BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.07.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
179
Dün
:
4633
Toplam
:
14140911
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Hasan 05.11.2017 12:34:00
sayın başkanım Seyh Osman mahallemize yapmış oldugun bu güzel yozgatpark hizmetlerinden dolayı canı gönülden teşekkürler. Adını bile telafuz etmekten.yazdıgı yazılar bile okunamayan boş kafalı boş insanlar eleştirecek... hizmete devam..

Hakan 04.11.2017 09:22:26
Başkanım sizin insanlara verdiğiniz değerin göstergesi Allah razı olsun belediye çalışanı değilim Yozgat a verdiğiniz hizmetleri canı gönülden destekliyorum İnşallah daha güzel hizmetler yapılacağına da inanıyorum Rabbim yardımcınız olsun

Merve 31.10.2017 23:17:09
Sayın Başkanım yaptıklarınız ve yapmayı planladığınız projeler için teşekkür ederiz.Fakat sizden bir ricam Eskipazar şeyhosman mahallesinde meydana gelen yıkımlarınızdan dolayı işlevselliğini yitiren kaldırımların en kısa zamanda daha güzel ve kullanışlı bir şekilde yapılmasını temenni ediyoruz. Bu güzergah üzerinde olabilecek kazalardan endişe duyuyorum.

Yusuf 30.10.2017 16:37:42
Akıllı bisikletle ilgili çalışmanızbana göre çok yerinde olmuş. Sağlık camiası daha iyi bilir: Yozgat insanı kalp, damar, tansiyon gibi spordan uzak insanların yakalandığı hastalıklara sahip. Akıllı bisiklet uygulaması ile Yozgat insanlarına bisikleti sevdirir ve kulandırabilirseniz, sizi şimdiden peşin peşin canı gönülden tebrik ederim. başkanım...Haydi hayırlısı...

Emin 30.10.2017 08:25:33
Anlamakta zorlandigim bir şey var benim. Adam geliyor seçiliyor başkan oluyor. Ya Allah bismillah diyor. Belediyedeki luzumsuz araçlari yani şahsi kullanimi yasakliyor gerekeni yapiyor. Elinden ne geliyorsa yapiyor veya yapmaya çalişiyor. Yok yollar dar oldu, yok şu oldu, yok bu oldu yapamadin, edemedin diye eleştirme yapiliyor bunlari anlarim. Bugune kadar gelip gecen başkanlarin bu söylediklerinizi yuzune veya ardindan söyleye biliyormuydunuz?. Kafanizi kopartirlardi o dönemde. Işte sizlere böyle insanlar lazim. Hele birde işte sen söylesin sen böylesin diyenler var. Edepsizler yani. Önce igneyi kendine bartir sonra çuvaldizi başkasina. Patavatsiz konuşanlara sözüm sizlerin neyinizi aldi veya neyinize takoz attiki başkanki bu kadar yaraniz derin?. Mert olun mert. Ama sizlere hizmet getiren degil sizlerin yalakalik yapacaginiz kuklakar lazim.

Hakan 29.10.2017 09:07:26
Acik soylemek gerekirse bundan bi on sene once yozgatta bu tur calismalarin olacagini soyleselerdi ben o zamanki ekibi baz alarak kahkahalarla gulerdim..bu kadar isi sadece siz sayin baskanim yapabildiniz ve eminimki bu makamda kaldiginiz sure icerisinde daha da buyuk projelere imza atacaksiniz..yapinca oluyomus demekki..emeginize yureginize yozgat askiniza saglik baskanim..

Emin Şahin 25.10.2017 09:41:55
Kim nasıl algılarsa algılasın bir belediye başkanından daha fazlası. İleri görüşü vizyonu ve yaptıkları beni gerçekten şaşırtıyor. Yozgat’ta görmediğimiz ve alışkın olmadığımız için. Helal olsun tebrik ediyorum sizi Kazım bey.

Salih Çavuşoğlu 24.10.2017 20:27:20
Yozgat'ın sözü isimli kardeşim bizler rızkımızı helalinden kazanalım diye gecesini gündüzünü çalişmakla geçiren Sebzeci ve pazarcı esnafıyız devletine bağlı Yozgat sevdalısı insanlarız her meslek grubundan illa ki çıkar bizler bunun için varız keşke sosyal medyada deyilde pazar yerimize gelip yukarı bakıp bizlerle konuşsan O Anda çözüm bulsa İdim dikkat ederseniz her tezgahta isim tabalası var şayet size karşı bu bahsi geçen mevzu olmuşsaki bu insan meslekten men edilir bilginize sunarız ilgi ve alakanıza sebzeciler ve pazarcılar odası Adına sonsuz teşekkürler

Ahmet fidan 24.10.2017 19:17:49
Yapılan işin kötüsü olmaz, eleştiri yaptığınız kadar Azda yapılan çalışmaları takdir ve tebrik etmek lazım, takdir ederseniz korkmayın partili olmazsiniz, yapılan işin kötüsü olmaz yapanların yaptıranların ellerine emeklerine sağlık... Güzel olan şeyleri de görmek lazım. Neticede yapılanlar Yozgat'a yapılıyor. Hep eleştiri hep eleştiri. Hiç mi güzel bir sey yapılmadı üç senedir.

Hakan 24.10.2017 18:37:05
Teşekkürler projeler için çok ama çok Büyük düşünmek gerek Başlamak Bitirmenin yarısı...Bir daha yozgat için sizin gibi değerli ve Azim çalışkan bir insan bir daha karşımıza çıkmaya bilir bu yüzden saatlerimiz çalışmak için çok değerli hele 50 yıl geriden gelen yozgat için çok ama çok değerli saygılarımla Başarılar diliyorum..

YOZGAT'IN SÖZÜ 23.10.2017 09:06:00
Değerli Salih ÇAVUŞOĞLU kardeşim pazarcı esnafı ile ilgili yazınızı okudum çok memnun oldu.Dikkat ederseniz ben yazımda"Dürüst,anlayışlı,kibar pazarcı esnafını ayrı tutmak gerekiyor elbette.Onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum" demiştim.Tüm pazarcı esanfını kastetmem mümkün olamaz.Yozgat insanı gerçekten yürekli,yiğit ve onurlu insanlardır.Ben de bir Yozgat'lıyım ve Yozgatlı olmaktan da onur duyarım.Bizlerde esnafçılık yaptık hemde yüzyıllar öncesinden gelen bir esnaf ailesiyiz.Ben sadece bazı olumsuzlukları dile getirdim.Dürüstlüğünden kuşku duymadığım tüm esnaf kardeşlerimden özür diliyorum ama yazımdaki olaylarda maalesef oluyor.Yazınız tam bir yiğit Yozgat'lıya has içerikte olması nedeniyle sizi candan kutluyorum.Sizi ve sizin gibi esnaflara canı yürekten teşekkür ediyorum.

Salih Çavuşoğlu 20.10.2017 17:46:06
Yozgatımızın gururu sayın belediye başkanımız Dr Kazım Arslan size hitaben yazılmış Yozgat'ın sözü isimli yazıya şikayete konu olan mevzu beni ve benim gibi ekmeğini bu işten kazanan meslektaşlarımı derinden üzmüştür bunu isbata davet ediyoruz şöyleki bizlerinde karısı kızi çocukları var bizim kimsenin namusunda şerefinde makamında varında gözümüz olmaz olamaz da biz rüştümüzü 15 Temmuzda isbat ettik her meslek grubundan vatan haini şerefsiz çıktı sadece Türkiye'de sebzeci ve pazarcıdan çıkmadı Bizim müşterimize bakıs Açımız rızkımız için başka bir işimiz olmaz birde bahsi geçen pazar yerinde her tezgahın kime ait olduğunu gösteren tabala buda yetmezse hal müdüresi yıldız Ersin hanım var ben bu yozgatın sözü Adlı yazıyı sizi ve bizi yıpratmak için yapıldığını söylemek istiyorum yoksa Bizim ekmek kazanmak için neler yaptığımızı göstermek istiyorum bu yazıyı yazanı ispata davet ediyoruz saygılarımla

YOZGAT'IN SÖZÜ 19.10.2017 08:56:11
Sayın başkan;Yozgat insanının medenice,huzurluca,güvenle alış-veriş yapması için çarşamba pazarı yerine açmış olduğunuz kapalı pazar yeri için size çok teşekkür ediyorum. Üzülerek söylemek isterim ki;bu pazar alanı pazarcılar için adeta argo sözcük üretme,müşteriye kaba davranma eğitim yeri,saygının esamesinin bulunmadığı bir mekan olmuş adeta.Alış-veriş için gelen özellikle kadınlarımıza sattıkları ürünleri tanıtırkeen ağıza alınmayacak sözcükler kullanmakta ve kadınlarımızı çok rahatsız etmekteler.Müşterisi olduğunuz bir ürüne talip olduğunuzda (patlıcan-salatalık-havuç-kabak-lahana gibi) bazı sebze ve meyveleri çok kaba tarif etmekte el hareketleri,söz sanatı! ile adeta çileden çıkarmaktalar,müşteri kadınlarımızı utandırmaktalar ve diğer leri arasında çok mahçup etmekteler.Bu durum hepimizi çok üzmekte ve incitmektedir.Müdahale etmek istesen adeta pazarcı esnafı düşmana hücum edercesine hep birlikte olup üzerine yürüyecek duruma gelmekteler.Dürüst,anlayışlı,kibar pazarcı esnafını ayrı tutmak gerekiyor elbette.Onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bizim inancımızda,kültürümüzde,gelenek ve göreneklerimizde iyiniyet,dürüstlük,sevgi ve saygı vardır.Bu durumlar bizim insanımıza yakışmamaktadır.Sizin durumdan haberiniz olmadığını biliyorum.Bu konularda hassas olduğunuzdan hiç kuşkum yoktur.Pazar kurulma saatinden-dağılma saatine kadar pazar alanında zabıta ekiplerinizin gezmesini,bu gibi saygısızlık yapanlara gerekli uyarı ve cezanın verilmesi geçici de olsa bir özüm yolu olabilir.Yozgat lıya yakışan alış-veriş günlerinde buluşmak dileğiyle saygılarımı sunarım değerli başkanım.

EBUBEKİR UYAR 17.10.2017 16:51:40
Sayın başkanım yapmış olduğunuz kaldırımlar için teşekkür ederim yalnız evlerimizin önlerini iki taraflı kaldırım yabıp araçlarımızı çekecek yer koymadınız bende ister istemez kaldırıma çıkartıyom ve ekibiniz ceza yazıyor benim çocuğum kalp hastası benim aracım evimin önünde olması gerekiyor gece gündüz her daim heran hastalanacak korkusuyla yaşıyoruz zabıta ekibiniz ceza uygulamış ben zor durumda olmasam seve seve öderim ama şuan zor durumdayım ödemede güçlük çekeceğim ben haklıyım her daim ben bunu öderim ama helal etmiyorummm

Osman 08.10.2017 21:53:37
Sayın başkanım polis okulu altı menekşe sokak tan arabalar zor geçiyor o yola doğru düzgün bir yama yapılamaz mı acaba her yer yeniden yapilirken


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45