BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
231
Dün
:
4936
Toplam
:
13337069
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

ferhat 15.05.2016 08:58:31
hasan solmaz bey aslında haklısınız. Ama bu kadar gayri ciddi bir yorumların yapıldığı kimin yazdığı belli olmayan yorumlara başkan niye cevap versin ki. ben olsam ben de cevap vermem. ben şahsen burada ciddi şeyler yazılsa, muhatapları belli olsa başkanın cevap vereceği kanaatindeyim. Şahsen ben ne zaman atmışsam aynı gün içerisinde cevap alıyorum. Ama bu bölümün ciddiye alınmaması dogrudur kesinlikle.

Ali 14.05.2016 22:03:52
Kent parkta oturuyorum. Uzun zamandır kazılan yollardan sıkıntı çekiyoruz. Ancak yetkililerle konuşunca, sıkıntılarımıza değeceğine inandım. İnşallah çalışmalar bittiğinde güzel bir iş çıkacak. Kalıcı bir iş olduğuna inanıyorum. Sayın Başkana çok teşekkür ediyorum.

yozgat sevdalısı 14.05.2016 20:17:54
SAYIN BAŞKANIM YAPTIĞINIZ HİZMETLERDEN GERÇEKTEN ÇOK MEMNUNUZ YOL ÇALIŞMALARI OLSUN ÇEVRE DÜZENLEMESİ OLSUN ŞEHRE CADDELERE BİR CANLILIK GELDİ,ŞEHİR İMAJI GELDİ.SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.MAHALLELERE DE BİR EL ATARSANIZ SEVİNİRİM.ÇOCUK PARKLARI ÖZELLİKLE ÇOK PERİŞAN KIRIK DÖKÜK.

Tahir Nihat AKBAY 14.05.2016 16:15:04
Başkan Bey'in çalışma ve uygulamalarına dair lehte veya aleyhte yazılan olumlu veya olumsuz eleştirilerdeki üslupta bazen kantarın topuzu kaçmakta. Hele ki sadece başkana yaranmak için BU KERVAN YÜRÜYECEKTİR ifadesini kullanan Nedim Yaman isimli şahsın üslubunu ayıplıyorum. muarızına çirkince sataşmak yakışıksız bir davranıştır. Karşınızdaki de sizi, KERVANIN EN ÖNÜNDE GİDENE benzetmesinden rahatsız olmaz mısınız? Diyeceğinden önce, duyacağını da düşünmeli insan! Ve ayrıca bilesinizki bir belediye başkanının bazı kişilerle ilgili tasarruflarının dürüstlük kavramıyla ilgisi vardır.Dürüst yöneticiler ve kişiler cezalandırılmak niyetiyle görevlerinden uzaklaştırılıyorsa bu durum başkanın vebali ve dürüstlüğü ile ne ölçüde ilişkilendirilebilir ?

Mustafa Yaman 14.05.2016 08:12:27
Seçilmiş belediye Başkanı personelleri ile ilgili tasarruflarını kullanırken bozuk para harcar gibi davranıyor.. icraatlarını ibretle izliyoruz.. Belediye eş dost Akrabadan geçilmiyor..

Esma 13.05.2016 20:12:32
Bakıyorum yorumlara herkes bılıncsızce sankı yozgatta yasamıyor gıbı yorumlar yapıyor.kentparkta besbıne yakın ınsan yasıyor .2 yıldır camurdan park sorunundan cukurlardan pislıkten gecılmıyor.ama ne hikmetse herkes devekusu gibi kafaları gömmüs.bakıyoruz yasayanlara kentparkta elıt tabaka eğitimli insanların yasadığı yer zannedilir . tepkisiz duyarsız bılıncsiz bir mahalle.heyyy yozgatlı kazım bey has partilileri koymus yasamıyacağı bir ile hizmet edecekmiş.kazım beyin etrafına bi bakın 3 tane bşk yardomcısı getirmiş ltfn eğitimlerıne ,nereli olduguna vede önceki hayatlarına bakın ne verebilir yozgata görün.,ortaya koydukları birtane eser yok.70 yasındaki bir binaya 4,5 trilyon harcayarak beyaz alçı giydirmekle hizmet olmuyor...başka şehirlere imrenmeye sanırım devam edeceğiz bu kafa bizde olduğu sürece....

hasan kaplan 13.05.2016 17:17:15
Sayın Yozgat Gazetesi yöneticileri. Bu sayfada insanlar başkana birtakım şikayetler dile getiriyorlar.bazı insanlar da iltifatlar yağdırıyorlar.Ancak bazı mailler varki onları başkan beyin cevaplandırması lazım.ama sayın başkan susmayı tercih ediyor.niye cevap vermiyor anlamak mümkün değil..sayın başkandan cddi eleştirileri cevaplamasını bekliyoruz.Vatandaşdan cekinmemek gerekir. gercekleri saklamakla veya susmakla bi yere varılamaz.

osman sevimli 13.05.2016 12:28:05
Bazı sıkıntılar var, ama düzeleceğine inanıyoruz. Çalışmalarınızdan memnunuz. Güzelşeyler yapılıyor. Bazıları görmek istemese de gerçek bu. Allah siz ve siZin gibilerin sayilarini artirsin Kiymetli Baskanim... Selam ve dua ile,

12.05.2016 07:49:58
Bozok Üniversitesi öğrencisiyim. Bu sene son sınıftayım. Bu seneki şenlikler sırasında belediyenin sosyal ve kültürel faaliyetlerini yakından izleme imkanımız oldu. Kent orkestrası, mehter takımı, sürmeli topluluğu konserlerini izledim. Çok teşekkür ediyoruz, bize bu gibi kaliteli faaliyetleri sunduğunuz ve şenliğimize katkı sağladığınız için. 4 yıldır buradayım. Ama son iki yıldır gerçekten güzel şeyler yapılıyor. Bir de şehir içi otobüsleri biraz daha düzene sokarsanız daha da güzel olacak.

Mustafa 12.05.2016 07:43:14
Başkanım sırasöğütteki asfalt ve kaldırım düzenlemesi çok güzel oldu. Çok teşekkür ediyoruz. Kiler in olduğu bölgeden araçla geçmek mümkün değildi. Şimdi çok rahat bir şekilde caddeden geçiyoruz. Teşekkür edrim. Güzel işler yapıyorsunuz. İnşallah dikilen çiçeklerden bizim buralara da bekliyoruz.

nedim yaman 12.05.2016 00:29:17
Bir belediye başkanının bazı kişilerle ilgili tasarrufunun dürüstlük kavramıyla ne alakası var. Halkın seçtiği ve sonunda halka hesap verecek olan bir başkan, zaman zaman çalıştığı kadrolarda değişiklik yapma ihtiyacı duyabilir. Bunda hiçbir anormallik yoktur. Kimin ne iş yapacağına dışarıdan gazel okuyan birileri değil başkan karar verir. Bu da kimseyi de ilgilendirmemelidir. Ayrıca sayın başkanın çalışmalarından ciddi manada memnuniyet vardır. Şahsen ben çok başarılı buluyor ve icraatlarını da takdir ediyorum. Sayın Başkan durmak yok yola devam. Bu kervan yürüyecektir.

Hakan Uyar 11.05.2016 08:50:19
Sayın Başkanım Yozgatsporumuza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Şampiyonluğun favori adayı olacak Yozgat taraftarının gururu olan başarılı bir takımın kurulma çalışmasının devam ettiğini biliyor. Başarıları Yozgatsporumuzla yaşayacağımıza inancımız sonsuz.Babacarın devre arası kampında Yozgatsporumuzla yaptığı maçta kavga çıkaran Gebzespora gideceği yazılıyor.İnşaallah gönderilmez ve Şampiyonluğa taşır Yozgatımızı..

Kürşat 10.05.2016 23:07:14
Sayın başkan,siz dürüst olduğunuzu iddia ediyorsunuz ve dürüstlüğünüzle övünüyorsnuz.Madem dürüstsünüz de yozgat barosunun ve belediyenin en dürüst hukukcularından avukat Hamza Ali Eri niye tasfiye ettiniz,bu arkadaşımızı Yozgattan uzaklaştırdınız.Madem dürüstsünüz de niye belediyenin dürüst bürokratı ybk müdürü mehmet kayayı tasfye edip görevinden uzaklaştırdınız..Belediyenin kültür müdürü Yıldız hanımı da emekliye zorlamak için sarıtoprak mezarlığına niye görevlendirdiniz. ybk'nın bir memurunu da niye kültür danışmanlığına getirdiniz..Siz,alemi kör,ahaliyi hiç bi şey duymayan sağır mı sanarsınız..Yozgatta harkes herşeyin farkında..icraatlarınızı ibretle takip ediyor..

Kadir Bilir 09.05.2016 21:54:22
Çok değerli başkanım biliyorum Yozgat'a hizmet etmek çok zor ve meşakkatli sizde bunkarı biliyorsunuz.Halkın içinden gelen halkın nabzını tutan bir başkan olmanızın kararlarınızda çok etkili olduğunu tahmin ediyorum ve birçok çalışmanız o yönde sizi ve ekibimizi tabiki eleştirecekler çünkü bir çok kişinin rant kapıları kapandı.Belediye üzerinden nemalanan ve geçimini sürdüren şahıslar alışamadılar adil yönetime o yüzden çok eleştirilecek ve yıpranacaktınız.Yozgat bu zamana kadar hiç böyle bir çalışma görmedi her yer adeta şantiye gibi inşallah projeleriniz bir bir gerçekleşir ve insanların yaşam kalitesi değişir ben çok samimi olarak söylüyorum gelecek sizinle güzel olacak.Saygılarımla.

H. Doğan 09.05.2016 21:46:02
Sayın Başkan Nisan ayı içerisinde gezmek ve yazmak amaçlı çıktığım turda YOZGAT' a uğradım her yerde ücretli olan bir çok yer sizin konakların ücretsiz olduğunu gördüm ayrıca titiz çalışmalar sonucu konakların ayağa kaldırılması harika HAYRİ İNAL konağında görevli Önder beyi tanıdım memleketini ve işini seven, YOZGAT ve konaklarla olan bilgisi en güzeli de bu bilgiyi satabilmesi takdire şayandır. Sizi tebrik ederim Başkanım.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45