BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
186
Dün
:
4633
Toplam
:
16133872
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

ali 01.12.2017 20:10:40
sayın başkanım bahçeşehir mah.durak doğan cad. diyanet inşaatının yanındaki trofo direğinin altında su patlağı var hemde iki yereden 3 aydır boşa akıyor yetkililere söylememize rağmen kimse ilgilenmiyor buzdan dolayı vatandaş sıkıntı çekiyorayrıca şebeke suyu 10 15 gündür bulanım akıyor lütfen ilgilenin başkanım

ali 01.12.2017 20:06:10
sayın başkanım kar yağdığından bugüne kadar sularımız bulanık akıyor yetkililer hic ilgilenmiyor bu konoyunan siz bari ilgilenin sayın başkanım yetkilileri bir zahmet uyarın

Şerife 30.11.2017 13:01:21
Mimari ve estetik yapısına uygun böylesine güzide mekanlar şehrimize ayrı bir güzellik katmaktadır. Eskipazar mahallemize yapılan yeni konağa başta siz olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Ayrıca mahallemizde cadde düzenlemesi de başladı.Bundan çok memnun olduk Yıllardır çivi çakılmayan mahallemizde artık bir şeyler değişmeye başladı.Emeği geçenlerin elinize sağlık.

Mustafa 29.11.2017 23:02:43
Öncelikle selam ve saygılar sayın başkanım. Bahçeşehir mahallesinde oturan bir vatandaşım 5 gündür belediyemizin yeni hizmeti olan çamurlu su banyosundan bolca faydalandım.Tatil yörelerinde yüzlerce liraya verilen bu kıymetli hizmeti turistlerin duyup şehr-i huzurumuza akın etmelerinden ve şehrimizi bihuzur etmelerinden endişe duymaktayım. Lütfen bir an önce bu kıymetli hizmeti bırakıp bizlere alışık olduğumuz suyumuzu gönderiniz. Kandil günü siz ve şehr-i huzurumuz için duacı olacağım efenim. herkese hayırlı kandiller.

Alaattin Caner 29.11.2017 09:51:25
İkinci toki olarak bizim sorunumuz var bu sorunu belediyede bazi yerlerle görüştük mahelle olarak ilgilenen olmadi ikinci toki girisinde kavsakta dönüş yapamiyoruz buna sürücü kurslarinin araçlari dönüşte engel oluyor bu dönüşte bir careler bulun Ayrıca sanayi giriş ve 1.toki girişine de sinyalizasyon şart dönüşlerde sürücü adayları tehlike saçıyor Saygılarımla

Şener Yıldırım 28.11.2017 11:58:28
Şehirleşme yönündeki çalışmalarınızı gördükçe sizden önceki 30 yılın vebali büyük. Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz bazıları konuşur bazıları iş yapar Yozgat sizinle çehresini değiştirdi. Allah ne muradınız varsa versin. Devam sayın başkanım, yapılacak çok iş var.

Mehmet Duman 28.11.2017 00:15:58
Başkanım hacı eyüp bahçesinde yaptığınız yol ile ana yol arasında kalan o alanında çocuklara futbol sahası olarak değerlendirirseniz orada oturan çocukların enerjilerini atabilecekleri güzel bir spor alanı olur. Eş değer bir çok yer mahalle yapılmaya devam ediyor. Hep Lise caddesi üzerinden bir şeyler yapılıp değiştirilirdi. Şimdi mahalleler de şehirleşmeye dahil oldu. Emeği gecen herkese yürekten teşekkürü bir borç bilir başarılarınızın devamını diler saygılar sunarım.

Ali Polat 27.11.2017 22:55:14
Başkanım,çocukluğumuzda haftada bir kez gidip ter atip;keselenmeyi alışkanlık ettiğimiz:Yanan hamamın hali çok üzücü...oranin sit alanı olduğunu tahmin etmekle birlikte;hamamın restore edilerek,hizmete alınmasını arzu ederiz...

Hakan Kartal 27.11.2017 14:31:11
Müthiş çalışmalarınız var çok takdir ediyoruz ancak her yorumumda mümkün olduğunca belirtmeye çalıştığım gibi yine söyleyeceğim umarım Yozgatın çehresinin değiştirilmesinde en önemli faktörlerden olan "yeşil" ide çalışmalarınıza dahil etmişsinizdir. Bu yeni açılan yollarda caddelerde orta refüjlerde kenarlarda yapılacak ağaçlandırmalar oralardan geçenlerin içini açacaktır örnekleri arttıkça da şehrin çevresini değiştirecektir. Küçük taç yapan "top akasyalardan" bahsetmiyorum daha büyük taçlı, ileriki yıllarda belki o yolların üzerini kapatabilecek şekilde büyüyen ve taç yapan ağaçlardan bahsediyorum. Örneklerini çoğu şehirde görebiliyoruz. Yozgatta da neden olmasın.

Emine 27.11.2017 11:27:03
Sayın Başkanım en kısa sürede Bahçeşehir Mahallesinin yollarida yapılır. Malum kış şartları ve yolun bozukluğu mağduriyetlere sebep veriyor. Ayrıca mahalle aralarında asvalt olmasa Arnavut kaldırımlar daha iyi bence asvalt hem görüntü olarak mahalleye yakışmıyor hemde çabuk deforme oluyor . Önerimi dikkate alırsanız çok sevinirim Şimdiden teşekkür ederiz çalışmalarınız için. Allah yar ve yardımcınız olsun.

mehmet 27.11.2017 08:58:01
değerli arkadaşlar borcla alınan belediye olarak söyneniyorsunuz acaba Kazım bey devir aldığında ki borcu ve şuanki belediye borcunu acıklasın bi görelim şeffaf bir belediye olduğu için acıklamasında bir sakınca yoktur umarım,

Fatih 25.11.2017 12:20:20
Başkanımıza Yozgatspor a sahip çıktığı için teşekkür ediyoruz. Biz YOZGATIN ve YOZGATSPORUMUZUN sahipsiz olduğunu yılardır dile getirdik her yerde haykırdık. Belediye Başkanımız Sayın Kazım Arslan beyin çaba ve gayretleri ile bir şeyler yapılmaya çalışıldığını herkes biliyor onun dışında da kimse YOZGATA ve YOZGATSPORA sahip çıkmıyor bizler bu yolda kendisini yalnız bırakmayacağız elimizden ne geliyorsa destekleyeceğiz.Insallah bu sene Yönetimimiz Teknik Ekibimiz Futbolcu Kardeşlerimiz ve BÜYÜK YOZGATSPOR TARAFTARIMIZ elele verip şampiyonluğa yürüyeceğiz.

Mehmet 24.11.2017 15:32:13
Tek geliri su faturasi olan bir belediyenin, ustelik borç ile devir alinan bir belediyenin kisitli imkanlara rağmen yaptiklari takdir edilmesi gerekir. Kazim başkan başta olmak üzere emek zincirindeki her bir çalişana teşekkurler.

Ali Hamdi 23.11.2017 17:34:28
Çalışmalarınızı yürekten kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum..Bir belediye kaçak gece kondu yaparmı diye sorsalar yozgat belediyesini gösterirdim.Örneğin terminal çevresine yapılan ucube yapı.Sizden önceki yapılan bu yapıyıda umarım kısa süre içerisinde modern bir hale getirirsiniz.BAŞARILAR

Mesut 23.11.2017 11:11:50
Başkanım çalışmalarınızı takip ve takdir ediyorum. Allah razı olsun sizden yozgat sizin gibi insanlara çok ihtiyacı var. Başkanım bir konuda sizden ricam olacak çöplüğe atılan ekmekler konusunda başkanım çöp arabalarının kenarlarına yada bulunduğu duvarların olduğu yerlere askılıklar yapılarak ekmeği direk çöpe atmak yere bu askılıklara takarak bunları hayvanları olan vatandaşlarımız tavukları inekleri köpekleri olan insan lar bunlara alarak değerlendirilmiş olur. Ekmek nimettir yeri çöp değildir lütfen başkanım bu konuda bilinçlendirme yapalım.Bu konuda çok duyarlı vatandaşlarımız var poşete koyarak çöpe atmıyorlar ama çalışan arkadaşlar mecburen alıyorlar.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45