BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 24.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
236
Dün
:
4633
Toplam
:
16135905
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

murat aydoğan 14.12.2017 23:05:23
başkanım çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum ve teşekkür ediyorum. birde yollardaki asfaltlara el atabilseniz şehiriçinde yamalı ve çukur yollardan bunaldık artık.

OSMAN ÖZGÜNEŞ 14.12.2017 15:50:03
SAYIN BAŞKANIM BİZ BEHİÇLER CAMİİ CEMAATIYIZ CAMİNİN ÖNÜNDEKİ HAL GİRİŞİNDEKİ BULUNAN BALIKÇILA AİT BİNANIN ARKASINDAKİ KÖMÜRLÜK YIKILMIŞ VAZİYETTE HEM CAMİYE ÇİRKİN GÖRÜNTÜ HEMDE ÇEVREYE EGER BİR İLGİLENİP BURAYI KALDIRTISANIZ MEMNUN OLACAGIZ TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR.

Mehmet Duman 14.12.2017 10:49:50
Geçen yazmıştım hizmetleri küçümseyenlere bir şeyler hatırlatmıştım. eski sanayi bölgesindeki kentsel dönüşüm başlı başına büyük bir hizmettir. şehrin göbeğindeki mezbeleliğin ortadan kaldırılıp yeni ve modern bir yaşam alanı meydana getirilmesi az bir hizmetmidir..ayrıca çöpten elektrik üretilmesine yönelik yapılan tesis başlı başına büyük bir hizmettir. Türkiye de kaç tane ilde böyle birhizmet var ki, beğenmiyoruz...Neymiş efendim saat kulesinin etrafına araç park edemiyormuşlar. Türkiyenin nüfusuna göre en fazla araç sayısına sahip olan illerinnden birinde yaşıyoruz. Bu kaadr araç merkeze nasıl sığacak. Kabahat başkanın mı? her yeri binalarla dolduranlar yozgat bu kadar büyürken niye otopark, yapmayı,geniş caddeler açmayı düşünmemişler. şimdihiç değilse belediye sorunun farkında bu konuda birşeyler yapmaya çalışıyor. Senelerdir hiç bir başkanın uğramadığı eskipazar mahallesinde çok güzel işler yapılıyor. şehir içi ulaşımda küçük uydurma dolmuşların yerine büyük ve kullanışlı otobüsler trafiğe çıktı. Bunların hepsi başkanın hizmetleri değil mi. Sokaklarımıza, caddelerimize bir güzellik geldi. Bir sürü büyük parklar yapıldı. Bütün bunları görmezden gelmek bence doğru değil. Eksikleri söyleyebiliriz. yazabiliriz. Ama bunları da görmek lazım. Hele hele dalga geçmeye, aklısıra alay etmeye gerek yok. Yozgat2ı seven alayla dalgayla ugraşmaz daha güzel şeyler için teklif sunar, görüşlerini yazar.

Fatih Aydin 13.12.2017 20:17:06
Yollar çok güzel oldu. Çok iyi işler çıkarıyorsunuz maşallah. Birde Esentepe ana yol üzerindeki kaldırımları elden gecirirseniz çok seviniriz. (Esentepe cami üzerindeki kaldırım.) Gerçekten çok kötü durumda. Şimdiden teşekkürler...

Hüseyin Görmez 13.12.2017 10:20:12
Bazı arkadaşımız başkanın bile bir çırpıda hatırlayamayacağı icraatlar listesi hazırlamış. Vatandaştan çok seçim çalışması için konuşma yapan bir başkan profil çizmiş.sanırsınız başkan oturmuş yazmış. Kazım beyin de becerebildiği kadarıyla bazı çalışmaları var. Fakat Yozgat ta geçmiş başkanları karalayıp Kazım beyi göklere çıkarmak çok objektif bir bakış değil. Yozgat için kim art niyetsiz bir çivi çakma derdindeyse ona saygı duymak lazım. Rutin hizmetleri proje diye lanse etmek bu çağda insan zekasına hakarettir.

Erdogan deniz 13.12.2017 08:50:50
emeğine sağlık başkanım mahallemiz çok güzel oldu sizin ve bizim başımız hizmet konusunda dik sıkıntı yok.

ali taşar 12.12.2017 23:11:01
Yıllardır kötü bir durumda olan Şirin Sokak sayenizde bu hale geldi elinize emeginize sağlık. Darısı Candan evi, Çigdem evi, Karslıoğlu evi, Arap Ömer tarihi taşınmazlara el atarsınız ve hizmet noktalarsınız Şirin Sokak icin.

gökhan kızıl 12.12.2017 18:37:52
Dilerim; belediye tarafından bozulan, müteahhit bina yapıyor diye 2 senedir çalışma yapılmayan, ancak; 18 dairede 70 kişiden fazla insanın yaşadığı çemsan sitesinin 30 metrelik yoluda en kısa zamanda yapılmak üzere planlama yapılır inşallah. HER BİR ÇALIŞMA AYRI GÜZEL çünki yapılmayan yatırımlardan yozgatlıların tamamı zarar görürken, iyi çalışmaların tamamından da yine Yozgat insanı yararlanmaktadır. emeği geçenlere teşekürler.

Taner TAN 12.12.2017 09:05:43
Sayın Başkanım çalışmalarınızı beğeniyor ve kolaylıklar diliyorum...

İbrahim öztürk 12.12.2017 08:58:08
Yozgatı ulusal ve yerel basında ve fuarlarda tanıtım ve reklam kampanyaları yaparak, arttırarak da bu alanda çalışmalar yaparsanız yozgat'tan giden değil gelen göçü sağlarsınız ve bu esnafa da çok fayda sağlarsınız başkanım. Diğer il ve ilçelerin basın, yayın ve tanıtım günleri etkinlikleri okadar gelişmiş ki yozgatlı olarak utandım doğrusu çünkü dün bir arkadaşla tanıştım internette kütahyalı ve yozgat'ı yeni duyduğunu ve hiç bir tanıtım vs de görmediğini dile getirdi bu büyük ve önemli bir husus. Varsa da böyle bir çalışmanız bu alandaki personeliniz ofiste yatmaktan başka bir iş görmüyor olabilir lütfen bu önerimi dikkate alın saygılar...

Esma Dereli 11.12.2017 17:30:08
Ankarada yasayan bır Yozgatlı olarak calısmalarınızı ılgıyle takıp edıyorum.Tesekkur edıyor yenı guzellıklere sahıt olmayı temennı edıyorum..Basarılarınızla daha guzel bır Yozgat gormek cok mutlu edıyor bızı...

Fatih Aydin 11.12.2017 14:54:55
Güzel gören güzel bakar, Güzel işler yapan karşılığını muhakkak rabbimden alır. Kötü bakan da kötü görecektir. Buna da çare yoktur. Yapılan güzel işlerin daha çok olduğunu görmüyorsak bu biraz da on yargı ve art niyettir.

Abdulkerim Yıldız 11.12.2017 12:02:17
Şehir hastanesinden geçiş kapandıktan sonra Bahçeşehir Mahallesi ile E-88 yolu arasındaki açtığınız yeni yeni bağlantı yolumuzun bir hafta kısa süre içerisinde alt yapısı ve asfaltı yapıldı. Mahalle sakinlerinin mağduriyetlerini kısa sürede giderdiğiniz için teşekkür ederiz. Görmek istemeyenler görmüyor ama biz yapılanları görüyoruz. Teşekkür ederiz.

Mehmet Duman 10.12.2017 23:48:21
Akıllarınca bu dönemde yapılan hizmetleri küçümseyenlere bir kaç hizmeti hatırlatmak istiyorum. Yeni yapılan caddeleri küçümseyenler acaba bugüne kadar böyle caddeler niye yapılmamış hiç sordular mı..öncekiler niye hastane caddesi gibi güzel bir cadde açamamışlar. Kaapalı pazar yeri, terminal, beyaz han, tol çarşı, devam eden hal binası, otopark, yozgat park az hizmetler midir? Daha önce bir kulubeyi bile yıkamıyordu belediye, şimdi yapılanları nasıl görmezden gelebiliyor bazıları... sıra söğütte, kent parkta bir çok işyeri yapıldı. konaklar, çamlık lokantası, ankara yolundaki sarıhacılı yerel ürünler pazarı bunlara ne diyeceksiniz. büyük sinema gibi bir güzel eser tekrar yozgatın hizmetine girdi. Sivas caddesinde ankara caddesinde dükkanların önünden geçilmiyordu, bunları ne çabuk unuttuk. Koalaydı da öncekiler niye yapamıyordu. Ya hacı eyüplerin bahçedki yüüz kızartıcı pislik yuvası 30 yıldır orada bekleyen menfezler. onlara ne diyeceksiniz. Yozgatın en güzel caddelerinden biri oldu. Daha bir sürü güzel iş sayabilirim. Bir sürü yeni parklar yaapılıyor. Meydan yeri caddesi pırıl pırıl oldu.Yapılanları küçümsyeceğinize destek olalım da daha güzelleri yapılsın. Unutmayalım senelerdir bunların hiç bir yoktu. Eksik noksan yanlışa gelince tabii ki olacak, her şey yüzde yüz olmaz. Ama karalamaya alay etmeye çamur atmaya da gerek yok. Neticede başkan dürüstçe hizmet ediyor. Daha öncekiler bundan fazla ne yaptı ki.

Ahmet fidan 09.12.2017 20:05:02
Başkanım kutuohaneli ve ısitmali duraklar için çok teşekkür ederiz, sağolun var olun. Bir isteğimiz daha var. Yozgatta çok sayida emekli var. Kütüphanesi olan emekliler lokali istiyoruz. Kültür müdürlüğünde öğrencilerden dolayı müsait ortam yok. Okuyan yozgat sanıldığı gibi az değil. Saygılarımızla.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45