BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.01.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
236
Dün
:
4633
Toplam
:
15460417
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

HASAN BAŞTÜRK 12.06.2014 08:21:55
Sayın Başkanım ilk önce makamınız hayırlı uğurlu olur İnşallah.Başkanım,sizden özellikle istirhamım terminal konusunda.Duyumlarıma göre çevre yolunun bitimine müteakip yeni bir terminal yapılacağı konusunda.Lütfen Allah rızası için çok kötü bir görünüme sahip olan şu anki terminalimizden bizi bir an önce kurtarın.Çevre yolu güzergahı belli olur olmaz, çevre yolunun yapımı beklenilmeden bir an önce terminalin inşaatının başlanılmasını istiyoruz Allah rızası için.Kime sorsam terminal konusunda aynı düşüncedeler.Çünki memleketimize ilk gelen biri için terminalin güzel olması çok ama çok önemli..Lütfen bu konu hakkında somut adımlar atmanızı bekliyoruz.Saygılar sunarım.

Serkan Öztürk 11.06.2014 21:45:16
Sayın başkanım. Yimpaş AVM önündeki geçiş yolu trafik ışıkları yokken yapılmıştı. Şimdi ise trafik ışıklarına yandan giriş yapan tek kavşaktır Türkiye'de herhalde. O geçiş yolunun kapatılması gerekir. Çünkü ordan çıkış yapıp ters tarafa gitmek isteyen sürücüler tehlike oluşturuyor. Teşekkürlerimi sunar, ilgilenmenizi beklerim.

orhan 11.06.2014 08:10:35
slm syn baskanım sizden rıcam taşköpru mahallesı yanı yavus sultan selım iöo civarı berbat göruntu köyu andıran bı göruntumuz var oralara guzel bı düzenleme getırsenız vırane evler götü görünümlü otlarr sehrımıze yakısmıyor başkanım bide ricam okul yakınına bı park istıyorum cocuklarımız eglenecegı bı alan yokk tş edrım

ŞÜKRÜ ÇAKAN 10.06.2014 14:46:22
SAYIN BAŞKAN ELBETTE BÜTÜN MESAJLARA CEVAP VERMEYE KALKSANIZ DİĞER GÖREVLERİNİZİ YAPAMAZSINIZ.AMA BELEDİYENİN BİR HALKLA İLİŞKİLER VEYA BASINLA İLİŞKİLİ GÖREVLİSİ VARDIR VEYA BİRİSİ GÖREVLENDİRİLEBİLİR,BUNLAR YAPILAN YERİNE GETİRİLMESİ MÜMKÜN OLAN ŞEYLER YAPILAN FAALİYETLER HAKKINDA NE YAPILDIĞINI MESAJLA VEYA BİR SİTE KURULUP KALKA BİLDİRİLEBİLİR.CEVAP VERİLMİYOR MESAJINI 31,05,2014 TARİHİNDE BEN YAZMIŞTIM .OKUMUŞ VE CEVAPLAMAK NEZEKETİNİ GÖSTERDİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM.MESAJLARIMDA OKUYUN ŞAHSİ BİR ŞEY İSTEMEDİM.HEP YOZGAT İÇİN İSTEDİM,KALKINMADA BİRİNCİ DERECEDE YÖRE,SAVUNMA SANAYİ ( YOZGATA SÖZ VERİLDİ KAZANA GİDİYOR)ŞEHİR HASTAHANESİ,HIZLI TREN,HAVA ALANI,EMEKLİLERE YER TAHSİSİ (BÜYÜK SİNEMANIN ESKİDEN ÖĞRETMEN LOKALİ OLAN YER.)GİBİ BU MESELELERDE NE GİBİ FAALİYETLER YAPILIYOR BUNLARI YAZDIM,AKP Lİ DEĞİLİM OY VERMEDİM AMA BENİ TANIYANLAR BİLİR TARAF TUTMAM DAİMA OBJEKTİF OLURUM YOZGATIMA TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYANI BAŞIMIN ÜZERİNDE GEZDİRİRİM.HANGİ PARTİ VEYA KİŞİ OLURSA OLSUN .ONLARDAN ALLAH RAZI OLSUN.

sercan 10.06.2014 12:06:05
sn.başkan çalışymalarınızı dikkale takip ediyoruz.yozgata faydalı işler yaptığınızı görüyoruz.Galiba yozgat için bir umutsunuz.başarılar dileriz. saygılar.

güzide 08.06.2014 22:00:59
Sayın başkanım,bende pazar yerlerindeki renkli poşetlerden ve geniş alan olduğu halde pazar esnafının mesafeyi daraltmalarından şikayetçitim,bir bayan olarak çok rahatsız oluyorum,bu konu ilede ilgilenirseniz çok memnun olurum başarılar dileğimle

Kazım Arslan 07.06.2014 16:24:32
Buraya gönderilen mesajların hepsini okuyor ve gereğini de yerine getirmeye çalışıyorum. Şayet mesajı yazan arkadaşımız mail adresini de altına yazabilirse özel cevap verme imkanım da olabilir. Lüzumuna binaen bu açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur. Selam ve sevgiler

Kadim Tarafsız 06.06.2014 16:04:44
Değerli başkan yamursuyu projesi kapsamında mahalelerdeki eksik yamur su projelerinin tamamlanması nekadar doğru bir adım olacağı şu son yamurlarla birdaha ortaya çıkmıştır,Asvalt atılırken kapanan ızgaraların bir an önce açılması gerekmektedir(bu konuda yağcı muhtarlar ve bazı birim müd.sizi yanlış yönlendire bilir dikkat!

ŞĞKRÜ ÇAKAN 06.06.2014 10:46:06
YOZGATLILAR BURAYA BİR ŞEYLER YAZIYORSUNUZ BENDE DAHİL KENDİMİZ ÇALIP KENDİMİZ OYNUYORUZ .YAZDIM TAMAM BİTTİ DİYORSUNUZ,ŞAKŞAKCILIK BAŞKA BİR ŞEY YAPMIYORSUNUZ.HANGİ SİYASİ ÜZERİNDE BAKI KURDUNUZ, MİLLET VEKİLLERİ ÜZERİNDEMİ BELEDİYE BAŞKANI ÜZERİNDEMİ,ŞU AKP NİN YOZGATTA İŞSİZLİĞİ ÖNLEYECEK BİR YATIRIMINI VEYA ÖZEL SEKTÖRÜ YOZGATA ÇEKECEK BİR FAALİYETİNİ GÖSTERİN,UYUMAYA VE YERİNE GETİRİLMEYEN VAATLERE KANMAYA DEVAM NİNİ YOZGATLI NİNNİ İYİ UYKULAR

Hasan Hüseyin YILDIZ 06.06.2014 09:11:28
Bu mesaj köşesi çok güzel olmuşta, millet buraya yazdığı ile kalıyor, en azından mesajların altına kısa kısa olumlu veya olumsuz cevap bari yazın.

Selim 05.06.2014 13:49:54
önemli bir hususu dile getirmek istiyorum.bahçeşehir mah.polisevi arkası muhitinde hemende herkesin kendine özel çeşmesi var.bu çeşmelerin bir çoğunun atık suları kanalizasyona bağlı olmadığı için etraf taki evlerin temeline akıp binaları göz göre göre çürütmektedir ayrıca taş döşeli yolların kumunu sürükleyip yolların kısa sürede bozulmasın neden olmaktadır. bu sorunun kısa sürede çözülmesini talep ediyoruz.bu çeşme sularının merkezi çocuk trafik eğitim parkının yakınındaki dere boyundadır.bu suların şehir şebekesine bağlanıp şehir suyuna katkı sağlanmalı, evlerinin temeli çürüyen insanların maduriyeti giderilmelidir

ŞÜKRÜ ÇAKAN 05.06.2014 10:51:52
SAYIN BAŞKAN YÜZLERCE MESAJ YAZILDI,ŞAHSİ İSTEKLERİ ELBETTE BİR TARA ATARSINIZ AMA YOZGATIN SORUNLARINI DİLE GETİREN İSTEKLER HAKKINDA NE YAPABİLDİYSENİZ SİZDE MESAJLA BİLDİRİN ÖĞRENELİM.MESALA,SAVUNMA SANAYİ,KALKINMADA BİRİNCİ DERECEDE ÖNCELİKLİ YÖRE,ŞEHİR HASTAHANESİ,HAVA ALANI,EMEKLİLERİN YER TAHSİSİ BU HUSUSTA NE FAALİYETLER YÜRÜTÜYORSUN,SİZDE OYLARI ALDIM YAN GELİR YATARIM ENAYİ YOZGATLI VERİLEN SÖZLERİ UNUTUR 5 YIL SONRA NASIL OLSA OYLARINI ALIRIM MI DİYORSUNUZ.

sinan 03.06.2014 15:01:42
Gece saat 4 de ankaradan yozgata geldim.İnanın saat kulesinin dibinde en az 8-9 başıboş köpek verdı.Allahtan ki taksiye binmiştim.Taksici abi biraz önce bir kız öğrencinin otobüsten indiğini ve köpeklerin kız öğrenciyi korkuttuğu ve kendisinin köpekleri uzaklaştırdığını söyledi.Lütfen bu başı boş köpekleri işine bir çare bulun kötü bir şey olmadan.Sayın başkan inanmaz iseniz bazı kişlere sorun veya saat 3 -4 te bir bakın oralara ben mahalle demiyorum saat kulesinin dibi diyorum. Kötü bir olay olmadan bu başı boş köpekler için bir şey yapılmalı.

tahir acer 02.06.2014 02:02:22
yozgat nasıl marka şehir olacak

ŞÜKRÜ ÇAKAN 31.05.2014 09:45:23
SAYIN BAŞKAN BİR SÜRE ÖNCE EMEKLLİLER DERNEĞİ BAŞKANI EMEKLİLERİN SİDECEĞİ BİR YERİN VERİLMESİNİ İSTEMİŞTİ,BU KARŞILANA BİLİR,MESALE ÖZEL İDARE İLE ANLAŞARAK BÜYÜK SİNAMA BİNASINDA BULUNAN ESKİDENDE ÖĞRETMENLER LOKALİ OLARAK KULLANILAN ŞİMDİ BOŞ OLAN O YER EMEKLİLERE TAHSİS EDİLEBİLİNİR, BU İŞE BİR EL ATSANIZ ,BU İSTEK YERİNE GETİRİLEBİLECEK BİR İSTEK.


BELEDİYE BAŞKANINA GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45