BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.11.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
196
Dün
:
4633
Toplam
:
14850765
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Leyla 14.10.2018 17:21:12
yaptığınız işler birbirinden güzel. en az 10 sene yozgatta başkanlık yapmalısınız..allah güç kuvvet versin size ...

Koray 14.10.2018 14:40:06
Sanayi yolundaki Bisiklet yokuşu projesi ne zaman tamamlanacak

Kerem 14.10.2018 10:18:46
yozgatta bu son günlerde çok konuşulan bi mevzuu var: sizin Çamlıkta yanınıza elemanlarınızı alıp vatandaşın birini darp ettiğiniz söyleniyor? Bu mevzuu dedikodumu,yoksa doğrumu .meselenin aslı astarı nedir sayın başkan..

Salih 14.10.2018 08:53:03
Yozgatın çehresini değiştiren başkan acaba yozgatta ne değişti yoksa seninle birlikte gelen has parti tabanının mi çehresi değişti. soruyorum cumhurbaşkanımızın dediği tevazu sahibi olmak ailesi ile halkın içinde olacak dediği adaylık kriterini yaptığı başladığı isleri gününde bitirecek dediği kriterleri kendinizde görüyormusunuz yoksa ha bu sene ha seneye sonuçta yaptım mi demeye devam edeceksiniz. şehri yaymaya çalışıyorum diyerek kapattığınız yolların yerine şehir merkezine inşaat yapımını durdurmak yerine yozgatı götürmek istediğiniz tarafa mı inşaat ruhsatları vereceksiniz. soruyorum size sadece senin çevrendekiler mi doğru dürüst.. geriye kalanlar hep mi yanlış demeye devam edecekmisiniz. iskanı olmayan evlerin aboneliklerini verip halkı bu çıkmazdan kurtaracak mi yoksa ba nane muteahitle kendiniz mi uğraşın diyeceksiniz yoksa ağır yaptırımlar mi uygulayacaksınız.. insanları mağdur edenlere çoğu asgari ücretle çalışan memleket çocuğuna otopark ücretlerini kaldiracakmisiniz yoksa ben ve yandaşlarıma zaten ücretsiz zaten hepsini en üst makamlara getirdim halk ta mecbur ödesin mi diyeceksiniz. yozgata neyi vaad ediyorsunuz ne gibi sosyal alanlar vaad ediyorsunuz ha gerçi unuttum yaptınız demi 5 sene gibi kısa bir sürede yozgat park diye bir yer. bayrak tepe diye bir yer de var dı. pardon buralarda bizler sosyalligin dibine vuruyoruz. ben kendi oturduğum mahalleyi sorayim birde aşağı ve yukarı nohutlu mahallesinde geldiğiniz günden bu tarafa hangi hizmetleri yaptınız. ben göremedim de birşey ondan sormak istedim...

Harun 13.10.2018 23:11:02
Hergün hayırlı olsun nidalarıyla reklamını yaptığınız adına da yozgatpark dediğiniz yerde hala inşaat var. Bugün baktım kapı önünde taş yapıyorlar. Mütahit mi yapıyor belediyemi yapıyor. Yılan hikayesine dönen bu iş siz gittiğiniz güne kadar devam edecek mi?

Nazım hiçbilmez 09.10.2018 22:21:34
Başkanım büyük cami civarını ne zaman yaptıracaksınız. Bir hışımla yıktınız.yozgatı yıkarak düzelteceğim dediniz ama etrafı mezbelelik yapıp bıraktınız. Netice ne?koca bir hiç. Ne olacak bu virane bölge.sırf Sizden önceki Başkan yaptı diye oraları yıktığınız konuşuluyor.

Enes 09.10.2018 02:47:28
sayın başkan yozgatta güzel işler yaptınız.devam edeh işleriniz var.sizin en az bi beş sene daha yozgatta belediye başkanlığı yapmanız lazım..yolnuz açık olsun..

Mehmet 08.10.2018 21:57:05
Başkan yardımcınız belediye başkani adaylığı var diye istifaya zorlandığınız doğrumu,sayın başkan..

Kadir zorbaz 07.10.2018 10:02:41
Erbazlar konağı diye yaptırdığınız beton binayı kaça malettiniz. İşi yapan firma kim? İki katı fiyata maloldu gibi söylentiler var. Açıklarsanız seviniriz.

Feridun gerçek 04.10.2018 22:42:55
Başkanım yozgatspora diye toplanan hurdaların hiç edildiği doğrumu? Çok konuşulan ve tarafımızca açıklanamayan bir durum bu.Ben iki yıl önce belge diye elimizde bağırarak salladığınız kimsenin görmediği bir banka dekontuna benzer bişey gördüm medyada. İşgemden çıkan demirler kaç tondu kim kime kaça sattı? Ortada olmayan bir meclis kararı gerekçe gösteriliyor. Olay hala karanlık. Biz milyonlara hükmedilyoruz 3-5 kuruşa kimse tenezzül etmez diyip Meclis salonunda esip yağıp geçiştiremezsiniz. Kime talimat verdiniz kim sattı?dediğiniz paranın sahibi değil emanetçisisiniz. Ayrıca yozgasporun geçen yıllar yaptığı maçlarla ilgili çeşitli söylentiler var ve görüşmelerin kamuoyuna açıklanması lazım.

cahit 03.10.2018 18:16:13
Başkan bey, Numan kurtulmuş belediye seçimlerinde aday olacak Başkanlarla ilgi şunları Söylemiş : " Bu seçimde sizlerden beklediğimiz en iyi adayları seçeceksiniz. Tüm adaylarımız halkı en iyi şekilde temsil eden adaylarımız olacak. Adaylarımızda 5 temel özellik istiyoruz. Bu 5 özelliğe sahip olmayan adayları zaten gündeme getirmeyiniz. Birincisi, kibir abideleri gibi sokaklarda dolaşan adamlarla işimiz olmaz. Kendisini milletten üstün gören insanlarla işimiz olmaz. Dizini kırıp fukaranın sofrasına oturabilecek, sohbet edebilecek insanlara ihtiyacımız var. Kibir, siyasetin zehridir. Aramızda makam mevki budalalarının yeri yoktur. Aramızda şan, şöhret sevenlerin yeri yoktur. Bizim aramızda insanlara tepeden bakanlara yer yoktur, olmayacaktır, olmamalıdır."

Ahmet Zengin 03.10.2018 15:41:43
Sayın başkanım. 3 yıldır yenilen bir takımı 4. Yıl başarılı yapacağınıza inanıp başkaları gibi peşinen teşekkür etmeyeceğim. Bu yozgatsporun durumu nedir? Sürekli yazıp cevap alamıyorum. Amatör kümede mücadele eden bu takım kaç para harcanıyor her yıl. çok gerçek bir rakam bekliyoruz.sağa sola çekmeden gerçek bir rakam. Bu takımı hangi yöntemlerle ayakta tutuyorsunuz. Bağış adı altında toplanan meblağ ne kadar? Kimlerden toplanıyor. Ayrıca bağış makbuzlarında kayıp olanlar var mı ? Takımda görüntü veren belediyede çalışan birtakım yandaşlarınızın mali durumlarının sebepsiz artmasını hiç değerlendirdiniz mi. Yoksa yukarıdaki bahsedilenler küllen iftira mı? Şehri emin olarak emin ve mesnetli bir açıklama istiyoruz.

yasin muş 02.10.2018 21:48:50
sayın başkanım işgemin orayı yıkarken orda belediyenin personeli hudarda satarken yakalanmıştı bu personele ilgili neler yaptınız. belediyenin iş makinaları yıkım yaparken hurdayı ayırmak için resmen heder ediliyor. neden buna izin veriyorsunuz.

HALİM 02.10.2018 19:50:44
Başkan bey. Yarım kalan hal binasının akibeti ne olacak. 3 yıldır lafla uyutuyorsunuz milleti. Beceremeyeceğiniz işe niye girdiniz. Böyle bir yatırımın gerekliliğini kime sordunuz? Her zamanki gibi kendi kendinize mi sordunuz. Sizde suç yok. Sizin yaptığınız yanlışların üzerini örtmeye çalışan siyasilerde suç var aslında.

cemal 01.10.2018 16:32:48
sayın başkanım yozgatsporu bu sene inşaallah şampiyon yapacağınıza inanıyoruz.şimdiden tebrik ederim.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45