BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.01.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
203
Dün
:
4633
Toplam
:
15450688
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

mehmet 01.08.2015 16:26:33
Sayın Başkan aldığınız otobüslerle ilgi bir sorum olmuştu, ve diğer sorularımla bu soruma da cevap alamadım. ilaveten şunu eklemek istiyorum aldığınız otobüsleri kullanıyorsanız eğer yaptığınız yollardan gecebiliyor mu geciyorsa manevra yapa biliyormu, rahat dönüşler sağlaya biliyormu.

hasan 01.08.2015 11:45:26
lise caddesini önce ramazandan önce ,sonra bayramda bitecek diyen başkana şimdide ne zaman biteceği belli değil desek yalan iftira dedikodu der şimdi kazım bey.işin kolayını bulmuş başkan mehmet bey isimleri soracağına işin ne zaman biteceğini sorsa daha iyi olur.

abdullah bulut 30.07.2015 14:38:07
başkanım geçen haberlerde dinledim en çom göç veren il yozgatmış neden göç veriyoruz neden yozgatlının kaderi gurbette hayat sürdürmek buna bir çözüm bulun lütfen bende kütahyadım memleket hasreti bi başka yaşayan bilir yaşatmayın bunları bize teşekür ederim

Mehmet 29.07.2015 19:44:37
Sayın Başkan Şahin caddesinde yıkmış olduğunuz eski bir binanın yeri hala duruyor yaklaşık yirmi gün oldu ne zaman yapmayı pılanlıyorsunuz. lise caddesi hala bitirilemedi bu konuda bir acıklamnız olurmu (yalan,iftira,dedikodu)gerekçenizin haricinde bir acıklama bekliyorum.

mehmet 29.07.2015 19:40:36
Özürlüler ve halk için alınan otobüsler kullanılıyormu Sayın BAŞKAN Kazım bey

gökhan 29.07.2015 13:59:50
Sayın başanım remzi beyin sorularının cevabı merak edilmekte ayrınrıntılı bilgilendirme yaparsanız sevinirim.Ayrıca otopark projeniz ve belediye meyvehali yıkılmasiyla ilgili projeleri 1 yıl önce duyurdunuz fakat gazetelere verdiğiniz bilgilendirmede gelecek yıl başlanacağını ifade etmışiniz.Böyle gerekli projelerin 1yıl daha ötelenmesinu yozgat için kayıp olarak görüyorum.Ayrıca yorumlarımıza tatmin edici cevaplar verilmemesi güven sorunu oluşturmakta. Allah kolaylık versin. .

kazım 29.07.2015 09:45:40
sayın başkan işine gelmeyenleri yalan iftira ismin yok gibi sözlerle geçiştiriyorsun.Vatandaşımız bu kadar ayrıntıyı bildiğine göre söylentleri aydnlatmalısınız.şu ara şehir içinde yaptığınız bazı güsel çalışmalardan ötürü tebrik ederiz.

güzide 29.07.2015 09:36:02
sayın başkanım şikayetim çarşamba pazarı esnafından,hamamcıoğlu cami altındaki sözde köylü esnafı pazartesinden tahtalarını getirip insanların park yerlerini kapatıyorlar hatta orada araba varsa elindeki bıçakla arabanın kapısını zorluyorlar çarşamba günüde kendi gayretleri ile yerinden oynatmaya çalışıyorlar gözlerim ile görmesem size iletmezdim bu konu ile alakadar olmanızı rica ediyorum

mehmet 28.07.2015 19:33:41
İsmim gercektir sayın Kazım Başkan kimlik bilgilerimi kullanmadım. sadece ismimi yazdım.lütfen siz gene de konuşulanlara bir açıklık getirirseniz iyi olur kanaatindeyim

KAZIM ARSLAN 28.07.2015 02:11:00
Adını Mehmet yazan ama gerçek kimliğini yazamayan kişiye: Yalan, dedikodu ve iftiralara cevap vermiyorum. (Gazete yayınlar mı onu da bilmiyorum)

mehmet 24.07.2015 17:18:54
Sayın Kazım Başkan Kamu oyunda konuşulan bir konuyu size sormak istiyorum. Siz seçim döneminizde ve seçildikten sonra başkan olduğunuz da Makam araçını kullanmayacağınızı söylemiştiniz. Doğru olduğunu görüyoruz makam aracını pek kullanmıyorsunuz ancak, Belediye ye kiraladığınız araclardan kendinize tahsis ettiğiniz. Bir adet passat marka arac, bir adet Fort marka arac tahsis edildiği ve bir aracında yedek de beklediği söylenmekte, hatta her sabah beyaz renkte Fort marka aracın evinizden sizi aldığı, diğer marka Passat aracla Ankara ya gidip geldiğiniz söylenmekte dir bunlar doğrumudur. Hani hakkaniyet içerisinde yöneteceğiniz ve savurganlık olmayacağı nı sürekli beyanatlarınız da söylemiştiniz. Bu konunun doğru olup olmadığını acıklarsanız sevinirim kamu oyuda aydınlanmış olur Sayın Başkan

remzi 24.07.2015 16:31:28
eski sanayi sitesi sizin güzelleştirmeye çalıştığınız yozgatı çok ama çok kirletiyor.yozgatımızı güzelleştirmek istiyorsanız burayı mutlaka temizleyip kentsel dönüşümü yüpmanız lazım.lakin sizin burası eski başkan yusuf başerin projesi olması sebebiyle burayı yapmak istemediğiniz söyleniyor.hatta burayla ilgili davayı kaybetmek için mahkemeye belge bile verdirmemişsiniz.yozgatta genel kanaat şöyle...söyle söyleniyor:Kazım Arslan yusuf başere gıcıktır.onun yaptığı işlerin devamını getirmez..eğer bu doğru ise eski sanayideki bu büyük alandaki pisliği temizlemezseniz üç beş caddeyi düzeltmekle yozgatımızı güzelleştirimezsiniz.bu büyük yatırımları ihmal etmemeniz lazım..baki slm.

Asiye YOZGATLI 24.07.2015 11:50:35
sayın başkanım uzun süredir çözülmeyen sıkıntıyı çözeceğinize eminim.polisevi arkasında birçok şahsın evinin temeline sürekli halde su sızıntısı olmaktadır. evlerin temeli çürümektedir. sızıntı, mahallede özel şahıslara ait çeşmeler bulunmaktadır.(şebeke suyu dışında)bu çeşmelerin bağlantı borularından veya atık sulardan kaynaklanmaktadır. 2-3 yıl önce çocuk trafik eğitim parkının üstüne yol yapılırken kepçe2 adet su borusunu koparttı uzun süre sular dereye aşağı akıp gitti.kış boyu evlerin temeli kupkuru oldu.çok şükür sıkıntı çözüldü diye sevindik, derken 3 -5ay sonra tekrar yolu bozup kepçeyle altından su borusunu geçirip evlerine özel su bağlattılar,ve bizim evin temelleri çürümeye devam etmektedir.defalarca su ve kanalizasyon müdürlüğüne müracaat etttik kesin çözüm getirmediler .sadece o suları 10-15 gün kesip tekrar bağlanıyor.yıllarca emeğimizin karşılığı olan evimizde çürümeye devam ediyor.bu büyük sorrunu sizin el atıp çözeceğinizi ümit ediyorum.saygılarımla.

alikaya 24.07.2015 11:38:49
sayın başkan hürmetlerimi sunarım benim ricam şehrimizin her yerinde çarşı dahil başı boş köpekler gezmekte onlarda can ama çocuklarımız korkuyor hele tokilerin çevresinde toplu geziyorlar bu bir medeniyet göstergesi değil bu hayvanlara bir barınak yapar orda tutarsanız onları sevmek bakmak isteyen oralarda sevverse memmun olurum geçen ssat kulesi dibinde çocuklar kaçaçak yer aradılar fırınla ziraat bankası arasında 3-4 tane baya büyük köpek vardı korkum çocuklar ondan kaçaçağım diye kazaya sebep olup zarar görmesinler saygılarımla başarılar dilerim

ABDULKADİR ÇAPANOĞLU 23.07.2015 20:23:15
Kolonya imalatı için Sayın Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Yozgat’ın tanıtımına ve ekonomisine katkı saylayacak çok önemli bir düşünce olarak görüyorum. Acizane fikrim olarak Çamlık ismi çok bilinen ve çok kullanılan, her yerde karşımıza çıkan bir tanım. Bilhassa Karadeniz ve Ege yörelerinde. Ama Cehirlik veya Cehrilik Yozgat’tan başka bir yerde bilinmez. Ayrıca kelime olarak da dikkat çeken bir yanı var. Cehrilik veya Cehirlik Lalesinin çok özel bir isim olacağına inanıyorum. Bir zamanlar üretilen Yozgat’ın Altınbaşak birası da İstanbul da çok tutulan ve ısrarla aranan bir marka idi. İnşallah başarılı bir girişim olarak Sayın Aslan Başkanımızdan da ilerde Yozgat’a bıraktığı bir hatıra olur. Saygılarımla.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45