BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.07.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
174
Dün
:
4633
Toplam
:
14141324
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Nedim 10.04.2016 22:03:25
Bugün ilk defa büyük sinema salonunu gördüm. Gerçekten Yozgat'a yakışır bir salon olmuş. Başta belediye başkanımız kazım bey olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizim için hatıralarımızda çok önemli bir yeri olan ve çoktandır unutulmuş bu mekanı yeniden bizlerle buluşturdular. Bu yüzden teşekkürü bir borç biliyorum. Teşekkürler Kazım Arslan başkan.

Nizamettin Yıldız 08.04.2016 16:25:18
Erdoğan bey, yılda iki defa gelen birisi olarak,isterseniz, Yozgat la ilgili olarak fazla yormayın kafanızı. Bizler belediyenin çalışmalarından eksiği ile fazlasıyla memnunuz. En azından başkanın yozgat için iyi bir şeyler yapmak için çabalığına inanıyoruz.Yozgat ta yaşayan bizleriz, siz değil.sorunları da siz değil biz biliyoruz.

Erdoğan YILMAZ 06.04.2016 09:52:09
Sayın Başkanım; Öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ben Yozgat dışında görev yapan, yılda bir iki defa Yozgat'a gelen biri yiyim. Hizmet olarak yaptıklarınız için size teşekkür ederim. Ancak Lise Caddesinde o kadar geniş bir kaldırıma gerek var mı, iki araç yan yana geçemiyor, park sorununu halletmeden bu kadar dar yollar yapıp, park sorununu dahada artırmanın anlamı ne. Kaldırımlar Yozgat İklimine uygun olarak yapılmamış, Büyük Caminin etrafındaki yolları daha da daraltmanın mantığı ne. Eski kilisenin yanına döner kavşak yapmak, yolu iyice daraltmak ne kadar mantıklı anlayamadım.kısaca Yozgat'ın içinin sorunlarını çözeceğim derken iyice artırmışsınız. Yozgat'lılara sordum hiç kimsenin memnun olmadığını öğrendim. siz ne dersiniz. Hayırlı Günler Dilerim.

YOZGAT'IN SÖZÜ 05.04.2016 14:18:51
SAYIN BAŞKAN,ÖNCELİKLE ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM.YOZGAT YEŞİL ALANA HASRET İKEN,YENİ YENİ YAPILAN KONUT İNŞAATLARI İÇİN BİLE HA BİRE YEŞİL ALANLAR TARUMAR EDİLİYOR,AĞAÇLAR KESİLİYOR,İŞİN EN ACISI ÜNİVERSİTE ALANINDA BİLE BU UYGULAMA YAPILIYOR.ÜNİVERSİTELERİMİZ BU DURMA İSYAN ETMESİ GEREKİRKEN HERKESTEN DAHA FAZLA YAPIYOR BU İŞİ.YIKILARAK KONUT ALANI OLARAK DÜŞÜNÜLEN ESKİ SANAYİNİN YOZGATLI İÇİN YEŞİL ALAN FIRSATI DOĞDU!BU ALAN ALT KISMI OTOPARK-ÜSTÜ İS HALKIMIZIN DİNLENMES İCİN YEMYEŞİL BİR PARK OLARAK DÜZENLENMESİ DAHA GÜZEL OLMAZ MI?YİNE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜNDEKİ OTOPARK ALANININ HEM MİLLİ EĞİTİM-HEM VALİLİK-HEM BELEDİYE ÇALIŞANLARI VE ÖZELLİKLEDE YÜREĞİ SEVGİ DOLU YOZGATLI İNSANLARIMIZIN DİNLENİP HOŞÇA VAKİT GEÇİRMELERİ İÇİN YİNE YEMYEŞİL BİR PARK OLARAK DÜZENLENMESİ HOŞ OLMAZ MI?ATATÜRK YOL AYRIMINDAN ÜNİVERSİTELERE KADAR-TERMİNALDEN YENİ HASTANEYE (SAHÇEŞEHİRE)KADAR-LİSE CADDESİNDEN ALPARSLAN TÜRKEŞ YURDUNA KADAR OLAN BÖLGELERDE YOL KENARLARINA İNSANLARIMIZIN EŞ VE ÇOCUKLARI İLE SPOR YAPMALARI İÇİN YÜRÜYÜŞ PARKURLARI YAPILAMAZ MI?İLGİLENECEĞİNİZİ UMARAK ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÇEVRE SEVDALISI VE SORUMLUSU CANLARA SELAM OLSUN .

TANER DURSUn 01.04.2016 08:35:06
sayın başkanım Yozgat merkez iş bankası arkasında bulunan diyanet vakfına ait olan harebe dükkan ne zaman yıkılacak vatandaş ordan geçerken çok korkuyor.her gecen vatandaş ne zaman yıkılacak burası diye sitem ediyor.ilimize il dışından gelen misafirler il merkezkezinde böyle bir yer olmasını şaşkınlıkla karşılıyorlar.bi çözüm alınmasını bekliyoruz.eski üzüm pazarı esnafları ve çalışanları adına sizlerden yardım bekliyoruz.burasınının yıkılması için şimdididen teşekkür ederim.

30.03.2016 01:14:59

Hasan Kılıçoğlu 30.03.2016 00:50:14
Yeni sanayiyi diline dolayan arkadaşlar, bilerek mi konuşuyorlar anlamadım. Bu kadar ön yargılı olmaya gerek yok ki! Neticede daha önceki dönemde yapılan idari işlem iptal edilmiş. Yani işe yeniden başlanmış. Hukuki sorunlar halledilmiş. bu bir zaman almış. Sonra proje yeniden yapılmış. Bu da bir zaman almış. Sonra ihale yapılmış. Onaylanmış. Sözleşme imzalanmış. Müteahhide yer teslimi yapılmış. Müteahhit Yozgat'a gelmiş. Şantiyesini kurmuş ve işe de başlamış. Sanırım bütün bunları görmeyip sayın başkana laf atmak için biraz art niyetli olmak gerekiyor. Yoksa Şafak, Elvan,Vahap, Ahmet beyler bunları yazmazlardı. Kusura bakmayın başkanın her konuda olduğu gibi bu konuda da gereken her şeyi yaptığı ortadadır. Bu kadar art niyete gerek yoktur.

Elvan 28.03.2016 03:00:14
Hani.Yozgat sanayi sitesi inşaata başlayamıyorsunuz bari oradaki pislikleri,mezbeliliği kaldırsanız fena mı olur.Belediyenin çöp arabaları ne ğüne duruyor..

Vahap 27.03.2016 05:38:44
Sayın Başkanım.. Sayın cumhurbaşkanımız,sanayi sitesinin mezbeleliğini gördü mü,bu mezbelelik için n dedi.hakkaten merak ediyorum.

ahmet yuksel 22.03.2016 22:44:34
syn başkan eski sanayi ihalesi yapıldı ama hiç bir falıyet yok ne durum da kamuoyunu bilgilendirirseniz seviniriz

ihsan sariaslan 22.03.2016 08:24:20
Baskanim Yozgatimiz icin yaptiginiz calismalardan dolayi tesekkur ederim.

Mustafa Saçmacı 20.03.2016 11:25:13
Sayın Başkanım, Üniversite yolu üzerindeki orta refüj yerlerde kampüse kadar boş kalmış kısımlar ağaçlandırılabilir ve orta refüjdeki çökmüş kaldırım taşları düzeltilebilirse daha iyi olur düşüncesindeyim.

ahmet 17.03.2016 10:27:34
YOZGATTA BİR SAĞLIK KURUMUNDA ÇALIŞMAKTAYIM.YİMPAŞ AVM DENİLEN YERE KIZIMLA BERABER EĞLENCE AMACIYLA GİTTİĞİMDE DÖNÜŞTE ARABAMIN YANINDA ÜZERİNE SARI YELEK GİYMİŞ VE OTOPARK GÖREVLİSİ OLDUĞUNU SÖYLEYEN BİR ŞAHIS TARAFINDAN OTOPARK ÜCRETİ İSTENMİŞ OLUP ÜCRET ÖDEYEREK ARABAMA HASAR GELMEYECEĞİNİ BELİRTMİŞ, KONUYLA İLGİLİ GÜVENLİK GÖREVLİLERİYLE GÖRÜŞMEMDE OTOPARK ÜCRETİ ALINDIĞINI ÖĞRENMİŞ BULUNMAKTAYIM. ŞİMDİYE KADAR YAŞADIĞIM BİR ÇOK İLDE HİÇ BİR AVM OTOPARKINDA PARA ALINDIĞINI GÖRMEDİM DUYMADIM. BU KONUYLA ALAKALI BİR ÇOK ARKADAŞIMDA AYNI DÜŞÜNCELERİ PAYLAŞMAKTA. YOZGATIN NEDEN GELİŞMEDİĞİNİ, ÇALIŞANLARIN NEDEN BİR AN ÖNCE YOZGATTAN KAÇMAK İSTEDİĞİNİ SANIRIM ANLATABİLMİŞİMDİR.

ankara da bir yozgatlı 16.03.2016 09:46:55
sn.bşk.belediyeniz web ve Yozgat gazetesini günlük takip ediyorum.daha önce birkaç e-posta ile görüş,tenkit ve önerilerimi bildirmiştim.Bazı şeylerin takdirini Yozgat da yaşayanlara bırakmak lazım uzaktan ahkam kesmek olmaz.bugün size ve emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum.Neden ? BÜYÜK SİNEMA.18 mart ta açılacağını ifade ediyorsunuz.Lise yıllarımızın önemli bir mekanı.Akşam sinemadaysan,Şükrü tonus görmüşse ertesi gün sözlüdesin.Bu anılar bana ilaç gibi gelir.yüzlerce hatıramız vardır.Büyük Sinema ile ilgili.Allah izin verirse ilk fırsatta gelip salon da şöööyle bir yayılıp film yada konser yahut bir konferans izlemek arzusundayım.şahsınıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederm.selamlar.

SAMET 12.03.2016 17:13:19
SAYIN BAŞKANIM ,YOZGATSPORUMUZUN 15 MARTTA ANKARADA OYNAYACAĞI ALTINDAĞ MAÇINA PRİM VERİLECEK Mİ? BU ÖNEMLİ KARŞILAŞMADA ANKARADA BULUNAN YOZGAT DERNEKLERİ VE TARAFTARIMIZIN BÜYÜK DESTEĞİ GEREKLİ.İNŞALLAH MAÇI KAZANARAK LİDERLİK VE ŞAMPİYONLUĞU SAĞLAMA ALALALIM. KIRIKKALENİN FARKI KAPATMASINA FIRSAT VERMEYELİM.ALLAH YOZGATSPORUMUZUN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.EMEKLERİN SONİ İLENU 3.LİG OLSUN ALLAHIN İZNİ İLE.BAŞARILAR...TEKNİK DİREKTÖR VE FUTBOLCULARIMIZA SONUNA KADAR GÜVENİYORUZ..BU MAÇI KAZANIP COŞKUYLA YOZGATIMIZA DÖNECEKLER İNŞALLAH.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45