BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 24.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
191
Dün
:
4633
Toplam
:
16135905
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

ahmet bilgili 06.11.2015 18:59:08
nihayet 1 kasım seçimleri de bitti,hem de belediyenin ve iktidarın beklentilerinin de üzerinde bir sonuçla 4 millet vekilinin tamamını akp aldı. evet asıl iş bundan sonra başlıyor,tam dananın kuyruğu şimdi kopacak denilen günler başlayacak. bu dananın kuyruğu ya keyiften kopacak yada yine beklentilerin olmamasından kopacak. şuan yozgatta hem hükümetin hemde belediyenin istediği bir tablo var ve önlerinde koca bir dört yılları tabi ki. devletin bütün imkanları yozgat adına akpnin elinde.gerek belediye gerek hükümet ya halkın beklentilerine cevap verecek geçmişin eksiklerini ortadan kaldıracak yada yine alacağımızı aldık birdaha ki seçimde görüşürüz diyip köşelerine çekilecekler.kararları ne olursa olsun bunun bedelini de bir daha ki seçimlerde elbette fazlasıyla alacaklar.inşallah yozgat adına güzel gelişmeler olur,göç,işsizlik,yoksulluk ve sahipsizlik artık son bulur. YOZGAT VE YOZGATLI 4 YILLIĞINA SİZİN EMANETİNİZDE. İnşallah emanete ihanet etmez belediye ve hükümet seçimlerde söylediğiniz gibi uyum içerisinde memleketin menfaatleri doğrultusunda el birliği ile çalışırsınız.

Murat 06.11.2015 18:17:31
Değerli cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdğan'nın hayvansever küçük ömer faruka gönderdiği hediye köpeği sayın bakanımız bekir bozdağ,sayın valimiz abdulkadır bey ve sayın milletvekilimiz yusuf başerle beraberce evine götürüp teslim etmeniz büyük bir incelik. Sayın cumhurbaşkanımız herhalde bu ince hassas davranışınızdan sizleri de ödüllendirir.Yozgat halkı,sizin gibi alicenap idareçileriyle ne kadar övünse azdır.Sizlerle gurur duyuyoruz.

Musa 06.11.2015 18:17:08
eski sanayi sitesinde yıkımı başlatarak mezbeleliği ortadan kaldırma girişiminizden dolayı sizi tebrik ediyoruz.kolay gelsin..

hüseyin ACAR 04.11.2015 14:03:18
ŞU YOZGAT ŞEHRİMİZE ŞÖYLE GÜZEL BİR ''STAD'' YAPILSA GÜZEL OLMAZ MII BAŞKANA SESLENİYORUMM YOZGAT SPORA SAHİP ÇIKTI ARTIK GÜZEL BİR STAD İSTİYORUZ

Yaşar 04.11.2015 12:19:54
AK Parti 1 Kasım'da güzel bir sonuç elde etti. İnşallah Kazım Başkan'da halk AK Partiyi çok seviyor. Yaptıklarımızı beğeniyor diye. Şimdi de yolların tamamını ulaşıma kapatıp kaldırım yapmaz. Nasrettin Hocanın Timur'dan ikinci fili istemesi gibi halk istiyor diye inşallah yolları kapatalım demez.

Mehmet Yılmaz 03.11.2015 20:48:28
Bir konuyu daha eklemek istiyorum. burada bir takım yorumlar yapılıyor, ithamlarda bulunuluyor. ama bakıyorum genellikle yazanların kim olduğu belli değil, bir takım gelişigüzel isimler kullanılarak, yorumlara ve ithamlara cevap bekleniyor. Kimse kusura bakmasın ve yanlışda anlamasın. Başkanın yerinde ben olsam, ben de bu tür sorulara ve yorumlara cevap vermem. Bu tür ortamların daha ciddi bir şekildee kullanılması, gayri ciddi yazışmalara imkan verilmemesi gerekir. tabiiki gene de admın bilir ama benim düşüncem böyledir.

İsmail Varlık 31.10.2015 18:49:22
Park için hazırlanan Noktalara 45 derecelik açı ile Çapraz Park Park açısından Kolay ve park yapacak araç sayısı için Avantajlı iken,Bu uygulamadan vaz geçilip Paralel Park düzeni getirilmesi tarafımdan ve araç kullanmasını bilen çoğu kişi anlaşılamamıştır.Bu tip parklarda Hasarlı parklarda çoğunluktadır.

Mehmet Yılmaz 28.10.2015 21:08:59
burada belediye başkanı ile ilgili olarak sürekli olumsuz şeyler yazılıp çiziliyor. Hemen hemen lehte hiç bir yorum yok, hep aleyhte şeyler. merak ediyorum, başkanın hiç mi iyi yaptığı bir şey yok. Neticede ben de Yozgat'ta yaşıyorum ve yapılanları yapılmayanları ben de görebiliyorum. Ya başkan gerçekten çok kötü işler yapıyor ya da lehte yorumlara burada yer verilmiyor. Bir idarecinin her işi kötü olamaz ki. Kaldı ki yapılan bir sürü güzel işler var. Sürekli olarak eleştirel ve subjektif iddialara dayalı yorumlar yayınlanırsa bu platformun inandırıcılığı da kalmaz Ben lehte ya da bir şey yazmayacağım. Ama biraz daha objektif olmanızı beklediğimi ifade edebilirim. aksi halde yayınladıklarınızın hiç bir değeri ve inandırıcılığı olmaz.

buse tansel 28.10.2015 10:28:47
sayın başkanım; ben 13 yaşında öğrenci bir hemşerinizim.düşündüm taşındım ve bende büyüyünce Yozgata belediye başkanı olmaya karar verdim. niçin biliyormusunuz,hemen anlatayım. ben belediye başkanı olursam önce tarafsız olacağım,herkese eşit mesafede olacağım,halkın istek ve önerilerini dikkate alıp mantıklı olanlarını yapacağım.kimseye ayrıcalık tanımayacağım,yozgatın sadece çarşıda olan otopark sorununu şimdi mahallelere de taşıdınız ya işte onu da ortadan kaldıracağım.yolda yürürken suratımı asıp millete tepeden bakmayacağım,işim bitince nasıl olsa ben bu şehirde yaşamıyorum valizimi alıp gideceğim demiycem,burada yaşamasam bile buradaki onca insanın güzel şeyler hak ettiğine inanarak çalışacağım.her yaş gurubuna yönelik sosyal faaliyetleri hayata geçireceğim,kimsenin kuklası olmayacağım,kimseyiye bana yağcılık yapıyor diye taşımayacağım.devletin 1 kuruşunu harcarken elim titreyerek vicdanım sızlayarak sahip çıkıp harcayacağım.akrabalarımı tanıdıklarımı işe alarak vebal altında kalmayacağım.zenginin işini bir çırpıda halledip garibana geldin mi zorluk çıkartmayacağım.bir işi yaparken işin ehline danışacağım. Ben böyle bir başkan olacağım.aklıma geldikçe yine yazarım size. iyi günler dilerim

oktay 27.10.2015 14:40:18
kazım başkan,yaptığınız işlerin çoğunu beğeniyoruz.çalışmalarınızı takdir ediyoruz.2 sene sonra yozgatın daha güzel olacağına inanıyoruz.sizi daha sonra milletvekili ve bakan olarak görmek istioruz.

kemal 27.10.2015 10:58:11
Başkan, Yozgat'ta işkencelerini sürdürüyor. Bir Allah'ın kulu da çıkıp kardeşim sen yapıyorsun diyemiyor. Bu yüzden başkanı tebrik etmek lazım. Bütün yozgat'ı sindirmiş. Gazeteciler de ne iş yapar bu yozgat'ta onu da anlamıyorum. Yozgat'ın valisi, milletvekili Başkan neden bu kadar korkuyor. Başkan kural tanımadan, ne yaptığını bilmeden yol daraltmalarını sürdürüyor.

mahmut kaçmaz 27.10.2015 10:34:48
osman avşar adında ki hemşerimiz 13 yıldır size oy veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz diye yazmış. SEVGİLİ KARDEŞİM BIRAK 13 YILI 18 AY ÖNCESİNE KADAR BAŞKAN BİLE BU PARTİYE OY VERMİYORDU.:)))))

leman 26.10.2015 17:04:28
sayın başkan lise caddesinin iki tarafına koyduğunuz lambalar ışıl ışıl göz kamaştırıyor.Güzel hizmet,tebrikler..

yusuf 24.10.2015 10:34:51
yozgatlı yazıyor başkan okuyor yazılana cevap veremiyor ya yalan ya iftira ya dedikodu diyor.araçların park edeceği otoparkın var mı dedikodu 20 kata ulaşan itfayiye aracın varmı iftira yozgat trafiğini yaşanmaz hala getirdin iftira diyor.yaptığı bu.

osman avsar 24.10.2015 10:06:08
sayin baskanim 13 yildir sizlere oy veren vede verecek olan biri olarak yenicami mah.kisla alti sok.ta bulunan cesmenin ordan askeriyenin altindaki yola kadar tahminen 150 metrelik yolun acilen cocuklarimiz ve sizi seven mahalle sakinleri icin yapilmasini istiyoruz.selamlar


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45