BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.04.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
219
Dün
:
4633
Toplam
:
16250249

Adı Soyadı
E-Posta
Yorum
halil 03.08.2009 20:57:54
sonuna kadar akp!!!

adem 02.08.2009 12:44:51
bilal yazmayım yazmayım dedm ama tam cahilmişsin daha dn il başk. koltuğuna oturan adamın sözü başbakanın en yakın adamlarından birisi olan bekir bozdağ ın sözünden çok geçecek öyle mi sen buna gerçekten inanıyor musun listeyi cemil çiçek yapar bekir bey de ya 1 de bilemedin 2. sırada olur ..

sinan ERDOĞAN 01.08.2009 21:03:21
YAŞASIN AK PARTİ,YAŞASIN TAYİP,YAŞASIN BEKİR BOZDAĞ,VE YAŞASIN AK PARTİYE OY VERENLER...NE MUTLU AKP YE OY VERDİM DİYENE...ÇOK DEĞERLİ YOZGATLI HEMŞERİLERİM BIRAKIN ŞİKAYETİ BUNLAR KENDİ BAŞLARINA GELMEDİLER BUNLARI BAŞIMIZA SİZ GETİRDİNİ

latif 01.08.2009 16:31:55
yozgat herzaman unutulmaya mahkum edilmiştirr..

hatice batur 01.08.2009 15:35:19
sayın vekilim ben sorgun merkezden yazıyorum sag bacamda özrüm var,kızmeslek mezunuyum,5yıldır usta öğreticilik yapıyordum,ama buyıl lise mezunlarını almıyorlar,ben işsiz kaldım.EŞİMİN İŞİ Yok birtane bebeyim var ben onun karnını nasdıl doyuracam,açık öğrertimde okuyorum ben ono para yatıramassam devam edemem biz sizleri oraya boşa göndermedik,çözüm üretin.BU USTA ÖĞRETİCİLERİN HALİ NEOLACAK bizartık ana sınıflarında olmayacakmıyız.Bize bir çare bulun,bzim durumumuza uygun yerlere yerleştirin mesela çocuk yuvaları,ben kpss tercihlerinde sosyal yardımlaşma kurumlarını tercih ettim gene çıkmadı neolur banayardımelinizi uzatatın.Saygılarımla

yozgatlı 31.07.2009 17:27:54
Sayın Vekil;

Merak ediyorum; burada yazılanları okuyormusunuz?

Okuyorsanız, tabiki hepsine cevap yazamazsınız ama lütfedip en azından memLeketinin dertlerini dert edinmiş şu insanlara haftada yada onbeş günde bir cevap yazın...

Bizim insanımızın morale ihtiyacı var, marifet iltifata tabi demişlerya büyüklerimiz, o bağlamda.

bilal 30.07.2009 22:45:28
biliyorsunuz yozgatın milletvekili sayısı dörde düştü.bundan sonra ikisini ak parti,öbürlerini de mhp ile chp bölüşür.bundan sonra yozgatın listesini de cemil çiçek,mehmet çiçek ve yusuf başer üçlüsü yapar.yani 1.sıra mehmet çiçekin 2.sırada yusuf başer olur.söylemeye çalıştığım şu... mehmet çiçek sizleri kuşa bakıttı,hepiniz uyudunuz.sana ,abdulkadir ve osman beye şimdiden geçmiş olsun..

NADİR 30.07.2009 03:40:02
SAYIN BOZDAĞ BEN SARIKAYADAN YAZIYORUM DİĞER VEKİLLERE GÖRE EN MAKUL VE AKLI BAŞINDA OLANSINIZ.SARIKAYADA YAŞANAN YADA M.ÇİÇEK TARAFINDAN SARIKAYAYA ATILAN KAZIĞI BİLİYORSUNUZ JEOTERMAL ISITMA!3 YIL ÖNCE SAYIN ÇİÇEK VALİ BEY VE ORHAN MERTOĞLU HERHAFTA İLÇEYİ ZİYARET EDER,HALKI JEOTRML ISITMAYA TEŞVİK EDERLERDİ VE BUNDADA BAŞARILI OLDULAR BİRTARAFTAN DEVLETİ DİĞER TARAFTAN VATANDAŞI ORHAN MERTOĞLUNA TESLİM ETTİLER.ŞU ANDA DURUM ORTADA O.ZIRTOĞLU KAÇTI ISITMA ŞİRKETİ İFLAS ETTİ VATANDAŞIN PARASI GİTTİ. BİZİM VEKİLİN AKLI PEK BASMAZ BUKONULARADA BARİ SİZ BUKONUDA BİRŞEYLER YAPSANIZ SAYIN BOZDAĞ.BU İŞLERDE SİZİN HİÇBİR DAHLİNİZ OLMADIĞINI BİLİYORUZ O NEDENLE SİZ NEDERSENİZ HAKLI OLURSUNUZ NE OLUR ÇIKARIN ŞUNLARIN İPLİĞİNİ PAZARA PARALARIMIZ GİTTİ BARİ YÜREĞİMİZ SOĞUSUN .SAYGILARIMLA..

Selahattin DÜŞMEZ 29.07.2009 09:17:21
Hakkari nin Çukurca ilçesi Yozgatın Şefaatli ilçesinden daha fazla gelişmiş biryerdir Türkiye haritasına bakın tam ortasında Şefaatli vardır.Sayın vekillerimiz ilgi ve bilgilerinize sunulur
TŞK

mehmet sarı 28.07.2009 09:01:19
Sayın vekilim!
Sonunda il başkanını atattırdınız gerçi sizinle pek alakası yok ama ben yinede seçim olmadan atamanın olmasını içime sindiremiyorum.Aklım almıyor nasıl bir demokrasi ya herşeyi genel merkezmi yapacak sizlerde buna alet oldunuz.Ben bu parti kuruldu kurulalı oyumu verdim ama gördümki boşuna vermişim artık ben ve ailem vermeyi düşünmüyoruz.Başarı konusunda bütün vekiller sınıfta kaldınız.Yazık bu yozgata neden insanlarımız uyanmaz anlamıyorum.Sizleri tebrik ediyorum sayın vekiller..

Ahmet Pınarcı 26.07.2009 22:11:57
Değerli Milletvekilim
Meclis çalışmalarını dikkatle takip etmekteyim,gerçek bir milletvekilinin yapması gerekenleri başarıyla yapıyorsunuz.yorumları biraz taradım sorun aynı dert aynı sanırım kantarın topuzunu sizinde biraz Yozgat problemlerine çevirmeniz lazım. Yozgata her gittiğimdebiraz daha gerilemiş biraz daha gözü yaşlı görüyorum.
Artık Yozgat a refah gelsin Yozgat insanları gerçekten bunu hakediyor bu halk gerçekten çok kahraman,ADAM GİBİ ADAM Artık bunu farkedin.
Selamlar aygılar.

aktan 25.07.2009 10:44:23
bilmelisinizki artık mehmet çiçek öyle kolay lokma değildir. durur durur 9o'dan vurur.bundan sonra yozgat merkezde mehmet çiçieğin ve yusuf başerin borusu ötecektir.siz de dinleyeceksiniz.en iyisi siz akdağ ile meşful olun.

nurettın çamlibel 24.07.2009 12:35:29
sayın miııetvekililer yozgat tın isminin bozoh olarak dehışmesinı istiyorum

yozgatlı 23.07.2009 16:56:28
Sayın milletvekili;
Ben Ankara da yaşayan yozgatlılardanım. Memleketimden 20 yıldır ayrı yaşıyorum ailemin fertleri halen yozgatta. Bizleri dışarı iten sebebleri defalarca buradan yazdık yazdılar, tekrar etmenin anlamı yok, sizde bunun en farkında olanlardansınız umarım. Umarım çünkü bu güne kadar yozgat adına yola çıkmış gelmiş geçmiş tüm siyasetçiler ve sizlerden lütfen memleketinize sahip çıkmanızı istiyorum. Bu türkiyenin doğusunun adı çıkmış mahrumiyet bölgesi diye, hadi ülkeyi yöneten diğer siyasetçileri bir kenara bırakalım, siz yozgatlı siyasetçiler neden bu durumu görmezden geliyorsunuz, yozgat bu gün bir çok doğu illerinden daha fakir daha yoksun daha mahrum.
Erzuruma giden Cumhurbaşkanını birde yozgata getirsenize orada yapılmak istenenlerin yarısınıda yozgat istesenize. Size ne engel oluyor. Biz yozgatlılar üzerimizden öü toprağını ne zaman atabileceğiz.
Lütfen yozgata sahip çıkın.

Duyarlı-Dursun 22.07.2009 16:20:03
Sy.Bekirbey Genel merkez İlbaşkanlığı içineniyisini yaptı.Çünkü kendilerinin seçilmesi içindelege yazan İlveilçebaşkanlarından ne hayır gelir;gelmedide Şaibeleriileyozgatta Tayyibbeyin rüzgarını azda olsa kestiler;ama temiz yeniyönetim yenidendoğmuşgüneşgibi aydınlatır.Sizded ricam şu geçmişteki(partinin Kur.İtibaren)şaibeye ismi bulaşmış tümünü tezleyin şuandadevrik ilbaşkanına nasılsevinmişse onlarada öyle sevinecekler.Temiz yönetim,Temiz toplum saygılar..................

BU MİLLETVEKİLİNE GELEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45