BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 24.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
235
Dün
:
4633
Toplam
:
16135905
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

murat 07.07.2017 16:52:16
Sayın başkan gözünü seveyim bir asflat takip ekibi kur 3 kişi bir kamyonlar şu şehrin yollarını gezsin her yerde bir çukur var her asfaltta bir yama var, her taşın yanında bir sökük var

m.ali 06.07.2017 21:46:56
eski askerlik şubesi altındaki otopark digerlerinden farklı olarak niçin pazar günleri ücretli,diğer otoparklar saat 17.30 kapanırken söz konusu park niçin saat 20 ye kadar açık

Veysel 03.07.2017 23:40:47
Sayın başkan .yardımcınız medyaya çıkmış trafik hizmetlerinde emniyet müdürlüğünden daha önde olduğunuzu iddia etmiş. Keçi yolu gibi dar sokaklarlarla mı trafik hizmeti veriyorsunuz. Araçların lastiklerini yardığı dar dönemeçlerle mi? Mezar taşı görünümlü kaldırım setlerinizle mi trafik hizmeti veriyorsunuz. Trafiği felç ettiniz. Kestiğiniz cezalarla mı övünüyorsunuz. Yoksa yozgat belediyesi trafik helikopteri aldı da haberimiz mi Yok.

selim 03.07.2017 13:42:12
sayın başkanım çalışmalarınızı takdirle takip ediyorum bir iki konuya değineceğim eger yerine getirirseniz memnun olurum.1-Bayramın ikinci günü dügün vardı düğün bitince ankaradan gelen misafirlerimi spor vadisi ve nohutlu tepe çıkardım spor vadisini çok beğendiler ordan nohutlu tepesine çıkardım maalesef girişten tepeye kadar müzikler açılmış arabanın içinde küfür havada uçuyor kafalar keyif içen içene yarı yola geliyoruz yine aynı manzara tepeye geliyoruz yine aynı manzara tepede bir güvenlikçi içerde ne yapsın sizden ricam yolları genişletilmesi aydınlatılması ilk girişteki yere gece onikiden sonra kapanmak şartıyla kilitli kapı veya oraya polisiye tedbir.2-bu pazar yine misafirlerimle beraber çamlık polis okulu tarafına gittik aracımızla ücretini verdik yerimizi bulduk pikniğimizi yapıyoruz birde ne gördüm tuvaletlerin hemen elli metre üzerinden sizleri güzelce çektirdiğiniz tel örgüleri kırmışlar ordan koca koca adamlar bayanlar çoçuklar araçlarını yan tarafa çekip ordan ücretsiz giriyorlar güvenlikciyi gördüm durumu izah ettim teşekkür ettiler atv üzerinde güya geziyorlar olay yerine gidip bir zahmet bakmadılar sagol abi bu kadar.Birde çamlık dışında atv ile gezenler var yasak degilmi.3-yanan hamamın arkasındaki kaldırımlara sizin kaldırım kenarlarına diktirdiğiniz baba taşlarını kırıp kaldırım üzerinde arkaya çekiyorlar kiralık karayolları aracı sivil taksiler traktörler vs yaptığınız bu hizmetler boşamı takibi hiç yapılmıyor hizmetlerinize kim ne derse desin bizler takdir ediyoruz elinize sağlık teşekkürler bu yazdıklarımın takipçisi olacağım iyi çalışmalar.

zEKİ 29.06.2017 13:05:52
sayın başkan seni gerçekten kutluyorum güzel işler yapıyorsun.yanlışlarında var amma bugüne kadar yaptığın en doğu iş binalara 8 kattan fazlasına ruhsat vermiyormuşsun.çok iyi düşünmüşsün..yozgatı imar çirkiniğinden kurtarmanın yolu buydu.allah işini rastgetirsin..saygılar..

cem kara 20.06.2017 00:14:46
sayın başkanım hayırlı ramazanlar diliyorum çalışmalarınızı çok beğeniyorum.hatta daha da ilerletmenizi bekliyorum mesela yozgat il girişinden itibaren hiç araç girmesin yozgata.arabalarımızı yozgatın girişinde bırakalım zaten bütün alışverişimizi sayenizde internetten yapıyoruz kargoyla kapımıza kadar geliyor sayenizde yozgat esnafı bol bol oturup dinleniyor. teşekkürler başkanım

DURSUN DOĞAN 16.06.2017 11:51:46
İyi çalışmalar sayın başkanım. Ben şikayetimi kısaca anlatayım Tarihini tam hatırlamıyorum ama ramazan ayı içerisinde ET BALIK KURUMU YANINDAKİ fırının önünde durdum bir tane ekmek aldım çıktım aracımın önüne park kâğıdı konmuş olması gerekende bu.Ama fırına girip çıkmam 5 dakika sürmedi aracıma bindim bir dk bekledim sağ sola bakındım görevli yok bu süre içerisinde ve 15 dk. ücretsiz olduğunda biliyorum daha öncede karşılaştığım için görevlinin o makbuzu alması için bekledim gelen yok bende daha fazla bekleme şansım olmadığı için oradan ayrıldım.dün itibari ile iş çıkışı merek ettim aynı olay yine başıma gelirmi diye yolda park görevlisine plakamı verip sordum park ücretim varmı diye iki tane park ücreti borcumun olduğunu bir tanesinin bahsettiğim nokta diğeri farklı bir yer.Şimdi soruyorum sayın başkanım orada görev yapan arkadaşların bu işler vicdanınamı bırakılıyor yoksa yazın gitsin nolacakmı deniliyor. Ben 4 tl nin peşinde değilim sadece yapılan haksızlığa karşıyım bu parayı da öderim ama hakkımı da helal etmem çünkü kendimi aldatılmış kandırılmış hissediyorum. İlginize şimdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar hayırlı cumalar. DURSUN DOĞAN 5062442799 66 DD 690

Cadde sakini 14.06.2017 12:54:36
Sayın başkanım lise caddesine parelel Şehit Salman Bozkut sokağın hali ne olacak. Lise caddesi esnafı otopark parası vermemek için taşıylarını park ederek sokak sakinleri belirli saatlerde evlerine dahi girmekte zorluk çekiyorlar birde vali konagı önünde U dönüşü yapamadıkları için lise taŕafında sokağa girek buradan dönüş yapmaktalar. Bunların yüzünden cadde temizliği yapılamamakta lokantaların buradaki çöp bürolarına gün içinde yemek atıklarını çöplerini çevresine bırakmaları sonucu havaların ısınma ile çevreye rahatsızlık vermektedir.sokagımızın düzenlenerek sorunlarımızın giderilmesi mi sayğılarımızla arz ederiz

YOZGAT'IN SÖZÜ 08.06.2017 09:17:47
Sayın başkan,ramazan süresince lise caddesini araç trafiğine kapatıp,insanlarımızın rahat rahat dinlenmelerine olanak sağladığınız için sizi kutluyorum.Ancak özellikle bir sonunu dile getirmekte fayda görüyorum;bazı kişiler motobisiklet ve otomobillerle hala bu alana giriyorlar ve çok ama çok aşırı sürat yaparak,kadın ve kızlarımızı görünce ve yanlarına gelince aşırı gaza basıp korna çalarak ailelerimizi çok rahatsız etmekteler.Zabıta arkadaşlarımız ve trafik polislerimizin bu kişilere en ağır ceza uygulamaları gerekmekte olsa gerek.Bu durum özellikle Yozgat'lı olarak Yozgat insanına hiç ama hiç yakışmıyor.Bu kendini bilmez,ahlak yoksunu,insanlıktan nasibini almamış kişilere gerekli derin verileceğinden kuşkum yoktur.İlgileneceğiniz umuduyla,Ramazanınızı kutluyor saygılar sunuyorum.

Hilal 07.06.2017 18:47:13
çarşıdaki bütün sokaklar,süsler sokak gibi şemsiyelerle kapatılmalı.güzel olur.

Bahadır 07.06.2017 10:48:30
süsler sokağın tanıtımı ulusal medyada yapılmalı ve Turistik bölge olduğu vurgulanmalıdır. Tüm Türkiye den ziyaret akını olacaktır. Bu büyük ve benzersiz projeden dolayı emeği geçenleri tebrik ediyorum.şehircilik dediğin tam da bu işte!

Pakize 05.06.2017 18:34:44
Sayın bakan ssler sokak çarşıya modern bir hava vermiş..çalışmalarınızı beğenerek takip ediyoruz.

Prof. Dr. Hakkı Acun 30.05.2017 12:58:23
Saygıdeğer Başkanım, Her şehrin insanlar gibi ruhu ve fiziki görüntüsü vardır. Anadolu'nun en genç ve en güzel şehirlerinden birisi olan Yozgat bu özelliklerinin, maalesef çoğunu kaybetmiştir. Sizin bu güzel gayretiniz sonucunda tekrar eski güzelliğine kavuşacağı dileğiyle selam, sevgi ve saygılar... Unutmayınız Biri Sizi Gözetliyor..

İbrahim TÜRK 29.05.2017 11:49:37
Sayın başkanım, Eski TOKİ,de oturmaktayım,mahallemize bağlanan yollar (sanayi üstü ve ,şeyh Osman türbesİnden gelen yol güzargahı) çok dar ve bozuk, bu yolların durumu 2005 yılından beri aynı senelerdir hiç bir çalışma yapılmıyor, bir an önce genişletilmesi ve iyleştirilmesi gerekiyor. Şehrimize ve mahallemize bu durum hiç yakışmıyor. Saygılarımla, İyi çalışmalar.

altay 28.05.2017 19:26:11
Sayın başkan, lise caddesi başta olmak üzere diğer caddelerimizdeki orta refüjleri ne zaman yeşillendirmeyi ve çiçeklendirmeyi düşünüyorsunuz. Malumunuz Yozgat'ta yaz mevsimi kısa ve 6. aya geldik orta refüjler çamur hala. Anayolumuzun orta refüjünün sizinle ilgisi olmadığını biliyorum ama 36 yaşındayım oranın da yeşil olduğunu hiç göremedim topu topu 5-6 km yol. Karayollarını uyarsanız da ölmeden ana yol refüjünün de girişten çıkışa kadar yeşil olduğunu görebilsem. başka şehirlere gıptayla bakmaktan bıktık. inşallah gerekeni yaparsınız. saygılarımla.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45