BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
210
Dün
:
4936
Toplam
:
13337073
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Hasan 05.11.2017 12:34:00
sayın başkanım Seyh Osman mahallemize yapmış oldugun bu güzel yozgatpark hizmetlerinden dolayı canı gönülden teşekkürler. Adını bile telafuz etmekten.yazdıgı yazılar bile okunamayan boş kafalı boş insanlar eleştirecek... hizmete devam..

Hakan 04.11.2017 09:22:26
Başkanım sizin insanlara verdiğiniz değerin göstergesi Allah razı olsun belediye çalışanı değilim Yozgat a verdiğiniz hizmetleri canı gönülden destekliyorum İnşallah daha güzel hizmetler yapılacağına da inanıyorum Rabbim yardımcınız olsun

Hacı Bektaş 01.11.2017 15:21:26
Emin bey sizin Yozgattan haberiniz Yok. Belediye başkanı Kazım beyin döneminde belediyede işçilerin bile altında kiralık araba var. Özel işlerinde kullanıyor. Kazım bey buna dur diyemiyor. Plakaları bile belli burası Yozgat. Ne geçmiş dönemde ne de bu dönemde kimse kimsenin kafasını kopartamaz. Burası Türkiye Cumhuriyeti. Muz Cumhuriyeti değil. kazım beyin yüzüne de çok şeyler söyleyenler var. Yazılanlarda iftira varsa Başkan hakkını arar.Size ne oluyor. Kazım bey size iş mi verecek niye bu kadar öfkeleniyorsunuz.

Merve 31.10.2017 23:17:09
Sayın Başkanım yaptıklarınız ve yapmayı planladığınız projeler için teşekkür ederiz.Fakat sizden bir ricam Eskipazar şeyhosman mahallesinde meydana gelen yıkımlarınızdan dolayı işlevselliğini yitiren kaldırımların en kısa zamanda daha güzel ve kullanışlı bir şekilde yapılmasını temenni ediyoruz. Bu güzergah üzerinde olabilecek kazalardan endişe duyuyorum.

mehmet 31.10.2017 10:05:20
Bir arkadaşımız doğru söylemiş on yıl öncesinde belediye de böyle bir çalışma yoktu,, Plansız Proğramsız akşam yatıp sabah şuraya kavşak yapın bu yolu araltın gibi bir çaşılma yapılmadı on yıl öncesinde.. Belediye borcları yapılandırılarak borc miktarı azaltılmıştı onyıl öncesinde şimdi belediyenin borcu hat safhada olduğu söylenmekte,, on yıl öncesinde İller bankasından gelen payların taşeronlar tarafından temlik konmamıştı.

Yusuf 30.10.2017 16:37:42
Akıllı bisikletle ilgili çalışmanızbana göre çok yerinde olmuş. Sağlık camiası daha iyi bilir: Yozgat insanı kalp, damar, tansiyon gibi spordan uzak insanların yakalandığı hastalıklara sahip. Akıllı bisiklet uygulaması ile Yozgat insanlarına bisikleti sevdirir ve kulandırabilirseniz, sizi şimdiden peşin peşin canı gönülden tebrik ederim. başkanım...Haydi hayırlısı...

Emin 30.10.2017 08:25:33
Anlamakta zorlandigim bir şey var benim. Adam geliyor seçiliyor başkan oluyor. Ya Allah bismillah diyor. Belediyedeki luzumsuz araçlari yani şahsi kullanimi yasakliyor gerekeni yapiyor. Elinden ne geliyorsa yapiyor veya yapmaya çalişiyor. Yok yollar dar oldu, yok şu oldu, yok bu oldu yapamadin, edemedin diye eleştirme yapiliyor bunlari anlarim. Bugune kadar gelip gecen başkanlarin bu söylediklerinizi yuzune veya ardindan söyleye biliyormuydunuz?. Kafanizi kopartirlardi o dönemde. Işte sizlere böyle insanlar lazim. Hele birde işte sen söylesin sen böylesin diyenler var. Edepsizler yani. Önce igneyi kendine bartir sonra çuvaldizi başkasina. Patavatsiz konuşanlara sözüm sizlerin neyinizi aldi veya neyinize takoz attiki başkanki bu kadar yaraniz derin?. Mert olun mert. Ama sizlere hizmet getiren degil sizlerin yalakalik yapacaginiz kuklakar lazim.

Hakan 29.10.2017 09:07:26
Acik soylemek gerekirse bundan bi on sene once yozgatta bu tur calismalarin olacagini soyleselerdi ben o zamanki ekibi baz alarak kahkahalarla gulerdim..bu kadar isi sadece siz sayin baskanim yapabildiniz ve eminimki bu makamda kaldiginiz sure icerisinde daha da buyuk projelere imza atacaksiniz..yapinca oluyomus demekki..emeginize yureginize yozgat askiniza saglik baskanim..

Gözde 26.10.2017 22:18:05
Sayın başkan. Bozok Üniversitesi hastanesi arkasında belediye tarafından yaptırılan parkın 6 milyon tl ye yaptırıldığı doğru mu? İşin süresi bittiği halde yüklenicinin korunduğu söylentileri var. Bir çöp kovasının bile 1500 tl ye mal edildiği söyleniyor. Yozgatlının parasını çarçur etmeyeceğinizi söylüyordunuz. Bu ciddi iddialara açıklık getirmenizi diliyorum.

Emin Şahin 25.10.2017 09:41:55
Kim nasıl algılarsa algılasın bir belediye başkanından daha fazlası. İleri görüşü vizyonu ve yaptıkları beni gerçekten şaşırtıyor. Yozgat’ta görmediğimiz ve alışkın olmadığımız için. Helal olsun tebrik ediyorum sizi Kazım bey.

Kerem 24.10.2017 20:48:28
Sayın başkan Yozgat’ın çılgın projesi diyebileceğimiz saat kulesinden sola dönüş yasağını dört gözle bekliyoruz. Saat kulesi etrafına yaptığınız anıtlar kurulu kararına uygun daraltma veya sizin tabirinizle düzenleme işlemi ise çok yerinde bir karar. Bir şehir halkı nasıl çileden çıkarılır nasıl canından bezdirilir bu konuda sizi geçecek bi başkan yoktur. Saat kulesi sola dönüş yasağını da dört gözle bekliyoruz. Gitmeden onu da tamamlamanızı rica ediyoruz.Saygılarımla.

Salih Çavuşoğlu 24.10.2017 20:27:20
Yozgat'ın sözü isimli kardeşim bizler rızkımızı helalinden kazanalım diye gecesini gündüzünü çalişmakla geçiren Sebzeci ve pazarcı esnafıyız devletine bağlı Yozgat sevdalısı insanlarız her meslek grubundan illa ki çıkar bizler bunun için varız keşke sosyal medyada deyilde pazar yerimize gelip yukarı bakıp bizlerle konuşsan O Anda çözüm bulsa İdim dikkat ederseniz her tezgahta isim tabalası var şayet size karşı bu bahsi geçen mevzu olmuşsaki bu insan meslekten men edilir bilginize sunarız ilgi ve alakanıza sebzeciler ve pazarcılar odası Adına sonsuz teşekkürler

Ahmet fidan 24.10.2017 19:17:49
Yapılan işin kötüsü olmaz, eleştiri yaptığınız kadar Azda yapılan çalışmaları takdir ve tebrik etmek lazım, takdir ederseniz korkmayın partili olmazsiniz, yapılan işin kötüsü olmaz yapanların yaptıranların ellerine emeklerine sağlık... Güzel olan şeyleri de görmek lazım. Neticede yapılanlar Yozgat'a yapılıyor. Hep eleştiri hep eleştiri. Hiç mi güzel bir sey yapılmadı üç senedir.

Hakan 24.10.2017 18:37:05
Teşekkürler projeler için çok ama çok Büyük düşünmek gerek Başlamak Bitirmenin yarısı...Bir daha yozgat için sizin gibi değerli ve Azim çalışkan bir insan bir daha karşımıza çıkmaya bilir bu yüzden saatlerimiz çalışmak için çok değerli hele 50 yıl geriden gelen yozgat için çok ama çok değerli saygılarımla Başarılar diliyorum..

YOZGAT'IN SÖZÜ 23.10.2017 09:06:00
Değerli Salih ÇAVUŞOĞLU kardeşim pazarcı esnafı ile ilgili yazınızı okudum çok memnun oldu.Dikkat ederseniz ben yazımda"Dürüst,anlayışlı,kibar pazarcı esnafını ayrı tutmak gerekiyor elbette.Onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum" demiştim.Tüm pazarcı esanfını kastetmem mümkün olamaz.Yozgat insanı gerçekten yürekli,yiğit ve onurlu insanlardır.Ben de bir Yozgat'lıyım ve Yozgatlı olmaktan da onur duyarım.Bizlerde esnafçılık yaptık hemde yüzyıllar öncesinden gelen bir esnaf ailesiyiz.Ben sadece bazı olumsuzlukları dile getirdim.Dürüstlüğünden kuşku duymadığım tüm esnaf kardeşlerimden özür diliyorum ama yazımdaki olaylarda maalesef oluyor.Yazınız tam bir yiğit Yozgat'lıya has içerikte olması nedeniyle sizi candan kutluyorum.Sizi ve sizin gibi esnaflara canı yürekten teşekkür ediyorum.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45