BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.11.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
266
Dün
:
4633
Toplam
:
14856229
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Latif 10.10.2015 00:49:51
sayın başkan çalışmalarınızı takdirle izliyoruz.Durmak yok..Yola devam..

osman 09.10.2015 07:39:16
Malasef başkan yozgat trafiğini felç etti. millet işkence altında.milletin bedduası devam ediyor. hele ambulans yolu olan kilerin önündeki göbeği yapıp düz yolu viraj yapanlar yarın orda olan tüm kazaların vebalıni alacak.

faruk 08.10.2015 18:54:13
lise caddesi terminal,a.menderes bulvarı güzel oldu.ama yollar daraltılınca otopark derdi anormelleşti.sayın başkan bu anormal otopark meselesini halletmek için niye otopark yerlerini yapmıyorsun anlıyamıyorum.eski sanayi sitesini niye yüzüstü bırakıyorsun onu da anlıyamıyorum.sahi niye ?

Ali 07.10.2015 17:22:07
İşkence yapmak sadece insanları dövüp kafasını kolunu kırmak değil. Sayın başkan, yaptığı yollarda bütün sürücülere görülmemiş bir işkence yapıyor. Herhalde bu şekilde işkence yaparak vatandaşı göçe zorlayıp Yozgat'ı daha kolay yönetmeyi mi hesaplıyor acaba. Yol ve kaldırımlar yapılırken, yoğunluk hesaplanır. İnsan yoğunluğunun olmadığı yerlere 3-4 metre kaldırım yapıp yolu daraltmak nedir. Mühendislerine güvenmeyip tek gözünü yumarak hiza alınıp kaldırım yapmak, yol yapmak sadece Kazım Arslan döneminde has bir özellik olarak tarihe geçecektir. Yollara hesapsız kitapsız yapılan kavşaklarda sadece otomobiller düşünülüyor. Yozgat'ta otomobilin dışında kamyon, kamyonet, minibüs ve otobüsün olduğunu birileri başkana söylemesi gerekiyor. Tabi ki bu araçların olduğuna inanırsa. Ya da bana mı sordular kamyon kamyonet alırken, gitsinler başka yerde iş yapsınlar demez ise

semih sorgun 06.10.2015 12:31:06
Başkanım... Sadece bir sorum var..minnacık..cevabını buraya yazmayada bilirsiniz. Neden hep park,bahçe,hizmet zenginlerin oturduğu bina çevresine yapılır ki.Mesela Kentpark ve çevresi...mesela abdulhamit camii ve yanları.. Düşünüyorum toki ve çevresi yozgattan ayrı bir yer mi,hangi ilimize bağlı ise söyleyin oranın başkanına yazayım sevgilerle.....

Hüsnü 04.10.2015 11:07:59
Bir vatandaş olarak merak ediyor ve soruyorum:siz bu memleketi terkedip ankaradaya gittiğinizdenberi Yusuf Başer bu memlekete hizmet etmiş bir başkandır.Numan Kurtulmuş size yozgat belediye başkanlığını altın tepside ikram edene kadar siz yozgatı düşünmezken yusuf başer gece gündüz Yozgata hizmet veriyordu. Yıllardan sonra belediye başkanlığı koltuğuna oturmak için yozgata geleceksiniz,başkan seçileceksiniz sonra da eski başkanın güzel işlerini iptal edeceksiniz.Adamı yaptıklarını yıkarak bu memlekete hizmet ettiğinizi var sayıyorsunuz.esas soruma geliyıyorum.Başer size ne yaptıda da ona bu kadar husumet ve garez duydunuz.Sebebini kamuoyuna açıklamalısınız.

Recep 04.10.2015 07:01:11
Uzun bir süre yozgattan ayrı kaldığın halde ansızın bir gün buraya gelip Numan Kurtulmuşun sayesinde belediye başkan adayı oldun..Yusuf Başerin koltuğunu adamın altından alıp üstüne oturdun.Şimdide Başerin projelerini öteliyormuşsun..hakketen bu yaptığın ayıp bi şey.gün olur bir gün o makamdan sen de gidersen ektiklerini biçersiniz...

AYTEKİN 02.10.2015 19:49:46
SAYIN BAŞKAN HER NE KADAR CEVAPLAMASA'DA OKUDUĞUNDAN EMİN OLDUĞUM İÇİN BİR VATANDAŞ OLARAK BELEDİYENİN YAPTIĞI UYGULAMALARINDAKİ BAZI YANLIŞLARA DİKKAT ÇEKMEK İSTEDİM ; 1-YOZGAT ANA YOLUNDA Kİ ALT GEÇİT YOZGAT'A YAPILMIŞ EN BÜYÜK KÖTÜLÜKLERDEN BİRİ İKEN VE BUNU SAYIN BAŞKAN KENDİSİ DE KABUL ETTİĞİNİ BELİRTTİĞİ HALDE ŞİMDİ KENDİSİ YOL BÖLME UYGULAMALARINI DARACIK CADDE VE SOKAKLARDA MAHALLE ARALARINDA DA YAPMAKTADIR.ALTERNATİF YOLLARIMIZIN OLMADIĞI TEK ARAÇLIK BÖLÜNMÜŞ YOLLARDA OLASI BİR KAZA YADA ARIZA VS. DURUMLAR YAŞANDIĞINDA İNSAN HAYATINI TEHLİKEYE SOKACAK DURUMLARDA BURALARDA KİLİTLENEN YOLU NASIL AÇABİLECEKLERİNİ HİÇ DÜŞÜNDÜLER Mİ ACABA? SABAH MESAİ SAATLERİNDE IŞIKLARDA BİRİKEN ARAÇ YOĞUNLUĞUNUN SEBEBİ VE ÇÖZÜMÜ NEDİR ACEBA,SAKIN BU YANLIŞ UYGULAMALAR OLMASIN. 2-ÖZELLİKLE LİSE CADDESİNE YAPILAN KALDIRIMLARDA Kİ ENGELLİ İNİŞİ DİYE TABİR EDİLEN GEÇİŞ YERLERİNDE ŞU HAVADA SAĞLAM İNSANLAR BİLE İNİŞTE ZORLANDIKLARI HALDE ACABA YOĞUN KIŞ ŞARTLARINDA KAÇ KİŞİ DÜŞÜP KOLUNU BACAĞINI KIRACAK BELKİDE CANINDAN OLACAK VE BUNUN VEBALİNİ KİM ÇEKECEK? 3-YAPILAN YANLIŞ UYGULAMALAR YÜZÜNDEN MAHALLE ARALARINDA DAHİ AYYUKA ÇIKAN OTO PARK İŞKENCESİNİ DAHA NE KADAR ÇEKECEĞİZ 4-MEYDAN YERİNDEN DOLMUŞLARI KALDIRIP MAHALLE ARASINI ONLARA DURAK YAPARKEN O MAHALLEDE OTURAN İNSANLARIN HİÇ FİKRİNİ ALMA GEREĞİ DUYDUNUZ MU? ŞUAN ORADA YAŞANAN ÇİLEDEN HABERDAR MISINIZ. 5-SİVAS CADDESİNDE BULUNAN KAPI ÖNÜ PAZARLARINA NE ZAMAN MÜDAHALE ETMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ ? 6-TARİHİ BİNALARA OLAN İLGİNİZİ BİLİYORUZ, SIRA YANAN HAMAMA NE ZAMAN GELECEK MERAKLA BEKLİYORUZ. 7-GENÇLİĞE,BAYANLARA,YAŞLILARA,ÇOCUKLARA YÖNELİK SOSYAL FAALİYETLERE NEDEN HIZ VERMİYORSUNUZ 8-EĞİTİME YÖNELİK FAALİYETLERİNİZİ HİÇ DUYAMIYORUZ,HALKI EĞİTİME YÖNLENDİRME ADINA DA ÇALIŞMALARINIZI BEKLİYORUZ. ŞİMDİLİK BU KADAR.

Ankaradaki bir YOZGAT lı 02.10.2015 09:50:58
Sn.Bşk.ailem Yozgat da olmasına rağmen tahsil için ankara'ya gelip 45 yıldır burada yaşayan biri olarak; hizmetlerinizin takdirini Yozgat ta yaşayanlara bırakıyorum.Benim takdir ettiğim ve kimsenin kolay kolay cesaret edemiyeceği sarıtopraklık mezarlığının aile mezarlığı gibi çevrilmesine sanki padişah torunlarıymış gibi kendilerine poz veren insanların hazire şekline soktukları alanların duvarlarını yıktırmanızdan dolayı tebrik ediyorum.annem-babam orada olduğu için ziyaretlerimde çok ağrıma gidiyordu.allah razı olsun.selamlar.

Ahmet 30.09.2015 16:26:15
Sayın Başkanım Köseoğlu Mahallesi Bizim Toptan Gıda yanında bulunan 66 AP XXX plakalı Beyaz renkli Tüp Kamyonu sürekli aynı yerde park ediyor ve her sabah erken saatlerde gürültü ile tüp boşaltma,yükleme yapılarak çevrede oturan Vatandaşları rahatsız ediyorlar.Kamyonu aynı zamanda tüp deposu olarak kullanıyorlar. Sözkonusu tüp kamyonunun bulunduğu yerden kaldırttıralarak,Kamyon garajı gibi veya Şehir dışına çıkartılarak olası patlamada insanlara ve çevreye vereceği Can ve mal kaybının önüne geçilmesi için gereğinin yapılmasını önemle ve ivedilikle arz ediyoruz.Konuyla ilgineceğinize inanıyoruz, saygılarımızla. TÜP KAMYONU MAĞDURLARI (TEHLİKELİ MADDE TAŞIYAN)

SALİH 30.09.2015 15:22:50
sayın başkanım araç trafiğini önlemek için aldığınız kararları takdir ediyorum Çapanoğlu büyük cami üstü araç trafiğinden geçilmiyor.sağ sol tüm arabalar park etmiş durumda vede eski müftülüğün önü .birde oraları tek giriş yaparsanız seviniriz.saygılarımla

kenan 29.09.2015 08:49:58
Daha öncede yazıldı bu salı günleri kurulan sözde köylü pazarımızın sıkıntıları. Her eleştiriye yalan iftira dedikodu diyen sayın başkan buna cevap yazamadı.Demekki duruma diyecek bir şeyi yok .Durum perişan pazartesi akşamından köylü olmayan kişiler her yeri tutuyor dükkan önleri sahipleri tarafından dükkanın önüne kapatma deniyor köylü vatandaş malını koyacak yer bulamıyor .Allah işin köylü olmayanın jilet satanın köylü pazarında ne işi var ya bunada yalan dedikodu iftira deyin ya da çözüm bulun.........

Binali 26.09.2015 01:33:27
yozgat gastesinde okudum.eski başkan yusuf başerin işlerini iptal etmişsiniz hem de 9'nu birden..Devlet işlerinde devamlılık esastır.Yozgat belediyesinin fakir bütçesini yaz-boz gibi kullanma lüksünüz yoktur.Hem ikiniz de ak partiliniz.Müslüman iki mevkidaş olarak bayram vesilesiyle barışmanız aranızdaki bilmediğimiz kavgaya son vermeniz temmenimizdir.Sizler barış içinde olacaksınızki ahalide barış içinde olacak.lütfen halka iyi örnek olun..

Y.Bağci 23.09.2015 16:37:49
Sayın Başkanım yaptığınız işleri takdirle karşılıyorum.Şimdiye kadar hiç kimsenin cesaret edemediği atılımlara imza atıyorsunuz.Herkese (her kesime) eşit davranışınızla beğeni topluyorsunuz.işiniz zor ALLAH yardımcınız olsun.Yozgat'ı mızı yaşanır bir yer yapın lütfen..

süleyman 18.09.2015 22:20:01
Bugün yeni cami mahallesi Bağkur evleri önünden geçerken kaldırım çalışmalarını gören bir çocuğun yorumuna kulak misafiri oldum,çocuğun yorumunu sizlerle paylaşmak istedim. " belediye Başkan'ı arkasında bir sürü kalabalıkla gezdiğinden kaldırıma sığmıyorlar.heralde ondan buraları da genişletti." Yorum aynen bu şekilde. Gerçek olan bir şey var ki çarşıda insanların oto park yerine elkoyan belediye şimdi de mahalle aralarına el atarak insanların evlerinin önünde ki park yerlerini gasp ediyor.hangi akla hizmet ediliyor anlamak mümkün değil tabi ki.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

 
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45