BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.02.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
232
Dün
:
4633
Toplam
:
15752736
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Dr. Kazım Arslan 22.11.2014 22:50:10
Buradaki bütün mesajları okuyor, mümkün olduğunca gereğini yapmaya çalışıyorum. Ancak gazetenin sistemi gereği mail bunlara tek tek cevap vermem mümkün değildir. Sadece su meselesi ile ilgili olarak, Eda Arslan'a üslubu sebebiyle bir kaç cümle ile hatırlatmada bulunmak istiyorum. Şu ana kadar en büyük yatırımı suya yaptım. Su meselesi her zaman gündemimizin 1. sırasında oldu. Hiç ihmal etmedik. Durum bu iken yıllardır çözülmemiş ve bu sene kuraklık ve bazı elde olmayan arızalar sebebiyle daha fazla hissedilmiş olan bir sorunu, göreve başlayalı 7 ay olmuş ve su sıkıntısını gidermek üzere çok ciddi yatırımlar yapmaya başlamış ve inşallah kısa bir süre içerisinde de bu sorunu çözmeye kararlı olan yeni bir belediye başkanına karşı Eda Hanım'ın takındığı üslup ne derece haklıdır? Eleştirebilirsiniz, ama üsluba da dikkat etmek şartıyla olmalıdır, bu! Neticede olan su bizim dönemimizde bitmedi. Biz de olmayan suyu çoğaltmaya çalışıyoruz. Kısacası vicdanımız çok rahattır. Eda Hanım'ın kaba tabiriyle sağda solda türkü söylemek işimizi yapmaya engel değildir. En güzel şekilde işimizi yapıyoruz. Bu konu insani bir yönümüz ve kabiliyetimizdir. Bunu da Yozgat'ın kültür ve sosyal hayatı noktasında teşvik edici olacağı düşüncesiyle sergilemekten kaçınmıyoruz. Hiç bir iş diğerini engellemez. Şu anda Yozgat'ta yapılan belediyecilik hizmetleri ise zaten halkımızın çok büyük bir bölümünün takdirini kazanmıştır. İnanıyorum ki Yozgatlılar, hizmet noktasında başkanına güvenmektedir ve geleceğe yönelik güzel umutlar beslemektedirler.

Selçuk 21.11.2014 08:41:47
Başkan bey artık şu suriyelilerden kurtarın bizi alanı istila ettiler çocukları dövüp ellerindekileri alıyorlar herşeyi yaptın bunada bi el at ;)

zeynep erkılıç gedik 20.11.2014 13:55:56
sayın başkanım; benim ilimiz için daha düzenli ve konforlu olacağını sandığım bir fikrim var şöyleki şu kirlive çirkin metal çöp konteynırları yerine plastik lerden konulsa daha sessiz ve estetik olmazmı,yada çöp günleri olsa herkes o zaman çöpünü çıkarsa,gelişi güzel içine dışına atılmasa... bunun için eğitim şart dediğinizi duyar gibiyim benim fikrimdi teşekkür ederim

Özkan 19.11.2014 09:37:27
gezip gördüğünüz ve sürekli gelişim ve değişim içerisinde olan diğer şehirlerde sokaklar yollara yollar caddelere caddeler bulvarlara genişletilip, sanayileşme, yeşil sahalar oyun parkları oto parklar halk pazarlarının yapıldığını görmeyen ve bunlar buralara nasıl yapılıyor bizde neden yapılmıyor demeyeniniz yoktur. Bizde ise ancak caddeler daraltılarak ufaltılır ufaltılır zaten sanayileşmeye, yeşil alanlara oyun parklarına halk pazarlarına da ihtiyaç yoktur. Bunları yapmak için istimlak bedelini Ankara'dan istemek güç ister, yürek ister, ister de isterse de bu memleket istisnasız her yıl ortalama 10.000 kişiyi başka illere göç verir.Daralan yollarda otoparksız oyun alansız halk pazarsız şehirde yaşamak çoğumuza mutluluk verir fazlasını istemek güç ister yürek ister. Sonra Kayseri Çorum şehirleşme adına alıp başını giderken her yıl ortalama 10.000 Yozgatlı Yozgat'tan alıp başını gider

HÜSEYİN KORKMAZ 17.11.2014 17:18:43
ulaşım yasayla sabitlenmiş bulunan 65 yaş ve üstü tc vatandaşlarının ücretsiz belediye araclarından yararlanması uygulaması yozgat belediyesinde neden uygulanmıyor.

Eda Arslan 17.11.2014 08:25:02
Başkanım sağda solda Türkü söyleyip gezene kadar su sorunumuzla ve otopark sorunumuza baksanız ilgilenseniz

ahmet yaşar 15.11.2014 10:32:28
başkanım hani tokiler yazın teslim oluyordu.Size inandık lütfen başkanım tokilerle ilgilenin tokiler eskidi.

tugba zeki 14.11.2014 21:32:16
su kesintisi sizin dedğiğniz gbi deil arıoruz 185 su yok kesıoruz dıolar ve bızım evde yaklaşık olarak 7 gundur su yok bu nedır ya

lütfi 14.11.2014 18:38:07
sayın başkanım yeni otopark alanlarını oluşurmadan yaptığınız peyzaj çalışmaları otopark sıkıntısını had safhaya çıkarttı.belediyenin park polisleri birer deli dumrul gibi..bu park meselesi yüzünden çok bunaldık.vatandaşın üstüne bukadar gitmeseniz iyi olur.

Kamil 13.11.2014 00:03:33
önceki başkanın (y.b) lise caddesinde gezerken zamanında etrafında onlarca "şakşakçısı" vardı.. aynı şu an senin yanındakiler gibi.. hiç biri mi akıl vermez bu yolları bölüyonda kışın ne olacak millet ne yapacak diye? tamam başkanım emredersin başkanım demekten başka ne yapıyorlar acaba o yanındakiler?

adnanerkoç 10.11.2014 08:16:48
selam,günaydın,,başkanım ,köseoğlu mh.şehit salih çam.sokakta ikamet etmekteyim.bizlerin sorusu ve sorunlarımız sokağımız,ve caddemizde bulunan işçi durağı önünden başlayarak a101 marketi,istikametinden adliye sarayına kadar devam eden ,yolumuzun yapılarak ,açılmasını istiyoruz.belirtilen istikametlerde yaklaşık, 350-400 civarında, insan ikamet etmektedir.şu anyol kapalı bulunmaktadır.yolumuzun,açılarak hizmete geçirilmesini istiyoruz.teşekkürler.

Dolunay 05.11.2014 22:27:05
sayın başkanım son zamanlarda kaldırım çalışması altında sürekli şehir merkezi civarlarında yol daraltma çalışmaları son sürat devam etmektedir. Alternatif yol olmadan yapılan daraltmalar sonucu trafik ankara sivas ana yola kaymıştır. Dolayısı ana yolda çok yoğunluk yaşanmaktadır. Özellikle Yerköy dolmuşlarının kalktığı yerden ana yola çıkışlarda sürekli kazalar olmaya başlamıştır. ayrıca ana yola çıkmak için epey bir süre beklemek gerekmektedir. madem yapıldı eski pazar ayrımındaki trafik işareti geriye alınarak ana yol trafiği akar konuma getirmeniz önemle arz olunur. Saygılarımla

melahat 05.11.2014 09:39:39
Dün bu gastede okudum.kapan yüzünden bi kişi yaralanmış.hakkaten bu kapanlar çok tehlikeli.geçen ğün ben de yere kapaklanacaktım.bereke gelinim imdadıma yetişti.kışın mazallah çok tehlikeli olur.bu kapanları kaldırtsanız iyi olur bence..diğer işlerinizi beğeniyoruz.

saim 04.11.2014 21:42:02
sayın başkan güel işler yapıyorsunuz ama farkına varmadan yanlış işlerde yapıyorsunuz..cadde ve sokaklarda kaldırımları genişletiyosunuz ama otopark derdini de artırıyorsunuz.siz işbaşına geldikten sonra şehrimizde otopark derdi büyüdü hemi de çok büyüdü..acele yeni otoparklar yapmazsanız bu park işi sizin çok başını ağrıtır.haberiniz olsun.

azmi tuncel 01.11.2014 20:08:39
başkanım bugune kadar yaptığınız işlerden çok memnunum ben karatepe mahallesi akkent sitesinde oturuyorum biz site sakinleri olarak bizler imamhatip lisesinin altındaki cepaneligin etrafı büyük boşluk oldugundan akşamları kişiler arabalarıyla gelip alkol yada ona benzer seyler uygunsuz hareketler balkonlarimizda çocuklarımızlarla oturamiyoruz sizden ricamiz buraya da bi el atarsanız en azından telorgu biz sizden umutluyuz tesekurlerler


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45