BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
193
Dün
:
4936
Toplam
:
13339973

Adı Soyadı
E-Posta
Yorum
CENGİZHAN ASİLTÜRK 24.01.2013 11:25:23
SAYGIDEĞER, SAYIN VEKİLİM,ÖNCE SELAMLAR,İKTİDAR PARTİSİ MİLLETVEKİLİ OLARAK,GÜZEL YOZGAT İLİMİZE,KAZANDIRDIĞINIZ,YAPTIĞINIZ VE YAPACAĞINIZ,HİZMET VE ÇALIŞMALARINIZDA,ÜSTÜN BAŞARILAR VE MUVAFFAKİYETLER DİLER,HER DAİM OLMASINI TEMENNİ EDERİZ.SAYIN VEKİLİMİZ,BİZİM TALEP VE İSTEĞİMİZ,BİRİNCİSİ,KARAYOLLARI ŞUBESİ,İLİMİZ İÇERİSİNDEKİ,MEVCUT YOLLARIN YAPIMIYLA VE BAKIMIYLA,PEK İLGİLENMİYOR.İKİNCİSİ,SANKİ ÜVEY EVLATMIŞIZ GİBİ,HER YERE VE HER İLÇEYE YAPILAN GENİŞ DUBLE YOLLARIN,ÇOK UZUN BİR MESAFELİ YOL OLMAMASINA RAĞMEN,HAKİKATEN YAPIMI ÇOK ZAMAN GEÇMİŞ OLAN,ŞEFAATLİ-YOZGAT ARASI YOLUMUZ,NEDEN YAPILAMIYOR,YAPILMIYOR.BİRAN EVVEL,BU YOLUMUZUNDA,DUBLE YOL OLARAK YAPILMASINI,SİZDEN,HALK OLARAK TALEBİMİZ, BU ÇOK ÖNEMLİ KONUDA,İVEDİ,GEREĞİNİ YAPACAĞINIZI VE YARDIMCI OLACAĞINIZI,ÜMİT EDERİZ.GÜZEL YOZGATIMIZ,HİZMETİN VE HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR.HİZMET VE ÇALIŞMALARINIZDA ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİZ.ALLAH YOLUNUZU DAİM AÇIK ETSİN.SEVGİ SAYGI VE SELAMLARIMIZLA.24.01.2013

AHMET ERDEM 23.01.2013 13:15:40
Selam Öncelikle mübarek kandilinizi kutlar hayırla vesile olmasını temenni ederim. <br />Sayın vekilim sizler bir hukukçu olarak adliyedeki prsolenlerin çalışma şartlarını çok iyi bilmektesiniz, Sayın Meclis Başkanımızın Adalet Bakanlığı yaptığı dönemde bizlere önce nöbet parası olarak verilen bir iyileştirme vardı, daha sonra dan bu nöbet parası kaldırılarak mesai olarak tarafımıza 200 tl para ödeniyordu 2013 yılı başından itibaren bu paraların kaldırıldığı, bunun çıkartılmasında amaç adliye çalışanlarına bir nevi maddi destek olarak sayın Meclis Başkanımız olan Cemil Çiçek tarafından biz çalınlara bir nevi destek için çıkartmıştı. <br />Bu giderlerin kesilmiş olması nedeniyle tekrar bu adliye çalışanların bu kadar iş yükü ve özveri ile çalışmaları karsılığında hükümetinizce veya Adalet Bakanlığınca bir çalışmanın olup olmadığı, bu konuda bir hukukçu olarak adliye çalışan personellerinin sıkıntılarını bildiğinizden dolayı tekrar sizlerden bu konuda yardımcı olmanızı bekliyoruz. <br />Saygılarımla

Muhittin Karaca 15.01.2013 12:47:09
sayın vekilim değerli başkanım , 2011 seçimlerinden bu yana yapmış olduğunuz icraatleri , ilimize yapılacak olan proje ve yatırımlarda göstermiş olduğunuz çabaları yakından takip ediyoruz. Allah sizden razı olsun . Allah yolunuzu açık etsin .Yozgatımız her şeyin en güzelina layık.

kursad 15.01.2013 01:32:49
Sayin vekilim <br />Defalarca yazmamiza ragmen magduriyetimizle ilgili bir aciklamada bulunmadiniz.Bizler is yerlerini kapatip BAGKURUMU zu donduran vatandaslariz.Geriye donuk prim borclanmasi istiyoruz.Fakat kanunda boyle bir madde yok deniliyor.Ne yazik ki mecliste gececek olan son SGK kanununa bir madde ekleyemez miydiniz....ama kendinizi cok iyi düsünüyorsunuz.Gecici bir madde ile milletvekillerinin 2 yildan az sürede emekli olmasini sagliyorsunuz.Gerci bu yazi size ulasmaz.Partinizin ADALET anlayisi partililerinize ve yandaslariniza,Insallah bu yazim size ulasir.Ilce gezilerinize ciksaniz yuz yuze bu sorunumuzu iletecegim.Tabii partilerle gezmez tek basiniza esnaf ziyaretleri yaparsaniz.Gerci sizi gormedim taniyabilirsem.Calismalarinizda basarilar dilerim.

Av.Yusuf BAŞER 08.01.2013 17:31:35
Sorgun Oral Bektaş İlk ve Orta Okulu ile ilgili fiziki yetersizliği biliyoruz. Konuyla İlgili sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürümüz , Yozgat İl Milli Eğitim Müdürümüze Ek Derslik Yapımı için müracaatta bulundu. konuyla yakından ilgileniyorum. Önümüzdeki süreçte inşallah sorunu çözmüş olacağız.Selamlar .

MUSTAFA 02.01.2013 11:22:11
SAYIN VEKİLİM ÖNCELİKLE YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUM.YENİ YILDA BAŞARILARINIZIN DAİM OLMASI DİLEĞİ İLE ALLAHA EMANET OLUN

05.12.2012 08:06:15
Sayın vekilim biz ilçemiz Oral Bektaş İlkokulu ve Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerden ve velilerden bir taneside benim.Okulumuza ek bina yapılacaksa önemli olan zamanında yapılmasıdır.Şuan bile dersliklerimiz yeterli değil, seneye derslik ihtiyacı dahada artacak o zamana yetişmesi bizim için önemli olan.Yoksa buraya okul yapılır er yada geç.Muhim olan kimseye ortada bırakmadan başka okullara taşımadan bu işi düşünüp yapabilmektir.Bunu da anacak bizim vekilimiz yapar. Teşekkürler.

BİLAL IŞIKLI 04.12.2012 13:48:44
Sayın vekilim biz ilçemiz Oral Bektaş İlkokulu ve Ortaokulunda görev yapan öğretmenleriyiz. okulumuzun derslik sayısı yetersiz. <br />Orta kısımda ders saati sayısı arttığı için ilkokul ders yaparken ortaokulun derslik ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Gereğini yapacağınızı ümit ediyoruz.

Mehmet Fatih Ekinci 04.12.2012 12:34:53
Sayın vekilim Sorgun Oral Bektaş Ortaokulu'nun fiziki yetersizliği nedeniyle yeniden bir okul binası talebimizi bulunmaktadır. Mevcut bulunan okula ek bina yapılması gibi bir projenin düşünülmesinin şu anki sıkıntıları gidermesi noktasında fazla bir katkı sağlamyacağını düşünmekteyiz. Daha kaliteli bir eğitim için Sorgun'a yeni ve günümüz şartlarına hitap eden bir okul talebimizi dikkate alacağınızdan eminiz. Lütfen bu konu üzerinde ciddiyetle düşünülmesini halk olarak en önemli talebimizdir. Saygılarımızla....

Hayati Doğan 04.12.2012 12:33:48
Sayın vekilim Sorgun Oral Bektaş Ortaokulu'nun fiziki yetersizliği nedeniyle yeniden bir okul binası talebimizi bulunmaktadır. Mevcut bulunan okula ek bina yapılması gibi bir projenin düşünülmesinin şu anki sıkıntıları gidermesi noktasında fazla bir katkı sağlamyacağını düşünmekteyiz. Daha kaliteli bir eğitim için Sorgun'a yeni ve günümüz şartlarına hitap eden bir okul talebimizi dikkate alacağınızdan eminiz. Lütfen bu konu üzerinde ciddiyetle düşünülmesini halk olarak en önemli talebimizdir. Saygılarımızla....

Ömer KAHRAMANOĞLU 04.12.2012 08:44:39
Sayın Vekilim 2013 yılı yatırım proğramına Sorgun Oral Bektaş İlköğretim okulu için 12 derslik ek bina yapılması yönünde resmi teklif yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf bey tarafından söylendi.Ancak 1967 yılında yapılan ,halen eğitim öğretime devam eden okulumuzun tamamen yıkılarak yeni bir okul yapılması ,günü kurtarmak yerine geleceği kurtarmak açısından daha önemli olsa gerek.Okul binası incelendiğinde iki kat binanın 1.katı Çalatlı tuğlası,2.kat ise yığma yapıldığı görülecektir.Yaklaşık 500 öğrencisi olan bir okulun halen bu haliyle eğitim öğretime devam etmesi sağlıklı olmayacağı malumunuzdur.Bu konuda yardım ve desteklerinizi bekliyoruz(30 personel,500 öğrenci ve veliler olarak)

Kadriye 21.11.2012 09:20:59
Sayın Vekilim <br />Benim gibi binlerce kişinin sesine kulak verip mağduriyetimizi giderirseniz büyük bir sansasyon oluşur.Benim gibi binlerce insan zamanında işyeri açıp 6-7 yıl Bağkurlu olup daha sonra işyerini kapatıp bağkurunu dondurmuş olanların sesine kulak verin.Bizler SGK gittiğimizde geriye dönük borçlanma yapamıyoruz bununla ilgili kanun teklifi verirseniz kamuoyonun takdirini kazanırsınız.Mecliste aktif olduğunuzu gösterirsiniz.Sizlere güveniyoruz.Allaha emanet olun.

Murat DEMİR 20.11.2012 12:21:42
Sayın Vekilim ;2013 Yılı Sağlık Bakanlığı bütçesi görüşülürken Bozok Üniversitesi Kampüs alanına yapılması düşünülen 200 yataklı araştırma ve uyguluma hastenesinin bütçeye dahil edileceği yönünde Sayın Bekir BOZDAĞ' ın açıklamaları olmuştu.Hastanenin yapılmasının bütçeye dahil edilip edilmediği hakkında bir bilgi vermenizi rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yüksel SUSAM 04.11.2012 12:54:35
Sayın Vekilim şu günlerde medyada yazılıyor ve çiziliyor.Suudilerin onlarca sene önce Büyük Atatürk’ün yıkımdan kurtardığı Peygamber efendimizin bu kutlu mescidi ve türbesini şimdi baktılar ki meydan boş, yenisini yapma bahanesi ile yine yıkıma soyundukları bahsediliyor,güya Ortadoğunun büyük ve lider ülkesi olarak Osmanlıyı dirilten bir ülke olarak,9 vatandaşımızı öldüren İsrail'i Van Minüt ile dize getiren,uçağımızı düşüren Suriyeyi tarumar eden bir ülke olarak ne yapıyoruz Suudilerede van minüt diye rest çekecekmiyiz gerçi İsraile çektik adamlar tarumar oldu özür üstüne özür dilediler,aman dilediler,tazminatları ödediler vs vs,yoksa Suriyenin içişlerine karıştığımızın tam tersine banane mi diyeceğiz,yoksa yahu boşverin eskisini yıkıp yerine yenisini yapacaklar diye yine kandırılacakmıyız <br /> <br />

haşim çakırer 03.11.2012 23:30:40
sayın vekilim yusuf bey.çalışmalarınızdan dolayı ve bizler çalatlı köylün olarak seni tebrik ederim.allah senden razı olsun.

BU MİLLETVEKİLİNE GELEN DİĞER OKUR YORUMLARI

12

 

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45