasabasinin bir ferdiyim ,bektaslimiz Yollarinin tamamlanmasi icin ne zaman odenek verilecek Bektaslimizin belediye baskani super bir insan calismak istiyor ama odenek yok ne yapsin lutfen acilen bektaslimiza odenek saygilarimla.

çetin koçsoy 16.02.2010 20:39:52
ben çevre ve orman bakanlığına bağlı özel çevre koruma kurumunda şirket şöförü olarak üç aydır çalışmaktayken bana hiç sebep gösterilmeden şirkete gitmemi söylediler sirkete gittiğimde kurum memurlarından birisinin yakınını almasını söyleyerek benim çıkarılmamı söylemişler yardımlarınızı bekliyorum tel 0546 877 07 09 saygılarımla

Arif Demir 12.02.2010 08:59:55
Yozgat gençleri işsizlikten kıvranıyor.İnsanlar asgari ücretli iş bulmak için 100 tombarlak aşıyor. <br />Siz elinizdeki gücü Yozgatlı gençler için kullancağınıza partinizin ilçe başkanının çocukları için kullanıyorsunuz.Örnek:Boğazlıyan ilçe başkanının oğlu TRT'de 4.000 TL lik işe aldırdınız. <br />Üstelik maaşı bir ay tek bir çift.Yani ortalama gelir aylık 6.000 TL. <br />Ama unutmayalımki ilçe başkanlarının oyu ile bizlerin oyu aynı değerde. <br />Bize 600 liralık iş bulsanız size ömür boyu minnettar kalırız.İlçe başkanları siz iktadardan düşünce hop başka partiye. <br />Anketlere göre partiniz büyük bir oy kaybediyor. <br />Bunun temeli işsizlik,işsizlik,işsizlik ve en son açılımdır. <br />Seçim yaklaştı. <br />Seçim için geldiğinizde bunları sizin yüzünüze haykıracağız. <br />Sizleri ilçe başkanları kurtarsın.

Aşşe nur 09.02.2010 22:51:51
icraat yok laf çok doyduk bu boş vaadlere yozgatlı aç işssiz yoksul bunu arastırın buna kafa yorun.. Yozgatta yaptığınız ne varda kalkıp MHP ne laf yetiştiriyorsunuz öncelikle ilinizin sorunlarına çözüm sunun basbakanın değil..

Bekir Yesilay 09.02.2010 19:42:30
sayin vekil mhp ile ugrasma yerine Yozgatin sorunlariyla ugrassaydiniz sanirim Yozgat bir arpa boyu yol alirdi. Birde Osman durmusla ugrasacaginiza Basbakana Peygamberim gibidir diyen Aydin il baskaninizla ugrassaydiniz onu görevden alsaydiniz o kavgalar yasanmayacakti. Yaniliyormuyum sayin vekil 1 sene bu il baskanina tahammül ettiginize göre o sahisin söylediklerine demekki sizlerde katiliyorsunuz ben öyle anliyorum

necati 07.02.2010 12:45:43
sayın vekilim,meclisin meselelerinden yozgata bu sıralar vakit alıramıyorsun herhal.şu teşvik konusunuyla ilgilenebildiniz mi,neticesi ne?

BU MİLLETVEKİLİNE GELEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45