BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 24.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
220
Dün
:
4633
Toplam
:
16135905
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Şeref 28.12.2017 12:50:09
Başkanım hayırlı akşamlar öncelikle Yozgatimiza yaptığınız ve bundan sonra yapacağınız hizmetler için teşekkürler Gerçekten çok güzel işlere imza atiyosun kış günü klimalı duraklar kim derdi ki Yozgat görecek ama sizinle gordu Yozgat Sizinle birçok hizmeti gordu Baskanim benim sizden bir ricam vardı Özel halk otobüsleri ile alakalı başkanım ben dün yeni toki den duraktan Kızılay yurduna kadar bindim normal fiyattan aldı yani kısa mesafe ücreti alması gerekirken neden kısa mesafe de normal ücret alınıyor bide başkanım bu soforler durmadan degisiyo özellikle genc şoförler çok hızlı kullaniyolar herşeyi sizin birebir görme ihtimaliniz yok ilgilenireseniz çok mutlu olurum Unutmayın yaptığınız işler çok güzel hani bı atasozu varya Meyve veren ağaç taslanir o hesap durmak yok kazım başkanla yola ve hizmete devam saygilar

İsmet 27.12.2017 23:30:18
Sayın başkan ilk çalışmanız yozgatın üzerine bir heron gönderin trafik ve park sorunlarını görün ve araç park sorununu çözün lütfen. tamam belki bu sorunun vebalini tek başına size yüklemek doğru değil ama neticede artık bi şekilde çözülmesi gerekiyor bu sorunun. Saygılarımla.

sümeyye 27.12.2017 21:42:20
Bir vatandaş kardeşim. Bu ses bana sanki başkanın sesi gibi geldi. Başkanın bu makam aracına binmiyor propogandası o kadar bayatladı ki senden başka yapan kaç kişi kaldı.Dürüstlük anlayışınızın kriteri makam aracına binmemekse size söyleyecek birşey yok.o zaman valiler bakanlar makam aracına bindiği için hep dünya mslına mı tamah ediyorlar? Dünya malına kıymet verip vermediğini nelere göz yumup yummadığını önümüzdeki günlerde sen de göreceksin. Yazdıklarına kendin de inanıyorsan.

Ahmet bey 26.12.2017 20:59:17
Sayın başkanım sanayideki ışıklı kavşağın benzerini ikinci Tokiye de yapmanız şart. Aksi halde o keşmekeş kavşakta bir sürü kaza olmaya devam edecek. Ayrıca sürücü adayları için Azizli-Dicanlı taraflarında yer göstermeniz lazım. Üniversite yolu üzerinde acemi şoförlerin ne işi var, resmen kazaya davetiye çıkartıyorlar. Araba sürdükleri yer artık şehrin içinde kaldı, çoluk çocuklarımızın canları tehlikede.

Emine 26.12.2017 19:50:24
Başkanım teşekkür ederim eskipazar sizin sizin sayenizde güzelleşecek. Ayrıca bence eskipazar mah. de bütün müstakil evlerin yıkılıp kentsel dönüşüm e girmesini istiyoruz.

Kamil 26.12.2017 12:37:00
Hizmetleriniz için teşekkürler. Sizden bir ricamız var. Kentpark tan şehir hastanesine çıkarken Esentepe ye dönen yol çok kötü durumda. Arabayla perişan oluyoruz. Bir de eski hastaneye giderken terlik sarayı nın önündeki park halindeki araçlardan bıktık usandık. Biliyorum insanımızla alakalı bir durum fakat yaptırımsız kimse hizaya gelmez. Bir el atın buraya da başkanım.

yavuz şahin 26.12.2017 10:14:20
Başkanım hacı eyüplerin bahçedeki menfezlerin yerine yapılan cadde çok güzel olmuş emeği geçenlerden Allah razı olsun olsun. Ama bu yol araştırma hastanesinin ser otelin galariciler sitesinin arkasından derenin devamıyla çemsana kadar devam etse daha güzel altarnatif bi cadde olurdu.

Mehmet 25.12.2017 22:33:51
Zaman zaman eleştirsem de REFORM düzeyinde değişiklikler yapıyorsunuz. başkanım. Saolun Yozgat için yaptıklarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.Tahmin ediyoruz ki Büyük Camii bölgesindeki çalışma modern ve gurur verici bir çalışma olacak.. YOZGATIMIZIN çok dükkana ihtiyacı var.. dükkan kiraları rant düzeyinde.. dükkan sahipleri değerinin 3 katına iş yerlerini kiraya veriyorlar.. umut ediyoruzki yeni dükkan yerleri oldukça bu durum düzelecektir.

gökhan günay 25.12.2017 12:45:19
Hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz.Yeni hastane yolu da yapılmaya başlamış. Menekşe evlerinden geçeceği söyleniyor.Fakat menekşe evleri projesi hakkında hiçbir bilgi verilmemekte askıya mı alındı bilgilendirme yaparsanız mutlu oluruz. Selametle.

Osman Şimşek 25.12.2017 10:00:23
Başkanım Ankara'da yaşayan bir Yozgatlı olarak çok beğendim. Tüm hemşerilerimize hayırlı olsun. Başkanım birde sizden isteğimiz var. Yozgatımıza Çamlık dahil canlı yayın yapan kameralar yerleştirmenizi ve aktif tutulmasını isteriz. Memleket özlemimiz bir nebze de olsa böylelikle gidermiş oluruz. Saygılarımla

Yozgatlı vatandaş 25.12.2017 00:27:30
Sayın Başkanım Yozgatımız için iyi işler yapmak istediğinden eminiz.Şehrin merkezinde sıkışıp kalmış olan otogar üniversite tarafına doğru taşınsa ne iyi olur.Otogarın yerinede güzel bir park yakışır.Ama kaldırımları lütfen kaymayan taşlardan yapılsın.Lise caddesindeki kayan kaldırımlar çok berbat onlarada acil çözüm gerek.

Bir Vatandaş 24.12.2017 14:00:13
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum.Bildiğiniz üzere 2004-2014 yıllarında da belediyemiz Ak Partimize ait idi.Burada amacım hic bir yönetimi kötülemek değildir.Lakin Kazım Arslan ile birlikte Yozgatımızın çehresi kısa sürede gözle görülür bir şekilde değişime başlamıştır.Medyaya da yansıdığı üzere K.Arslan belediye başkanı olduktan sonra ilk icraatlarından birisi makama ait olan 2 tane lüks makam araçlarından, 1 tanesini göreve gelir gelmez sattırmıştır ve mecbur kalmadıkça lüks olan makam aracını kullanmamaktadır.Sade bir vatandaş olarak ben dahil birçoğumuzun binmek istemeyeceği aracı ve genellikle kendine ait olan arabayı kullanmaktadır.Kişisel tercihidir.(Lüks Makam aracını kullansa hiçbirimiz bısey diyemeyız hakkıdır kullanır. gördüğüm kadarıyla dünya malına önem vermemektedir) Bu denli ince düşünen, Devletin çıkarlarını koruyan, devletin menfaatlerini kendi menfeatlerinden üstün tutan bir başkana nasıl olurda müteahhitleri koruyor gibisinden bir yakıştırma yapılıyor anlamak zor gerçekten. Buna kimse inanmaz. Parasal sıkıntı varmış yokmuş beni ilgilendirmez. Ekonomik sıkıntılar bir türlü aşılır ve başlayan projeler bir türlü tamamlanır.Önemli olan şehrimiz için bir çivi çakılması.Yapılan ve devam eden işlere baktığımızda bu zamana kadar yapıl-a-mayan büyük ölçekli şehrimizin sorunlarına yönelik projeler olduğunu görürüz.Eksiklikler ve hatalar muhakkak olacaktır.Yanlışların ve hataların olmaması için hiçbir iş yapılmaması gerekekir.Kredi arıyomuş,Belediyenın borcu artıyormuş. Varsın kredi de arasın belediyenın borcu da artsın. Sonuçta şehrimize hizmet olarak geri dönüyor.Aksi takdirde diyoruz ki şehrimize hicbirşey yapılmıyor. Farklı görüşten arkadaşlarımız dostlarımız var. Ortak düşünce Şu : KAZIM ARSLAN Dürüst bir insan belediyenin 1 tl sine bile tenezzül etmez. Başkan alınan kredileri kendi için harcamıyor. Sonuçta şehrimize hizmet etmek için kullanıyor.Bazı çevreler mefeatleri kesildiği için başkan hakkında karalama kampanyası başlatmışlar.Fitne ve şer odakları varsın görevlerini yapsınlar. Sonuçta Allah'ın dediği olacaktır 4 sene gibi kısa bir sürede şehrimizin uzun yıllardır devam eden sorunları bir çırpıda çözülmez.Gelin hep birlikte başkana sahip çıkalım. Sabredelim. Şehrimizde güzel işler oluyor.

OKAN BABALI 24.12.2017 11:48:03
İkinci etap toki acaba kayseri veya sivas belediyesine mi bağlı? Neden buraya kar yağdığında hizmet verilmez. Yollar buz pisti. Karları küremek ve tuz atmak çok mu zor? Başkan acaba burada oturanlara ne mesaj vermeye çalılıyor? Madem buralara bakmayacaktınız neden imara açtınız? Lise caddesinde kar yağmadan kayabilen mühendislik eseri kaldırımları bile 2 senedir düzeltmediniz Allah bilir Toki de oturanların feryadını ne zaman duyacaksınız...

Fatih 24.12.2017 00:37:56
Sayın başkanım eski hastane civarında her hangi bir planlama vs var mı çünkü kış geldi virane evler yine balici yatağı haline geldi okul çevresi olduğu icin herkese tehdit unsuru oluyor gece mahalleden bir ALLAH ın kulu geçemiyor emniyete 10 kez söyledik lakin belediye çözüm bulmalı dediği için sizden birşeyler bekliyoruz saygılar iyi çalışmalar.

mustafa cihan 23.12.2017 10:13:43
Bu zamana kadar kimsenin yapamadıklarını sizden bekliyoruz başkanım çoğunu yapıyorsunuz ve yaptınız inşallah kalanları da tamamlamayı Rabbim size nasip eder özellikle eski sanayi bölgesi.. Yeni Hal ve otopark ta tamamlanır sa çok güzel olacak.. Yapilan iş kötü olmaz Allah yolunuzu açık etsin...


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45