BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
195
Dün
:
4936
Toplam
:
13337072
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Mahmut Yıldız 07.11.2016 21:38:37
Öven yorumları ciddiye alıp yeren yorumları husumet olarak değerlendirmek objektif bir bakış açısını yansıtmaz. Kaldı ki burada yazılan eleştiriler veya iddialar kamuoyu tarafından bilinen durumlardır. Yoksa Aslı olmayan birşeyi yazmak bu devirde kimin haddine. Mail adresi yazan da yazmayan da bulunur ve iftira varsa yasal yollara başvurulabilir. Kaldı ki Facebook veya diğer hesaplardan Başkan veya belediye yapılan olumsuz yorumlar birkaç dakika içerisinde siliniyor. Sadece yağdanlık yorumlara yer veriliyor. Aynı mantıktan yola çıkarsak yazılan isimsiz ve övgü dolu mesajlarında propaganda amaçlı Olarak Başkan tarafından yönlendirilerek yazıldığını düşünmek gerekir ki buna ihtiyacı yoktur sanırım. Ama yine de Başkana eleştiri yazanlara hakaret içeren yazılar yazanların gerçek olmadığını ben de düşünmüyor değilim. Kimse Başkan adına ve yaranmak için bu kadar omurgasız davranamaz.

naim 07.11.2016 20:56:54
lise caddesine bu sene döktürdüğün asfalt çok güzel..lambalar daha güzel..ektirdiğin çiçekler çok daha güzel..Yozgat sanki bi avrupa şehri oldu.Yozgat seninle gurur dyuyar sayın başkanım.seni ömür boyu reis seçeceğiz haberiniz olsun...

Yasin 07.11.2016 18:56:33
Kim ne dersin sizi takdir ediyoruz başkanım. Tabi elestiren de kızan da olacak. herkes memnun olacak diye de bir şey yok. Ama yapılan işler güzel başkanım. İnanıyorum ki döneminizde Yozgat'ta güzel şeyler olacak.

Adile 07.11.2016 15:08:21
Neler de bilirmişsin Adil Efendi, ama hepten sapla samanı birbirine karıştırmışsın. Bence biraz daha araştır, aklın yetmez bu işlere ama belki yine de doğruyu bulabilirsin.

Baki 07.11.2016 11:08:50
İyi olandan dediği ile ders alınır kötü diyenden de tersi yapılarak dogru bulunur sayın başkanım yola devam durmak yok daha alacak çok yol var takılma...selam ve dua ile

Ahmet 07.11.2016 07:23:10
Başkanım Cemil Çiçek bulvarı yani atatürk yolu yokuşu başlangıcındakı alanda etrafi inşaat bölgesi olarak kapatılan yerdeki tahta bloklar sanki tehikeli bir hale geldi.kaldırimı çocuklar dahil çok kullaniyoruz ve o ağırlıktakı bu cisimler devrilirse öldürebilir Allah korusun.O bölgeye bir ekip gondersenizde oraya bi düzenleme yapsalar kış gelmeden.Zaten tahta blokların bir kısmı devrilmiş.Çirkin bi görüntü var orada.Kaldırımda çok fazla daralmış.Şimdiden teşekkürler.

Nizamettin 06.11.2016 22:27:47
Musabeyli barajından su ne zaman şebekeye verilecek, kesin tarihi belli midir? Bir de verilen bu su tüm ihtiyacı karşılayacak düzeyde midir? Bunu öğrenmek istiyorum. Bir de arapseyfi den gelen suyun akibeti ne olacak? Musabeyli suyu geldikten sonra yine de kullanılacak mı?

Hakan Taşdemir 05.11.2016 22:29:20
Burada bir sürü şey yazılıp çiziliyor. Ancak sayın başkan bunların hiçbirisine cevap vermiyor. Bunun sebebini merak ediyorum. Başkan vatandaşı ciddiye almıyor diyeceğim ama tam olarak böyle de düşünmüyorum. Sanki başka bir sebep var. Burada yazılanlara bakıyorum, sanırım hemen hemen hiç gerçek isim yok. Mail adresleri belli değil. Sanki herkes bir takım takma isimlerle aklına eseni yazıyor. Belki de yanılıyorum ama nedense kanaatim bu şekilde. Gazete yönetimi ve adminler bence daha bir hassas olmalılar, bu konuda. Bir şey daha dikkatimi çekti. Sayın Vali'ye ve de sayın milletvekillerine ayda yılda bir yorum yazılırken, başkana yorum yağıyor. Onlar da memleketin yöneticileri, onlara neden kimse yazmıyor, o tarafta hiç sorun ya da beklenti yok mu, varsa yoksa başkan. Sanki bu işin içerisinde başka bir iş var. Birilerinin özel bir husumeti mi var acaba, diye de aklımdan geçmiyor değil. Bu konuda adminlerin bir açıklama yapması gerekir. Bence gazetenin adminleri daha hassas olup bu sütunların kişisel bazı hesaplar için kullanılmasına izin vermemelidirler. Tabii bilemiyorum bu yorum yayınlanır mı, ondan da emin değilim.Saygılarımla

faruk 05.11.2016 21:44:35
Yozgat Belediyesinin inşaatı yıllar önce bitmiş, içinde insanların yıllardır oturduğu, ancak iskan ruhsatı alınmaması nedeniyle tapu alamayan insanların mağduriyetinin giderilmesi ile ilgili bir çalışması veya planı var mıdır?

Adil 05.11.2016 20:29:14
Gazetede okudum. Geçmiş dönemde dolmuş hatlarının usulsüz verildiğini söylemişsiniz. Belediye ihalesiz yozgatspora birşey veremez demişsiniz. Fakat daha bir yıl içinde düğün salonun ve işgemin Demirlerini ihalesiz olarak sattırıp parasını Yozgat spora verdiğinizi açıklamıştınız. Bir de çıkıp paraların emanetçisi değil de sahibi gibi milyonlara hükmettiğinizi Üçbeş kuruşa kimsenin tenezzül etmeyeceğini bahsedip belge diye ne olduğu belirsiz bir dekont sallamıştınız basında. Bu ne yaman çelişki Başkan. bunları Devlet unutmaz.

Murat Kurtoğlu 05.11.2016 19:18:16
Başkanım. Yozgatlılar bilseydi sizin böyle çalıştığınızı 20 yıl önce seçerdi. Sizi geç keşfettik..Fakat bu konuda akpartinin size verdiği tam desteğide inkar etmemek lazım. Daha önce başka partilerde bir düğün salonu kadar oy alamıyordunuz. Her ne kadar has partide ak parti aleyhine atıp tuttuysanız da da Ak parti sizi aday gösterdi ve ak parti sayesinde seçildiniz. İyi ki varsın ak parti. Kazım Başkana hizmet etme şansı bize de hizmet alma şansı verdiğini için.

murat 05.11.2016 10:34:48
Sy Başkanım seçim zamanı sarıhacılıya oy istemeye gittiğinizde yaptığınız hizmetleri bir sürü sıralayabilirsiniz.Divanlı ve Azizlibağlarına gidince halka ne diyeceksiniz sabırla bekliyoruz.

ismail uzunyol 05.11.2016 07:23:11
Bence Yozat belediye başkanımız Kazım bey yozgatı her geçen gün daha da güzelleştiriliyor.Yanlış işleri yok mu ? var tabii.Ama çok çalışıyor.Ben kendisini kutluyorum.Bu vesile ile yozgat gazetesi adminlerini de kutluyorum.çünki vatandaş ile belediyeye ve belediye başkanı arasında en pratik yoldan iletişim sağlıyor.Bunu yaparken elumlu-olumsuz eleştirileri tek taraflı değil objektif olarak yayınlıyor.Ben şahsen sayın başkanın eleştirel maillere cevap vermese de vatandaşların tenkidlerinden istifade ettiğine inanıyorum.Herkes şunu iyi bilsin ki belediye dahil Yozgatta herşey güllük gülistanlık ve yasal değildir..

Cemil Güven 04.11.2016 22:27:25
Bugün birkaç yerel gazetede belediyenin şehir içi ulaşıma el atacağını bazı hatlarda artık belediye otobüslerinin çalışacağını okudum. İnşallah doğrudur. Mevcut otobüslerden epeyce sıkıntı çekiyorduk. Bilhassa üniversite hattının durumu malumdur. Geç de olsa belediyenin bu işe el atması sevindirici bir durumdur. Bence bütün güzergahlarda belediye otobüslerinin çalışması gerekir. Bir an önce bu seferlerin başlamasını bekliyoruz.

Necati 04.11.2016 20:01:28
şeyhosman mahallesi korukent sitesi önündeki traktör ve ekipmanlarının bırakıldığı yerler belediyenin ve karayollarının yoludur. bunların tehlike yarattığından dolayı kaldırılmasını istiyorum. yaya kaldırımına çekilen tarım makinaları birçok tehlike arz ediyor. belediye olarak tehlikeli ve hoş olmayan bu görüntüye müdahele edin. Kaldırılmasını talep ediyoruz.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45