BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
204
Dün
:
4936
Toplam
:
13337072
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Salih Çavuşoğlu 20.10.2017 17:46:06
Yozgatımızın gururu sayın belediye başkanımız Dr Kazım Arslan size hitaben yazılmış Yozgat'ın sözü isimli yazıya şikayete konu olan mevzu beni ve benim gibi ekmeğini bu işten kazanan meslektaşlarımı derinden üzmüştür bunu isbata davet ediyoruz şöyleki bizlerinde karısı kızi çocukları var bizim kimsenin namusunda şerefinde makamında varında gözümüz olmaz olamaz da biz rüştümüzü 15 Temmuzda isbat ettik her meslek grubundan vatan haini şerefsiz çıktı sadece Türkiye'de sebzeci ve pazarcıdan çıkmadı Bizim müşterimize bakıs Açımız rızkımız için başka bir işimiz olmaz birde bahsi geçen pazar yerinde her tezgahın kime ait olduğunu gösteren tabala buda yetmezse hal müdüresi yıldız Ersin hanım var ben bu yozgatın sözü Adlı yazıyı sizi ve bizi yıpratmak için yapıldığını söylemek istiyorum yoksa Bizim ekmek kazanmak için neler yaptığımızı göstermek istiyorum bu yazıyı yazanı ispata davet ediyoruz saygılarımla

YOZGAT'IN SÖZÜ 19.10.2017 08:56:11
Sayın başkan;Yozgat insanının medenice,huzurluca,güvenle alış-veriş yapması için çarşamba pazarı yerine açmış olduğunuz kapalı pazar yeri için size çok teşekkür ediyorum. Üzülerek söylemek isterim ki;bu pazar alanı pazarcılar için adeta argo sözcük üretme,müşteriye kaba davranma eğitim yeri,saygının esamesinin bulunmadığı bir mekan olmuş adeta.Alış-veriş için gelen özellikle kadınlarımıza sattıkları ürünleri tanıtırkeen ağıza alınmayacak sözcükler kullanmakta ve kadınlarımızı çok rahatsız etmekteler.Müşterisi olduğunuz bir ürüne talip olduğunuzda (patlıcan-salatalık-havuç-kabak-lahana gibi) bazı sebze ve meyveleri çok kaba tarif etmekte el hareketleri,söz sanatı! ile adeta çileden çıkarmaktalar,müşteri kadınlarımızı utandırmaktalar ve diğer leri arasında çok mahçup etmekteler.Bu durum hepimizi çok üzmekte ve incitmektedir.Müdahale etmek istesen adeta pazarcı esnafı düşmana hücum edercesine hep birlikte olup üzerine yürüyecek duruma gelmekteler.Dürüst,anlayışlı,kibar pazarcı esnafını ayrı tutmak gerekiyor elbette.Onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bizim inancımızda,kültürümüzde,gelenek ve göreneklerimizde iyiniyet,dürüstlük,sevgi ve saygı vardır.Bu durumlar bizim insanımıza yakışmamaktadır.Sizin durumdan haberiniz olmadığını biliyorum.Bu konularda hassas olduğunuzdan hiç kuşkum yoktur.Pazar kurulma saatinden-dağılma saatine kadar pazar alanında zabıta ekiplerinizin gezmesini,bu gibi saygısızlık yapanlara gerekli uyarı ve cezanın verilmesi geçici de olsa bir özüm yolu olabilir.Yozgat lıya yakışan alış-veriş günlerinde buluşmak dileğiyle saygılarımı sunarım değerli başkanım.

EBUBEKİR UYAR 17.10.2017 16:51:40
Sayın başkanım yapmış olduğunuz kaldırımlar için teşekkür ederim yalnız evlerimizin önlerini iki taraflı kaldırım yabıp araçlarımızı çekecek yer koymadınız bende ister istemez kaldırıma çıkartıyom ve ekibiniz ceza yazıyor benim çocuğum kalp hastası benim aracım evimin önünde olması gerekiyor gece gündüz her daim heran hastalanacak korkusuyla yaşıyoruz zabıta ekibiniz ceza uygulamış ben zor durumda olmasam seve seve öderim ama şuan zor durumdayım ödemede güçlük çekeceğim ben haklıyım her daim ben bunu öderim ama helal etmiyorummm

rafet karakaya 13.10.2017 01:22:28
son zamanlarda temizlik isleri aksıyor gibi pislikten gecilmiyor bilhassa cöp konteylerinin etrafları neden temizlenmez ayrıca lise caddesindeki lokantalar ve kafeler pisliklerine caddedeki agacların dibine döküyorlar sıcaklarda cok pis kokuyor. hem cok cirkin sehrin merkezinde saygılarımla..

Mesut 09.10.2017 23:42:53
Bitmemiş hastane yolunda arabalarımız mahvoldu. 1,5 yılda 1 kilometre yolda 150 resim çekip övünmek bize has birşey olsa gerek. Adeta başımıza kakıç oldu. Marmarayın yapımı bile bu kadar abartılı anlatılmadı. cumhuriyet tarihinin sanki ilk belediye yolu. Eğer Asli görev lütuf ise teşekkür edelim.

Osman 08.10.2017 21:53:37
Sayın başkanım polis okulu altı menekşe sokak tan arabalar zor geçiyor o yola doğru düzgün bir yama yapılamaz mı acaba her yer yeniden yapilirken

Serhat 08.10.2017 20:43:30
Başkanım belediye çalışmalarında kültür müdürlüğü ve çağrı merkezine verdiğiniz desteği vatandaş olarak Fen işleri ve imar müdürlüğüne istiyoruz. kültüre verdiğiniz destekle sanata doyduk, bu araları çağrı merkezine el attınız. Başarı tavan yaptı. Bu yılın en başarılı birimi çağrı merkezi. Bir de Fen ve imara el atsanız en az iki dönem daha mühürü elinizden kimse alamaz. Neden o birimlerle fazla ilgilenmiyorsunuz.

Fakiye 06.10.2017 13:12:56
sayın başkan belediye içinde ziyaretlerinizle ihmal etmediğiniz çağrı merkezi gibi mühim bi birime misafir olup vatandaşlarla direk konuşmanız sevindiricidir. 666 66 66 numaralı çağrı merkezini de ihya ederek 66'ya bağlamanız sizin ne kadar zeki bi başkan olduğunuzu gösteriyor.halkımız sizinle ne kadar iftihar etse azdır.Bence siz haftada en bi kez çağrı merkezine gidip vatandaşlarla konuşmalı, ordaki personelle birlikte mesai yaparak onlara yardımcı olmalı ve,dolaysıyla çalışanlarınızı da mutlu etmelisiniz.çağrı merkezi hizmetinizden dolayı sizi kutlarken başarılı işlerinizin devamını dilerim.Hürmetlerimle..

Yozgatlı emekliler 27.09.2017 14:30:28
sayın başkanım yozgatlı emekliler olaraktan sizden ricamız emeklilere otura bileçekleri bir yer tahsis etmenizi arz ediyoruz.

Şerafettin 27.09.2017 14:16:18
Sn. Başkan geri dönüşüm için yapılan çöp karton kutular işe yaramış birde evlere geri dönüşüm poşetleri dağıtılsa haftada 1 toplansa bildiğim kadarıyla evlere böyle uygulama yok her daire 1 poşet verse yüzlerce geri dönüşüm poşeti malzemesi çıkar

kamil çelik 26.09.2017 15:04:28
Merhaba Başkanım Yozgat'ta önceden beri devam eden dükkan sıkıntısı için çözümler üretiyorsunuz Allah razı olsun kiralar çok pahalı yer sıkıntısı da çok benim bir önerim olacak Celal Atik Ortaokulunun önü boş duvar oraya 4-5 dükkan yapılsa okulun manzarasını da kapatmaz hem okula gelir olur hem dükkan çoğalır.

Ali 18.09.2017 11:37:48
Yozgatta uzun zamandır bir şey dikkatimi çekiyor kule restorantın oradaki kaldırımın cezası falan mı var acaba diye düşünüyorum çarşıda heryeri yaptılar nedense orası 2 yıldır aynı bi bilen varsa söylesin.

Mahmut 17.09.2017 13:51:46
Başkan bey lise caddesi eğitim kırtasiye önünde meşhur kaygan kaldırım taşında bir bayan düştü. Muhtemelen kolu kırıldı. Hepimiz kulaklarınızı çınlattık. Gelecek seçimi düşünmüyorum diye bu inat neyin nesi? Neden değiştirmezsiniz bu taşları. En azından rampa kısımlarını değiştirin.

mahir bostanci 12.09.2017 00:39:03
sayin baskanim kisacasi yozgatin isi cok gittikce guzellesiyor Allah kolaylik versin yurt disinda yasayan bir vatandas olarak sikayetim caddelrimizdeki kapanlardan sikayetciyim bu asirda yakismiyor zaten yozgat kucuk bir sehir iki vatandasin arabasinin lastiklerinin patladigina sahid oldum sehrimize cagimiza yakismiyor.saygilarimla basarilar dilerim

Şerafettin 11.09.2017 14:52:44
Sn. Başkan çalışmalarınızda başarılar diliyorum yeni projeniz Cami duvarlarını yıkma işi çok iyi bir fikir belki ilk başta vatandaşlar böyle iş olur mu diyecekler ama gelin Kayseri'ye bakın bütün camilerin duvarları yıkıldı ve yeşil alan oldu çokta beğenildi Allah kolaylık versin.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45