BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
192
Dün
:
4936
Toplam
:
13337071
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Ali yılmaz 13.10.2016 20:20:18
Başkanım Capanoglu mahallesinde oturuyorum. Yaptığınız işleri takdirle izliyorum. Neredeyse her mahalleye Yeşil alan ve çocuk oyun parkı kazandırdınız. Çocukların dualarını alsanız benim temennim inşallah bizim mahallenin çocuklarının da duasını alırsınız inşallah. Bizde yeşil alan ve çocuklarımıza oyun parkı istiyoruz. Saygılarımla.

Salim özturk 13.10.2016 20:12:16
Baskanim mahallelerdeki calismalarinizdan memnunum fatih mahallesindede yikilacak co bina var birde oraya el atsaniz saygilarimla

Özkan Kornacı 13.10.2016 19:41:27
Baskanim bizim mahalleyede bir el atsaniz. Fatih mahallesi ara sokaklarda yollar cok bozuk. Bazi mahallelere girmissiniz ve gercekten mukemmel olmus. Kaldirimlar yurunebilir hale gelmis. Darisi bizim mahalleye. Yaptiginiz calismalari desteklemekle birlikte genele yaymanizi temenni ediyorum.

ismail 12.10.2016 21:47:27
Aslında pek yapılacağı kanaatinde değildim ama beni şaşırttınız. Otopark inşaatının başlamış olması bizi sevindirdi. İnşallah söylenen süre içerisinde biter ve otopark sıkıntısından kurtuluruz.

Sevim 11.10.2016 20:32:56
Syn başkan Başkanlığınızdan bu zamana kadar hizmetlerinizi takip ediyoruz...kazım bey yozgatta ak partiye neden bu kadar zarar beriyorsunuz bi akpartili olarak sizin icraatlarınızı etrafımızdaki akrabalara dostlara izah edemiyoruz..sizin ve ekibiniz hakkında çıkan dedikodumu gercekmi bilmemekle beraber yeni yapılan hastahanedeki imar rantı (15 -20 trilyon eski para)lise caddesi taşı,düğün salonu ve işgemdeki demir satışı usulsüzlüğü,16 aracdan 50 araca çıkan kiralama vede kimin bindiği belli olmayan israflar ve yönetim boşluğunu kimseye anlatamıyoruzzz...izahat yapamıyoruz..il başkanı ilçe başkanıda sanırım bu konulardan muzdaripler..milletvekilleri sızı uyarmıyormu merak edıyorum...ltfn rica edıyorum yozgatımızı bırakın ..asfalt şantiyesı var belediyenin birde asfaltıda şirketlere ihale etmişsiniz.asfal etma zamanınıda güzel seçmişsiniz okullar açılma vakti kaldırım yapılırken yapmayın vatandaşı bunaltın iyice..

Mustafa Saçmacı 11.10.2016 08:30:50
Sayın Başkanım, Şehir merkezinde yapılan tüm düzenlemelerin yerinde olduğunu belirterek çalışmalarınızı takdir ediyorum. Bu hizmetlerinize ilave olarak şehrimizin göz bebeği olan üniversitemiz yolundaki orta-refüj yol üzerindeki çöken yada kırılan kaldırım taşlarının yenilenmesi,ağaçlandırılmanın düzgün aralıklarla yapılması ve çimlendirme ile de sürekli sulama yapılıp iyi bir görünüme sahip olacağını düşünüyorum. Sanayii içerisinde yapılan kaldırım düzenlemelerinde yol kenarlarında kalan boşlukların asfaltlanması,ağaçlandırma yapılması ve de ışıklandırılma ile de karanlık ortamın kaybolacağını düşünüyorum. Ayrıca, Atatürk yolunda bazı araçların aşırı hız yapmalarını engellemek amacıyla asfalt üzerine beyaz asfalt-şeritlerin bayır olan iniş/çıkış yada virajlarda (kampüs kavşağından başlayarak) yapılabilmesi mümkün olabilirse kazaların biraz daha azalacağını düşünüyorum. Tüm çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Osman 10.10.2016 19:07:42
Gözde hanım. Bu duruma şaşıracak birşey yok. Kazım bey kırar döker yapar yolları böler daraltır. makam verir alır.Sadece seçilmiş olmak onun herşeyi yapması için yeterli bir gerekçedir.ak partinin avantajları bunlar. Ayrıca şaşırmaya gerek yok Kazım beyin sevmediği eski müdürler oturmaya sandalye bulamazken sözleşmeli müdüre 2 makam odası tahsis eder. Sıkıntı yok o seçilmiştir hakkıdır istediğini yapar.

Ali 09.10.2016 20:47:14
Sayın Başkanım, belediye özellikle yol ve kaldırım çalışmalarını yaparken siz mi planlıyorsunuz, yoksa çalışanlarınız mı. Bir yaz boyu asfalt ekibiniz yattı. Okullar açıldı, lise caddesinde hem araç trafiği, hemde öğrencilerden dolayı insan yoğunluğu arttı. Bu caddede çalışmalara başlarken Vatandaş çocuğunu okullara nasıl bırakacak hiç düşündünüz mü. Bence düşünmediniz, çünkü sizin okula giden bir çocuğunuz, yok siz okula çocuk bırakmıyorsunuz. Vatandaşa işkence çektirmek hoşunuza gidiyor heralde ki yazın yattı belediye kışa doğru özellikle lise caddesine çalışmalara başladı. Yozgat'ın adını artık 'Çile' diye değiştirmek gerekiyor. Bence çalışma planını yaparken, vatandaşa ne gibi zorluklar getirir, ne zaman yaparsak vatandaşı zora sokmayız diye düşünerek yapmanız gerekir. Gerçi sizin bir sözünüz var 'Onu yaparken bana mı sordunuz' çocuğunuzu okula yazdırırken bana mı sordunuz araçla niye getiriyorsunuz biz eskiden yürüyerekk okula giderdik çocuğunuz de gitsin diye bilirsiniz

Beste İzmirli 09.10.2016 10:50:57
Sayın başkanım, esentepede bölge hastanesi önündeki çirkin yapılaşmaya izin verdiğiniz, usulsüz Ruhsat verdiğiniz söyleniyor. Arsa satışında şaibe olduğu konuşuluyor.Bu konuda kamuoyunu belgeleri ile birlikte bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Yozgattaki gazetelere çıkıp ta böyle bir şey yok karalama iftira, beni çekemeyenler dedikodu yapıyor diye konuşacaksanız bunun kıymeti yok. Belgeleri de gösterin lütfen.hani siz çirkin yapılaşmaya ve ranta karşıydınız ya ondan merak ediyoruz.

Gözde 05.10.2016 20:38:50
Başkan bey, başkanlık yetkinizin sınırlarını zorlayarak belediye içi ve dışında garip uygulamalarınızı takip ediyoruz. Seçildiğiniz günden beri belediyedeki birim amirleriniz belirsiz gerekçelerle değiştirip kamuoyunda onları rencide edici söylemlerle dolaştığınız tüm yozgatlı tarafından konuşuluyor. Dürüstlük ve seçilmiştik söylemleri ile bunu yaparken hala tonlarca hurda demir meselesini, lise caddesi kaldırım taşları ihalesini, özel kaleme gelip giden kişiyi izah edemediniz. Ayrıca sözleşme verdiğiniz bir memurunuzu müdür yaptığınızı görüyoruz. Kanunda sözleşmeli memur var ama sözleşmeli müdür yok. Bu uygulamanın yasal dayanağını açıklarsanız seviniriz. Belediye Başkanı olmak kanun ve genelgeleri takmama Hakkını veriyor mu?

HALUK OTAN 27.09.2016 11:09:20
SAYIN BAŞKANIM YAPTIGINIZ İŞLERİ TAKDİR EDİYOR BİZZAT YAPILAN İŞLERİDE YERİNDE TAKİP EDİYORSUNUZ TEŞEKKÜR EDERİZ.YANAN HAMAM ARKASINDA YAPILAN YOLU KALDIRIMLARI BİR GELİP GÖRÜN İŞLER ACISI HAMAM ARKASI MOLOZ YIGINLARI İLE DOLU KALDIRIMI BELEDİYE KEPÇESİ BOZDU GELİP YAPAN YOK TEKRARDAN. HELE KALDIRIMLAR ARABALAR KALDIRIMDA VATANDAŞLAR YOLDA YÜRÜYOR KALDIRIM BİZİMMİ YOKSA ARAÇLARINMI BUNU BİR GELİN GÖRÜN.ÇÖP KONTERNIRLARI YOLDA KALDIRIM YAPILIRKEN BUNLARA KALDIRIMDA YER AÇILMAZMI.CUMHURİYET MEYDANI ATATÜRK ANITININ VE ÇEVRESİNİN SON HALİ İŞLER ACISI ŞEHRE YAKIŞMIYOR.BİR KIRŞEHİRİN NEŞET ERTAŞI VAR ONLAR GİBİ BİZ NİDA TÜFEKÇİYE DEGER VERMİYORUZ O ANITINDA DURUMU İŞLER ACISI EGER BU YAZDIKLARIMLA İLGİLERSENİZ BİR YOZGATLI OLARAK ÇOK MEMNUN OLURUM.ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLER BUNDAN SONRADA HEP YANINIZDA OLACAGI ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

sebahattin şimşek 25.09.2016 16:21:59
syın başkanım biz yozgatlı olarak ankarada ikamet ediyoruz ama yozgattan kopmuş degiliz sürekli ziyaretimiz oluyor fakat yozgatta yatırımların çogalması kamu hizmetlerini sürekliligi sanayi hamlesi yapılması gerektigini düşünüyorum 30 yıldır bakanlık yapan vekillerimiz neden yozgata gereken ilgiyi göstermiyorlar anlamakta güçlük çekiyorum siz sayın başkan vekillerimiz eminim sürekli irtibattasınız neden yozgatımız hala geri kalmış il olarak ve türkiyenin en çok göç veren ili oldugunu bilimiyorlarmı yatırımlar neden başka illere gidiyor yozgata hiçmi böyük fabrikalar açılmıyor bakanklarımız açıklasın kaç oldu yazdıgımız ama hiç bir degişiklik yokorganizede fabrikalar çürüyor ilgilenmenizi rica edriz sayın başkan saygılar

osman 24.09.2016 12:15:48
Sayın başkanım Azizlibağları mahallesi halkı adına yazıyorum.Başkanım şehirde gerşekleştirdiğiniz hizmetleri çok beğeniyoruz.her zaman yanınızdayız.Yalnız bizim köyümüzün yolları toprak yol eğer asfalt çalışması yaparsanız çok memnun oluruz.Saygılar

HALUK OTAN 23.09.2016 15:43:06
SAYIN BAŞKANIM YAPTIGINIZ İŞLERİ TAKİP EDİYORUZ HAFTALIK PAZAR YERLERİ SAYISININ ACİLEN YAPILMASINI MAHRUKATCILAR ÇARŞISININ ACİLEN YAPILMASINI YANIMIZDAKİ KIRIKKALE İLİNDE VARKEN YILLARDIR NİYE BİZDE OLMASIN DİYORUZ AYRICA BURALAR OLMADIĞI İÇİN SİZİN YAPTIGINIZ YOLLAR KÖMÜR KAMYONLARI İNŞAAT MALZEMESİ TAŞIYAN TIR VE KAMYONLARCA BOZULUYOR BRAN ÖNCE YAPILIRSA İYİ OLUR HERHALDE YİNE YAPILAN İNŞATLARIN ÇOGUNDA GÖRDÜĞÜM KADARIYLA İNŞAATLARIN KULLANDIĞI SULARDA SU SAATİ YOK YAZIK GÜNAH BUNDA HERKESİN HAKKI VAR İLGİLENMESİNİ İSTİYORUZ TAKİPÇİSİ OLACAGIZ YİNE ŞEHİR İÇİNDE MENFEZLER TOPRAK VE PİSLİKLERLE DOLU YAĞMUR MEVSİMİ BİRAN ÖNCE TEMİZLENMESİ GEREKİYOR BİLGİLERİNİZE.

Kadir 22.09.2016 09:58:46
başkanım birkamukuruluşunda calşıyoromyukarınohutlu civarında başıboş köpeklervaronları toplattırırsanız sevinirim


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45