BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.01.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
172
Dün
:
4633
Toplam
:
15460416
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Bekir 20.05.2016 16:28:47
Sayın Başkanı ın Yozgatspor ile ilgili son açıklamalarından memnun oldum. transfer çalışmaları başlamış. İnşallah özlediğimiz şampiyonlığu bu sene yaşarız.

Hasan 17.05.2016 15:50:50
Burada bazı vatandaşlar eleştiri yapıyor, eksikleri gösteriyor ki belki düzelir diye. Bir bakıyorsun, başkan veya belediyeden ilgili kişi cevap vermeden, yalakalar piyasaya çıkıyor. Başkanın yerine açıklama yapıyor. Kentpark yolu çamur, toz diyor. Yalaka çıkıyor, ne çamuru, ne tozu diyor. Yalakalar ya kent park tarafına gitmiyor yada gözleri kör. Deseler ki kardeşim geçici mecburen olacak bu işlerde önce cefa çekeceğiz, sonra düzelecek anlayacağım ama orada toz yok, çamur yok diyor. Başkan da zannetmiyorum ki bu yalakalara inansın, onların yalakalığı sadece kendilerine kalıyor.

Mustafa 16.05.2016 08:41:09
Ben belediyemiz hizmetlerinden memnunum.Talip Karslıoğlu nu çok başarılı buluyorum.Kazım başkan görev süresi dolunca Talip beye destek olursa baskan olur sanırım..Her protokolde Talip Karslıoğlunu görüyorum. Belediye yi güzel temsil ediyor..

Alpaslan Uygur 16.05.2016 08:24:00
Sayın Başkan sizden önceki yönetim revizyon adı altında bir düzenlemeyi,imar planlamasını hayata geçirdi...bu düzenlemeyle (aslında düzenleme demekte doğru değil tam bir garabet uygulama)birçok hak gaspı diyebileceğimiz mağduriyetlerede yol açmış oldular...Etrafındaki 8-9 kat bitmiş yapılaşmalara rağmen önceden 6 kat olan yerleri kent estetiğinede muhalefet edercesine 4 kata indirmişlerdir...Sayın Başkan bu garabet uygulamayı,bu hukuksuzluğu,bu haksızlığı mağduriyetlerin ve haksızlığın giderilmesi adına tekrar değerlendireceğinizi umuyor...Saygılar sunuyorum...

Fatma 15.05.2016 10:04:32
Konaklarda verdiginiz hizmete icerde calisan calisanlarinzin ilgi ve alakasindan dolayi size verdiginiz bu hizmet icin cok tesekkur ederim .

ferhat 15.05.2016 08:58:31
hasan solmaz bey aslında haklısınız. Ama bu kadar gayri ciddi bir yorumların yapıldığı kimin yazdığı belli olmayan yorumlara başkan niye cevap versin ki. ben olsam ben de cevap vermem. ben şahsen burada ciddi şeyler yazılsa, muhatapları belli olsa başkanın cevap vereceği kanaatindeyim. Şahsen ben ne zaman atmışsam aynı gün içerisinde cevap alıyorum. Ama bu bölümün ciddiye alınmaması dogrudur kesinlikle.

Ali 14.05.2016 22:03:52
Kent parkta oturuyorum. Uzun zamandır kazılan yollardan sıkıntı çekiyoruz. Ancak yetkililerle konuşunca, sıkıntılarımıza değeceğine inandım. İnşallah çalışmalar bittiğinde güzel bir iş çıkacak. Kalıcı bir iş olduğuna inanıyorum. Sayın Başkana çok teşekkür ediyorum.

yozgat sevdalısı 14.05.2016 20:17:54
SAYIN BAŞKANIM YAPTIĞINIZ HİZMETLERDEN GERÇEKTEN ÇOK MEMNUNUZ YOL ÇALIŞMALARI OLSUN ÇEVRE DÜZENLEMESİ OLSUN ŞEHRE CADDELERE BİR CANLILIK GELDİ,ŞEHİR İMAJI GELDİ.SİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.MAHALLELERE DE BİR EL ATARSANIZ SEVİNİRİM.ÇOCUK PARKLARI ÖZELLİKLE ÇOK PERİŞAN KIRIK DÖKÜK.

osman sevimli 13.05.2016 12:28:05
Bazı sıkıntılar var, ama düzeleceğine inanıyoruz. Çalışmalarınızdan memnunuz. Güzelşeyler yapılıyor. Bazıları görmek istemese de gerçek bu. Allah siz ve siZin gibilerin sayilarini artirsin Kiymetli Baskanim... Selam ve dua ile,

12.05.2016 07:49:58
Bozok Üniversitesi öğrencisiyim. Bu sene son sınıftayım. Bu seneki şenlikler sırasında belediyenin sosyal ve kültürel faaliyetlerini yakından izleme imkanımız oldu. Kent orkestrası, mehter takımı, sürmeli topluluğu konserlerini izledim. Çok teşekkür ediyoruz, bize bu gibi kaliteli faaliyetleri sunduğunuz ve şenliğimize katkı sağladığınız için. 4 yıldır buradayım. Ama son iki yıldır gerçekten güzel şeyler yapılıyor. Bir de şehir içi otobüsleri biraz daha düzene sokarsanız daha da güzel olacak.

Mustafa 12.05.2016 07:43:14
Başkanım sırasöğütteki asfalt ve kaldırım düzenlemesi çok güzel oldu. Çok teşekkür ediyoruz. Kiler in olduğu bölgeden araçla geçmek mümkün değildi. Şimdi çok rahat bir şekilde caddeden geçiyoruz. Teşekkür edrim. Güzel işler yapıyorsunuz. İnşallah dikilen çiçeklerden bizim buralara da bekliyoruz.

nedim yaman 12.05.2016 00:29:17
Bir belediye başkanının bazı kişilerle ilgili tasarrufunun dürüstlük kavramıyla ne alakası var. Halkın seçtiği ve sonunda halka hesap verecek olan bir başkan, zaman zaman çalıştığı kadrolarda değişiklik yapma ihtiyacı duyabilir. Bunda hiçbir anormallik yoktur. Kimin ne iş yapacağına dışarıdan gazel okuyan birileri değil başkan karar verir. Bu da kimseyi de ilgilendirmemelidir. Ayrıca sayın başkanın çalışmalarından ciddi manada memnuniyet vardır. Şahsen ben çok başarılı buluyor ve icraatlarını da takdir ediyorum. Sayın Başkan durmak yok yola devam. Bu kervan yürüyecektir.

Hakan Uyar 11.05.2016 08:50:19
Sayın Başkanım Yozgatsporumuza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Şampiyonluğun favori adayı olacak Yozgat taraftarının gururu olan başarılı bir takımın kurulma çalışmasının devam ettiğini biliyor. Başarıları Yozgatsporumuzla yaşayacağımıza inancımız sonsuz.Babacarın devre arası kampında Yozgatsporumuzla yaptığı maçta kavga çıkaran Gebzespora gideceği yazılıyor.İnşaallah gönderilmez ve Şampiyonluğa taşır Yozgatımızı..

Kadir Bilir 09.05.2016 21:54:22
Çok değerli başkanım biliyorum Yozgat'a hizmet etmek çok zor ve meşakkatli sizde bunkarı biliyorsunuz.Halkın içinden gelen halkın nabzını tutan bir başkan olmanızın kararlarınızda çok etkili olduğunu tahmin ediyorum ve birçok çalışmanız o yönde sizi ve ekibimizi tabiki eleştirecekler çünkü bir çok kişinin rant kapıları kapandı.Belediye üzerinden nemalanan ve geçimini sürdüren şahıslar alışamadılar adil yönetime o yüzden çok eleştirilecek ve yıpranacaktınız.Yozgat bu zamana kadar hiç böyle bir çalışma görmedi her yer adeta şantiye gibi inşallah projeleriniz bir bir gerçekleşir ve insanların yaşam kalitesi değişir ben çok samimi olarak söylüyorum gelecek sizinle güzel olacak.Saygılarımla.

H. Doğan 09.05.2016 21:46:02
Sayın Başkan Nisan ayı içerisinde gezmek ve yazmak amaçlı çıktığım turda YOZGAT' a uğradım her yerde ücretli olan bir çok yer sizin konakların ücretsiz olduğunu gördüm ayrıca titiz çalışmalar sonucu konakların ayağa kaldırılması harika HAYRİ İNAL konağında görevli Önder beyi tanıdım memleketini ve işini seven, YOZGAT ve konaklarla olan bilgisi en güzeli de bu bilgiyi satabilmesi takdire şayandır. Sizi tebrik ederim Başkanım.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45