BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.07.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
169
Dün
:
4633
Toplam
:
14140908
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Satı 09.11.2016 20:03:17
Başkanım çalışmalarından çok menmunuz teşekkür ederim sizden bir ricam olacak şehosman mahellesi kapali halli saha arkasındaki mahleye çocuk parki ve bayanlara yürüyüş parkı ve birde otobüs duraina yamurdan korunmak için oturak istiyoruz teşekkür ederim

Coşkun toprak 09.11.2016 18:22:16
Ben kendi adima yozgat'ta yapilan icraatlari takdirle karşılıyorum.gunluk yozgat gazetelerine bakiyorum ikiye bolunmus durumda yarisi belediye baskanini karalama haberler yaparken diger gazeteler hep olumlu haberler yapiyor belgeleriyle birlikte.simdi şunu sormak istiyorum,yozgatta bir avuc gazeteci varken birinin gördüğünü diger gazeteci niye görmüyor.sen yoluna devam et baskan calismaya devam...

Hacı Kaya 09.11.2016 15:11:50
Bu memleketi kazım başkandan başkası cozemeyecegi belli biz bir Yozgatlı olarak serbest alıştık ulu ortaya park edip araçlarımızı alışveriş yapmaya otopark yapıldı yine kimse gitmez 2lira verip ama trafik polisi 80lira ceza keser onu ya oderiz yoksa siyaseti arayıp o polisi şikayet ederiz tabiatimiz bu gazdan ayağını çekme başkanım gayet güzel yetkilerinide yerinde zamanında uyguluyon kimseye eyvallah etmion olması gereken yapmış olduğun hizmetten de gayet memnunuz emeğine sağlık devletin malını en azından pesges cekmion Allah razı olsun

vedat 08.11.2016 21:59:27
Sayın başkanım sizden bir isteğim olacak yozgat devlet hastanesi yanındaki sağlık ocağı tarafında oturmaktayım biraz önce eşimi köpek ısırmaktayken vatandaşlar kurtarmış başı boş köpekler bunları toplatırsanız seviniriz ALLAH korusun herhangi vatandaşımıza zarar gelmesin bu başı boş köpeklerden dışarı cıkamaz duruma geldik ilgilenirseniz seviniriz teşekkürler saygılarımla.

Alper 08.11.2016 18:57:20
Hacı eyüplerin bahçedeki menfezler kapatıldı. Yaz boyunca biraz sıkıntı çektik ama değdi bu sıkıntıya. yıllardır penceremizden seyretmeye mecbur kaldığımızı o çağ dışı görüntü yok artık. çok iyi bir iş yaptınız. Artık sayenizde buralar da çok güzel bir görüntüye kavuşuyor. diyorum ki bu kadar kolaydı da neden bugüne kadar gelenler el atmadı bu işe. Yozgat'ın yılları boşa geçmiş anlaşılan. bir de, yaz boyu iş gecikti diyen eleştiren komşularımız bile artık çok memnunlar. Başaknım tekrar teşekkür ederim. elinize sağlık. hizmetlerin devamını bakliyoruz. Sözünüz vardı, buralar yeşil alan ve park olacaktı. Menfezleri kapattınız şimdi diğer sözününüzün gereğini bekliyoruz.

Bahattin Yüksel 08.11.2016 10:50:13
Epeydir dikkatimi çeken bir konuyu yazayım diyordum. Hakan bey'in ve İsmail Bey'in yazdıklarını okuyunca ben de yazmaya karar verdim. Hakan Bey haklı bence. Burada Yozgat'ın sorunlarından çok kişisel bir takım konular dile getiriliyor. benim de kanaatim insanlar gerçek isimlerini adres ya da maillerini yazmadan daha çok kişisel konular üzerinden bir şeyler yazıyorlar. Bana göre Yozgat'ın en eski gazete ve gazetecisinin buna izin vermemesi gerekir. Ayrıca ben de Hakan Bey gibi merak ediyorum. Neden Vali, milletvekili, bakan değil de sadece başkan? Hakan Bey yazdıktan sonra dikkat ettim.Hiç kimsenin vali, milletvekili, bakan ile bir derdi yok, dert tasa sadece başkan sanki. Bu durum çok ta normal değil. Tabii başkanın, belediyenin her işi doğru değildir, yanlışlar vardır ama sadece belediye mi? Sayın Yozgat Gazetesi yetkilileri, gazetenin de saygınlığı ve inandırıcılığı açısından daha hassas davranmalıdırlar diye düşünüyorum. Birilerinin, Yozgat Gazetesi gibi güzel bir markayı kendi kişisel ve ucuz hesapları uğruna lekelemelerine izin vermemelidirler. Saygılarımla.

Zeliha 08.11.2016 08:27:12
Yozgat şehir merkezinde sadece köylünün ürünlerinin satıldığı, diğer bakkal ve marketlerden ayrı bir köylü pazarına ihtiyaç vardır. Hal içerisine kurulan köylü pazarı içler acısı durumdadır. Sağlık ve hijyen açısından çok kötü bir durum söz konusudur. Köylü pazarı için ayrıca bir yer düşünülmelidir. Bu yeni açılacak olan kapalı pazar yerinin bir bölümü köylü ve üretici için ayrılabilir ve oraya diğer esnaf alınmaz. Hem de temizlik ve hijyen yönünden daha güzel bir ortam sağlanmış olur. Şu anda her şey yerlerde satılıyor ve sağlık yönünden çok sakıncalı bir durum vardır. Lütfen bu konuya önem verin.

naim 07.11.2016 20:56:54
lise caddesine bu sene döktürdüğün asfalt çok güzel..lambalar daha güzel..ektirdiğin çiçekler çok daha güzel..Yozgat sanki bi avrupa şehri oldu.Yozgat seninle gurur dyuyar sayın başkanım.seni ömür boyu reis seçeceğiz haberiniz olsun...

Yasin 07.11.2016 18:56:33
Kim ne dersin sizi takdir ediyoruz başkanım. Tabi elestiren de kızan da olacak. herkes memnun olacak diye de bir şey yok. Ama yapılan işler güzel başkanım. İnanıyorum ki döneminizde Yozgat'ta güzel şeyler olacak.

Adile 07.11.2016 15:08:21
Neler de bilirmişsin Adil Efendi, ama hepten sapla samanı birbirine karıştırmışsın. Bence biraz daha araştır, aklın yetmez bu işlere ama belki yine de doğruyu bulabilirsin.

Baki 07.11.2016 11:08:50
İyi olandan dediği ile ders alınır kötü diyenden de tersi yapılarak dogru bulunur sayın başkanım yola devam durmak yok daha alacak çok yol var takılma...selam ve dua ile

Ahmet 07.11.2016 07:23:10
Başkanım Cemil Çiçek bulvarı yani atatürk yolu yokuşu başlangıcındakı alanda etrafi inşaat bölgesi olarak kapatılan yerdeki tahta bloklar sanki tehikeli bir hale geldi.kaldırimı çocuklar dahil çok kullaniyoruz ve o ağırlıktakı bu cisimler devrilirse öldürebilir Allah korusun.O bölgeye bir ekip gondersenizde oraya bi düzenleme yapsalar kış gelmeden.Zaten tahta blokların bir kısmı devrilmiş.Çirkin bi görüntü var orada.Kaldırımda çok fazla daralmış.Şimdiden teşekkürler.

Nizamettin 06.11.2016 22:27:47
Musabeyli barajından su ne zaman şebekeye verilecek, kesin tarihi belli midir? Bir de verilen bu su tüm ihtiyacı karşılayacak düzeyde midir? Bunu öğrenmek istiyorum. Bir de arapseyfi den gelen suyun akibeti ne olacak? Musabeyli suyu geldikten sonra yine de kullanılacak mı?

faruk 05.11.2016 21:44:35
Yozgat Belediyesinin inşaatı yıllar önce bitmiş, içinde insanların yıllardır oturduğu, ancak iskan ruhsatı alınmaması nedeniyle tapu alamayan insanların mağduriyetinin giderilmesi ile ilgili bir çalışması veya planı var mıdır?

Murat Kurtoğlu 05.11.2016 19:18:16
Başkanım. Yozgatlılar bilseydi sizin böyle çalıştığınızı 20 yıl önce seçerdi. Sizi geç keşfettik..Fakat bu konuda akpartinin size verdiği tam desteğide inkar etmemek lazım. Daha önce başka partilerde bir düğün salonu kadar oy alamıyordunuz. Her ne kadar has partide ak parti aleyhine atıp tuttuysanız da da Ak parti sizi aday gösterdi ve ak parti sayesinde seçildiniz. İyi ki varsın ak parti. Kazım Başkana hizmet etme şansı bize de hizmet alma şansı verdiğini için.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45