BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 14.11.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
243
Dün
:
4633
Toplam
:
14840879
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Mehmet Yılmaz 29.11.2015 18:26:47
Yılmaz Oteli ile spor salonu arasında yeni düzenlenen sokak için teşekkür ediyorum. Yıllardır bir şeye yaramayan spor salonunun bahçesi de sanıyorum, bu sayede bir işe yarayacak, bir dinlenme mekanı olacak.

Jale 27.11.2015 23:37:18
dün sarıhacılıda yöresel ürün satış yerine gittik ailece..kahvaltı yaptık.güzel bir yer hizmete açmışsınız.tebrik ederiz ama kahvaltı fiatınız çok pahalı.Bi de burası özün kenarına yapılmış.dışarı cıkınca pis kokudan burnumuzun direği sızladı.başkanım proje güzel ama yapılan yer çok kötü kokuyor.Burayı yaptıran ilgiliye sorarmısınız.niye böyle pis kokulu yerlerin yanına böyle güzel proje yapmışlar?

Nagihan karabacak 25.11.2015 11:42:12
Sayın başkanım öncelikle yaptıgınız güzel calışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Ben esnaf bir bayanım 2 oglum var bir tanesinin işi yok zaten malum işler hic güzel degil masraflar agır oglumun silahlı güvenlık sertifikası var iş bulamıyoruz bu evli bir yavrusu var belediyenizde veya herhangi bir yere yönlendiriirseniz cok seviniriz

Yakup Coşgun 23.11.2015 23:35:42
Sayın başkanım,Kaldırımlarda çalışan iş makinası operatörleri yaralamadıkları ağaç bırakmadılar.Bir ağaç kolay yetişmiyor.Biraz hassasiyet bekliyoruz. İlginize teşekkürler.

Mehmet Yılmaz 22.11.2015 08:42:42
Sarıhacılı mahallesinde açılan yerel ürünler ve kahvaltı evi tesisi çok güzel olmuş. Dün sabah uğradım. Sabah orada kahvaltı yapan aileleri görünce dedim ki, demek ki gerçekten böyle bir tesise ihtiyaç varmış. İnşallah devamı da gelir.

Ali Caner 18.11.2015 18:21:23
Merhaba Başkanım meydan projenize PTT yi de dahil ediyorsunuz değilmi o binanın rengi hoş değil tamamen beyaz kaplama olunca meydan dahada bir göze hitap eder. Birde Oran kalkınma ajansı Roma hamamını tanıtma faaliyetine ödenek çıkarmış çok güzel bir proje aynısı Adıyaman otobüslerinin üstünde var Nemrut dağı resmi yanılmıyorsam. bunun yaygınlaşması lazım

celal yıldırım 18.11.2015 15:21:06
Sayın Başkanım başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.Gögüs hastanesi bir nolu saglık ocagı arasındakı kısa mesafede yol çok çok bozulmuş ilgilenirsenız halk adına sevinirim başarilar saglıklar dilerim

Metin 15.11.2015 16:03:47
Sayın Başkanım çalışmalar güzel ama örneğin yenicami de yapılan işten sonra arta kalan kum taş Vs öyle duruyor haftalardır temizleniyor bilgilerinize saygılarımla

Memet Mert 13.11.2015 10:55:29
Değerli başkan kılasik olacak ama belediye çalışmaları güzel;Ama seçildiğiniz aylarda, duyarlı bir vatandaş olarak yamur suyuna dikat çekmiştim,Köseoğlu mahallesinde ikamet eden bir vatandaşım sizden önceki başkana ve mevcut muhtara söylememe rağmen doğal gaz,elektirik,telefon hatı yeraltına alınırken yamur suyu projesi mahallenin belirli büyük kısmında uygulanmadı.Şimdi Adliye sarayı önüne çocuk parkı projesi başlamış negüzel,ama yukarı mahalelerden gelen şiddetli sel suları bir kısmı oradaki merdivenlerden,birkısmıda jandarmanın önünde Ankara asvaltına akarak Araştırma hastanesinin önü gölete dönüyor kazalara sebebiyet veriyor,yağmur suyu projesini yukarı kotlardan başlatılarak anayolda olacak kazaların giderilmesi;ayrıca Gülaylar ilkokulu Şahin bakkalın önündeki yamur suyu ızgaraların sel suları büyük kısmı kenardan akarak mevcut ana yola iniyor ve yine aynı manzara oluşuyor, ayriyeten Jandarma karakolunun yüzeysel yamur atık suyu banyo ve mutfak suları İl özel idaresi 2 nolu binasına anyoldan giriş kısmından yüzeysel akarak çirkin bir görüntü veriyor zaman zaman belirli ilgililere söylememize ramen sorunlar giderilmedi. Siz sayın başkan mevcut bu bahsedilen yerleri bir fiil görme imkanız olursa hak vereceğinize ve sorunu gidermeye çalışacağınıza inanıyorum saygılarımla.

ahmet bilgili 06.11.2015 18:59:08
nihayet 1 kasım seçimleri de bitti,hem de belediyenin ve iktidarın beklentilerinin de üzerinde bir sonuçla 4 millet vekilinin tamamını akp aldı. evet asıl iş bundan sonra başlıyor,tam dananın kuyruğu şimdi kopacak denilen günler başlayacak. bu dananın kuyruğu ya keyiften kopacak yada yine beklentilerin olmamasından kopacak. şuan yozgatta hem hükümetin hemde belediyenin istediği bir tablo var ve önlerinde koca bir dört yılları tabi ki. devletin bütün imkanları yozgat adına akpnin elinde.gerek belediye gerek hükümet ya halkın beklentilerine cevap verecek geçmişin eksiklerini ortadan kaldıracak yada yine alacağımızı aldık birdaha ki seçimde görüşürüz diyip köşelerine çekilecekler.kararları ne olursa olsun bunun bedelini de bir daha ki seçimlerde elbette fazlasıyla alacaklar.inşallah yozgat adına güzel gelişmeler olur,göç,işsizlik,yoksulluk ve sahipsizlik artık son bulur. YOZGAT VE YOZGATLI 4 YILLIĞINA SİZİN EMANETİNİZDE. İnşallah emanete ihanet etmez belediye ve hükümet seçimlerde söylediğiniz gibi uyum içerisinde memleketin menfaatleri doğrultusunda el birliği ile çalışırsınız.

Murat 06.11.2015 18:17:31
Değerli cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdğan'nın hayvansever küçük ömer faruka gönderdiği hediye köpeği sayın bakanımız bekir bozdağ,sayın valimiz abdulkadır bey ve sayın milletvekilimiz yusuf başerle beraberce evine götürüp teslim etmeniz büyük bir incelik. Sayın cumhurbaşkanımız herhalde bu ince hassas davranışınızdan sizleri de ödüllendirir.Yozgat halkı,sizin gibi alicenap idareçileriyle ne kadar övünse azdır.Sizlerle gurur duyuyoruz.

Musa 06.11.2015 18:17:08
eski sanayi sitesinde yıkımı başlatarak mezbeleliği ortadan kaldırma girişiminizden dolayı sizi tebrik ediyoruz.kolay gelsin..

hüseyin ACAR 04.11.2015 14:03:18
ŞU YOZGAT ŞEHRİMİZE ŞÖYLE GÜZEL BİR ''STAD'' YAPILSA GÜZEL OLMAZ MII BAŞKANA SESLENİYORUMM YOZGAT SPORA SAHİP ÇIKTI ARTIK GÜZEL BİR STAD İSTİYORUZ

Yaşar 04.11.2015 12:19:54
AK Parti 1 Kasım'da güzel bir sonuç elde etti. İnşallah Kazım Başkan'da halk AK Partiyi çok seviyor. Yaptıklarımızı beğeniyor diye. Şimdi de yolların tamamını ulaşıma kapatıp kaldırım yapmaz. Nasrettin Hocanın Timur'dan ikinci fili istemesi gibi halk istiyor diye inşallah yolları kapatalım demez.

Mehmet Yılmaz 03.11.2015 20:48:28
Bir konuyu daha eklemek istiyorum. burada bir takım yorumlar yapılıyor, ithamlarda bulunuluyor. ama bakıyorum genellikle yazanların kim olduğu belli değil, bir takım gelişigüzel isimler kullanılarak, yorumlara ve ithamlara cevap bekleniyor. Kimse kusura bakmasın ve yanlışda anlamasın. Başkanın yerinde ben olsam, ben de bu tür sorulara ve yorumlara cevap vermem. Bu tür ortamların daha ciddi bir şekildee kullanılması, gayri ciddi yazışmalara imkan verilmemesi gerekir. tabiiki gene de admın bilir ama benim düşüncem böyledir.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45