BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.01.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
188
Dün
:
4633
Toplam
:
15457530
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Yaşar 04.11.2015 12:19:54
AK Parti 1 Kasım'da güzel bir sonuç elde etti. İnşallah Kazım Başkan'da halk AK Partiyi çok seviyor. Yaptıklarımızı beğeniyor diye. Şimdi de yolların tamamını ulaşıma kapatıp kaldırım yapmaz. Nasrettin Hocanın Timur'dan ikinci fili istemesi gibi halk istiyor diye inşallah yolları kapatalım demez.

Mehmet Yılmaz 03.11.2015 20:48:28
Bir konuyu daha eklemek istiyorum. burada bir takım yorumlar yapılıyor, ithamlarda bulunuluyor. ama bakıyorum genellikle yazanların kim olduğu belli değil, bir takım gelişigüzel isimler kullanılarak, yorumlara ve ithamlara cevap bekleniyor. Kimse kusura bakmasın ve yanlışda anlamasın. Başkanın yerinde ben olsam, ben de bu tür sorulara ve yorumlara cevap vermem. Bu tür ortamların daha ciddi bir şekildee kullanılması, gayri ciddi yazışmalara imkan verilmemesi gerekir. tabiiki gene de admın bilir ama benim düşüncem böyledir.

İsmail Varlık 31.10.2015 18:49:22
Park için hazırlanan Noktalara 45 derecelik açı ile Çapraz Park Park açısından Kolay ve park yapacak araç sayısı için Avantajlı iken,Bu uygulamadan vaz geçilip Paralel Park düzeni getirilmesi tarafımdan ve araç kullanmasını bilen çoğu kişi anlaşılamamıştır.Bu tip parklarda Hasarlı parklarda çoğunluktadır.

Mehmet Yılmaz 28.10.2015 21:08:59
burada belediye başkanı ile ilgili olarak sürekli olumsuz şeyler yazılıp çiziliyor. Hemen hemen lehte hiç bir yorum yok, hep aleyhte şeyler. merak ediyorum, başkanın hiç mi iyi yaptığı bir şey yok. Neticede ben de Yozgat'ta yaşıyorum ve yapılanları yapılmayanları ben de görebiliyorum. Ya başkan gerçekten çok kötü işler yapıyor ya da lehte yorumlara burada yer verilmiyor. Bir idarecinin her işi kötü olamaz ki. Kaldı ki yapılan bir sürü güzel işler var. Sürekli olarak eleştirel ve subjektif iddialara dayalı yorumlar yayınlanırsa bu platformun inandırıcılığı da kalmaz Ben lehte ya da bir şey yazmayacağım. Ama biraz daha objektif olmanızı beklediğimi ifade edebilirim. aksi halde yayınladıklarınızın hiç bir değeri ve inandırıcılığı olmaz.

buse tansel 28.10.2015 10:28:47
sayın başkanım; ben 13 yaşında öğrenci bir hemşerinizim.düşündüm taşındım ve bende büyüyünce Yozgata belediye başkanı olmaya karar verdim. niçin biliyormusunuz,hemen anlatayım. ben belediye başkanı olursam önce tarafsız olacağım,herkese eşit mesafede olacağım,halkın istek ve önerilerini dikkate alıp mantıklı olanlarını yapacağım.kimseye ayrıcalık tanımayacağım,yozgatın sadece çarşıda olan otopark sorununu şimdi mahallelere de taşıdınız ya işte onu da ortadan kaldıracağım.yolda yürürken suratımı asıp millete tepeden bakmayacağım,işim bitince nasıl olsa ben bu şehirde yaşamıyorum valizimi alıp gideceğim demiycem,burada yaşamasam bile buradaki onca insanın güzel şeyler hak ettiğine inanarak çalışacağım.her yaş gurubuna yönelik sosyal faaliyetleri hayata geçireceğim,kimsenin kuklası olmayacağım,kimseyiye bana yağcılık yapıyor diye taşımayacağım.devletin 1 kuruşunu harcarken elim titreyerek vicdanım sızlayarak sahip çıkıp harcayacağım.akrabalarımı tanıdıklarımı işe alarak vebal altında kalmayacağım.zenginin işini bir çırpıda halledip garibana geldin mi zorluk çıkartmayacağım.bir işi yaparken işin ehline danışacağım. Ben böyle bir başkan olacağım.aklıma geldikçe yine yazarım size. iyi günler dilerim

oktay 27.10.2015 14:40:18
kazım başkan,yaptığınız işlerin çoğunu beğeniyoruz.çalışmalarınızı takdir ediyoruz.2 sene sonra yozgatın daha güzel olacağına inanıyoruz.sizi daha sonra milletvekili ve bakan olarak görmek istioruz.

kemal 27.10.2015 10:58:11
Başkan, Yozgat'ta işkencelerini sürdürüyor. Bir Allah'ın kulu da çıkıp kardeşim sen yapıyorsun diyemiyor. Bu yüzden başkanı tebrik etmek lazım. Bütün yozgat'ı sindirmiş. Gazeteciler de ne iş yapar bu yozgat'ta onu da anlamıyorum. Yozgat'ın valisi, milletvekili Başkan neden bu kadar korkuyor. Başkan kural tanımadan, ne yaptığını bilmeden yol daraltmalarını sürdürüyor.

mahmut kaçmaz 27.10.2015 10:34:48
osman avşar adında ki hemşerimiz 13 yıldır size oy veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz diye yazmış. SEVGİLİ KARDEŞİM BIRAK 13 YILI 18 AY ÖNCESİNE KADAR BAŞKAN BİLE BU PARTİYE OY VERMİYORDU.:)))))

leman 26.10.2015 17:04:28
sayın başkan lise caddesinin iki tarafına koyduğunuz lambalar ışıl ışıl göz kamaştırıyor.Güzel hizmet,tebrikler..

yusuf 24.10.2015 10:34:51
yozgatlı yazıyor başkan okuyor yazılana cevap veremiyor ya yalan ya iftira ya dedikodu diyor.araçların park edeceği otoparkın var mı dedikodu 20 kata ulaşan itfayiye aracın varmı iftira yozgat trafiğini yaşanmaz hala getirdin iftira diyor.yaptığı bu.

osman avsar 24.10.2015 10:06:08
sayin baskanim 13 yildir sizlere oy veren vede verecek olan biri olarak yenicami mah.kisla alti sok.ta bulunan cesmenin ordan askeriyenin altindaki yola kadar tahminen 150 metrelik yolun acilen cocuklarimiz ve sizi seven mahalle sakinleri icin yapilmasini istiyoruz.selamlar

HASAN HÜSEYİN DERTLİ 21.10.2015 16:33:06
SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ KAZIM BEY ; BENİM SİZDEN KÜÇÜK BİR İSTEĞİM OLACAK EĞER BU İSTEĞİMİ YERİNE GETİRİRSENİZ SİZE MİNNETTAR KALACAĞIM. ÇÜNKÜ EĞER BUNU YAPARSANIZ İNSANLARIN NE DEMEK İSTEDİĞİNİ DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ. İSTEĞİM ŞUDUR SİZDEN ; LÜTFEN BELEDİYENİZE AİT BİR KAMYONA BİNİP ŞÖFORUNA SİZE BİR YOZGAT TURU ATTIRMASINI İSTEYİN. YALNIZ BUNU ÖZELLİKLE KALDIRIM VE YOL BÖLME ÇALIŞMALARI YAPTIRDIĞINIZ MAHALLE ARALARINDA YAPIN ve BİR AN OLSUN O GÖBEKLERDEN SAĞA SOLA DÖNÜŞLER YAPIN,BÖLÜNMÜŞ YOLLARDA GİDERKEN ORADA LASTİĞİNİZİN PATLADIĞINI,YADA ARACIN ARIZA YAPTIĞINI DÜŞÜNÜN,YADA ORADA HERHANGİ BİR APT DA EV TAŞIMANIZ GEREKTİĞİNİ YADA O APT LARDAN BİRİSİNE KÖMÜR GETİRDİĞİNİZİ VE ORADA BİR KAÇ SAAT SÜRECEK İNDİRME ÇALIŞMASI YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ. BAKALIM ONDAN SONRA YAPILAN YOL BÖLEMELERİ İLE İLGİLİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİZDE BİR DEĞİŞİKLİK OLACAK MI ? ŞAYET YOK OLMADI AYNI DÜŞÜNCEDEYİM DERSENİZ SORUN EMİN OLUN SİZDEDİR. ŞEHRİMİZ DAHA YAŞANMAZ BİR ŞEHİR YAPMADAN LÜTFEN BAZI GERÇEKLERİ SİZLER DE GÖRÜN ARTIK. YANLIŞDAN DÖNMEKTE BİR ERDEMDİR.SİZDEN BU ERDEMLİ DAVRANIŞI BEKLİYORUZ. SORUYORUM SİZE EVİMİN ÖNÜNDE Kİ PARK YERİNİ KULLANILAMAZ HALE GETİRİNCE NEYİ DÜZELTTİĞİNİZİ VEYA NEYİ DOĞRU YAPTIĞINIZI DÜŞÜNÜYORSUNUZ BUNU ÇOK MERAK EDİYORUM. 3 YANLIŞIN 1 DOĞRUYU GÖTÜRDÜĞÜ SİSTEMDE BİLE İNANIN GÖTÜRECEK 1 DOĞRUYU BULAMAYACAĞIZ BÖYLE GİDERSE. SAĞ DUYUYLA KALIN

cem 21.10.2015 10:16:20
sayın başkanım,güzel hizmetler yapıyorsunuz..lise caddesi,oto terminali güzel oldu.ah bi de çok kibirli olmasanız..mütevazi olmayı bir kere deneseniz ne kaybedersiniz.

haşmet 21.10.2015 10:12:34
sayın başkan eski sanayi sitesinin aralıkta ihale edileceğini söylüyorsunuz ama bazı hissedarlarla mahkemeliksiniz peki inşaata nasıl başlayacaksınız.bilginizi rica ediyoruz.

Mehmet 21.10.2015 08:44:48
yeni cami mahhallesi eski salı pazarında yaptığınız yol daraltma çalışmalarınızdan doğan trafik keşmekeşliği ve park sorunu sizin yüzünüzden oldu ve artık sizin yüzünüzden AK Partiye oy vermeyeceğim.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45