BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.01.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
188
Dün
:
4936
Toplam
:
13338157
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Mühendis 18.12.2017 17:49:55
Sayın başkan merak ediyorum hakikaten otopark inş,hal içi inşaatı,araştırma hastahanesinin ordaki park bu üç projeyi araştırıp doğru yaptığınıza inanıyormusunuz..bu milletin parasini. buraya harcamakla yozgata ne kattığınızı sanıyorsunuz..tam bir fiyasko..nasıl yozgata atılan bazı kazıklar var sizde biliyorsunuz bunlari hala acısını çekiyor bu şehir abide işhanı ,tol çarşı ,saygılar sitesi,vb hemde sizinde biliyorum sizde 3 tane birakacaksiniz kesinn..bu yozgatta kalmazsiniz gidersiniz ama bu kaziklar hep konusulacak emin olun. Reel olun etrafiniza akilli adamlari toplayin 1 tanedemi olmaz isi bilen biri yahuu..bu devlatin parasını 10 düşünüp bir yapmak ve yerinde tercihler yapmak lazım..şehir hastahanesinin önündeki yapılar binalar saçma sapan çırkin düzensiz nasıl musade ettiniz soru işaretii..tşk ederim..geçti borun pazarı artık.

Hacı Bektaş 17.12.2017 20:45:12
Belediyemiz icraat görüntüsü altında eş dost akraba ve yandaşların iş Kapısı olmuş durumda. Bırakın bir kişiyi ailece ve Köyce iş kadro ve makam verilenler var. Sayın başkan iftira gıybet karalama Kul hakkı Adalet Şiirleriyle günü geçirirken vatandaşı saf yerine koyarak bence çok ayıp ediyor. En azından bu söylemleri soysal medyada pazarlamaya çalışmazsa kendisine karşı saygılı olur.Öyle değil mi sayın başkan. Başkan yardımcıları has parti mirası ve bozlardan.

Turan 17.12.2017 20:35:27
Allah sizden razı olsun. Güzel şeyler oluyor Yozgat'ta. Yapılanları görünce de diyecek tek bir şey kalıyor. Sağlık ve sıhhatle devam inşallah. Bir takım art niyetli her şeye kötü tarafından bakan gelişigüzel eleştirileri de bence dikkate almayın.

Şaban Cansever 17.12.2017 19:50:37
Sayın Başkan yapılan projeleri görüyoruz ,Emeğinize sağlık ,Aman Başkanım bugün yap yarın Boz olmasın.En az 50 sene kalıcı olsun sağlam olsun , Mahallelere de girilsin . Yavaş yavaş Yozgat'ımız da caddeleriyle büyüleyecek gibi görünüyor Ayrıca Yozgat ın şehir görünümünde Daha fazla yeşil alanlara ihtiyacı var.

Mustafa ateş 17.12.2017 18:33:28
Hüseyin beye teşekkür ediyorum söyledikleri aynendoğrudur. Belediyenin eski sanayide kırk tirilyon zararı var kat sayısı yarı yarıya düştü lise caddesi buz pisti oldu. Yüz yıllık binaları makyaj yapmak tirilyonlarca para harcamak göz boyamadır yolları daraltarak araç sahiplerine çile çektirmektedir yozgatlı esnaf park yüzünden siftah yapamıyor kiralık araç sayısı beşe. Beşe katladı

17.12.2017 12:10:30
Kıymetli büyüğüm,Belediye Başkanım,padişah sancağı güzel yozgatımıza kuruluşunundan bu zamana kadar yapılan hizmetleri büyüklerimizden yozgat il yıllığından ve elimize geçen tüm gazete derğilerden yıl yıl takip etmekteyim. şimdi biz gençler olarak sizin belediye başkanlığınız döneminde yaşıyoruz, mutluyuz huzurluyuz ileriye doğru bakıyoruz, muhterem başkanım biz yozgatlı gençler olarak çabanoğlu büyük camiimize orda yer bulamasak fatih cammi gelip vakit namazlarımızı kılmaya çalışıyoruz .namazdan sonra fatih camiimizin güzel bahçesinde büyüklerimizle oturup sohbet ediyoruz eskilerden yenilerden bahsedip kaynaşıyoruz bizlerde yozgatlı olmayı öğreniyoruz. biz ğençlerin sizden bir ıstiramız olacak efendim.fatih cammimizin yanına yakınına duvarlarına devlet büyüklerimizin hizmetlerini anlatan büyük boy haşmetli resimlerini mümkün olursa görmek istiyoruz efendim.arkadaşlarım arasında benim araştırma alanım osman beyden başlıyarak osmanlı sultanlarıdır efendim tarihteki büyüklerimizden bilmediklerimizi bizlere öğrenme şansı verceceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz başkanım sizi heycanla ümitle takip ediyoruz.Yaradan Mevla işlerizde kolaylıklar versin hem bu gün için hem yarın için güzel şeyler yapmak nasip etsin...

Kahraman Yozgat 17.12.2017 09:57:13
Allah razi olsun sayin başkanım YOZGAT'IMIZIN yıllardır aç kaldığı şeyler yapılıyor. Bir de bir konuyu öğrenmek istiyorum. Menekşe Evler'deki kentsel dönüşümde son gelisme nedir acaba başkanım? Çünkü çok sayıda konut sahibi bu dönüşümü bekliyor. Şayet bir an önce başlarsa size çok Dua ederiz.

Bahri 17.12.2017 09:31:58
At binenin ,kılıç kuşananın Başkanım,kimi konuşur kimi yapar...

Rabia 16.12.2017 11:10:20
Mehmet Duman beyefendi, hesapsız kitapsız, inatla, kimseye hesap vermeden yapılan izahı olmaya işlerin mizahı olur ancak. Bunu kabullenmek lazım.

Hüseyin görmez 16.12.2017 00:03:47
Burada öyle yazılar var ki tam bir başkan rüyası. Sözde başkan yazılanları muhatap almıyor fakat öyle başkan fanatikleri var ki çalışmaları başkan olsa ancak bu kadar anlatır. Cümleler de başkanın demeçleri ile bire bir örtüşüyor. Şunu söyleyelim. Eski sanayideki kentsel dönüşüm Bundan önceki başkanın başlattığı projedir.kimsenin hakkını yemeyelim. Kazım bey miras devraldı fakat oraya da o güdük binalar yerleştirildi. Belediyenin kaybının hesabı Yok. Yol daraltmaların mantıklı ve teknik bir izahı olamaz.durumu kurtarmak için ortada sadece laf ebeliği var.lise caddesi kaldırımları yozgatlıya eziyette inat simgesi olarak orada duruyor. Var olan trafik ve park sorununu 5 e katladı. Belediyeyi borç batağına sokan Otopark projesine kredi arayıp duruyorlar. Bir senedir tık Yok inşaatta.Otobüsleri özel sektör satın alıyor belediye ile ne alakası var. Gece gündüz icraat yerine elinden telefonla sosyal medyada algıyla birşeyler idare ettiğini sanmak beyhude boş işlerdir. Vatandaşta Ak parti genel merkezi de neyin takdir neyin tenkit edildiğini gayet iyi biliyor. Cumhurbaşkanınımız boşuna demiyor kimseyi başıboş bırakacak değiliz diye.

nisanur aktaş 15.12.2017 18:03:37
Isıtmalı klimalı duraklar Çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama Bölge trafik müdürlüğünün olduğu kısma da sıradan bi durak koysanız keşke çoluk çocuk otobüs beklerken sıkıntı çekiyoruz. aslında eskiden vardı yol yapımı sırasında kaldırıldı. bu durağı oraya yeniden koymanızı bekliyoruz.

murat aydoğan 14.12.2017 23:05:23
başkanım çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum ve teşekkür ediyorum. birde yollardaki asfaltlara el atabilseniz şehiriçinde yamalı ve çukur yollardan bunaldık artık.

rabıa eravcı 14.12.2017 22:25:51
Başkanım gerçekten harika işler yapıyonuz sıze basarılar dılıyorum yalnız başkanım bızım mahleyede bır ugrasanız çok mutlu oluruz tuz kaya mahlesı araba durağı oldu saygılarımla başarılar sızınle olsun

OSMAN ÖZGÜNEŞ 14.12.2017 15:50:03
SAYIN BAŞKANIM BİZ BEHİÇLER CAMİİ CEMAATIYIZ CAMİNİN ÖNÜNDEKİ HAL GİRİŞİNDEKİ BULUNAN BALIKÇILA AİT BİNANIN ARKASINDAKİ KÖMÜRLÜK YIKILMIŞ VAZİYETTE HEM CAMİYE ÇİRKİN GÖRÜNTÜ HEMDE ÇEVREYE EGER BİR İLGİLENİP BURAYI KALDIRTISANIZ MEMNUN OLACAGIZ TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR.

Mehmet Duman 14.12.2017 10:49:50
Geçen yazmıştım hizmetleri küçümseyenlere bir şeyler hatırlatmıştım. eski sanayi bölgesindeki kentsel dönüşüm başlı başına büyük bir hizmettir. şehrin göbeğindeki mezbeleliğin ortadan kaldırılıp yeni ve modern bir yaşam alanı meydana getirilmesi az bir hizmetmidir..ayrıca çöpten elektrik üretilmesine yönelik yapılan tesis başlı başına büyük bir hizmettir. Türkiye de kaç tane ilde böyle birhizmet var ki, beğenmiyoruz...Neymiş efendim saat kulesinin etrafına araç park edemiyormuşlar. Türkiyenin nüfusuna göre en fazla araç sayısına sahip olan illerinnden birinde yaşıyoruz. Bu kaadr araç merkeze nasıl sığacak. Kabahat başkanın mı? her yeri binalarla dolduranlar yozgat bu kadar büyürken niye otopark, yapmayı,geniş caddeler açmayı düşünmemişler. şimdihiç değilse belediye sorunun farkında bu konuda birşeyler yapmaya çalışıyor. Senelerdir hiç bir başkanın uğramadığı eskipazar mahallesinde çok güzel işler yapılıyor. şehir içi ulaşımda küçük uydurma dolmuşların yerine büyük ve kullanışlı otobüsler trafiğe çıktı. Bunların hepsi başkanın hizmetleri değil mi. Sokaklarımıza, caddelerimize bir güzellik geldi. Bir sürü büyük parklar yapıldı. Bütün bunları görmezden gelmek bence doğru değil. Eksikleri söyleyebiliriz. yazabiliriz. Ama bunları da görmek lazım. Hele hele dalga geçmeye, aklısıra alay etmeye gerek yok. Yozgat2ı seven alayla dalgayla ugraşmaz daha güzel şeyler için teklif sunar, görüşlerini yazar.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45