BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
191
Dün
:
4936
Toplam
:
13337073
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Rahmi 29.05.2017 07:55:07
şu mezarlık duvarlarının hepsinin yıkılıp 2 kişinin duvarlarının yıkılmama nedenini açıklamalısınız .......

altay 28.05.2017 19:26:11
Sayın başkan, lise caddesi başta olmak üzere diğer caddelerimizdeki orta refüjleri ne zaman yeşillendirmeyi ve çiçeklendirmeyi düşünüyorsunuz. Malumunuz Yozgat'ta yaz mevsimi kısa ve 6. aya geldik orta refüjler çamur hala. Anayolumuzun orta refüjünün sizinle ilgisi olmadığını biliyorum ama 36 yaşındayım oranın da yeşil olduğunu hiç göremedim topu topu 5-6 km yol. Karayollarını uyarsanız da ölmeden ana yol refüjünün de girişten çıkışa kadar yeşil olduğunu görebilsem. başka şehirlere gıptayla bakmaktan bıktık. inşallah gerekeni yaparsınız. saygılarımla.

Ahmet Altan 26.05.2017 22:34:08
Sayın Başkanım Yozgat da hiç tarihci yokmu her yerin MUFASSAL TAHRİR DEFTERLERİNE ulaşılıyor terceme ediliyor yozgatın bir tane tahrir defderi açıklanmamış yazık lütfen bu konu ile alakadar olursanız memnun olurum saygılarımla.

AHMET KOCA 25.05.2017 11:02:24
Başkanım öncelikle çalışmalarınız da başarılar diliyorum. geçen hafta ankara yakacıkta Yenimahalle belediyesi tarafından yaptırılan mesire alanına gittim. Eğer yolunuz düşerse görmenizi isterim. Öyle bir mesire alanı şehrimize kazandırmanız dileğiyle saygılar.

Hasan Can 24.05.2017 13:06:49
Bu Yozgat'ın yolları ne zaman yapılacak köy yolları bile bu kadar berbat değil il merkezinden geçen koskoca ana yol yamalıklarla dolu çukurlardan şehir merkezinde geçilmiyor bu nasıl bir acizliktir kimse bunu görmüyor mu?

veli 15.05.2017 20:20:10
sayin baskan saritopraklik mezarligindaki tum mezarlik duvarlari 2 kisi haric tamami yikildi bu 2 kisinin duvsrlari neden yikilmiyor acaba

yusuf 15.05.2017 20:16:52
meydan yeri sarraflar çarşısı ile tol çarşı bittiğinde şehrimize intizam gelecek..teşşürler sayın başkan...

cem kara 12.05.2017 16:57:00
sayın başkanım öncelikle yozgata yaptıklarınızdan dolayı teşekkür ederim ben memurum başka şehirden yeni geldim ve bu kadar geri kalmış bir ilçe bile görmedim.sağolun sayenizde arabamızla çarşıya giremiyoruz her alışverişimizi internetten yapıyoruz kapımıza kadar geliyor.bu sayede yozgat esnafı da bol bol oturup dineniyor.

Yozgatlı çiftçiler adına 12.05.2017 09:43:29
Sy Başkanım Görev yaptığınız sürece bir çok soruna el attınız ve başarılada oldunuz.Biz yozgatta üreten çiftçilrinde sorunu olan,yapılmasını dört gözle beklediğimiz yeni buğday pazarı yapmak için yola çıkan Yozgat Ticaret Borsasına yardımcı olmanızı bekliyoruz.

Ali 10.05.2017 11:35:03
şehrimizde otopark sorununu çözmeden sarraflar çarşısında da proce yapmanız sebebiyle esnaf hakkaten sıkıntıya girdi.Sonu iyi olur inşallah.

Ahmet Yusuf Han 02.05.2017 11:28:56
Belediyeciliği ya da işinizi öğretmek gibi derdi olmayan vatandaş, lokal sorunlara lokal çözümler istiyor sayın başkan, şehrin göbeğinde ki abide işhanına girmek cesaret istiyor, içeride ki esnaf olmayan müşterisi ile değil de sarhoşla tinerciyle uğraşıyor. Araba park edememek ayrı bir mevzu, yük indirmesi bindirmesi gerektiği zaman mutlaka birileri mağdur ediliyor, ama işin içinde sıcak para varsa her yerden otopark parası alınıyor hemde fahiş fiyatlara, yollarımız köstebek yuvası, süper mario gibi bonus topluyoruz çukurlarda. vatandaşın sorularına cevabınız ne zaman soru ile olmazsa işte o zaman yaptığınız icraatlar daha çok konuşulacaktır sayın başkan.

Kenan çınar 28.04.2017 20:15:59
Sayın başkanım. Çapanoğlu Mah cemil çiçek bulvarı üzerinde a101 in önü yan yol olmasına rağmen park yeri yapılmış araç geçişleri sıkıntılı oluyor. Bilgilerinizi saygilarımlâ

ceren özkan 26.04.2017 13:51:41
sayın başkanım öncelikle yozgat için yapmış oldugunuz yenilikler için teşekkürler emeğinize sağlık zamanla yozgatımız gelişmeye başladı güzel bir şehir olacak sayenzde birde halk otubslerilerine çare bulsanız çok kalabalık ve saatleri sıkıntılı sabah saatlernde işe gidenler okula gidenler vs çok kalabalık oluyor ayrıca insanlar balık istifi gibi üst üstte gidiyor bi bayan olarak çok rahatszım yolcu kapasitesi belirlenmiş neden fazla alınıyorki ayrıca şöforlerden bazıları çok saygısız tersliyorlar bir kaç kere otubusten inan insanların kapıya sıkıştıgını gördüm canları okadar yandıkı bir de üstüne söförler tersliyor okadar kalabalıklı şöför bile ineni bineni göremiyor lütfen sayın başkanım bu konuyla bir bayan olarak özellikle ilgilenmenizi istiyorum artık sabahları yada akşamları balık istifi gibi gitmek istemiyorum birde söförlern arkadaşlar sağlı sollu ilerleyelim sıkışalım demesi üstüne tuz biber oluyor şimdiden ilginiz için teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Semih 25.04.2017 20:47:25
Syn ismail ve hasan bey arkadaşın yazdığı bir eleştiriye niye bu kadar takılı kaldınız..Biliniyor başkanın makam aracını kullanmıyot ama kiralık bir araca bindiğini herkes biliyor..16 adet kiralık araç sayısının kazım başkan sayesinde 50 küsür olduğunu ve de müdürleri bırak şirket işçilerine kadar gece gündüz ailelerini dahi taşıdığını sabahlara kadar gezdiklerini hafta sonları şehir dışına ailesiyle gezdiklerini görüyoruz..galiba eleştiriyi kaldıramayan vede savunmaya kalkan ismail ve hasan bey sanırım sizde kadro alan 13 arkadaşdan birisiniz..kazım bey hizmet ediyor heralde hizmet edecek cebinden yatırım yapmıyor devletin parası ,zaman gösterecek en kısa zaman da yatırımlar doğrumu yanlışmı diye bence yanlış..takdir yozgat halkı verecek..saygılarımla..

25.04.2017 17:10:25
SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ KAZIM ARSLAN'DAN "ŞİİR KOKULU SOKAĞA" AŞAĞIDA YAZILI OLAN ŞİİR' İNDE EKLENMESİNİ CANİ GÖNÜLDEN İSTİYORUM. BEKLİYORUM -bekliyorum O sabahı bilmem olacak mı? -doğacakmı güneş köyümün sisli ufuklarında. -yıllardır boğularak gecenin karanlığında. -derince bir nefes alıpta kurtulacak mı? -bunca yıl bekledim uyuyakaldım ayakta. -kuru dürümü çaldılar yırtık cebimden. -oy oy diye avladılar vurdular can evimden. -belirmedi hayalimde ve ruhumda uyan diye bir nokta. -kanım dondu kurudu akmaz oldu içimde kaldı.son ümüdim soluk soluk rüzgar sesinde. -bir yanardağ olmuş o ümit hala yanmakta içimde. - kaskatı parmaklarımda bir kıpırdanışın hissi uyandı. -köyün sokaklarında çocukluğumun çıplak izleri. -kerpiç duvarlarında kömürle çizdiğim portreler. -tohumluk buğdaya çavdar katan kara fareler. -bir gerçek tabloyu andırıyordu silik çizgileri. -kekik kokan ince dağ yollarında cırıl sesleri. -göğsümde mavi ufuklarla oynaşan bir kabartı var. -iftiharımdır doğrusu vatanımda esen bu sonbahar. -Yozgat'ımın Çamlığında uğuldaşan rüzgar senfonileri. -gelişen görünüşüyle tabiata yer yer nakış işliyor. -medeni karakterinde insanlığın sezgisi kucak kucak. -dolaşan harabelerinde tarihi eser bulacak. -yiğitler diyarı yurdumda yine kıratlar kişniyor. - şifa dolu sularında parlayan gümüş rengi. - gökyüzünde çırpınan turnaların kanat sesleri. - konuş bu ilde herkesle konuş hepsi efendi. - hergün fırçalanmakta temiz kaldırımların üstleri. 1970- Aslan AKSOY D.1938- Ö.1971 Kargalı/Merkez.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45