BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.07.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
167
Dün
:
4633
Toplam
:
14140833
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

İbrahim 24.12.2014 12:08:14
Yozgata yeni toparklar yaptırmadan kaldırımları genişletip yolları tek şeride düşürüp bze otopark işkencesi yaşattınız.yogatta aracımızı kullanmak suç mu ?

eyuksel 24.12.2014 10:39:29
Değerli hemşehrilerim. Farkında mısınız bilmiyorum, Yozgat Belediyesi logosunun renkleri değiştirildi. Sizlerden görüş alındı mı? Sizler bunu onaylıyor musunuz? Bu yeşil rengin YOZGAT'la hiç alakası yok. Eğer Çamlık yeşili diyorlarsa bu yeşil o yeşil de değil. Bu yeşil başka yeşil, cenaze arabası yeşili. Kaldı ki Yozgat yeşil bir şehir değil. Türkiye'de en yeşil şehirler topraklarının neredeyse yarısı ormanlık olan Karabük, Zonguldak, Kastamonu, Bolu, Düzce, Sinop gibi illerdir. Bunların bile bazılarının logolarında bu yeşil renk yokken, bizde neden kullanılıyor? Makul mantıklı bir açıklaması var mıdır? Bir değişiklik yapılacaksa Yozgatımızın renkleri olan ve büyük çoğunluğun benimseyeceği KIRMIZI-SİYAH olmalı. Neden böyle keyfi bir değişiklik yapıldığı vatandaşa gerekçesiyle açıklanmalı, vatandaşın onayı alınmalı. Ne diyorsunuz???

eyuksel 24.12.2014 10:00:17
Değerli Yozgatlı hemşehrilerim. Burada çok sayıda inşaat mağduru görüyorum. Hiç bir kooperatif veya müteahhit iskan almıyor, tapu verilmesini sağlamıyor. Maalesef belediyede bunlara bir yaptırım uygulamıyor, uygulayamıyor. Bu konuyla ilgili belediye imar müdürlüğü ile, başkan ile çok görüştüm, çok çaba harcadım. Ama nafile. Maalesef kimse görevini layıkıyla yapmıyor, Yozgat küçücük bir şehir olduğundan değişik ilişkiler nedeniyle işler aksatılıyor, müsamaha gösteriliyor. Bu durumda olanlar çok zaman kaybetmeden bir avukatla görüşüp, hukuk yoluna başvursunlar, tespit davası açsınlar. Ardından da tazminat davası açsınlar. Lütfen hakkınızı arayın. Mahkemeyi kazananlar bu kararları Belediyeye götürerek bu insanlara tekrar yapı ruhsatı verilmemesini talep edebilirler. Saygılarımla..

aykut biçer 22.12.2014 14:44:47
sayın başkanım peki Yozgat halkı bunca yıldır alamadığı hizmetlerin faturasını kime kesecek.siz seçim öncesi bizleri ziyaret ederek yaptığınız toplantılarda hep belediye hükümetten olursa güçlü olur diyerek bizden oy istediniz.10 yıldır hükümetten yana olan ama hiç güçlenemeyen belediyemiz olduğunu bile bile bir kez daha yedik bu oyunu. bize bir haksızlık da de siz yapmayın. saygılarımla.

Abbas 22.12.2014 11:10:43
valla zoru zoruna duruyorduk yozgatta bi de belediye başkanı yaptığı yada tamir ettiği yolların kaldırımların parasını bizden isterse bu memlekete ne kimse gelir nede biz bu yerde dururuz. belediye başkanının yaptığı bu uygulama göçü durduramadığı gibi göçü hızlandırır. size bıraktık yozgatı yozunuza yoz katın katın oturun. yolcudur abbas bu şartlarda bağlasan yozgatta durulmaz

Emrullah 21.12.2014 14:01:05
Sayın başkanım biz tabela vergisini,su parasını ödüyemiyoruz,sen de kaldırım vergisi ödeyin diye mektup gönderiyorsun.masraf çıkarma allah aşkına bu dar zamanda..bizden para toplayacağına apartman konduran zenginlerin vergilerini artırsan olmazmı..

mehmet 21.12.2014 09:01:19
sayın reis,nerden çıkardın bu kaldırım vergisini..Başka melmeketin reisleri hükümetin paralarıyla kaldırım yapıyor,sen de bizim paralarla..yozgatın esnafı,vatandaşı çok mu zengin ki durduk yere kaldırım vergisi çıkarıyorsun..

VAROL 18.12.2014 17:17:16
SAYIN BAŞKAN SİZİ DESTEKLİYORUZ.BİZ YOZGAT OLARAK HEP SORUNLUYUZ.VEKİLLERİMİZ BUGÜNE KADAR NEYAPTIKİ BAŞKAN.AMA BİZLER SANA İNANIYORUZ ELİNİZDEN GELENİYAPACAKSINIZ.BİZDE SİZİ HEP DESTEKLEYECEĞİZ.

mustafa 18.12.2014 14:35:42
syn kazım bey öncelikle bu msj lara kulak veriyorsanız ne güzel tesekkurler..ben atatürk yolu diye bilinen mevkide oturuyorum bu yemenoğlu firmasının yaptığı konutlarda..bu firma ne iskan alıyor nede hizmet ediyor sadece gecekondu yapmıs gıbı bırakıp gidiyor..sizden ricam ne olur buraya sahıp cıkın bu adamaların iskan almadan yenıdn bına yapmalarına ızın vermeyın..birde bızım park sıkıntımız var cocukların meşkale olabılecegı bır mekanolsun ıstıyoruz..belediye otobusu konusuna değinsem aksam olur adamlar tam gaz gıdıp tam gaz gelıyorlar.bınecek yer yok bazen keyfe keder durmuyorlar lütfen bunlara bir çözüm zaten otobusler son ses renklı ısık aılemle bınınce utanır oldum..ılgınız ıcın tesekkur ederım

Hikmet Bayram 18.12.2014 13:03:18
Sayın başkanım size saygı duyuyoruz ve destekliyoruz ancak bizim sorunumuza çözüm bulamadınız efendim. Ben Yozgat merkez mutafoğlu mahallesi 4. etap toki mağduruyum diyorum artık gerçekten mağdur olduk. Çünkü tokiye geldiğinizde yaz aylarının ortasında teslim edilecek demiştiniz ancak kışın ortası geldi başkanım sizede güvenemiyeceksek biz kime güveneceğiz. Bu durumla ilginmenizi rica ediyorum. Saygılar.

Mustafa 17.12.2014 23:44:08
Başkanım,çalışmalarınız hususunda gerçekten sizi destekliyor, Allah yardımcınız olsun diyorum. Şehri eser sitesinde ikamet eden bir vatandaş olarak apartmanımızın önünde yaklaşık 40 metrelik bir alan çamur içinde acaba buraya belediyemizin çıkma dahi olsa kilitli taş parke döşeme imkanı olabilir mi? Başkanım okula giden yavrularımız inanın ayakkabıları çamur bir şekilde okula gitmek zorunda kalıyor . Bu konuda şehri eminimiz olarak bize sahip çıkacağınızı ümit ediyorum, Vesselam

efe 15.12.2014 11:53:58
başkanım bahçeşehir mah. başıboş köpeklerden geçilmiyor. kuduz tifo vb birçok hastalık taşıyan köpekleri mahellemizden uzaklaştırın. bu hastalıklar yeraltı sularına bile geçebilir. sokak çeşmeleri bile risk altında ....

demir 13.12.2014 13:15:13
sayın başkan çalışmalarınızı sonuna kadar destekliyoruz.Biliyoruzki biranda herşey değişmez.mesajlarımı okuyormusunuz bilmiyorum.sayın Başkan yollara yaptığınız o güzel kaldırımlar araba parkı içinmi yoksa yaya kaldırımımı vatandaş biryolunu bulup arabasını kaldırıma park ediyor.İn anınki o kaldırımdan geçmek mümkün değil.Daha fazla meşkul etmeyeyim.Hala yerlere tüküren bir yozgat var başkanım.ALLAH size yardım etsin.

Dr. Kazım Arslan 11.12.2014 21:29:02
Orhan Bey, mesajların hepsini okuyorum, o bölgede bahsettiğiniz gibi bir düzenleme yapılacak ve lise caddesinin devamı gibi olacak, yeni hastane ve spor vadisine kadar uzatacağız.

İbrahim Alpaslan 10.12.2014 22:30:28
Sayın Başkan; Yozgat yerleşim larak dar bir alanda kurulu ve mevcut yer üzerinde gelişme gayreti içerisinde. Doğal olarak bu durum park ve bahçe anlamında yok oluşa ve rant anlamında haklı olarak bir çok söylentiye yol açıyor. mevcut durum bu haliyle muhafaza edilerek Divanlı-Topçu köyü istikametine (Üniversite ve hızlı Tren sebebiyle) yeni bir planlamayla Belediye öncülüğünde yenişehir oluşturulması gerekmiyor mu? bu zaten böyle olacak ama plansız projesiz ucube bir şehirleşme yerine organizasyonu tamamlanmış Çamlığı genişletilerek 2 cepheli bir yapıyla ortaya çıkarılsa sanırım çok daha iyi olacak. Ayrıca göç vermek derdinin acilen çözüme kavuşturulması adına iş alanları yaratılması konusunda tüm stk ve siyasi partilerle hatta tüm ilçe ve köylerle ve dışarıda yaşayan tüm hemşehrilerimizle geniş katılımlı bir organizasyon çerçevesinde ortak akıl oluşturma çalışmalarının acilen paylaşılması gerekmektedir. Kendinizi siyasete mahkum hissetmeden Yozgat iline hizmet için Yozgat halkı tarafından görevlendirilmiş en üst makam olarak düşünürseniz sanırım söylediklerimin huzuru mahşerde size sorulacak en büyük sualin sebebi olacağını tahmin edersiniz. saygılarımla..


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45