BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
212
Dün
:
4936
Toplam
:
13339973

Adı Soyadı
E-Posta
Yorum
soner sarıkabadayı 01.03.2014 10:52:18
yozgata iş sahası istiyoruz...

K:KADI 20.01.2014 15:28:37
Sayın Yusuf Bey. Bekir Bey Artık Adalet Bakanı oldu, Hayırlı olsun.Allah Fakir Kulunun önce eşeğini kaybettirir sonrada onu buldurarak sevindirirmiş.
Bizim Kayıp'ımızda Adliyemiz Artık Adliyemizi bize geri verinde sevinelim. Çekerek yollarında bizi perişan etmeyiniz.İyi çalışmalar.

Necati Keleşer 13.01.2014 18:02:37
Sayın meillet vekilim,Facebook üzerinden size,Sarıkaya kazası hasbek köyü Karga deresi Baraj inşaat projesi hakkında bir yazı göndermiştim <br />acab elinize geçmedimi,çünki bu zamana kadar bir cevap alamadım. <br /> <br />Saygılarımla

Bahri Şimşek 01.01.2014 18:55:39
Yeni Yılınızı kutlar;selam ve saygılar sunarım.

SUZAN SUSAM 27.12.2013 22:59:23
Sayın Başer, Bugün Yozgat gazetesini okumuş olmalısınız.Görüyoruz ki genç bir öğretmen anne, doğum sonrası kalbe pıhtı atması nedeniyle Ankara'ya iletilmek üzere iken hayatını yolda kaybetmiş.Bunun gibi nice vatandaşlarımız büyük hastanelere iletilmeden hayatını kaybediyor veya sakat kalma zorunda bırakılıyor.Sözümona geri kalmış gözüyle bakılan,fakirlikten silahlanıp dağa çıktığı düşünülen Doğu'da dağ başındaki köylerDE hastalara mudahale için halikopterler kaldırılıyor bi şekilde istenilen hastanelere ulaştırılıyor.(Elbette olması gerekende insanlık adına bu olmalıdır)Gönül isterki ülkemiizin her köşesi aynı imkanlara sahip olsun. Yozgat halkı bu vatana doğu halkı kadar hizmet etmedimi ki bu kadar imkansızlıklar içinde yaşatılıyor. Sağlık Müdürlüğüne hava ulaşım arçları tahsis edilmiyor.(En azından bir helikopter)Allah rızası için, bu yurdun tam merkez yerindeki, geçmişi en eskilere dayanan bu memlekete lütfen sahip çıkınız.Bu gidişle ne doktor, ne öğretmen, nede öğrenci bu memlekette yaşamak istemeyecek,görev yapacak kimse gelmeyecek. "Neden en çok göç veren iller arasındayız" diyorsunuz? Buyun işte, iki saatlik Ankara'ya ulaşamamaktan insanlar hayatını kaybediyor veya beyin kanaması geçiren hastalar kurtulma şansı varken sakat yaşamak zorunda kalıyor.Bu memleketten göçülmezse nasıl yaşansın? Geleceğe nasıl bakılsın?Yanlış anlaşılmasın vatanımızın her karış toprağında yaşayan insanlar bir bütündür. Fakat,her imkana sahip doğu bölgelerine geri kalmış gözüyle bakılıyor. Tüm imkanlar aktarılıyor Ama bu Yozgat'ın, Yozgatlının cezası nedir ki AKP dahi sahip çıkmıyor.Günden güne fakirleşiyor...SELAMETLE KALINIZ.

Murat eris 25.12.2013 12:58:49
Sayin vekilim yerkoy belediye baskan adayi daha aciklamadiniz sayin vekilim bugun alllah size bu makami nasip etti ve devletimize ve halkimizada hizmet ediyorsunuz alllah razi olsun suanda elinizde yetkiniz var bu yetkiyi olumlu dusunerek ve halkin isteklerinede onem vererek kullanmanizi rica ediyorum ilcemiz adayinin belirlemesindede taraf tutmadan hissi davranmadan alllah rizasi icin en iysini en faydalisini belirlemenizi rica ediyorum.20 yildir ilcemizin her konusunda yilmadan bikmadan sorunlarini gundeme getiren cozum arayan veya yetkili makamlara ileten ayhan celik ten baskasi olmadi yerkoyun oz evladi olan butun yatirimlari yerkoyde olan en ufak yuz kizartici bir ise girmeyen sicili temiz ayhan celik dikkatlice takip etmenizi rica ediyorum 20 yildir yerkoy ogrencilerine burs veren camilerin yardimina kosan hayir hasenet yapmaktan geri kalmayan dinamik ileri goruslu caliskan yerkoy sevdalisi ayhan celik i aday gosterin yerkoy ve yozgat bir belediye baskani gorsunki nasil hizmet edilirmis bu arkadasta o potensiyel var umarim sizde bundan haberdersinzdir yerkoy halki istiyor sizde isteyin ve ayhan celik aday gosterin ve cok iyi bir karar verdiginize pisman olmasiniz allahin izniyle alllah yar ve yardimciniz olsun

Av.Yusuf BAŞER 19.12.2013 10:33:58
Sayın Hatice Yenidoğan, Cengiz Bozoklu, Şevket Koçak, Hacı Mehmet Karabulut ve Belediye Başkanları Aday Adayları konusunda yazı yazan, facebook ve twitter aracılığı ile mesaj atan, telefonla arayıp düşüncelerini aktaran değerli hemşerilerim; Öncelikle hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Bütün Yozgat'lı hemşerimizin düşüncelerine saygımız var. Düşünceleriniz bizim için önemli. Başbakan Yardımcımız ve Milletvekili arkadaşımla değerlendirmelerde bulunuyoruz. Genel Merkezimiz titiz bir şekilde çalışıyor.İnşallah Yozgatımız için hayırlı isimler olur. Saygılar...

Hatice yenidoğan 09.12.2013 16:17:24
Birleştirici ve sevilen biri olarak Sarıkayada tecrübeleriyle <br />ADNAN ÜNAL

Ceylan Bozoklu 09.12.2013 16:13:23
Sarıkaya için çalışkan ve dürüst birine ihtiyaç var takdir ederseniz <br />yanınızda olacak Adnan Ünal.

Suzan 03.12.2013 02:12:42
Sayın Başer,Ak Parti hükümeti olarak yıllardır milletimize hizmet vermektesiniz ve pek çok hayırlı işlere imza atmış bulunuyorsunuz.Dumansız hava sahası dediniz, sigarayı kapalı alanda yasakladınız.İçki yasağı getirememiş olsanızda sınırlamaya çalıştınız.Bazı yasaklara halk destek vermiş olsa, hükümet daha başarılı olacak fakat,içmeyi çağdaşlık zanneden bazı alıklar bu yasaklara "özgürlük kısıtlaması" olarak algılıyor.Sizlerde takdir edersiniz ki bu şekilde algılamanın sebebi kazanç kapılarının kapanması olacağından bazı pisliklerin temizlenmesini zorlaştırmaktır.Alkolik bir kocadan boşanmış evlat sahibi ana babalar ellerini başları arasına alıp düşünmeleri gerekir.Ancak son zamanlarda toplumun en büyük sorunu uyuşturucu olduğunu düşünüyorum.Gün geçmiyor ki,tırlar dolusu uyuşturucu operasyonları duymamış, okumamış olalım.Adamlar un, buğday taşır gibi torba torba taşıyor. Bu kadar arz olmasa talep sağlanmaz.Toplumu tehdit eden bu tehlike karşısında daha sıkı tedbirler alınması gerektiğini düşünüyorum.Aile hekimlerince tüm toplum bireyleri her yıl bir kez olsun kontrolden geçirilmeli.Şahıslar hastanelerde yada sağlık ocaklarında her hangi bir tahlil yaptırdığında,şahsın isteği dışında tesbit amaçlı uyuşturcu kullanıp kullanmadığı belirlenmeli ve üzerinde tahkikat yapılmalı.Hatta evlenen çiftler için bu tahliller mecburi tutulmalı, çiftler sonuçlardan haberdar edilmeli.Pek çok İnsan ne ümitlerle yuva kuruyor fakat bi kaçgün sonra boşanmak için mahkeme kapılarına düşüyor.Şunuda biliyorum ki, devlet toplumda ne yasaklanmışsa çıkar cevrelerince bu yasaklara karşı, dolaylı yollardan kışkırtmalar oluşturulmaktadır.Bu nedenle ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak dolaylı yollardan desbitler yapılmalı ve en tehlikeli olan uyuşturucu terörü ile mücadele edilmeli diye düşünüyorum.Yıllardır süren pkk terörünü susturan bu hükümet umarım ki, İnşAllah... toplumu tehdit eden, gençlerimizi dolaylı yollardan öldüren bu terör ile de başedecektir.Allah Yar ve yardımcınız olsun.

SEVKET KOCAK 02.12.2013 20:29:29
AKP ALI OAMAN ERBIL BASKANIMIZI BIRDAH BIRDAHA TERCUBELI HIZMETYAPAN KISILERDEN SIZLERGIBI YOLADEVAM ISDERIZ <br />SELAM VE SAYGILAR <br />

ibrahim 30.11.2013 11:48:25
sayın vekil şu dersanelerin kapatılmasını konusunda ne düşünüyor acaba.

Muharrem Şinasi 28.11.2013 03:35:18
Tunceli Kürtlere, Alevilere taviz ve şirinlik adına "Dersim" yapılacaksa, Yozgad'ın Türkmen éli ismiyle asliyetine yani "Bozok" ismine döndürülmesi de neden olmasın? Atanmış ittihadçı bürokrat ve saylav kafasının, halka danışmadan Cumhuriyet döneminde tarihi vilayet ismini dahi değiştirmesi ne kadar doğru ve yerinde idi vaktiyle acaba? Yozgat olacaksa yeniden "BOZOK" olsun ama mevlevihanesi olmayan bir şehirde de kadim kültürümüzü neyle ihya edip, gençlere ve gelecek nesillere, hangi vizyon ortaya koyabileceğiz ya da bırakabileceğimiz ise, o da entellektüel bir muamma.. Şehirleşme kültürel normlara, asliyeti ve otantitesine yani içinde yaşayan beşerine dayanmıyorsa ona danışılmadan ve fikri katılmadan, kof beton binalar ve yol dikmek, şimendifer hatları döşemekten ibaret kalıyorsa.. Gelecek yüzyıllar da yerli ve esaslı kültürel değerleriniz de yansıtılamayacaktır.. Hattuşalar gibi sizi de takip edecek sizden çıkmış ve mirasçısını tanıyan ve sürdüren nesiller de olamayacaktır netice de..

nizamettin talas 22.11.2013 08:48:52
sayın vekilim dersanelerin kapatılması çok yanlış olur.ak partiye Türkiye ye yazık olur.bu kadar başarılı bir hükümetin bunu yapmasını çok yanlış buluyorum .vazgeçileceğini umuyor saygılar sunarım.

mehmet uslu 11.11.2013 10:46:16
sayın vekil bürokrat atamalarını lütfen karışmayaın seçim yaklaşıyor sizi seviyoruz

BU MİLLETVEKİLİNE GELEN DİĞER OKUR YORUMLARI

8

 

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45