BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.04.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
174
Dün
:
4633
Toplam
:
16240520

Adı Soyadı
E-Posta
Yorum
ismail 01.09.2009 01:35:23
Daha dün imza attıkları kağıtları unutanlar bugün bağıra çağıra milliyetçilik nutukları atıp insanların kafasını bulandırmak istiyorlar.Devlet Bahçeli ilk önce iktidardaki yıllarının hesabını verip konuşursa daha inandırıcı olur.Şu ülkede dikili taşı olmayanlar meydanlara çıkıp millete akıl vermeye kalkmasınlar... Hükümetimizin açılımını desteklemeyerek Türkçülük yaptıklarını sananlar bilmeden bu ülkeye 25 yıldır büyük zararlar veriyorlar.Bu topraklarda sadece Türkler yaşamıyor ki sadece onların hakları korunsun da diğerlerinin hakları ellerinden alınsın.Doğuda yaşayan ve Türkçe bilmeyen binlerce insanın kendi dilinde eğitim almasını engellerseniz bu insanların arasından çıkacak bilimadamlarını daha baştan yok etmiş olursunuz.Kendi dillerini konuşmaktan haklarını aramaktan başka hiçbir suçu olmayan o masumların dillerini yaşantılarını ellerinden almakla kardeşlerimizi kendimize düşman ediyoruz.
Kuru milliyetçiikle hiç bir yere varılamayacağını 25 senedir hala göremediniz mi?Madem yıllardır bu binlerce insanı görmezden geldiniz, her şehidimizin sizin üzerinizde hakkı var demektir.Bu saatten sonra ülkücülerin bu ülkeye yapacağı en faydalı iş hükümetimizin açılımına destek vermekle olur,sadece zarar veren bir milliyetçilik fikriyle bir arpa boyu yol alamadık ve alamayacağımız da açık bir gerçektir.
Gelin mantıklı düşünün!Elele verip birlik olacağımız yerde yaptığımız şu anlamsız kavgaya bir son verelim.Bu kardeş kavgası sona ererse bu ülkenin önü açıktır, yoksa yerimizde saymaya devam ederiz...

Harun Tan 31.08.2009 13:49:40
Mhp İl başkanının 30 Ağustos mesajını okudunuz mu okumadıysanız hatırlatalım..Belki gerekli cevabı alırsınız."Bugün bu ülkede sözde açılımlarla ülkeyi bölmeye ve parçalamaya çalışanlar, demokratik açılım veya Kürt açılımı adı altında dış güçlerin taşeronluğunu yapanlar şunu çok iyi bilmelidirler ki, bu ihtişamlı zaferleri ve ortaya çıkan muazzam eseri Türk milliyetçileri asla unutturmayacaktır. Milletimizin asil vicdanında, mukaddes bir hatıra ve nişan olarak sonsuza kadar mutlaka yaşatılacaktır.
MHP milli ruhun yaşatılması ve bu ülkenin bölünmez bütünlüğü için mücadelesini önüne çıkan boz dağlara sarp yollara rağmen sürdürecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye’nin en fazla şehit veren illerinden birisi olan Yozgat şehrimiz bu şehre ve bu ülkeye ihanet edenleri asla unutmayacaktır. Bu hain pusunun içerisinde yer alanlar 30 Ağustos deyince; gözleri hasretle yaşarmayan, göğüsleri gururla kabarmayan, yürekleri coşkuyla çarpmayan, boz bulanık duygulara kapılanlardır." tesekkürler başkan..

tekin 31.08.2009 10:32:11
Bekir bey Allah razı olsun senden.Yozgatın haklı sesi ve gururu oldun. seni seviyıruz.

Nihat ALAN 30.08.2009 17:21:42
30 Eylül perşembe günü Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergin'in Ankara'da düzenlediği Baknlıkça kabul edilen projelerin açıklandığı gün bizim gözlerimizde siz millet vekillerimizi aradı Diğer illerim millet vekilleri gelip destek oldular başkanlarını tbr ettiler siz nerdeydiniz ?Aynı durum TOBB seçiminde yaşandı mademki bizim millet vekilimiz olduğunuzu söylüyorsunuz o zaman sizde yozgatlıya sahip çıkınız. Sorgun Ticaret Odası Meclis Başkanı NİHAT ALAN

alp 26.08.2009 22:45:47
bekir bey son demiciniz çok ağır oldu.ülkücüler sizi affetmez.

Kazım Kılıç 22.08.2009 00:58:52
Sayın Vekilim,
Önce sevgi ve saygılarımı sunarım.
Boğazlıyan İlçe Teşkilatı 5 aydır kapalı.İlçe başkanı ne toplantı yapıyor nede yaptırıyor.
Çünkü toplantılardan rahatsız oluyor.
Sizin sayenizde oğlu TRT'ye girdi.Tam üç yeğeni ise Hastanede çalışıyor.
Bu kişi size güvenip burada tek başına at oynatmaya çalışıyor.
Tek amacı önce evlat ,sonra yeğen sonra akrabalarını işe yerleştirmek.Lütfen bir Boğazlıyan'a gelin geniş katılımlı bir toplantı yapın.
Aradığımız zaman bulunmuyor.Hayatı iş takibi ile geçiyor.
Öğretmen birisinin ilçe başkanına olmasına sevinmiştik ama Nafiz bundan yüz bin kere daha iyiymiş.
En derin sevgilerimle.

YOZGATLI 18.08.2009 13:38:32
İnsanlar doğdukları gün itibari ile hep mücadele ederler. İyi yada kötü, her kimliğin kendince bir mücadele şekli vardır. Bu bazan doğaçlama bazanda şuurlu, istiyerek ve bilerek olur. Ama herkes kendi potansiyeli nisbetinde bir çaba içerisindedir.

Bu mücadele şekillerinden benim konumu ilgilendiren kısmı isteyerek bilerek yapılan mücadeledir. Tabikide bununda müsbet olanı menfi olanı vardır. Yine benim konumu ilgilendiren kısmı burada müsbet olanı tabi. Matruşka gibi oldu değilmi.

Burada çıkış noktamız, kişinin hayat mücadelesinde varacağı hedefe seçtiği yol üzerine;

İyi niyetle yola çıkılmıştır. Tabi hedef kazanmak, kariyer edinmektir. Müsbet yollardan çizgiden şaşmadan çok kazanmak, kariyer sahibi olmak,işadamı olmak, yönetici olmak v.s,v.s, buraya kadar hiç bir sorun yok. Olmamalıda. Kişi çalışmış, mücadele etmiş, ter dökmüş karşılığınıda ALLAH' da vermiş se alacak tabi.

AMA LÜTFEN SAYIN MİLLETVEKİLLERİMİZ, ADINIZ ÜSTÜNÜZDE SİZ "VEKİL" SİNİZ. ASIL DEĞİL. SİZ YUKARDAKİ DEĞİLSİNİZ. SİZ ORAYA KİŞİSEL KARİYER EDİNMEK, KAZANÇ ELDE ETMEK İÇİN GÖNDERİLMEDİNİZ. BU MEMLEKETİN İNSANI SİZE HİZMET EDESİNİZ DİYE GÖNDERDİ. SIRTINIZDAKİ ATEŞTEN GÖMLEĞİN FARKINDA OLUNUZ.

Bu düşünceler sadece samimi bir duygu transferi adına yazılmıştır. Ne yazıldıysa o anlaşılması dileğiyle. ALLAH hepimize basiret ve ihsan nasib etsin.

Selam ve Dua ile.

Berlin den N . il 17.08.2009 16:46:18
Yozgata hizmet gelmediginden sikayet ediyorsunuz. Birtarafdanda bekir Bozdaga basarili Diyosunuz. Bunun hangisi dogru. Sayin vekilreimiz su anda basbakanin en yakininda eger oyunuzun degeri görseydi bu yedi sene icerisende yozgatada farikalar getirlerdi. Oyunuzun degerini bilmezseniz oturup aglamayin Bakin dogulu vatandaslara Oylariyla neleryaiyor. Insallah bu size dersolur.

Sorgun ramiz 17.08.2009 03:07:51
Sayin bozdag su meshur kürt aciliminizla ilgili (SAYIN ÖCALANIN) yol haritasini merakla bekliyoruz. Hükümet adina aciklamalari genelde ya siz yada sayin Cemil Cicek acikliyor. Cok merak ediyoruz lütfen en kisa zamanda aciklayin. Ayrica hükümet olarak güneydoguya yüklü miktarda paralar aktaracakmissiniz yatirimlar yapacakmissiniz. Bildigim kadariyla siz Yozgat milletvekilisiniz. O yatirimlardan paralardan söyle sadaka niyetine bir nebzede su Vekili oldugunuz Gariban Yozgatada gönderseniz diyorum. Tabii yinede tayyip bey bilirde. 2001 yilindki genel secimleride cok merak ediyorum acaba o secim döneminde Yozgata geldiginizde miting meydanlarinda Yozgatlilara ne anlatacaksiniz Yozgattaki Sehit ailelerine ne anlatacaksiniz. Türkiyenin güneydogusunu verdik terörü bitirdikmi diyeceksiniz. Gariban Yozgatlilar sizin hak ettiginiz yatirimlari güneydogulu ayrilikcilarami yolladik diyeceksiniz. Gercekten merak ediyorum. O zaman acaba Yozgata gelebilecekmisiniz. Sayin bozdag hani bunlar cahil gariban bir Yozgatlinin merak ettigi konular yoksa sizi elestirdigimden felan degil. Durmak yok vermeye devam... Sayin editör umarim yayinlarsiniz tarafsiz bi sekilde. Saygilar

fiko 13.08.2009 11:57:09
sayın vekilim yozgatlı bürokratlara ne zaman sahip çıkaçaksınız yabancı illerde görev yapan biz yozgatlı bürokratların sıkıntılarını nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz size nasıl ulaşırız

doğan akdoğan 12.08.2009 17:21:55
SN ERDOĞAN ÖNCELİKLE SİZİN YÖNETİMDEN HİÇBİR ZAMAN GİTMENZİ İSTEMEDİĞİMİ BİLDİRMEK İSTERİM.mhp,chp,dsp,........BU PARTİLERE VE TV DE ÇIKIP YALAKALIK YAPAN İNSANLARA ALDIRIŞ ETMEYİN SONU NA KADAR AKP......... SİZEDE BAŞARILI OLMANIZI DİLİYORUM.....

celal altıok 10.08.2009 13:41:20
sayın vekilim bozdag çok yazdım hiç ilgilenmediniz yozgat küçülür yozgat bakımsız kalır yozgat fakirleşir buna sebep yozgatı yönetenmi yoksa ben vatandaş celalmı yozgat vekileri ve yozgat valisi ilçe kaymakamı bir araya gelin gücünüzü birleştirin yılardır utanç abidesi olan saraykent hastanesini faliyete geçirin eger maddi gücünüz yetmiyorsa ben izmirde camilerde sizlerin adına yardim toplata biliri saygılarımla

yozgatlı 07.08.2009 12:34:43
Sayın Sinan ERDOĞAN;

Mesele kimin, kimileri nereye getirdiği değil, bu kısır döngüden artık kurtulmak gerekiyor.

Çünkü bu tür tartışmalar sen ve benim aramda var. İnanki yukarda o eleştirdiğin insanlar hiç birinin arasında tv ekranlarıdaki gibi bir ayrılık karşıtlık yok. Onların hepsi, burada fazla amiyane kaçar ifade diye sadeleştiriyorum, tek bir noktada birleşiyolar sadece menfaat.

O yüzden bizim buradaki derdimiz senin partin benim partim yada senin oy verdiğin benim oy verdiğim olmamalı. Çünkü hangisine verirsen ver, iktidar olunca hepsi aynı.

Hulasa; bizler elimizden geldiği nisbetçe burada tepkilerimizi,dileklerimizi,isteklerimizi uygun platformlarda medeni bi şekilde dile getirmek olmalı.

Bu sayının çoğalması lazım, öyleki bizi yönetenler artık yozgatlının bir potansiyel oy güruhu olmadığını anlasın. İşgal ettikleri yerin bir sahibi olduğunu ve oranın bir cazibe merkezi değil bir ateşden gömlek olduğunu anlasın.

Selam ve dua ile...

hamdi şahin 06.08.2009 22:17:46
sayın vekilim bu zamana kadar türkiye görmediği hizmetleri gördü kim ne derse desin sizler hizmet ediyorsunuz.yaptığınız işler hizmetler için teşekkür ederim akp her zaman bir numaradır.

mehmet 04.08.2009 02:13:51
vekilim bu sorguna fakulte nezaman yapılacak çok merak ediyorum

BU MİLLETVEKİLİNE GELEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45