BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 14.11.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
177
Dün
:
4633
Toplam
:
14841128
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

recep 20.12.2017 00:37:24
emeginize saglik.bu zamana kadar hangi babayigit valiligi,merkez ortaokulunu,kiz meslegi,ofisi bilhassa asgeri lojmanlari yikup geriye cekebildi..Yozgat yeni yasanir hale geliyor.

Yasin Akyol 19.12.2017 15:30:41
Ofis ve valilik önündeki cadde çok güzel oldu. Ama eni valilik binası açılınca o cadde yetmez yeterli gelmez sanıyorum. Bununla ilgili bir tedbir düşünülmesi lazım. Bir ara yeni bir cadde yapılacağından bahsediliyordu. O bölgede ikinci bir cadde yapılırsa sıkıntı biraz daha azalır. Bir de Menekşe evleri yeni valilik binasının karşısında kötü bir görüntü oluşturuyor. Burada bir kentsel dönüşüm yapılması lazım. Saygılar

M Gümüş 18.12.2017 23:48:47
Erdoğan akdağ mahallesine yapılan çalışmalar için teşekkür ederim başkanım Allah ne muradın varsa versın

Turan 17.12.2017 20:35:27
Allah sizden razı olsun. Güzel şeyler oluyor Yozgat'ta. Yapılanları görünce de diyecek tek bir şey kalıyor. Sağlık ve sıhhatle devam inşallah. Bir takım art niyetli her şeye kötü tarafından bakan gelişigüzel eleştirileri de bence dikkate almayın.

Şaban Cansever 17.12.2017 19:50:37
Sayın Başkan yapılan projeleri görüyoruz ,Emeğinize sağlık ,Aman Başkanım bugün yap yarın Boz olmasın.En az 50 sene kalıcı olsun sağlam olsun , Mahallelere de girilsin . Yavaş yavaş Yozgat'ımız da caddeleriyle büyüleyecek gibi görünüyor Ayrıca Yozgat ın şehir görünümünde Daha fazla yeşil alanlara ihtiyacı var.

17.12.2017 12:10:30
Kıymetli büyüğüm,Belediye Başkanım,padişah sancağı güzel yozgatımıza kuruluşunundan bu zamana kadar yapılan hizmetleri büyüklerimizden yozgat il yıllığından ve elimize geçen tüm gazete derğilerden yıl yıl takip etmekteyim. şimdi biz gençler olarak sizin belediye başkanlığınız döneminde yaşıyoruz, mutluyuz huzurluyuz ileriye doğru bakıyoruz, muhterem başkanım biz yozgatlı gençler olarak çabanoğlu büyük camiimize orda yer bulamasak fatih cammi gelip vakit namazlarımızı kılmaya çalışıyoruz .namazdan sonra fatih camiimizin güzel bahçesinde büyüklerimizle oturup sohbet ediyoruz eskilerden yenilerden bahsedip kaynaşıyoruz bizlerde yozgatlı olmayı öğreniyoruz. biz ğençlerin sizden bir ıstiramız olacak efendim.fatih cammimizin yanına yakınına duvarlarına devlet büyüklerimizin hizmetlerini anlatan büyük boy haşmetli resimlerini mümkün olursa görmek istiyoruz efendim.arkadaşlarım arasında benim araştırma alanım osman beyden başlıyarak osmanlı sultanlarıdır efendim tarihteki büyüklerimizden bilmediklerimizi bizlere öğrenme şansı verceceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz başkanım sizi heycanla ümitle takip ediyoruz.Yaradan Mevla işlerizde kolaylıklar versin hem bu gün için hem yarın için güzel şeyler yapmak nasip etsin...

Kahraman Yozgat 17.12.2017 09:57:13
Allah razi olsun sayin başkanım YOZGAT'IMIZIN yıllardır aç kaldığı şeyler yapılıyor. Bir de bir konuyu öğrenmek istiyorum. Menekşe Evler'deki kentsel dönüşümde son gelisme nedir acaba başkanım? Çünkü çok sayıda konut sahibi bu dönüşümü bekliyor. Şayet bir an önce başlarsa size çok Dua ederiz.

Bahri 17.12.2017 09:31:58
At binenin ,kılıç kuşananın Başkanım,kimi konuşur kimi yapar...

nisanur aktaş 15.12.2017 18:03:37
Isıtmalı klimalı duraklar Çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama Bölge trafik müdürlüğünün olduğu kısma da sıradan bi durak koysanız keşke çoluk çocuk otobüs beklerken sıkıntı çekiyoruz. aslında eskiden vardı yol yapımı sırasında kaldırıldı. bu durağı oraya yeniden koymanızı bekliyoruz.

murat aydoğan 14.12.2017 23:05:23
başkanım çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum ve teşekkür ediyorum. birde yollardaki asfaltlara el atabilseniz şehiriçinde yamalı ve çukur yollardan bunaldık artık.

OSMAN ÖZGÜNEŞ 14.12.2017 15:50:03
SAYIN BAŞKANIM BİZ BEHİÇLER CAMİİ CEMAATIYIZ CAMİNİN ÖNÜNDEKİ HAL GİRİŞİNDEKİ BULUNAN BALIKÇILA AİT BİNANIN ARKASINDAKİ KÖMÜRLÜK YIKILMIŞ VAZİYETTE HEM CAMİYE ÇİRKİN GÖRÜNTÜ HEMDE ÇEVREYE EGER BİR İLGİLENİP BURAYI KALDIRTISANIZ MEMNUN OLACAGIZ TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR.

Mehmet Duman 14.12.2017 10:49:50
Geçen yazmıştım hizmetleri küçümseyenlere bir şeyler hatırlatmıştım. eski sanayi bölgesindeki kentsel dönüşüm başlı başına büyük bir hizmettir. şehrin göbeğindeki mezbeleliğin ortadan kaldırılıp yeni ve modern bir yaşam alanı meydana getirilmesi az bir hizmetmidir..ayrıca çöpten elektrik üretilmesine yönelik yapılan tesis başlı başına büyük bir hizmettir. Türkiye de kaç tane ilde böyle birhizmet var ki, beğenmiyoruz...Neymiş efendim saat kulesinin etrafına araç park edemiyormuşlar. Türkiyenin nüfusuna göre en fazla araç sayısına sahip olan illerinnden birinde yaşıyoruz. Bu kaadr araç merkeze nasıl sığacak. Kabahat başkanın mı? her yeri binalarla dolduranlar yozgat bu kadar büyürken niye otopark, yapmayı,geniş caddeler açmayı düşünmemişler. şimdihiç değilse belediye sorunun farkında bu konuda birşeyler yapmaya çalışıyor. Senelerdir hiç bir başkanın uğramadığı eskipazar mahallesinde çok güzel işler yapılıyor. şehir içi ulaşımda küçük uydurma dolmuşların yerine büyük ve kullanışlı otobüsler trafiğe çıktı. Bunların hepsi başkanın hizmetleri değil mi. Sokaklarımıza, caddelerimize bir güzellik geldi. Bir sürü büyük parklar yapıldı. Bütün bunları görmezden gelmek bence doğru değil. Eksikleri söyleyebiliriz. yazabiliriz. Ama bunları da görmek lazım. Hele hele dalga geçmeye, aklısıra alay etmeye gerek yok. Yozgat2ı seven alayla dalgayla ugraşmaz daha güzel şeyler için teklif sunar, görüşlerini yazar.

Fatih Aydin 13.12.2017 20:17:06
Yollar çok güzel oldu. Çok iyi işler çıkarıyorsunuz maşallah. Birde Esentepe ana yol üzerindeki kaldırımları elden gecirirseniz çok seviniriz. (Esentepe cami üzerindeki kaldırım.) Gerçekten çok kötü durumda. Şimdiden teşekkürler...

Hüseyin Görmez 13.12.2017 10:20:12
Bazı arkadaşımız başkanın bile bir çırpıda hatırlayamayacağı icraatlar listesi hazırlamış. Vatandaştan çok seçim çalışması için konuşma yapan bir başkan profil çizmiş.sanırsınız başkan oturmuş yazmış. Kazım beyin de becerebildiği kadarıyla bazı çalışmaları var. Fakat Yozgat ta geçmiş başkanları karalayıp Kazım beyi göklere çıkarmak çok objektif bir bakış değil. Yozgat için kim art niyetsiz bir çivi çakma derdindeyse ona saygı duymak lazım. Rutin hizmetleri proje diye lanse etmek bu çağda insan zekasına hakarettir.

Erdogan deniz 13.12.2017 08:50:50
emeğine sağlık başkanım mahallemiz çok güzel oldu sizin ve bizim başımız hizmet konusunda dik sıkıntı yok.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45