BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.07.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
165
Dün
:
4633
Toplam
:
14140907
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Yakup Coşgun 23.11.2015 23:35:42
Sayın başkanım,Kaldırımlarda çalışan iş makinası operatörleri yaralamadıkları ağaç bırakmadılar.Bir ağaç kolay yetişmiyor.Biraz hassasiyet bekliyoruz. İlginize teşekkürler.

Mehmet Yılmaz 22.11.2015 08:42:42
Sarıhacılı mahallesinde açılan yerel ürünler ve kahvaltı evi tesisi çok güzel olmuş. Dün sabah uğradım. Sabah orada kahvaltı yapan aileleri görünce dedim ki, demek ki gerçekten böyle bir tesise ihtiyaç varmış. İnşallah devamı da gelir.

Ali Caner 18.11.2015 18:21:23
Merhaba Başkanım meydan projenize PTT yi de dahil ediyorsunuz değilmi o binanın rengi hoş değil tamamen beyaz kaplama olunca meydan dahada bir göze hitap eder. Birde Oran kalkınma ajansı Roma hamamını tanıtma faaliyetine ödenek çıkarmış çok güzel bir proje aynısı Adıyaman otobüslerinin üstünde var Nemrut dağı resmi yanılmıyorsam. bunun yaygınlaşması lazım

celal yıldırım 18.11.2015 15:21:06
Sayın Başkanım başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.Gögüs hastanesi bir nolu saglık ocagı arasındakı kısa mesafede yol çok çok bozulmuş ilgilenirsenız halk adına sevinirim başarilar saglıklar dilerim

Metin 15.11.2015 16:03:47
Sayın Başkanım çalışmalar güzel ama örneğin yenicami de yapılan işten sonra arta kalan kum taş Vs öyle duruyor haftalardır temizleniyor bilgilerinize saygılarımla

Memet Mert 13.11.2015 10:55:29
Değerli başkan kılasik olacak ama belediye çalışmaları güzel;Ama seçildiğiniz aylarda, duyarlı bir vatandaş olarak yamur suyuna dikat çekmiştim,Köseoğlu mahallesinde ikamet eden bir vatandaşım sizden önceki başkana ve mevcut muhtara söylememe rağmen doğal gaz,elektirik,telefon hatı yeraltına alınırken yamur suyu projesi mahallenin belirli büyük kısmında uygulanmadı.Şimdi Adliye sarayı önüne çocuk parkı projesi başlamış negüzel,ama yukarı mahalelerden gelen şiddetli sel suları bir kısmı oradaki merdivenlerden,birkısmıda jandarmanın önünde Ankara asvaltına akarak Araştırma hastanesinin önü gölete dönüyor kazalara sebebiyet veriyor,yağmur suyu projesini yukarı kotlardan başlatılarak anayolda olacak kazaların giderilmesi;ayrıca Gülaylar ilkokulu Şahin bakkalın önündeki yamur suyu ızgaraların sel suları büyük kısmı kenardan akarak mevcut ana yola iniyor ve yine aynı manzara oluşuyor, ayriyeten Jandarma karakolunun yüzeysel yamur atık suyu banyo ve mutfak suları İl özel idaresi 2 nolu binasına anyoldan giriş kısmından yüzeysel akarak çirkin bir görüntü veriyor zaman zaman belirli ilgililere söylememize ramen sorunlar giderilmedi. Siz sayın başkan mevcut bu bahsedilen yerleri bir fiil görme imkanız olursa hak vereceğinize ve sorunu gidermeye çalışacağınıza inanıyorum saygılarımla.

ahmet bilgili 06.11.2015 18:59:08
nihayet 1 kasım seçimleri de bitti,hem de belediyenin ve iktidarın beklentilerinin de üzerinde bir sonuçla 4 millet vekilinin tamamını akp aldı. evet asıl iş bundan sonra başlıyor,tam dananın kuyruğu şimdi kopacak denilen günler başlayacak. bu dananın kuyruğu ya keyiften kopacak yada yine beklentilerin olmamasından kopacak. şuan yozgatta hem hükümetin hemde belediyenin istediği bir tablo var ve önlerinde koca bir dört yılları tabi ki. devletin bütün imkanları yozgat adına akpnin elinde.gerek belediye gerek hükümet ya halkın beklentilerine cevap verecek geçmişin eksiklerini ortadan kaldıracak yada yine alacağımızı aldık birdaha ki seçimde görüşürüz diyip köşelerine çekilecekler.kararları ne olursa olsun bunun bedelini de bir daha ki seçimlerde elbette fazlasıyla alacaklar.inşallah yozgat adına güzel gelişmeler olur,göç,işsizlik,yoksulluk ve sahipsizlik artık son bulur. YOZGAT VE YOZGATLI 4 YILLIĞINA SİZİN EMANETİNİZDE. İnşallah emanete ihanet etmez belediye ve hükümet seçimlerde söylediğiniz gibi uyum içerisinde memleketin menfaatleri doğrultusunda el birliği ile çalışırsınız.

Murat 06.11.2015 18:17:31
Değerli cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdğan'nın hayvansever küçük ömer faruka gönderdiği hediye köpeği sayın bakanımız bekir bozdağ,sayın valimiz abdulkadır bey ve sayın milletvekilimiz yusuf başerle beraberce evine götürüp teslim etmeniz büyük bir incelik. Sayın cumhurbaşkanımız herhalde bu ince hassas davranışınızdan sizleri de ödüllendirir.Yozgat halkı,sizin gibi alicenap idareçileriyle ne kadar övünse azdır.Sizlerle gurur duyuyoruz.

Musa 06.11.2015 18:17:08
eski sanayi sitesinde yıkımı başlatarak mezbeleliği ortadan kaldırma girişiminizden dolayı sizi tebrik ediyoruz.kolay gelsin..

hüseyin ACAR 04.11.2015 14:03:18
ŞU YOZGAT ŞEHRİMİZE ŞÖYLE GÜZEL BİR ''STAD'' YAPILSA GÜZEL OLMAZ MII BAŞKANA SESLENİYORUMM YOZGAT SPORA SAHİP ÇIKTI ARTIK GÜZEL BİR STAD İSTİYORUZ

Yaşar 04.11.2015 12:19:54
AK Parti 1 Kasım'da güzel bir sonuç elde etti. İnşallah Kazım Başkan'da halk AK Partiyi çok seviyor. Yaptıklarımızı beğeniyor diye. Şimdi de yolların tamamını ulaşıma kapatıp kaldırım yapmaz. Nasrettin Hocanın Timur'dan ikinci fili istemesi gibi halk istiyor diye inşallah yolları kapatalım demez.

Mehmet Yılmaz 03.11.2015 20:48:28
Bir konuyu daha eklemek istiyorum. burada bir takım yorumlar yapılıyor, ithamlarda bulunuluyor. ama bakıyorum genellikle yazanların kim olduğu belli değil, bir takım gelişigüzel isimler kullanılarak, yorumlara ve ithamlara cevap bekleniyor. Kimse kusura bakmasın ve yanlışda anlamasın. Başkanın yerinde ben olsam, ben de bu tür sorulara ve yorumlara cevap vermem. Bu tür ortamların daha ciddi bir şekildee kullanılması, gayri ciddi yazışmalara imkan verilmemesi gerekir. tabiiki gene de admın bilir ama benim düşüncem böyledir.

İsmail Varlık 31.10.2015 18:49:22
Park için hazırlanan Noktalara 45 derecelik açı ile Çapraz Park Park açısından Kolay ve park yapacak araç sayısı için Avantajlı iken,Bu uygulamadan vaz geçilip Paralel Park düzeni getirilmesi tarafımdan ve araç kullanmasını bilen çoğu kişi anlaşılamamıştır.Bu tip parklarda Hasarlı parklarda çoğunluktadır.

Mehmet Yılmaz 28.10.2015 21:08:59
burada belediye başkanı ile ilgili olarak sürekli olumsuz şeyler yazılıp çiziliyor. Hemen hemen lehte hiç bir yorum yok, hep aleyhte şeyler. merak ediyorum, başkanın hiç mi iyi yaptığı bir şey yok. Neticede ben de Yozgat'ta yaşıyorum ve yapılanları yapılmayanları ben de görebiliyorum. Ya başkan gerçekten çok kötü işler yapıyor ya da lehte yorumlara burada yer verilmiyor. Bir idarecinin her işi kötü olamaz ki. Kaldı ki yapılan bir sürü güzel işler var. Sürekli olarak eleştirel ve subjektif iddialara dayalı yorumlar yayınlanırsa bu platformun inandırıcılığı da kalmaz Ben lehte ya da bir şey yazmayacağım. Ama biraz daha objektif olmanızı beklediğimi ifade edebilirim. aksi halde yayınladıklarınızın hiç bir değeri ve inandırıcılığı olmaz.

buse tansel 28.10.2015 10:28:47
sayın başkanım; ben 13 yaşında öğrenci bir hemşerinizim.düşündüm taşındım ve bende büyüyünce Yozgata belediye başkanı olmaya karar verdim. niçin biliyormusunuz,hemen anlatayım. ben belediye başkanı olursam önce tarafsız olacağım,herkese eşit mesafede olacağım,halkın istek ve önerilerini dikkate alıp mantıklı olanlarını yapacağım.kimseye ayrıcalık tanımayacağım,yozgatın sadece çarşıda olan otopark sorununu şimdi mahallelere de taşıdınız ya işte onu da ortadan kaldıracağım.yolda yürürken suratımı asıp millete tepeden bakmayacağım,işim bitince nasıl olsa ben bu şehirde yaşamıyorum valizimi alıp gideceğim demiycem,burada yaşamasam bile buradaki onca insanın güzel şeyler hak ettiğine inanarak çalışacağım.her yaş gurubuna yönelik sosyal faaliyetleri hayata geçireceğim,kimsenin kuklası olmayacağım,kimseyiye bana yağcılık yapıyor diye taşımayacağım.devletin 1 kuruşunu harcarken elim titreyerek vicdanım sızlayarak sahip çıkıp harcayacağım.akrabalarımı tanıdıklarımı işe alarak vebal altında kalmayacağım.zenginin işini bir çırpıda halledip garibana geldin mi zorluk çıkartmayacağım.bir işi yaparken işin ehline danışacağım. Ben böyle bir başkan olacağım.aklıma geldikçe yine yazarım size. iyi günler dilerim


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45