BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 24.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
231
Dün
:
4633
Toplam
:
16135905
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

hasan 28.02.2016 00:52:58
başkanım büyük sinamayı kurtarmakla iyi bi iş yaptınız.hayırlı olsun,sağol varol..

Sadık Ersoy 18.02.2016 17:13:49
SAYIN BAŞKANIM KIRIKKALESPOR ,YOZGATSPOR TARAFTARINA STADA GİRİŞ YASAĞI GETİRMİŞ ALDIĞIMIZ BİLGİYE GÖRE, İNŞAALLAH SİZLERİN ,VEKİLLERİMİZİN KIRIKKALEDEKİ DESTEĞİ İLE ALLAHIN YARDIMIYLA TAKIMIMIZ KIRIKKLEYİ YENEREK İNŞAALLAH YOZGATIMIZA ŞAMPİYONLUĞU GETİRİRLER. KIRIKKALE CAMİASININ YAPTIĞI ÇİRKEFLİK YANLARINA KALMAZ.SAYGILAR SAYIN BAŞKANIM.

Alparslan Saraç 11.02.2016 17:23:11
SAYİN BASKANİM BEN BAHCESEHİR MAHALLESİNDE OTURUYORUM İŞ SERVİSİ ÇIKMIYOR MECBUR ARABA İLE PETROLE KADAR İNİYORUM MALESEF KAR YÜZÜNDEN ARABAYİ ÇIKARAMİYORUM YOLLARDAKİ KAR HİÇ TEMİZLENMİYOR YOL TUZLAMASI YAPİLMİYOR ARABA İLE ÇİKARKEN KAYNİM ÖLÜMDEN DÖNDÜM LÜTFEN BAHÇEŞEHİR MAHALLESİNE BELEDİYEMİZDEN TAM HİZMET İÇİN RİCA EDİYORUM

salih 05.02.2016 17:07:33
Mesajların içeriği oldukça üzücü. Halinden , hizmetlerden memnun olan yok. Buna karşılık ısrarla oyunu malum partiye verip hizmet alamıyoruz diye yakınanlar da var , bu daha da üzücü. Anlamak güç..

Mehmet Yılmaz 28.01.2016 21:06:02
Karla mücadele çalışmalarındaki gayretlerinden dolayı belediye başkanı ve personeline teşekkür ediyorum. Herkesi memnun etmek herhalde mümkün olmaz. Ama genel olarak bir sıkıntı yaşanmadı. Şahsen benim oturduğum sokakta gecenin 3 ünde çalışma vardı. Bu kadar yoğun yağışta bu kadar sıkıntı normaldir diye düşünüyorum.

Nizamettin Yıldız 28.01.2016 11:21:23
Musa Bey, size tavsiyem isterseniz gözlerinizi bir muayene ettirin.

Nalan 20.01.2016 02:56:11
lise caddesinde ayağı kayan bir bayan arkadaşın nasıl feci şekilde düştüğünü gördüm ve çok üzüldüm.hastaneye kaldırılan bayanın sakat kalıp kalmayacağını bilmiyorum ama bu lise caddesi kaldırımı yayaların kabusu olmaya devam edecek.tedbir almazsanız bu insanlara yazık olacak..

Ali Caner 17.01.2016 23:06:56
Merhaba Kalkınma Çalıştayı yapıldı hayırlı uğurlu olsun yeni OSB ve çevreyol görüşüldü mü acaba yoksa unutuldu mu aslında Karayolları Yozgata Bölge Müdürlüğü kurulması lazım şube müd. olunca doğru düzgün bir çalışma olmuyor maalesef.

Esengül YILDIZ 15.01.2016 16:40:51
Valaha sayın başkanım gene olmadı yenicami mahlesi. niye dersen eğer yazın yaptığın yol daraltmalarında yol üstüne koyduğunuz mazgallar yol eğiminin tam tersi olan yerlerde yani suyun aktığı yer başka mazgalı koyduğunuz yer başka bu yüzden yeni cami mahlesi sıra söğüt caddesinde akan suların hiçbiri mazgala girmiyo mazgallar suldan daha yukarda inanmazsanız örnek olrak sobacı Behçet GÖKGÜL'ün evin önündeki mazgala bakın bizim haklı olduğumuzu sizin yanlış iş yaptığınızı görürsünüz. inşallah en kısa zamanda mazgalları daha doğru ve olması gereken yerlere yaparak yerlerini değiştirerek bizlerin çektiği çileyi sonlandırırsınız. en küçük yağmurda bilene yeii cami yolarından seller gidiyo.

Salih Gençaslan 12.01.2016 13:31:06
SAYGIDEĞER BAŞKANIM, YOZGATSPORUMUZA VERMİŞ OLDUĞUNUZ EMEKLERDEN DOLAYI SİZE ŞÜKRANLARIMI ARZ ETMEK İSTİYORUM.ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN TAKIMIMIZI BAŞARILI BİR İL TAKIMI HÜVVİYETİNE KAVUŞTURDUNUZ.İNŞAALLAH SEZON SONUNDA DA ŞAMPİYONLUK SEVİNCİNİ HEP BERABER YAŞARIZ.SAYIN BAŞKANIM BENİM SİZDEN İSTEĞİM;TARAFTAR DERNEKLERİ BİRBİRİNDEN KOPUK,TAKIMIN TARAFTARI COŞTURACAK 90 DAKİKA TAKIMA OLUMLU KATKIYI SAĞLAYACAK, AMİGOSU YOK(ÖRNEĞİN:KIRŞEHİR DEPLASMANINDA GÖRDÜK KIRŞEHİRSPOR AMİGOSUNU) TARAFTAR DERNEKLERİNİNİN YENİDEN FARKLI BİR İSİMLE YAPILANDIRILMASINI, TARAFTARIMIZIN DEPLASMANLARDA YOZGATI TEMSİL EDERKEN ARGO VE KÜFÜRDEN UZAK TAKIMI 90 DAKİKA DESTEKLEMESİNİ.MAÇLARDA SİZLERİN DE BAZEN SEYİRCİLERİN ARASINDA MAÇ İZLEMESİNİ İSTİYORUZ.SAYIN BAŞKANIM SİZİNLE GURUR DUYUYOR, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ.SAYGILAR..

Mehmet Yılmaz 10.01.2016 01:00:35
Başkana haksız yere yukleniyor, bazıları. Sanki biraz kasıt var gibi geliyor bana. Mesela otopark sorunu bu dönemde ortaya çıkan bir sorun değil ki. Son 20-30 yıldır yapılana çarpık yapılaşmanın ortaya çıkardığı bu sorunu şimdiki başkana mal etmek ne kadar doğrudur? Kaldı ki çözmek için uğraştığını biliyoruz. Ayrıca kar temizliği ile ilgili eleştiriler de abartılı. Neticede ekipler gece gündüz çalıştılar, buna şahit olduk. Ama bir kaç saatlik sıkıntıyı habire tekrarlayıp yapılanları görmezden gelirsek, haksızlık etmiş oluruz. Kar yağınca her yerde insanlara kayabilir. Yurumede zorluk çekilebilir.Ben şahsen yapılan çalışmaları yeterli buluyorum.

adem ercan 09.01.2016 19:24:51
belediye hizmetlerini dışardan bir yozgatlı olarak 12 gün tatil boyunca gözlemledim hizmetleri gayet güzel tertip düzen temizlik çevre düzenlemeleri harika ak partiyi hiç tutmama ramen bu başkan çok iyi kıymetini bilin hizmet iyi lise cadesi kaldırımları genişlemiş bu dahada iyi oranın eksigi çok katlı bir otopark yapan darpane gibi para basar önümüzdeki 5 yıl içinde

AHMET 08.01.2016 14:06:36
Belediye malesef her konuda başarısız yozgatın şartlarına uymayan kaldırım sözde bölünmüş yol otapark itfayiye başarılığı olunan bir konu yok.başkanı şu buz gibi kaldırımlarda yürürken neden göremiyoruz hani herkes arabayı bırakıp benim gibi yürüyecek diyordu....

osman güldeniz 07.01.2016 12:05:00
belediye toki konutlarından gelirken yolcuları yılmaz otelinin önün de bırakıyor çoluk çocuk preişan oluyoy bir de oto gara gidecek yolcuları da orada indiriyor en azından duakta indirilirse daha iyi olur sayın başkanım selamlar

Elif 06.01.2016 16:23:11
Sayın başkanım,48 yaşında doğma büyüme Yozgatlı olarak bazı hususlarda gördüğüm yanlışlıkları size arz etmek istiyorum."Ben bu konuları yazmak isteyince bazı arkadaşlar yazma bir şey değişmez "dediler ama ben yine de yazarak size ulaşmak istedim.Yeni Camii mahallesinde en az 20 yıldır oturuyorum.Ben beni bildim bileli yollarımız hep aynı genişlikte kalmasına rağmen,nüfus ve yapı yoğunluğu hep arttı.Sizden önceki imar çalışmalarının ne kadar vizyonsuz olduğu mevcut yapılaşma ile kendini ispatladı ancak sizle birlikte de, mevcut yolların kaldırım çalışmaları ve refujlarla dahada daraltılarak yaşantımız daha da sıkkın hale geldi.Şöyleki mahallemizde hemem hemen arabası olmayan kimse yok,hatta bazı evlerin 2 arabası var,musluk suyunu içemiyoruz küçük yerde yaşamanın avantajı düşüncesiyle Çamlığımızdan aldığımız suyu evimizin önüne arabayı yanaştırıp ta apartmana taşıyamıyoruz çünkü arabayı park edecek yer bırakmadılar.Kaldırım çalışmaları gerekli ancak bu planlama yapılmadan önce mevcut nüfus ve araç yoğunluğu neden hesaplanmıyor.Neden buna uygun park yerleri bırakılmıyor.Otopark Yönetmeliği mevcutken neden buna uygun projelendirmeye gidilmiyor.Şu anda Yozgat'a iyi bir kar yağdı ancak ilk günden hepimiz sınıfta kaldık.Gerekli tuzlama işlemleri geç yapıldı,hatta bizim mahalleye hiç girilmedi çünkü yolu öyle bir daralttılar ki temizlik yapacak kepçeler giremiyor.İnsanlar eriyen kar sularından dizlerine kadar ıslandı ,ne mazgallar açıldı nede sulara yön verildi inanın yoldan geçen her kişinin bela okuduğuna bizzat şahit oldum ve üzüldüm.Tabii ki halka hizmet HAKKA hizmettir ama dünkü sokakta gördüklerin halka eziyetten başka bir şey değildi.Teknik ekibinizin vizyonunu lütfen geliştiriniz.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45