BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
216
Dün
:
4936
Toplam
:
13338156
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Ali 05.08.2017 13:06:32
" Belediyelerin birçok görevi vardır. Ana görevi halkın refahını sağlayacak uygulamalar yapmaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte zaman kavramı kısalmış ve herkes bir an önce işini en kısa sürede yapma telaşında. Ama ne yazıkki Yozgat Belediyesi sanki il merkezi değilde burayı divanlı yada sarıhacılı zannettmekte. her sene yollar daralmakta, kafasına göre kat mülkiyeti vermekte vs. neymiş saat kulesine biri çarpacak ensişesiyle mi yoksa saat kulesi egzos dumanından zehirlenecek mi endişesiyile yakın zamanda saat kulesi etrafında dönüşlerde yasaklanacak, çok çok geniş olan ara yollardan ana yollara geçiş sağlamacakmış. Hangi mantıklı gerekçe ile bu uygulama yapılacak merak ediyorum. hele lcw binasının önüne yapmaya çaliştikları kavşak gibi. Bu tarz uygulama yapılmadan önce o şehre ait istatistik verileri baz alınır. Ufak bir bilgi Yozgat büyükşehirlerden sonra nüfus başına düşen araçların en fazla olduğu 3 şehirden ikincisi. bu sayıyı düşüremiyorsanız, bırakında şehir nefes alsın. sizde divanlı, sarıhacılı, köçekkömü, recepliye gidin trafiksiz bir hayatın tadını çıkarın.

Murat 02.08.2017 13:20:08
başkanım her gün yeni projelere imza atıyorsunuz. Lise caddesinden Sakarya caddesine çıkan yola koymuş olduğunuz döner kavşak gerçekten de bir şehircilik harikası. Aynısından vali konağının sağına ve soluna da lazım. 40 yıldır eksikliği hissedilen bu durumu gördünüz. Sayenizde yozgat şehire benzedi. Tüm yozgat trafiğini rahatlatacak bu durum için teşekkür ederim. Fakat bu sürmeli şenliklerinde yine popüler kimse Yok.

GAZİ SİTE SAKİNLERİ 01.08.2017 16:45:46
APARTMAN GİŞLERİNE ALLAH RIAZI İÇİN BİRGELİN BAKIN NEOLUR ÖYLE BİR GİRİŞ NE BİR KÖYDE VAR NEDE BİR GERİKALMIŞ ÜLKEDE VAR SEÇİM ÖNCESİ APARTMAN ALTLARIN DAKİ SÖZ NEOLDU OGÜN YİNE GELMEYECEKMİ

mustafa eraslan 28.07.2017 19:54:52
SN başkanım nohutlu tepesin çamlık arkasında bozok üniversitesi var teleferik üniversitesi nohutlu olursa güzel bir uygulama hemde üniversite öğrencileri kullanır hemde nohutlu tepesine güzel bir katkı olur

ahmet demir 28.07.2017 16:59:56
önceki dönem belediye başkanına olan kininizi yenin de memleketinize daha verimli olun. yani eski hizmetleri yakacağınıza yenilerine odaklanın.

Ali 28.07.2017 08:16:39
Çamlıkta açmış olduğunuz restorantda yemeğe gittik tesadüf sizde ordaydınız o gün, açılan hizmet için teşekkürler ancak; elemanların hizmet kalitesi çok düşük bırakın siparişlerin erken gelmesini bir masayı dahi silmelerini 3 sefer istedik elemanlarda yoğundu onlarada hak verdik ama nolacak 2-3 eleman fazla koysanız yazık değilmi millet yemek için; kuyruk bekliyor.

Kasım 27.07.2017 17:23:43
3 yıldır cumhuriyet meydanında bahar gelince sahne kuruluyor kış gelinceye kadar kaldırılmıyor. 40 gün kırk gece eğlence var sanki. Çok çirkin bir görüntü. Alanı da daraltıyor. Kimi Mutlu etmek için yapılıyor anlamak mümkün değil. Dilinizden düşmeyen şehir görüntüsüne yakışıyor mu Başkan.

Ali Osman 26.07.2017 00:35:31
Sn Başkanım çalışmalarınızda kolaylık diliyorum bir hatırlatmada bulunacağım geçen seneydi galiba Çamlık-Yozgat arası teleferik çalışması yapılacaktı bu ihale ne durumda aceba

Kerem 25.07.2017 08:47:56
Gazetede okudum. Saat kulesi etrafında sola dönüşler yasak olacakmış. Herkes valilik önünde olmayan minyatür bir kavşaktan veya Dörtyol'dan dönecekmiş. Şaka gibi. Saat kulesi korunacakmış. O kavşaklarda dönenler yine saat kulesi yanından geçmeyecek mi? Sağa dönenler saat kulesine zarar vermeyecekte sola dönenler mi zarar verecek ? Tebrik ediyorum seni başkan. yine de bizi düşünmüşsünüz. Ya saat kulesi etrafında hiç dönülmeyecek desen ne yapardık.

Mehmet 22.07.2017 13:06:39
Sayın Başkan Büyük Cami civarında yıkım çalışmalarınız başlamış durumda, yıkılan yerler Belediyenin mülkü olan yerler. Anlattığınıza göre burası çok kapsamlı geniş görsel ve Camii civarının yıkılarak Ankara yolun dan da görsellik sağlamak. Ancak o bölgede şahıslara ait olan binaların da yıkalacağı kamuoyu tarafından söylenmekte bunun la ilgili herhangi bir istimlak yada anlaştınız bir mülk sahibi oldumu bu güne kadar veya olacakmı olacak ise Belediyemizin Bu bedelleri ödeyecek bütcesi varmı. Bunu şu nedenle sordum Bir Belediye Meclis Üyenizin buraların Yıkıldıktan sonra düzlenip OTO Park olarak kullanılacağı cünki bu projeye Belediyenin Bütçesi olmadığını ancak 8 - 10 yıl süreyle yapıla bileceğini bir esmaf dükkanında sohbetin anlatırken kulak misafiri oldum.

Mehmet 22.07.2017 12:58:12
Kent Park ve İtfaiye arası olan yol çok sıkışıyor, burasını nezaman bölünmüş yola dahil edeceksiniz, bir düşünceniz veya bir çalışmanız olacakmı.

Mehmet 22.07.2017 12:54:21
Kazım Bey secim çalışmalarınız da ve göreve başladığınız dönem içerisinde Yozgat ın imar sıkıntılarından bahsetmiştiniz. Bu sıkıntılardan bahsederken de yine hep geçmiş dönemi eleştirdiniz ve halada geçmişin hatası diyorsunuz. Sizin İMARLA ŞUANA KADAR negibi bir çalışmanız oldu. Yeni Şehir Hastanesi Bölgesinde Yapılan binların iç içe ve sık olması, aynı zamanda hastaneye görüntü çirkinliği vermesi sizin imar çalışmalarınızdan mı kaynaklanıyor. Bu da geçmişten gelen bir hata olup da sizin döneminizemi denk geldi oranın imar düzeni. Yozgat için yeni açtığınız İmar Bölgesi varmı.

Ferhat 21.07.2017 21:53:04
Sayın başkanım şeyh osman mahallesindeki park bir yıldır duruyor. O park gazetelerde vekillerimize tanıtım yaptığınız pozlardaki gibi gibi kaldı.inşaat hiç ilerlemedi.Dün baktım belediye civarında yıktığınız işlerde duruyor. Herkes belediyenin borç batağında olduğunu konuşuyor. Anlaşılan kimseye sormadan başlattığınız önceliksiz bu işler sizden sonra gelecek başkanın da başına bela olacak. yollar delik deşik. Sular ayrı sorun. Daralttığınız cadde ve sokaklar ayrı bir dert. Burada yaşamayan biri olarak Ankaraya çekip gideceksiniz.

Özlem ARSLAN 12.07.2017 22:23:31
Sayın Başkanım , Midas konutlarında oturmaktayım ve sitemizin su problemi hala çözülmedi.Günümüzde bu denli uzun süreli su sıkıntısı çekmek yaşamımızı oldukça zorlaştırmakta olduğunu tahmin edersiniz. Bu konunun çözümü için gereken işlemlerin ivedilikle yapılmasını ve maduriyetimizin bir an önce sonlandırılmasını talep ediyoruz.

Mehmet 08.07.2017 09:34:57
Sayın Başkan secildiğiniz günden bugüne kadar gördük ki Bir önceki DÖNEM AK PARTİLİ belediyenin yapmış olduğu hizmetleri yıkmaktasınız. - Bu hizmetleri neden niçin yıkmaktasınız - Belediyemizin gelirimi çok - Büyük Camii Civarı YENİ yapılımıştı ve gözel bir peyzaj calışması olmuştu şimdi orayıda yıkıyorsunuz Bu Sizin Bir Önceki AK PARTİLİ BELEDİYE başkanınına kininizmi var yoksa Paramız çok çarçur mu ediyoruz neden daha akıllıca kullanmıyorsunuz enerjinizi Özellikle YOLLARIMIZ ÇOK KÖTÜ - ALYAPI ÇALIŞMAMARINIZ HİÇ YOK - Kent Park restoranı ihaleyle verdiniz Çamlıkta Yeni bir restoran yaptınız. neden elimzdekini verip de yeniyer yapıyoruz Sayın Başkan NOT KENT PARK ın ÇİMLERİNİ YİNE KURUMAYA BIRAKTINIZ SULANMASINI BİLGİLERİNİZE SUNUYORUZ ÇÜNKİ VATANDAŞIM KULLANDIĞI BİR ALAN MERKEZE YAKIN OLAN TEK PARK


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45