BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.01.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
203
Dün
:
4633
Toplam
:
15460416
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

güzide 25.06.2015 20:21:57
sayın başkanım benim ricam sizden göletin etrafında müsait bir yere mescit yaptırmanız olacak mümkünse tabi

ÇAĞRI BÖLÜKBAŞI 25.06.2015 13:54:22
s.aleyküm herkese bizim memleketimizde herkez bencil ondan dolayıda bu memleket büyümezde yatırımda olmaz istediğiniz başkan gelsin başbakan gelsin yozgat yine aynı yozgat sadece başkanın iyi olmasıyla partinin iyi olmasıyla olmuyor bu işler yazılan yazıları hep okuyun herkes evimiz şöyle mahallemiz şöyle zaten sayın başkanımız hepsiyle ilgileniyor hepside bi anda olmyor sırayla.. yatırım yapılmıyor çivi çakılmıyor diyenler zengin olsa ilk onlar kaçar..

Tuncay ÖZBEK 24.06.2015 15:33:15
Sayın Başkanım; Yozgat’ta müteahhit lik yapanlar istedikleri gibi iş yapıyorlar. Sizinle birlikte Yapı Kullanma İzin Belgesini (Oturma Müsaadesini) alıp binasını teslim etmeyenler yeni inşaata başlayamayacak diye biliyorduk. Ama ne yazık ki eski sistem devam ediyor. Yapı Kullanma İzin Belgesini (Oturma Müsaadesini) almadığı halde daireleri teslim edip öylece bırakıp vatandaşları mağdur etmektedirler. Kiminin yangın merdiveni yok kiminin asansörü uygun değil kimininki şantiye elektriği bağlı v.b….. Ama bu dairelere Belediye su abonesini veriyor, kanalizasyon bağlantısını, yolunu, kaldırımını yapıyor ama Yapı Kullanma İzin Belgesini sormuyor. Müteahhit elini kolunu sallaya sallaya diğer inşaatına devam ediyor. Burada mağdur vatandaşın suçu yok mu? Tabi ki var ama biz toplum olarak hakkımızı aramayı bilmeyen bir milletiz. Lütfen Yapı Kullanma İzin Belgesini (Oturma Müsaadesini) almayanlara yeni inşaat ruhsatı vermeyin.

Hasan YÜKSEL 24.06.2015 12:37:29
ŞURADA YAPILAN YORUMLARI OKUDUKÇA BU ŞEHRİN NEDEN BU KADAR GERİ KALDIĞINI DAHA İYİ ANLIYORUM. HALK,BENİM KÖYÜM DAHA BÜYÜK EDALARINDA İNSANLAR TOPLULUĞU GİBİ. YAZILANLAR ÇİZİLENLER ZATEN BELEDİYENİN ASLİ GÖREVLERİ BUNLAR İÇİN KİMSEYE TEŞEKKÜR ETMEYE GEREK YOK. BİR DE BEN SORAYIM BAŞKANA, TABİ CEVAP VERİRSE ; -BELEDİYEYE KALICI GELİR GETİRECEK HANGİ HİZMETİN PROJESİNİ BAŞLATTINIZ -O YENİ ALINAN BELEDİYE OTOBÜSÜ DEDİĞİNİZ HURDALARI HANGİ YOLDA RAHAT MANEVRA YAPABİLECEĞİNİ DÜŞÜNEREK ALDINIZ -O CADDEYE DÖŞEDİĞİNİZ KÜLLÜKLERİN MODELİNİ KİM DÜŞÜNDÜ YOKSA SARI KAZANDA O MALZEME OLDUĞU İÇİN MALZEMEYE GÖRE Mİ MODEL YAPILDI -İNSANLARI TAŞLA,BOYAYLA,KINAYLA MUTLU EDEBİLİRSİNİZ AMA DIŞARIYA OKUMAYA GİDEN GENÇLERİMİZİN % 90 HER NE OLURSA OLSUN YOZGAT'A DÖNMÜYOR BİLMEM FARKINDA MISINIZ. -BİR YAĞMURDA ŞEHİR FELÇ OLUYOR VE SİZ HALA İZLİYORSUNUZ,AYNI CADDELERDE AYNI MEKANLARI SULAR BASIYOR HİÇ BİR ÖNLEM ALAMIYORSUNUZ -ALT GEÇİTLER PİSLİKTEN GEÇİLMİYOR -DİLENCİLER ŞEHRİ OLDUK MEYDANDA BİLE MÜDAHALEDE GEÇ KALIYOR ZABITALAR.. İŞTE BU YÜZDEN BEN ALKIŞLAMIYORUM DA TEBRİK TE ETMİYORUM.BUNLAR SİZİN GÖREVLERİNİZ ZATEN YAPILMASI GEREKEN ŞEYLER,ARTIK İNSANLAR DA BİRAZ KENDİNİ GELİŞTİRSİN EĞİTSİN BU ŞEHİRDE LÜTFEN. GİRİŞİMCİ,YENİLİKÇİ,YARATICI,YANDAŞSIZ,ŞEFFAF,ÇALIŞKAN BİR BELEDİYECİLİK İSTİYORUZ.YAPILAN İŞ BİR KEZ YAPILSIN KALICI OLSUN. LÜTFEN SİZDE BU KONULARI YAYINLAYIN SAYIN BASIN,BİRAZ CESUR OLUN.

HASAN 22.06.2015 16:28:19
SAYIN BAŞKANIM BEN FATİH MAH.SAKİNLERİNDENİM.BOZOK İLK ÖGRETİM OKULUN ÜZERİNDE OTURUYORUM MAHALLEMİZDE AKŞAM 22DEN SONRA TİLKİ YAVRULARI KOL GEZİYOR ÇOÇUKLAR KORKUYOR UYUYAMIYORLAR AYRICA İLAÇLAMA SİSTEMİNİ ARADA BİRDE BU MAHALLEYE ĞÖNDERİRSENİZ SEVİNİR DİGER YAPTINIZ İŞLER GİBİ SAYGI DUYAR MUTLU OLURUM AYRICA DİGER YAPTIGINIZ TÜM İŞLER İÇİN TAKTİR EDİLECEK BİR KİŞİ VE YOZGAT*LI OLDUGUNUZ SAYGIYLA SELAMLIYORUMM TEŞEKKÜRLER.....

Eda Arslan 22.06.2015 11:05:47
Sayın Başkanım evimiz hacı eyuplerin bahçede dere kenarındayız ekipleriniz ilaçlama yapmıyorlarmı acaba evlerimiz sinekten geçilmiyor.İlginize şimdiden teşekkür ederiz

ilhan 21.06.2015 13:53:23
oto terminali gerçekten güzel olmuş..mevcudu iyi ıslah ediydrsunuz lakin yozgatı marka şehir yapacak projeleriniz yok.Gine de teşekkürler

Neslihan dogandemir 17.06.2015 20:41:36
Kolay gele,

TUBA YİĞİD 17.06.2015 18:14:07
Sayın Belediye Başkanım Sizleri Çok Seviyorum.4 Nisan 2014 Tarihi Başkan Olduğunuzdan Beri Çalışıyorsunuz.Azminize,Gayretinize,Çabanıza Hayranım.Bu Gençlik Sizinle Gurur Duyuyor.Allah Yar ve Yardımcınız Olsun. YOZGAT/SORGUN TUBA YİĞİD --

Ali CANER 17.06.2015 16:03:05
Merhaba Başkanım Cumhuriyet meydanındaki temizlik protestosu gayet yerinde bir işti ama bunu yanında para cezası yaptırımıda olsa en azından zabıtalar sözlü uyarı yada bir kaç kişiye ceza keserse belki bi kaçınma olabilir sonuçta orayı temizleyende bir insan kirlenen bizim şehrimiz başka yer değil. teşk.

Davut 17.06.2015 10:54:07
Eleştiriyi sevmeyen sayın başkan gine kızacak ama o ptt nin önüne döşediği kaldırım taşları kışın nasıl kullanılacak çok pürüzsüz sanki fayans gibi .kar yağınca oralarda yürümek çok zor olur. Ayaklar kayıp kişiler düşer.lütfen yayınlayın.

serkan 16.06.2015 09:52:30
Sayın başkanım, bölge trafik ile eserkent siteleri arasındaki yol ve bilal şahin nikah salonu önündeki yolun biran önce asfaltlanmasını talep ediyorum.saygılar.

ABDULKADİR ÇAPANOĞLU 15.06.2015 19:37:59
Sayın Başkan, 1-6 Haziran tarihlerinde eşimle birlikte Yozgat’ta idik. Lise Caddesinin yeni halini çok beğendik. Araç yolunun daraldığı şeklinde şikâyetler okumuştum. Yolun genişliği normal. Halk yaya kaldırımını kullanıyor ve oldukça da yoğun bir yaya trafiği var. Bu yüzden kaldırımın geniş tutulması güzel olmuş. Çarşı esnafı her şehirde olduğu gibi aracının sabahtan akşama kadar dükkânın önünde durmasını ister sanki babasının malı gibi. İstanbul’da da aynı dertten mustaribiz. Cumhuriyet meydanı ile ilgili projenizde her ne kadar ÇAĞRI SİTESİ ve ABİDE İŞ HANI gibi şehrin siluetini bozan heyulalar olsa da başarılar diliyorum. Keşke devlet yardımı olsa da bu heyulaları oradan kaldırsanız. Yozgat’ta kaldığımız süre içinde dost ve akrabalarımla sohbetimizde kimseye taviz vermeden yolunuza devam etmekte kararlı olduğunuzu öğrendim. Böyle idarecileri özlemiştik. İnanıyorum ki Yozgat için güzel şeyler yapacaksınız. Gerçekleştirmeye çalışacağınız her proje rast gitsin inşallah. Selam ve Hürmetler.

hayri sönmez 29.05.2015 11:23:30
sayın başkanım calışmalarınızda kolaylıklar dilerim köseoglu mah.yeni adliye sarayı etrafı sakinleri olarak bizlerde belediyenin anonslarını ve cenaze selalarını duymuyoruz ilgilenmenizi bekleriz saygılarla

orhan yılmaz 22.05.2015 22:49:33
slm. Bir buçuk yılı aşkındır yozgattayım. siz başkan olduktan sonra yozgat ciddi bir değişim geçirmeye başladı. özellikle de misafir dostlarımıza gezdirdiğimiz milli park çamlık. tüm bu çalışmalarınızdan dolayı canu gönülden teşekkür ediyorum. Yozgat küçük bir şehir ancak yapılacak çok iş var.Lütfen yapılan iş sağlam olsun uzun yıllar gitsin. daha açılışı yapılmadan çamlık yolunda çökmeler başlamış durumda başkanım. Yaptırdığınız parklar ve yeşillendirdiğiniz alanları hergün takip eden bir görevli olsun. sulasın, kırılan dökülen yerleri onarsın. örnek, terminalin karşısındaki yani petrolün karşısındaki küçük park daha yeni yapıldı ama dökülmeye başladı. çimleri kurudu. Hastanenin üst tarafındaki mezarlık perişan durumda. bir adam tutun 24 saat oranın makımını yapsın başkanım. elbetteki bunlar kolay değil ama yapılması gereken şeyler. hayırlı akşamlar diliyorum.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45