BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.11.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
231
Dün
:
4633
Toplam
:
14856229
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

mustafa erdoğan 15.07.2016 09:58:38
sayın başkanım öncelikle size ve ekibinize çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum YOZGATTA bazı şeylerin değiştiğini görmek beni COK sevindirdi her memleketime geldiğimde yeni şeyler görüyorum seviniyorum YOZGATIMIZI daha güzel projeler katmanız dileğiyle çalışmalarınızda başarılar dilerim saygılarımı sunarım

Abdulbaki 12.07.2016 20:17:56
Reis bey,eskipazara yaptığnız saat kulesi muhteşem.Mimarını nükafatlandırmanız lazım .her mahalleye böyle muhteşem saat kulelerini yapmanızı temenni ediyorum.hürmetler.

Sami 11.07.2016 23:02:36
terminalden kent parka uzanan yeni kaldırımlar geniş oldu.rahatca gidip geliyoruz.yayalar adına teşekkürler..

Latif 10.07.2016 21:57:57
Sungurlu caddesine yaptırdığınız saat kulesi fena değildi .lakın eskipazar mahallesine yaptırdığınız saat kulesi bir ucube,bu sizin beledienin mimarlarında hiç zevk yok mu ?

Mehmet Mustafa Dursun 07.07.2016 22:34:51
Sayın Başkanım ben sarıhacılı köyünde dogup orada büyüyen biriyim ama ekmegimizin peşine düşüp memleketimizden uzak kalan birisiyim ramazan bayramında köye yaptıgınız yöresel ürün satiş yerine geldik gururlanarak memleketimizde yenilikler olsun göç dursun ileri hamle olsun göksümüz kabarır gurur duyarız . Ancak yöresel ürün satış yerini gezip Alış veriş yapalım parmak çörek alalım dedik fakat daha kapıya yönelmemizle görevli kişi kollarını açarak kapının önüne durdu satış yok giremezsiniz kapalıyız dedi bizi tavrı hitap şekli adeta çıldırttı kardeşim gezecegiz bu köyün insanıyız dedik bin bir suratla içeri aldı bizden sonra gelenlerede aynı davrandı sevinecek yere üzülerek ayrıldık ve dedikki Yozgatta hiçbirşey degişmemiş öyle bir yer Bayram günü kapalı olması dogrumu ben 700 KM yol dan geldim tüm insanlar ordan bayram dolayısıla birşeyler almanın hevesinde ben hiç bir yöresel ürün yerinin kapalı oldugunu hele bayram günü görmedim benim başka gün gelme şansım yok bayram bir fırsat ek mesaiyle burayı açık tutamazmıydınız? Yada başka pencereden bakalım kapıya geldik Buyurun efendim iyi bayramlar hoşgeldiniz deyip bir kolonya şeker ikram etse güleryüzle karşılasa alış veriş yapsak ordan resimler çekerek ayrılıp hürmeti başka memleketin insanlarına anlatsak Yozgatımızın insanı böyle hatırlı misafir perver desek daha iyi olmazmı sizce ?sayın başkanım ne dersiniz sizce hangisi olmalıydı diye sormak isterim size?

Özten Yanmaz 06.07.2016 10:25:45
Sayın Başkanım Dün Yozgat taki yiğenim Apdurrahman Güçlü den Sarıtopraklık da olan aile mezarlığımızın yanında olan Türbe nin genişletilme planı nedeniyle işgal edileceği söylendi. Orada annemin ve babamın mezarları bulunmakta. Bizler 7 göbekten Yozgat lıyız. Bunu başka bir mezarın büyütülmesi için yapılmasını kabul etmem mümkün değil. Biz Belediyemize karşı daimi saygılı olduk. Hiç bir zaman hukuki ve diğer girişimlerde bulunmak istemeyiz. Bize lütfen bu konuda yardımcı olmanızı bu ne hukuka nede dinimize uygun olmayan girişimin dyrdurulması için gerekli işlemlerin yapılmasını Arz ederiz.

Ziya 03.07.2016 16:21:27
Başkan bey. Eskipazar mahallesine yaptığınız saat kulesi çok çirkin.hangi mimari hangi sanat ve kültür anlayışının eseri? Milletin parasını çarçur etmeyin lütfen..

Sezgi 20.06.2016 22:31:23
Akşamları lise caddesinden kent parkına doğru rahatca gidip gelirken hizmetinizi takdirle yadediyoruz..

YOZGAT'IN SÖZÜ 20.06.2016 09:58:46
DEĞERLİ BAŞKAN,YOZGAT TA İNŞAAT ŞİRKETLERİ HA BİRE GÖKDELENLER DİKMEKTE AMA BU İNŞAATLARIN BİTİMİNDE BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞUNUN İSKAN RUHSATLARININ OLMADIĞI GÖRÜLMEKTEDİR.İSKANLARIN ALINMASI İNŞAAT ŞİRKETLERİNİN SORUMLULUĞUNDA OLMASINA RAĞMEN İNŞAATLARIN SATIŞI BİTMİŞ BİRTÜRLÜ İSKAN RUHSATLARI ALINAMAMIŞTIR.BU DURUM İSE O BİNAYI SATIN ALAN VATANDAŞLARIMIZIN BÜYÜK BİR MADURİYETLERİNE SEBEP OLMAKTADIR.BELEDİYE BUNLARA BİR ÇÖZÜM GETİRMEYİ DÜŞÜNÜYORMU? İSKAN RUHSATLARI YOK AMA DOĞALGAZ,ELEKTRİK,SU GİBİ BAĞLANTILARI YAPILMIŞ.APARTMAN SAKİNLERİ BİRAN ÖNCE İSKAN RUHSATLARININ ALINMASINI DÖRT GÖZLE VE KUŞKUYLA BEKLEMEKTEDİRLER.SORUNUN ÇÖZÜMÜYLE İLGİLENECEĞİNİZ UMUDUYLA SAYGILARIMI SUNUYORUM.

YOZGAT'IN SÖZÜ 20.06.2016 09:54:19
SAYIN BAŞKAN,ÖNCELİKLE ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM. YOZGAT TA İMAR DÜZENİ DİYE BİRŞEY OLAMAZ MI?HER TARAF ÇARPIK KENTLEŞME GÖRÜNTÜSÜYLE ADETA VİRANEYİ ANDIRIYOR.YENİ YAPILAN SİTELERİN GİRİŞ KATLARINI GALERİCİLER İŞGAL ETMİŞ,GALERİCİLERİ GALERİCİLER SİTESİNE TAŞIMAK İÇİN BİR ÇALIŞMANIZ VARMI?ÇEVRE DÜZENLEMESİ BAŞLIBAŞINA BİR SORUN.RAMAZAN NEDENİYLE LİSE CADDESİNİ TRAFİĞE KAPATIP HALKA AÇMANIZ GÜZEL BİR ŞEY AMA YİNEDE BAZI ARAÇ SAHİPLERİ VE ÖZELLİKLE BİSİKLETÇİ ÇOCUKLAR HALK ARASINDA FERMAN OKURCASINA CİRİT ATARAK HALKIN ARASINDA HUZURSUZLUĞA SEBEP OLMAKTADIR.ZABITALAR CADDEDE GEZEREK BU OLUMSUZLUĞU ÖNLEYEBİLİR.ŞEHRİN GÖRÜNTÜSÜNÜN KÖTÜ OLMASINDA ELBETTEKİ SİZİN DÖNEMİNİZİN SORUMLULUĞU AZDIR AMA YİNEDEBU DURUMU SİZİN ÇÖZEBİLEÇEĞİNİZE İNANCIM KAYBETMİYOR SAYGILARIMI SUNUYORUM.

Mustafa Alan 19.06.2016 11:03:47
Sonunda Yozgat'ın M.V. sayısı 3'e düştü git gide eriyor güzel memleketimiz maalesef yapılan işlerde çözüm olmuyor. en azından fabrika yapılmıyorsa Kabalı projesi tüm ilçe ve merkezezde uygulansa bir nebze olsun fayda sağlar

Miktat 19.06.2016 01:39:40
sayın başkan ,ramazan proğramını beğenerek takip ediyoruz.teşekkür ederiz.

ABDULKADİR ÇAPANOĞLU 18.06.2016 19:10:03
Sayın Başkanım daha öncede yazdım. Canlı yayın kameraları ile Yozgatı şöyle bir ağız tatdı ile izleyemeyecekmiyiz. Ne zaman açsam kameralardan birisi arızalı. Şimdi tüm yozgat'ı sanırım nohutludan görümntüleyen kamera monte edildiği duvarı gösteriyor. Cumhuriyet meydanını gösteren hiç çalışmıyor. Bu işe bakan müdür kim ise lütfen istirham ediyorum artık bir ikaz ediniz. Saygılarımla.

Murat 17.06.2016 00:50:24
Syn Başkanım, belediyeye iş yapan esnaftan Yozgat spora gönüllü veya gönülsüz bağış yapanların ödemelerine öncelik verildiği diğerlerinin ertelendiği konuşuluyor. Bu durum bilginiz dahilinde mi yürüyor. Açıklama yaparsanız seviniriz.

BURAK 15.06.2016 10:41:15
SAYIN BAŞKAN,SİZ ONUN BUNUN SÖZÜNE BAKMAYIN .DURMAK YOK.HİZMETE DEVAM..BU ARADA FARUK KESKEYİ İŞTEN ATMIŞSINIZ.NİYE?


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45