BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
199
Dün
:
4633
Toplam
:
16136121
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

osman 28.04.2016 14:30:44
Daha önceleri nerdeydin Tayyip Bey Türkiye'yi sizde Yozgat'ı düzene sokuyorsun bir gurbetçi olarak yaptıklarınızla şahsen Gurur duyuyorum Başarılarınızın devamını diliyorum

Bekir Adıgüzel 25.04.2016 10:23:50
Eski sanayideki pislik ortadan kalkmaya başlamış. Çalışmalar hızlanmış. değerli başkanımız kazım beye ve ekibine teşekkür ediyoruz. darısı inşallah bizim menekşe evlerinin başına. Sayın başkandan bir an önce menekşe evlerinin de yenilenmesini, yozgat a yakışır bir hale getirmesini bekliyoruz.

murat uslu 24.04.2016 15:07:01
Sy Başkanım Yozgatın her sıkıntısına el attınız biz çiftçilerin sorununa da el atarsanız bütün çiftçilerin gönlünü kazanırsınız. Yozgatta neden bir buğday pazarı yok.Ürünlerimizi ofisin dışında satmak istesek alıcı bulamıyoruz.Sorgun Yerköy Yozgattan büyükmüde onların buğday borsası var bizim yok.Eğer buğday pazarı yaparsanız bütün çiftçiler sizinle olur bunu bilin saygılar.

Ali Rıza Demirci 24.04.2016 09:21:03
Birkaç gün önce gece Ankara'dan geldim. Daha önce farketmemiştim. Şehir girişindeki orta refüjdeki aydınlatmalar gerçekten bir şehre girdiğimi hatırlattı. Ayrıca girişteki tepede bulunan Bayraklarımız da müthiş bir heyecan yarattı. Emeği geçenlerden, düşünenlerden Allah razı olsun.

Ahmet Demir 23.04.2016 01:48:11
İşgemdeki virane yapıları yıkıp, mahallemize çok güzel olacağına inandığımız bir park ve sosyal tesis inşaatı başlatan Kazım Başkan'a çok çok teşekkür ediyoruz. Mahallemizde çok büyük bir ihtiyaçtı. Ayrıca Sarıhacılıdaki kahvaltı evi de çok güzel olmuş. Gerçi hafta sonu yer bulamadık ama, gördüm ki Yozgat'ın böyle güzel bir mekana ihtiyacı varmış.

Prof. Dr. Hakkı Acun 18.04.2016 19:13:30
Sayın Başkanım, Yozgat için yaptığınız hizmetlerinizi yakinen takip ediyorum. Gazeteden öğrendiğim bilgilere göre Tol (Tul= Uzun) Çarşı'yı restore ettireceğinizi öğrendim ve derecesiz memnun oldum. Bence,Yozgat için yapacağınız en güzel hizmet Çapanoğlu Camii'nin vakıfı olan 200 e yakın dükkândan bir kısmını oluşturan Tol Çarşı'yı ihya etmenizdir. Eyer gerçekleştirirseniz tarihe geçersiniz. Başarı dileklerimle selam ve saygılar... H. A.

Bekir Adıgüzel 18.04.2016 16:39:59
Sayın başkan, bizlere kaldırımlarda rahatça gezme, yürüme imkanı verdiğiniz, önce insan diye düşündüğünüz için size teşekkür ediyorum. Bazıları eleştirse de bu konuda doğru yaptığınıza inanıyorum.

Metin Nazli 14.04.2016 10:26:40
Yillardir Yozgat in orta yerinde bulunan kamburlari yani menfezleri ortadan kaldiran belediye baskanimiza tesekkur ediyorum. Haci eyuplerin bahce bolgesinde bulunan yuzlerce daire sahibi dua ediyor kendisine. 30 senedir bizi rahatsiz eden bir pis ve kotu goruntu ortadan kalkacak ve bizler de bir sehirde yasadigimizin farkina varacagiz.

Muttalip kaya 12.04.2016 17:55:55
Belediyecilik makyaj yapmak yolları sararma değil Yusuf Başkan alt yapıyı tamamladı biyolojik arıtma katı atık depolama asfalt tesisi galericiler sitesini yağmur suyu ğibi ana projeleri tamamladı

Nedim 10.04.2016 22:03:25
Bugün ilk defa büyük sinema salonunu gördüm. Gerçekten Yozgat'a yakışır bir salon olmuş. Başta belediye başkanımız kazım bey olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizim için hatıralarımızda çok önemli bir yeri olan ve çoktandır unutulmuş bu mekanı yeniden bizlerle buluşturdular. Bu yüzden teşekkürü bir borç biliyorum. Teşekkürler Kazım Arslan başkan.

Nizamettin Yıldız 08.04.2016 16:25:18
Erdoğan bey, yılda iki defa gelen birisi olarak,isterseniz, Yozgat la ilgili olarak fazla yormayın kafanızı. Bizler belediyenin çalışmalarından eksiği ile fazlasıyla memnunuz. En azından başkanın yozgat için iyi bir şeyler yapmak için çabalığına inanıyoruz.Yozgat ta yaşayan bizleriz, siz değil.sorunları da siz değil biz biliyoruz.

Erdoğan YILMAZ 06.04.2016 09:52:09
Sayın Başkanım; Öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ben Yozgat dışında görev yapan, yılda bir iki defa Yozgat'a gelen biri yiyim. Hizmet olarak yaptıklarınız için size teşekkür ederim. Ancak Lise Caddesinde o kadar geniş bir kaldırıma gerek var mı, iki araç yan yana geçemiyor, park sorununu halletmeden bu kadar dar yollar yapıp, park sorununu dahada artırmanın anlamı ne. Kaldırımlar Yozgat İklimine uygun olarak yapılmamış, Büyük Caminin etrafındaki yolları daha da daraltmanın mantığı ne. Eski kilisenin yanına döner kavşak yapmak, yolu iyice daraltmak ne kadar mantıklı anlayamadım.kısaca Yozgat'ın içinin sorunlarını çözeceğim derken iyice artırmışsınız. Yozgat'lılara sordum hiç kimsenin memnun olmadığını öğrendim. siz ne dersiniz. Hayırlı Günler Dilerim.

YOZGAT'IN SÖZÜ 05.04.2016 14:18:51
SAYIN BAŞKAN,ÖNCELİKLE ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM.YOZGAT YEŞİL ALANA HASRET İKEN,YENİ YENİ YAPILAN KONUT İNŞAATLARI İÇİN BİLE HA BİRE YEŞİL ALANLAR TARUMAR EDİLİYOR,AĞAÇLAR KESİLİYOR,İŞİN EN ACISI ÜNİVERSİTE ALANINDA BİLE BU UYGULAMA YAPILIYOR.ÜNİVERSİTELERİMİZ BU DURMA İSYAN ETMESİ GEREKİRKEN HERKESTEN DAHA FAZLA YAPIYOR BU İŞİ.YIKILARAK KONUT ALANI OLARAK DÜŞÜNÜLEN ESKİ SANAYİNİN YOZGATLI İÇİN YEŞİL ALAN FIRSATI DOĞDU!BU ALAN ALT KISMI OTOPARK-ÜSTÜ İS HALKIMIZIN DİNLENMES İCİN YEMYEŞİL BİR PARK OLARAK DÜZENLENMESİ DAHA GÜZEL OLMAZ MI?YİNE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜNDEKİ OTOPARK ALANININ HEM MİLLİ EĞİTİM-HEM VALİLİK-HEM BELEDİYE ÇALIŞANLARI VE ÖZELLİKLEDE YÜREĞİ SEVGİ DOLU YOZGATLI İNSANLARIMIZIN DİNLENİP HOŞÇA VAKİT GEÇİRMELERİ İÇİN YİNE YEMYEŞİL BİR PARK OLARAK DÜZENLENMESİ HOŞ OLMAZ MI?ATATÜRK YOL AYRIMINDAN ÜNİVERSİTELERE KADAR-TERMİNALDEN YENİ HASTANEYE (SAHÇEŞEHİRE)KADAR-LİSE CADDESİNDEN ALPARSLAN TÜRKEŞ YURDUNA KADAR OLAN BÖLGELERDE YOL KENARLARINA İNSANLARIMIZIN EŞ VE ÇOCUKLARI İLE SPOR YAPMALARI İÇİN YÜRÜYÜŞ PARKURLARI YAPILAMAZ MI?İLGİLENECEĞİNİZİ UMARAK ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. ÇEVRE SEVDALISI VE SORUMLUSU CANLARA SELAM OLSUN .

TANER DURSUn 01.04.2016 08:35:06
sayın başkanım Yozgat merkez iş bankası arkasında bulunan diyanet vakfına ait olan harebe dükkan ne zaman yıkılacak vatandaş ordan geçerken çok korkuyor.her gecen vatandaş ne zaman yıkılacak burası diye sitem ediyor.ilimize il dışından gelen misafirler il merkezkezinde böyle bir yer olmasını şaşkınlıkla karşılıyorlar.bi çözüm alınmasını bekliyoruz.eski üzüm pazarı esnafları ve çalışanları adına sizlerden yardım bekliyoruz.burasınının yıkılması için şimdididen teşekkür ederim.

30.03.2016 01:14:59


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45