BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.11.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
196
Dün
:
4633
Toplam
:
14856226
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Mustafa Saçmacı 11.10.2016 08:30:50
Sayın Başkanım, Şehir merkezinde yapılan tüm düzenlemelerin yerinde olduğunu belirterek çalışmalarınızı takdir ediyorum. Bu hizmetlerinize ilave olarak şehrimizin göz bebeği olan üniversitemiz yolundaki orta-refüj yol üzerindeki çöken yada kırılan kaldırım taşlarının yenilenmesi,ağaçlandırılmanın düzgün aralıklarla yapılması ve çimlendirme ile de sürekli sulama yapılıp iyi bir görünüme sahip olacağını düşünüyorum. Sanayii içerisinde yapılan kaldırım düzenlemelerinde yol kenarlarında kalan boşlukların asfaltlanması,ağaçlandırma yapılması ve de ışıklandırılma ile de karanlık ortamın kaybolacağını düşünüyorum. Ayrıca, Atatürk yolunda bazı araçların aşırı hız yapmalarını engellemek amacıyla asfalt üzerine beyaz asfalt-şeritlerin bayır olan iniş/çıkış yada virajlarda (kampüs kavşağından başlayarak) yapılabilmesi mümkün olabilirse kazaların biraz daha azalacağını düşünüyorum. Tüm çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Beste İzmirli 09.10.2016 10:50:57
Sayın başkanım, esentepede bölge hastanesi önündeki çirkin yapılaşmaya izin verdiğiniz, usulsüz Ruhsat verdiğiniz söyleniyor. Arsa satışında şaibe olduğu konuşuluyor.Bu konuda kamuoyunu belgeleri ile birlikte bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Yozgattaki gazetelere çıkıp ta böyle bir şey yok karalama iftira, beni çekemeyenler dedikodu yapıyor diye konuşacaksanız bunun kıymeti yok. Belgeleri de gösterin lütfen.hani siz çirkin yapılaşmaya ve ranta karşıydınız ya ondan merak ediyoruz.

HALUK OTAN 27.09.2016 11:09:20
SAYIN BAŞKANIM YAPTIGINIZ İŞLERİ TAKDİR EDİYOR BİZZAT YAPILAN İŞLERİDE YERİNDE TAKİP EDİYORSUNUZ TEŞEKKÜR EDERİZ.YANAN HAMAM ARKASINDA YAPILAN YOLU KALDIRIMLARI BİR GELİP GÖRÜN İŞLER ACISI HAMAM ARKASI MOLOZ YIGINLARI İLE DOLU KALDIRIMI BELEDİYE KEPÇESİ BOZDU GELİP YAPAN YOK TEKRARDAN. HELE KALDIRIMLAR ARABALAR KALDIRIMDA VATANDAŞLAR YOLDA YÜRÜYOR KALDIRIM BİZİMMİ YOKSA ARAÇLARINMI BUNU BİR GELİN GÖRÜN.ÇÖP KONTERNIRLARI YOLDA KALDIRIM YAPILIRKEN BUNLARA KALDIRIMDA YER AÇILMAZMI.CUMHURİYET MEYDANI ATATÜRK ANITININ VE ÇEVRESİNİN SON HALİ İŞLER ACISI ŞEHRE YAKIŞMIYOR.BİR KIRŞEHİRİN NEŞET ERTAŞI VAR ONLAR GİBİ BİZ NİDA TÜFEKÇİYE DEGER VERMİYORUZ O ANITINDA DURUMU İŞLER ACISI EGER BU YAZDIKLARIMLA İLGİLERSENİZ BİR YOZGATLI OLARAK ÇOK MEMNUN OLURUM.ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLER BUNDAN SONRADA HEP YANINIZDA OLACAGI ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

sebahattin şimşek 25.09.2016 16:21:59
syın başkanım biz yozgatlı olarak ankarada ikamet ediyoruz ama yozgattan kopmuş degiliz sürekli ziyaretimiz oluyor fakat yozgatta yatırımların çogalması kamu hizmetlerini sürekliligi sanayi hamlesi yapılması gerektigini düşünüyorum 30 yıldır bakanlık yapan vekillerimiz neden yozgata gereken ilgiyi göstermiyorlar anlamakta güçlük çekiyorum siz sayın başkan vekillerimiz eminim sürekli irtibattasınız neden yozgatımız hala geri kalmış il olarak ve türkiyenin en çok göç veren ili oldugunu bilimiyorlarmı yatırımlar neden başka illere gidiyor yozgata hiçmi böyük fabrikalar açılmıyor bakanklarımız açıklasın kaç oldu yazdıgımız ama hiç bir degişiklik yokorganizede fabrikalar çürüyor ilgilenmenizi rica edriz sayın başkan saygılar

osman 24.09.2016 12:15:48
Sayın başkanım Azizlibağları mahallesi halkı adına yazıyorum.Başkanım şehirde gerşekleştirdiğiniz hizmetleri çok beğeniyoruz.her zaman yanınızdayız.Yalnız bizim köyümüzün yolları toprak yol eğer asfalt çalışması yaparsanız çok memnun oluruz.Saygılar

HALUK OTAN 23.09.2016 15:43:06
SAYIN BAŞKANIM YAPTIGINIZ İŞLERİ TAKİP EDİYORUZ HAFTALIK PAZAR YERLERİ SAYISININ ACİLEN YAPILMASINI MAHRUKATCILAR ÇARŞISININ ACİLEN YAPILMASINI YANIMIZDAKİ KIRIKKALE İLİNDE VARKEN YILLARDIR NİYE BİZDE OLMASIN DİYORUZ AYRICA BURALAR OLMADIĞI İÇİN SİZİN YAPTIGINIZ YOLLAR KÖMÜR KAMYONLARI İNŞAAT MALZEMESİ TAŞIYAN TIR VE KAMYONLARCA BOZULUYOR BRAN ÖNCE YAPILIRSA İYİ OLUR HERHALDE YİNE YAPILAN İNŞATLARIN ÇOGUNDA GÖRDÜĞÜM KADARIYLA İNŞAATLARIN KULLANDIĞI SULARDA SU SAATİ YOK YAZIK GÜNAH BUNDA HERKESİN HAKKI VAR İLGİLENMESİNİ İSTİYORUZ TAKİPÇİSİ OLACAGIZ YİNE ŞEHİR İÇİNDE MENFEZLER TOPRAK VE PİSLİKLERLE DOLU YAĞMUR MEVSİMİ BİRAN ÖNCE TEMİZLENMESİ GEREKİYOR BİLGİLERİNİZE.

Kadir 22.09.2016 09:58:46
başkanım birkamukuruluşunda calşıyoromyukarınohutlu civarında başıboş köpeklervaronları toplattırırsanız sevinirim

Kamil Ertürk 21.09.2016 23:03:43
sayın başkanım. Özel idare spor vadesinde gerçekten de çok güzel bir hizmet gerçekleştirmiş. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ama her nedense belediyenin yol çalışması itfaiyenin önünde bitmiş. Bir yıldan fazladır spor vadesinde yüzme havuzuna ve tesislere adeta ulaşılmasın diye o yol yapılmıyor. Sakın yandaki inşaatları bahane etmeyin. lütfen Özel idarenin yaptığı spor vadesine sahip çıkın belediye olarak. Yolunu tamamlayın. Siz öyle bir tesis yapamıyorsanuz bari yapılana destek olun. Nihayetinde yapılan hizmet Yozgat için. Ulaşılamayan parkın kime ne faydası var.

Faruk 21.09.2016 22:04:54
Başkanım güz geldi. Bu yıl dökülecek dediğiniz. 40 km asfaltı nereye döktüğünüzü basına açıklarsanız biz de bilgilenmiş oluruz. Ayrıca Çarşamba pazarı ile Sivas caddesi altgeçidi arasında labirent gibi daralttığınız yollardan dolayı kilitlenen araç trafiğinde kulağınızı bayağı çınlattık. Yapılan yol bozma işleri yozgatlıya hizmet mi yoksa eziyet mi.. işleri yaparken yüzlerce kişiye soruyorum diyorsunuz fakat 3 yıldır basında yanınızda iş tarif ettiğiniz memurlarınızdan başka bir tane bilen göremedik.yazık doğrusu. Makamınızdan göründüğü gibi her işiniz güllük gülistanlık değil

mehmet 09.09.2016 15:02:18
Cevre yolu nereye lazım - Lise caddesini kullanan araçlara mı - Eski salı pazarını kullanan araclara mı - Yeni Yapılan Valilik binasının yolunu kullanan araçlara mı - Capanoğlu camii cevresinde yeni yapılan bölünmüş yollara mı lazım Cevre yolu

murat 07.09.2016 17:16:33
Sayın Başkanım yozgatta trafik çok sıkışmaya başladı acil çözüm çevre yolu şart.Yardımlarınızı bekliyoruz Yozgat halkı olarak.

YOZGATLI 31.08.2016 12:13:10
Ali gardaş düğünde mi yapmasın millet ne yapalım hacı abi, zaten 2-3 ay düğün sezonu var idare edin kalan 9-10 ay düğün yok. sadece yozgatta değil istanbuldayım burdada düğün var.

ali 29.08.2016 08:48:18
Sayın, Başkanım şu düğünlere bir çözüm bulmanızı istiyoruz apartman içi düğün nedir, kır düğününü ev düğününü anlarızda çarşı ortasında adamlar orkestra çalıyor şeyh necdi camisinde cumartesi (27.08.2016)tarihinde öğle namazını davulla zurnayla kıldık yazık günah bu şehirde yaşayanlara. Burası bir ilin göbeği yoksa bir köyden öteki köye atla gelinmi almaya gidiliyor hiç fark göremiyoruz.

selahattin KARABACAK 23.08.2016 08:25:09
Sayın Başkanım hazır ilimizde kaldırım ve yol çalışmaları başlamışken kaldırımları o kadar büyük, yolları çiçekl iklerle bölüneceğine biraz kaldırımlar küçülse, yolları kırmızı dubalalarla bölünse kalan kısımda bisiklet yolu olarak değerlendirilse hem insanlar sporunu yapsa hemde çocuklarda güvenli bir şekilde şehir içerisinde bisikletlerini sürse güzel olur diye düşünüyorum. Saygılar

Orhan yılmaz 17.08.2016 23:26:02
slm. Başkanım, Yimpaş'ın yan tarafındaki boşluk, pazar yeri ve onun arka tarafları tam bir çöplük. rezil durumda. ben üç yıla yakındır. burdayım ve orası acaba ne zaman ıslah olacak diye merak ediyorum. hiç mi kimsenin gözüne patmaz şehrin göbeğindeki bir çöplük.anlamış değilim. İşiniz çok. fakat öncelikleriniz olmalı. kolay gelsin.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45