BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
236
Dün
:
4633
Toplam
:
16136121
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Alaattin tansel 17.02.2015 11:50:09
sayın başkanım, size oy veren bir seçmeniniz olarak şahsınıza olan sevgim saygım güvenim sonsuzdur.bu konuya değinirken sadece sizler de birilerine mevkiler makamlar veren bir üst düzey yönetici olduğunuz için dikkatinizi çekmek istedim bu konunun hassaslığına. maalesef ülkemizde yakın tarihte üzücü hatta bizi derinden sarsan bir Özgecan olayı yaşadık.inşallah bu ilk ve son olur. ne alaka diyeceksiniz belki burada bu konuyu gündeme getirmem,hemen açıklayacağım alakayı. bir rivayete göre hayatında ilk defa makam sahibi olan iki kişi daha görevi aldıklarının ilk 15-20 gününde iken birisinin makamına bir bayan misafir gelir, tam o arada diğer makam sahibi de odaya girer ve üçlü oturur çaylar söylenir ve asıl komedi bundan sonra başlar. makamdakilerden birisi odadaki bayana telefondan mesaj atar,şimdi neden aynı odada birbirine mesaj atarlar dediğinizi duyar gibiyim,anlatacaklarım zaten bununla alakalı. msj ında düğmelerini ilikle göğüslerin görünüyor tahrik oluyorum der, tam bayan düğmelerini iliklerken bir mesajda diğer makam sahibinden gelir bacaklarını indir görüntü veriyorsuna benzer bir mesajdır ve bu böyle devam eder gider.ve bu bir müddet devam eder gider benzer mesajlarla. işin özü her iki makam sahibi de aynı bayana kur yapmaktadır ve birbirlerini kıskanmaktadırlar içlerinde evli olanlar vardır. demem o ki bu Özgecan olayı kanayan bir toplumsal yaradır ve maalesef balık baştan kokmaktadır. bunlardan arına bilmemiz için en önemli etken kesinlikle eğitimdir ve makamları o sorululuğu taşıyacak kişilere vermektir. Allah böyle acıları bir daha yaşatmasın inşallah.

mehmet akyol 17.02.2015 11:44:41
Sayın başkanım. Sarıtopraklık mezarlığında bir düzenleme yaparak aile mezarlarının duvarlarını yıkacağınızı basından öğrendim. Bence bu çözüm değil. Meclis üyeliğim sırasında buraya defin yapılmasına son verilmesini talep etmiştim. Ama siyasi nedenlerle kabul görmedi.Burası şehrin merkezinde kalmış olup bu gün olmasa da bir süre sonra kaldırılması kaçınılmazdır. Yeni meftalara eziyet olmaması bakımından definlerin yasaklanması daha doğru olur kanaatindeyim.

Hakan 17.02.2015 11:32:24
Sayın belediye başkanımız sarıtopraklıktaki Yozgatlının zamanında belediyeden ücreti mukabilinde aldığı mezarların duvarla çevirmesine izin vererek masraf ettiği Yozgatlının ecdanının ve ahiret dünyasının yeri olan mezarların duvarlarını yıkmaya başlamış . Acaba Malatyalı Osman Nuri Bağdadinin akrabayı kiramının da sonradan ilave edilerek yaptırdığı mezar evlerini de yıkabilecekmi.????

Kamil Torkan 16.02.2015 11:48:01
Sayın Başkanım, Yozgat halkına böyle göleti falan da olan uygun bir yerde güzel bir aile piknik alanı projesi geliştirip, hizmete soksasınız iyi bir eser olur bence. Kolay gelsin

adnanerkoç 16.02.2015 11:12:08
yorumcular,nedense hala,sahte isim ve @ emaillerle,yorumlarını kirletiyorlar.neden gerçekci değilsiniz? gazete yönetiminden bir isteğim var. lütfen sahte isim,ve @ emaillerle yorum yapanlara müsaade etmeyin .kirlilik yapıyorlar.kim kiminle muattap bilmiyor.ben ne kralım ,ne kralcıyım ,nede avukatım.200 sene önceki dünyada yaşamıyoruz herhalde.şu an ülkemizde kral yok .ama kendilerini sahte kral ve kralcı zannedenler var.maalesef.günlük 1 tl ödeyerek bütün ihtiyaçlarımızı gördüğümüz evimizde.su parasından yakınanlara hala günümüzde faal olan mahalle çeşmelerini önerdim .hemde ömür boyu ücretsiz,ve sınırsız. ya da 5 lt 2000 tl olan tonu 400 tl olan hazır su kullanabilirsiniz.herkes 5lt hazır suyu 2tl karşılığında alıyor ve kullanıyor. herkes fikrini söyleye bilir.tabii ki gerçek isimleriyle . hala sn.belediye başkanı dr. kazım arslan bey in maaşıyla meşgul oluyorlar.kazım bey hala belediyenin 10-20 sene önceki borçlarını ödemekle meşğul.ve de maaş almıyor. bunuda siz bilmesenizde cümle alem biliyor. hiç .merak etmeyin.siz su ve vergi borçlarınızı ödemeye bakın.sahte, kaçak ve yalanlarla uğraşmayın lütfen.insanlar paranın sahtesiniyaparlar. paradan intikam alırlar. paralar insanları sahtekar yapar insanlardan intikam alırlar.sahte yorumcular sahte yorum yapar insanlardan intikam alırlar.gerçekci insanlar gerçek yorum yapar sahte yorumculardan intikam alırlar.hayat bana hep yalan söyledi.ama ben her zaman gerçekleri.her zaman ,her yerde ve her şekilde en baba yorumu ilk ve son ben yaparım.rakiplerim ise ya ,hiç ,ya ,bazen ,ya,yalan ve sahte ya da her zamanki gibi hep benden sonra.karar sizin tonu 3-4 tl olan belediye suyumu?tonu 400 tl olan hazır su mu? yoksa ömür boyu ücretsiz ve sınırsızçeşme suyu mu?.

hakan 15.02.2015 22:26:08
Millet sacma sapan fikir yaziyor. baskan ne yapsin elinde sihirli degnek mi var.

selahattin 15.02.2015 12:16:33
eser inşaata aramadan sormadan sizler sizden evel kiler verdi ruh satı yaptılar in şaatı çıkar dılar satlıga 2012 den beri milletin ana sını aglattılar niye sayın başkan buişi düzlüge çıkarmıyorlar bu sektör nerde nasıl tıkan dıysa yardım cı olmuyorlar ki onlarda yuzler ce madurolan ların paralarını versin yazık benim bozok yaylama okadar in sanlar göç ediyor kim engellıyecek

Emir TÜRKMEN 13.02.2015 11:31:19
Sayın Başkanım Yozgat iline yapmış olduğunuz çalışmaları ilgi ile takip ediyoruz. Biz gurbette yaşayan Yozgatlılarız. Sonuçta dönüp geleceğimiz yer kendi memleketimizedir. Benim sizden isteğim yeni cezaevi tarafına yapılan TOKİ konutlarının etrafındaki arsaların da kat artırımına gidilmesi istiyorum. Zira şuan arsalarımıza iki kat yapma izni veriyorlar bu nedenle de müteahhitler bu bölgelere yaklaşmıyorlar. Bu bölgelere de en azından 5-6 kat izni verilmesini istiyorum. Saygılarımla

İhsan CINAKLI 13.02.2015 10:58:03
Sayın Başkanım öncelikli Yozgatamıza yapacağınız çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ankarada yaşayan yozgatlı bir memur olarak birikimlerimizi yozgatta değerlendirdik bildiğiniz üzere ülkemizdeki modern kentleşme ve sosyal donatılar Toki Başkanlığı öncülüğünde ve belediyelerimizinde desteği ile tüm şehirlerimizde devam etmektetir. Sizinde eski evleri yıktırarak yeni modern yerleşim alanları açmak için buna katkı sağladığınızı biliyoruz. Başkanım bir önceki dönemde belediye çalışanlarına vermiş olduğu Yenicami 2. mıntıkada bulunan arsalarda çevresindeki binalara eşdeğer olarak kat arttırımına gitmeniz mümkünmü ayrıca bu bölge için ileriye dönük bir planlamanız varmı? Şimdiden yozgatımıza yapacağınız çalışmalar için teşekkürlerimi bildiririm.

erhan 12.02.2015 10:20:49
Sayın başkanım bazen sizi yolda görüyorum caddeyi geziyorsunuz fakat arkanıza takılan kuyruklar gerçekten görüntü kirliliği ve hiç samimi değiller bu kirliliğe bir son verin teşekkürler

selim 12.02.2015 10:18:50
sayın başkanım en küçük ilçelerde bile birden fazla alt geçit varken Yozgat ta bir tane olması ihtiyaç duyulmadığından mı yoksa gerek mi görülmüyor. Terminal kavşağının bir alt geçide ihtiyacı yok mu?

cihan 12.02.2015 10:15:23
Sayın başkanım kolay gelsin Yozgatımızın doğu girişinde bulunan Müslübelen mevki gerek rakım olarak gerekse arazi şartları yönünden yolculara ve araçlara olumsuzlu yaşatmaktadır vatandaşlarımızı rahatlatmak adına bu yola alternatif bir yol yapılamaz mı

ALİ İHSAN (KOCAELİ) 12.02.2015 09:54:17
SN BAŞKAN ÇAPANOGLU CAMİ ETRAFI İLE İLGİLİ PROJELERİNİZ GÜZEL PROJELER.BUNA ÇAPANOĞLU CAMİİNİN ŞADIRVANINDA SICAKSU AKITMAK GİBİ YOZGAT İNSANINA HİZMET EDEN BİR ÇALIŞMA YAPARSANIZ KIŞ GÜNÜ İNSANLARDAN DUA ALIRSINIZ...ZİRA YOZGAT TERMAL YÖNÜNDEN ZENGİN BİR ŞEHİR.SAYGILAR.

Ömer Bozok 11.02.2015 10:56:13
Sayın Başkanım; 11/02/2015 Su Tahsilat Makbuz bilgileri.... Su Kullanım Bedeli :27,50 TL (175/186 Yani 11 Ton) Makbuz Toplamı: 47,96 TL Yani 20,46 TL diğer ücretler. Bunları tek tek yazmaya gerek yok. Biraz fazla gibi değil mi?!!!

Kamil Torkan 09.02.2015 20:00:16
Sayın Erkoç'un su ile ileri sürdüğü önerinin bir değeri yok, mantıklı da değil. Ayrıca, bu avukatlığa soyunması da sırıtıyor. İnsanlar görüşlerini yazacak, yetkililer de uygun görürse cevap gerecek. Kraldan fazla kralcılıktan bu memleket çok çekti. Herkes işine baksın.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45