BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.01.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
193
Dün
:
4633
Toplam
:
15457524
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

yozgatlı izzet 22.08.2017 14:49:15
Sayın başkanım hamamcıoglu camisinin yanında bulunan taksiciler sabahları bütün araçlarını caminin suyuyla yıkıyorlar.gereğinin yapılmasını arz ederim.

EBUBEKİR UYAR 22.08.2017 12:17:52
Merhaba Başkanım, Ben halk otobüslerinin kaltığı yer olan eski askerlik şubesinin olduğu yerde bulunan tek yön iniş yolu anayola bağlantısı esnasında orda bulunan otobüslerden ana yoldan gelen araçların görünmemesi ve çok tehlike ahzediyor lütfen araçları görmek için oraya bir ayna taktıralım Saygılarımla

selim 21.08.2017 10:17:56
SAYIN BAŞKANIM GEÇEN GÜN DIŞARIDAN GELEN BİR YOZGATLI İLE SOHBET ESNASINDA YENİ YAPILAN PAZAR YERİNİ KONUŞUYORDUK ÇOK GÜZEL YAPILDIGINI SİZE TEŞEKKÜR EDİP ALLAH RAZI OLSU GERÇEKTEN YOZGATTA İLK DEFA BÖYLE BİR PAZAR YERİNİN YLLAR SONRA YOZGATA KAZANDIRDIGINIZ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ YALLNIZ PAZARDA BAZI AKSAKLIKLARIN HALA DEVAM ETTİGİNİ SÖYLEDİ BAŞKA ŞEHİRLERDE SEBZECİLERİN BİR GÜN ÖNCEDEN SEBZELERİNİ PAZAR TEZGAHINA BIRAKARAK KAMYONLARINI ALIP GİTTİKLERİNİ BİZİM PAZAR YERİNDE KAMYONLARI PAZAR YERİNİ BİR AG GİBİ CEPE CEVRE PAZAR YERİNİN DİBİNDE DURDUKLARINI BUNUNDA HİÇ HOŞ OLMADIGINI YİNE KÖYLÜLERİN BİR KÖŞEYE SIKIŞTIRILDIGINI ZABITANIN ÇAIRIP BAGIRANLARA HİÇ BİR MUAMELE YAPMADIKLARINI BAKTIKLARINI SÖYLEDİ İNŞAALLAH BU GİBİ DURUMLAR TAKİP EDİLİP BİRAN ÖNCE DÜZELTİRSİNİZ PAZAR PAZAR GİBİ OLUR BAŞKA ŞEHİRLERİN PAZAR YERİNİN REKLAMINI YAPARIZ.

GONCA 10.08.2017 08:36:33
başkanım benimde de sizden istediğim bir sorunum var bana yardımcı olursanız sevinirim. aşağı nohutlu mahallesinde sizin personellerden Bülent beyin oturduğu apt allaha emanet.. pis kokulardan aptrman içerisine girilmez halde.. ne oturum ruhsatı var ne elektrik obene ne asansör ama ne hikmetse adam mütehidim diye bir daire yapıyor orayı yarım bırakıyor birine başlıyor.. hangi devirde yaşıyoruz. ALLAH aşkına başkanım birilerinin dur demesi gerekiyor bizim gücümüz kuvvetimiz yetmez bunu ancak sizler yaparsınız sizden ricam bu adama eksiklerinizi tamamlayın gelin denmiyor ne olur cok kötü durumdayız şehrizar aptmanına ve oturanlarına yardımcı olurmusunuz en kısa zamanda bu insanların önene geçip dur denilmesini ve bize aprtman sakinlerine yardımcı olmanızı bekliyorum saygılar

Mehmet 05.08.2017 23:13:42
birde şehirçiliği kentpark tarafında görün Gercekten Yozgat Kazım bey zamanında şehirçiklite çok şey kazandı.Yozgat büyük bir atılım sağladı.

Ali 05.08.2017 13:06:32
" Belediyelerin birçok görevi vardır. Ana görevi halkın refahını sağlayacak uygulamalar yapmaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte zaman kavramı kısalmış ve herkes bir an önce işini en kısa sürede yapma telaşında. Ama ne yazıkki Yozgat Belediyesi sanki il merkezi değilde burayı divanlı yada sarıhacılı zannettmekte. her sene yollar daralmakta, kafasına göre kat mülkiyeti vermekte vs. neymiş saat kulesine biri çarpacak ensişesiyle mi yoksa saat kulesi egzos dumanından zehirlenecek mi endişesiyile yakın zamanda saat kulesi etrafında dönüşlerde yasaklanacak, çok çok geniş olan ara yollardan ana yollara geçiş sağlamacakmış. Hangi mantıklı gerekçe ile bu uygulama yapılacak merak ediyorum. hele lcw binasının önüne yapmaya çaliştikları kavşak gibi. Bu tarz uygulama yapılmadan önce o şehre ait istatistik verileri baz alınır. Ufak bir bilgi Yozgat büyükşehirlerden sonra nüfus başına düşen araçların en fazla olduğu 3 şehirden ikincisi. bu sayıyı düşüremiyorsanız, bırakında şehir nefes alsın. sizde divanlı, sarıhacılı, köçekkömü, recepliye gidin trafiksiz bir hayatın tadını çıkarın.

mustafa eraslan 28.07.2017 19:54:52
SN başkanım nohutlu tepesin çamlık arkasında bozok üniversitesi var teleferik üniversitesi nohutlu olursa güzel bir uygulama hemde üniversite öğrencileri kullanır hemde nohutlu tepesine güzel bir katkı olur

Ali 28.07.2017 08:16:39
Çamlıkta açmış olduğunuz restorantda yemeğe gittik tesadüf sizde ordaydınız o gün, açılan hizmet için teşekkürler ancak; elemanların hizmet kalitesi çok düşük bırakın siparişlerin erken gelmesini bir masayı dahi silmelerini 3 sefer istedik elemanlarda yoğundu onlarada hak verdik ama nolacak 2-3 eleman fazla koysanız yazık değilmi millet yemek için; kuyruk bekliyor.

Ali Osman 26.07.2017 00:35:31
Sn Başkanım çalışmalarınızda kolaylık diliyorum bir hatırlatmada bulunacağım geçen seneydi galiba Çamlık-Yozgat arası teleferik çalışması yapılacaktı bu ihale ne durumda aceba

Mehmet 22.07.2017 12:58:12
Kent Park ve İtfaiye arası olan yol çok sıkışıyor, burasını nezaman bölünmüş yola dahil edeceksiniz, bir düşünceniz veya bir çalışmanız olacakmı.

Özlem ARSLAN 12.07.2017 22:23:31
Sayın Başkanım , Midas konutlarında oturmaktayım ve sitemizin su problemi hala çözülmedi.Günümüzde bu denli uzun süreli su sıkıntısı çekmek yaşamımızı oldukça zorlaştırmakta olduğunu tahmin edersiniz. Bu konunun çözümü için gereken işlemlerin ivedilikle yapılmasını ve maduriyetimizin bir an önce sonlandırılmasını talep ediyoruz.

murat 07.07.2017 16:52:16
Sayın başkan gözünü seveyim bir asflat takip ekibi kur 3 kişi bir kamyonlar şu şehrin yollarını gezsin her yerde bir çukur var her asfaltta bir yama var, her taşın yanında bir sökük var

m.ali 06.07.2017 21:46:56
eski askerlik şubesi altındaki otopark digerlerinden farklı olarak niçin pazar günleri ücretli,diğer otoparklar saat 17.30 kapanırken söz konusu park niçin saat 20 ye kadar açık

Veysel 03.07.2017 23:40:47
Sayın başkan .yardımcınız medyaya çıkmış trafik hizmetlerinde emniyet müdürlüğünden daha önde olduğunuzu iddia etmiş. Keçi yolu gibi dar sokaklarlarla mı trafik hizmeti veriyorsunuz. Araçların lastiklerini yardığı dar dönemeçlerle mi? Mezar taşı görünümlü kaldırım setlerinizle mi trafik hizmeti veriyorsunuz. Trafiği felç ettiniz. Kestiğiniz cezalarla mı övünüyorsunuz. Yoksa yozgat belediyesi trafik helikopteri aldı da haberimiz mi Yok.

selim 03.07.2017 13:42:12
sayın başkanım çalışmalarınızı takdirle takip ediyorum bir iki konuya değineceğim eger yerine getirirseniz memnun olurum.1-Bayramın ikinci günü dügün vardı düğün bitince ankaradan gelen misafirlerimi spor vadisi ve nohutlu tepe çıkardım spor vadisini çok beğendiler ordan nohutlu tepesine çıkardım maalesef girişten tepeye kadar müzikler açılmış arabanın içinde küfür havada uçuyor kafalar keyif içen içene yarı yola geliyoruz yine aynı manzara tepeye geliyoruz yine aynı manzara tepede bir güvenlikçi içerde ne yapsın sizden ricam yolları genişletilmesi aydınlatılması ilk girişteki yere gece onikiden sonra kapanmak şartıyla kilitli kapı veya oraya polisiye tedbir.2-bu pazar yine misafirlerimle beraber çamlık polis okulu tarafına gittik aracımızla ücretini verdik yerimizi bulduk pikniğimizi yapıyoruz birde ne gördüm tuvaletlerin hemen elli metre üzerinden sizleri güzelce çektirdiğiniz tel örgüleri kırmışlar ordan koca koca adamlar bayanlar çoçuklar araçlarını yan tarafa çekip ordan ücretsiz giriyorlar güvenlikciyi gördüm durumu izah ettim teşekkür ettiler atv üzerinde güya geziyorlar olay yerine gidip bir zahmet bakmadılar sagol abi bu kadar.Birde çamlık dışında atv ile gezenler var yasak degilmi.3-yanan hamamın arkasındaki kaldırımlara sizin kaldırım kenarlarına diktirdiğiniz baba taşlarını kırıp kaldırım üzerinde arkaya çekiyorlar kiralık karayolları aracı sivil taksiler traktörler vs yaptığınız bu hizmetler boşamı takibi hiç yapılmıyor hizmetlerinize kim ne derse desin bizler takdir ediyoruz elinize sağlık teşekkürler bu yazdıklarımın takipçisi olacağım iyi çalışmalar.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45