BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
241
Dün
:
4936
Toplam
:
13337073
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Abdulbaki 12.07.2016 20:17:56
Reis bey,eskipazara yaptığnız saat kulesi muhteşem.Mimarını nükafatlandırmanız lazım .her mahalleye böyle muhteşem saat kulelerini yapmanızı temenni ediyorum.hürmetler.

Mümtaz 12.07.2016 20:17:55
sayın başkan. yozgatın bir yerel gazetesinde de okumuşdum.bir toplantıda yolları daraltmadığınızı yolları düzenlediğinizi söylemişsiniz.kendinizi övmüşsünüz. İnsanların gözüne baka baka bunu nasıl söylersiniz? Yozgatlıyı ne yerine koyuyorsunuz?Akpartinin yozgatta kazandığını harcıyorsunuz. Yol bölmeleri ile şehri yaşanmaz hale getirdiniz. Hangi şehir plancısı tasvip eder sizin bu yaptığınızı? Her Yozgatlıyı saf yerine koymayın bari.

Sami 11.07.2016 23:02:36
terminalden kent parka uzanan yeni kaldırımlar geniş oldu.rahatca gidip geliyoruz.yayalar adına teşekkürler..

Latif 10.07.2016 21:57:57
Sungurlu caddesine yaptırdığınız saat kulesi fena değildi .lakın eskipazar mahallesine yaptırdığınız saat kulesi bir ucube,bu sizin beledienin mimarlarında hiç zevk yok mu ?

Adil Akkurt 09.07.2016 09:43:42
Kazım Başkan'ın Yozgat ve Yozgatlıya bakış açısını görmek isteyen yanındaki kurmay tayfasına bakabilir. Parmağının ucuyla kaldırım tarif eden bir Başkan ve ortaya cv koyamayan bir çalışma Ekibi Yozgat tan başka ancak kasaba belediyelerinde görülür.Durmak yok Umut dağıtmaya devam.. Nasıl olsa Yozgatlı unutur.Kazım bey de gününü doldurup evine ve eski günlerine döner.

mehmet 09.07.2016 09:37:53
sayın başkan kentparkın cimlerini yine gecen yıl olduğu gibi kurutmaya bırakmışsınız, hic sulanmıyor son halini görmüşsünüzdür tamamen sararmakta nedeni zannedersem Yusuf BAŞER in hizmetlerinden olsa gerek, vatandaşı cezalandırdığınızın farkındamısınız. hani insana odaklı şeffaf belediyecilik yapacaktınız. sosyal medyada kuğulu parktan bir kare paylaşmıssınız bu belediyenin hizmet aşklarını anlatıyor galiba birde kentparktan bir kare resim paylaşırmısınız sararan cimlerden.. mesela bakımını yaparsanız iyi olur çünki bir çok insanının kullanım alanı

Mehmet Mustafa Dursun 07.07.2016 22:34:51
Sayın Başkanım ben sarıhacılı köyünde dogup orada büyüyen biriyim ama ekmegimizin peşine düşüp memleketimizden uzak kalan birisiyim ramazan bayramında köye yaptıgınız yöresel ürün satiş yerine geldik gururlanarak memleketimizde yenilikler olsun göç dursun ileri hamle olsun göksümüz kabarır gurur duyarız . Ancak yöresel ürün satış yerini gezip Alış veriş yapalım parmak çörek alalım dedik fakat daha kapıya yönelmemizle görevli kişi kollarını açarak kapının önüne durdu satış yok giremezsiniz kapalıyız dedi bizi tavrı hitap şekli adeta çıldırttı kardeşim gezecegiz bu köyün insanıyız dedik bin bir suratla içeri aldı bizden sonra gelenlerede aynı davrandı sevinecek yere üzülerek ayrıldık ve dedikki Yozgatta hiçbirşey degişmemiş öyle bir yer Bayram günü kapalı olması dogrumu ben 700 KM yol dan geldim tüm insanlar ordan bayram dolayısıla birşeyler almanın hevesinde ben hiç bir yöresel ürün yerinin kapalı oldugunu hele bayram günü görmedim benim başka gün gelme şansım yok bayram bir fırsat ek mesaiyle burayı açık tutamazmıydınız? Yada başka pencereden bakalım kapıya geldik Buyurun efendim iyi bayramlar hoşgeldiniz deyip bir kolonya şeker ikram etse güleryüzle karşılasa alış veriş yapsak ordan resimler çekerek ayrılıp hürmeti başka memleketin insanlarına anlatsak Yozgatımızın insanı böyle hatırlı misafir perver desek daha iyi olmazmı sizce ?sayın başkanım ne dersiniz sizce hangisi olmalıydı diye sormak isterim size?

Özten Yanmaz 06.07.2016 10:25:45
Sayın Başkanım Dün Yozgat taki yiğenim Apdurrahman Güçlü den Sarıtopraklık da olan aile mezarlığımızın yanında olan Türbe nin genişletilme planı nedeniyle işgal edileceği söylendi. Orada annemin ve babamın mezarları bulunmakta. Bizler 7 göbekten Yozgat lıyız. Bunu başka bir mezarın büyütülmesi için yapılmasını kabul etmem mümkün değil. Biz Belediyemize karşı daimi saygılı olduk. Hiç bir zaman hukuki ve diğer girişimlerde bulunmak istemeyiz. Bize lütfen bu konuda yardımcı olmanızı bu ne hukuka nede dinimize uygun olmayan girişimin dyrdurulması için gerekli işlemlerin yapılmasını Arz ederiz.

Ziya 03.07.2016 16:21:27
Başkan bey. Eskipazar mahallesine yaptığınız saat kulesi çok çirkin.hangi mimari hangi sanat ve kültür anlayışının eseri? Milletin parasını çarçur etmeyin lütfen..

Abdullah Aymaz 25.06.2016 21:03:43
Yazın yarısı oldu. 40 km asfaltın 4 km sini göremedik. Başkan bey sadece gazetelerde umut dağıtıyor.Yollar delik deşik. Kentparka giden kayak pisti kaldırımlar da henüz bitmedi. Varsa yoksa lise caddesi. Baska mahalle yok sanki bu sehirde.

Sezgi 20.06.2016 22:31:23
Akşamları lise caddesinden kent parkına doğru rahatca gidip gelirken hizmetinizi takdirle yadediyoruz..

Tarık 20.06.2016 22:07:00
Sayın başkan Bu yenı yapılan bolge hastahanesının altında yapılan inşaatlarda çok buyuk rant olduğu söyleniyor doğrumu ? Goreve geldiğinizde ranta karşı olduğunuzu belirtmiştiniz..bu ne çelişki başkan..

YOZGAT'IN SÖZÜ 20.06.2016 09:58:46
DEĞERLİ BAŞKAN,YOZGAT TA İNŞAAT ŞİRKETLERİ HA BİRE GÖKDELENLER DİKMEKTE AMA BU İNŞAATLARIN BİTİMİNDE BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞUNUN İSKAN RUHSATLARININ OLMADIĞI GÖRÜLMEKTEDİR.İSKANLARIN ALINMASI İNŞAAT ŞİRKETLERİNİN SORUMLULUĞUNDA OLMASINA RAĞMEN İNŞAATLARIN SATIŞI BİTMİŞ BİRTÜRLÜ İSKAN RUHSATLARI ALINAMAMIŞTIR.BU DURUM İSE O BİNAYI SATIN ALAN VATANDAŞLARIMIZIN BÜYÜK BİR MADURİYETLERİNE SEBEP OLMAKTADIR.BELEDİYE BUNLARA BİR ÇÖZÜM GETİRMEYİ DÜŞÜNÜYORMU? İSKAN RUHSATLARI YOK AMA DOĞALGAZ,ELEKTRİK,SU GİBİ BAĞLANTILARI YAPILMIŞ.APARTMAN SAKİNLERİ BİRAN ÖNCE İSKAN RUHSATLARININ ALINMASINI DÖRT GÖZLE VE KUŞKUYLA BEKLEMEKTEDİRLER.SORUNUN ÇÖZÜMÜYLE İLGİLENECEĞİNİZ UMUDUYLA SAYGILARIMI SUNUYORUM.

YOZGAT'IN SÖZÜ 20.06.2016 09:54:19
SAYIN BAŞKAN,ÖNCELİKLE ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM. YOZGAT TA İMAR DÜZENİ DİYE BİRŞEY OLAMAZ MI?HER TARAF ÇARPIK KENTLEŞME GÖRÜNTÜSÜYLE ADETA VİRANEYİ ANDIRIYOR.YENİ YAPILAN SİTELERİN GİRİŞ KATLARINI GALERİCİLER İŞGAL ETMİŞ,GALERİCİLERİ GALERİCİLER SİTESİNE TAŞIMAK İÇİN BİR ÇALIŞMANIZ VARMI?ÇEVRE DÜZENLEMESİ BAŞLIBAŞINA BİR SORUN.RAMAZAN NEDENİYLE LİSE CADDESİNİ TRAFİĞE KAPATIP HALKA AÇMANIZ GÜZEL BİR ŞEY AMA YİNEDE BAZI ARAÇ SAHİPLERİ VE ÖZELLİKLE BİSİKLETÇİ ÇOCUKLAR HALK ARASINDA FERMAN OKURCASINA CİRİT ATARAK HALKIN ARASINDA HUZURSUZLUĞA SEBEP OLMAKTADIR.ZABITALAR CADDEDE GEZEREK BU OLUMSUZLUĞU ÖNLEYEBİLİR.ŞEHRİN GÖRÜNTÜSÜNÜN KÖTÜ OLMASINDA ELBETTEKİ SİZİN DÖNEMİNİZİN SORUMLULUĞU AZDIR AMA YİNEDEBU DURUMU SİZİN ÇÖZEBİLEÇEĞİNİZE İNANCIM KAYBETMİYOR SAYGILARIMI SUNUYORUM.

Mustafa Alan 19.06.2016 11:03:47
Sonunda Yozgat'ın M.V. sayısı 3'e düştü git gide eriyor güzel memleketimiz maalesef yapılan işlerde çözüm olmuyor. en azından fabrika yapılmıyorsa Kabalı projesi tüm ilçe ve merkezezde uygulansa bir nebze olsun fayda sağlar


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45