BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.09.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
201
Dün
:
4633
Toplam
:
14477692
YOZGAT OKURUNDAN YOZGAT VALİSİNE
Adı Soyadı
E-Posta
Mesajınız

Ersin Temel 19.01.2017 10:14:49
Sn Valim Termal Aquapark Yozgatımıza hayırlı uğurlu olsun ulusal ve yerel basında çıkan gereksiz eleştirilere aldırmayın sonuçta orası hizmete geçmedi Kayseri'de olimpik yüzme havuzu haftanın 4 günü bayanlar 3 günü erkeklere hizmet veriyor kimse eleştirmeden hizmetten yararlanıyor illaki temizliği hijyeni sağlandıktan sonra teslim edilecek. Siz yolunuza bakın başarılar.

Ali ŞENER 06.01.2017 15:02:41
Sn Valim Yozgat Şehir Hastanesi gecikmelide olsa açılacak çok önemli bir yatırım ama Yozgatta neden bir özel hastane yok Şifa Hastanesi kapandı açılacak denildi açılmadı diğer küçük şehirlerde de 1 den fazla özel hastane var insanlar il dışına gidiyor para da çıkıyor eziyet te çekiliyor. İnşallah ilginizi bekliyoruz Tşk

tAMER 31.12.2016 03:24:10
Sayın valim yozgata geleli 6 ay oldu.ısınma turlarını tamamlayın artık..radikal icraatlarınızı ,hizmetlerini bekliyoruz.allah yardımcınız olsun..

Mehmet 30.12.2016 10:13:49
mesai saati konusunda öğrencilere farklılık olmadı sadece memurlara yarım saat geç eve gidildi mesai yeye uymuyan memurlar için farketmedi zaten onlar 3 te bile mesaide yok uyanlar zaten kurallara uyuyor 8:30 mesai dokuzda onda geliniyor mesaiye uyan zaten sekizde mesainin başında

Orhan 23.12.2016 22:25:54
sayın valim,anlatılanlar doğruysa altınıza çok pahalı audi bir jip çekmişsiniz..Biz sizi saltanat valisi değil, icraat valisi diye duymuştuk.mercedes makam arabalarınızın neyi eksikti de pahalı bir arabaya ihtiyaç duydunuz.. not:sizi şehit ailelerine gösterdiğiniz devlet baba şefkatinizden dolayı tebrik ediyorum.

veysel bektas 14.12.2016 22:04:44
sayin valim yozgatta nohutlu tepesine dogru hersene bir arazi yangini oluyor. ve hep tepeye dogru bir yapilanma var. lütfen sehrimizin dogal güzelliginin bozulmasina müsade etmeyin, tesekkür ederim.

ÖZ YOZGATLI 13.12.2016 09:46:00
Sayın Valim,özelliktle kış gelmesiyle Yozgat il merkezi başta olmak üzere grip.vb.soğuk algınlığı,ateşli hastalıklar yoğun bir şekilde çocuklar üzerinde kendini hissettirmektedir.Aileler gece gündüz çocuklarını alıp hastanelerde (!)nöbet tutmaktadırlar.Yozgatımıza gösterişli mi gösterişli bir hastane yapıldı.Araştırma hastanemiz,mevcut kadın doğum ve çocuk hastanemiz ve devlet hastanemiz imkanlar dahilinde hizmet veriyor (!)Allah rızası için sabah altıda kalkıp devlet hastanesine ve Üniversite Araştırma hastanesine giderseniz hasta yoğunluğunu,sıra almak için hasta ve hasta yakınlarının gecenin kör karanlığında çektikleri çileyi,üstelik sırası gelediğinde de doktorun hasta sayı doldu başka hastayı muayeneye alamıyoruz deyip bin bir çaresizlik içerisinde evlerine muayene sırası dahi alamadan dönenlerin çilesini görmenizi istirham ediyorum.çocukların gece hastalanması yasak olması gerekir.Gece hastalanan çocuklar Üniversite Araştırnma hastanesi acil servisine götürülünce;burada çocuk acil servisimiz yok deyip kadın doğum ve çocuk hastanasine sevk edilen çocukların ise bura kanları alınır ama bu seferde kan makinaları arızalı çıkar sabaha kadar tamirat beklenir,kan örnekleri devlet hastanesine gönderilir,hasta bin bir acı içerisinde koridorlarda acı çekerken ailelerinin isyanları gözyaşları cabasıdır.Lütfen bir akşam-gece hasta bir çocuğu araştırma hastanesine götürün muayene ettirebiliyormusunuz,oraüdan çocuk hastanesine sevki yapılıp kan örneğini sağlıklı ve zamanında alabiliyormusunuz? sayın valim sizin bu konulardaki hassasiyetinizden kuşkum yok.Ama hasta ve yakınlarının çilesini yerinde görüp bir çözüm bulmanızı özellikle istirham ediyorum.Hastanemizin fiziki yapısından ziyade,faaliyete geçince sivas,çorum,kırıkkale,ankara,kayseri gibi yerlere sevk zinciri ve çilesi bitecek mi?saygılarımla sayın valimiz.

cemal 13.12.2016 09:34:18
sayıh vali bey,şehit aileleriyle çok yyakından ilgilenmez bizleri ziyadesiyle memnun ediyor.sağolun varolun..ama bizim merak ettiğmiz bi husus var.Bu memlekette niye hep fakir,garip ve gurabaların çocukları şehit oluyor..Unu,tuzu kuraların çocukları nerelerde askerlik yapıyor..

Selami 01.12.2016 12:39:03
sizden önceki valinin inşa ettiği spor vadisindeki binanın asansörü ihalesi ile 2 hurda uçak alımını iptal etmişsiniz.Sebebini açıklarmısınız ?

yozgatlı doğalgaz magduru 18.11.2016 08:19:29
sayın valim sizden benimde bir çok yozgatlı vatandaşında bir sıkıntısı olduğunu düşündüğüm doğalgaz son ödemesi konusunda yardımınızı istiyorum. malımunuz yozgatta doğalgaz sen ödemesi yozgatta ayın 11 de olmakta.Ayın 11 ben 300-400 tl yi ya ek hesaptan yada borç bulabilirsem yatırıyorum. bu doğalgaz son ödemesi ayın 15 den sonra olması için bir girişimde bulunursanız benim içinde bir çok yozgatlı içinde iyi olur diye düşünüyorum. Şimdiden ilğinize teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Ali Efe Candemir 14.11.2016 13:52:32
Merhaba Sn. Valim görevlerinizde başarılar diliyorum Spor Vadisinin 2. etabı bu yıl içinde ihaleye çıkılacak demiştiniz son durum nedir aceba büyük ve özel bir proje ertelenmez inşallah. Bir diğer merak ettiğim Yeni Şehir Hastanesi bu ayın sonuna açılacak ama sadece Acil kısmi diğer taraflar seneye diye duymuştum ne derece doğrudur. Tşk.

Kemal 24.10.2016 18:44:35
Sayın vali,yozgat çamlığına giriş ücretinin kaldırılacağını açıklamıştınız.uygulama devam ediyor,çamlıga girixler paralı..haberiniz var mı?

Kadriye Alan 15.10.2016 21:54:09
Sayın valim, Kosgep müdürü girişimcilik kurulunda yapmış olduğum işi benim yapabilieceğimi düşünmeyerek ordaki 3 kişi ile kafalarına göre ret kararı verdiler ben işletmemde adamlar çalıştırıyorum bana sen bu işi yapamıyorsun diye retttiler

Fatih 14.10.2016 19:42:06
Sayın Valim, Adanada Yaşayan Yozgatlı Bir Hemşeriniz Olarak Memleketime Her geldiğimde içler acısı Halini Görmek Beni Derinden Üzüyor. 2 gün önce yozgattaydım Büyük cami civarında Arabamı Park edip Alışveriş yapmak istedim LAKİN Park Yeri bulamadım. almam gereken şeyleri asgari düzeye indirip hemen çıkmak zorunda kaldım. Esnaf Arakadaşlara da Şunu söyledim Geçmiş Dönem Belediye reisliği yapmış Zatı Muhteremler Okadar Güzel Bir Alt yapı hazırlamışlar ki Sanki Dışardan gelenler Alışveriş yapmasın Yimpaşa Uğrayıp Gitsin Dercesine Rezil etmişler Yozgatımızı. Eski Adliyenin Oraya Yapılmakta olan otopark Güzel Bir çalışma Ama yetersiz. Büyük Cami Civarını Kamulaştırıp Büyük bir otopark yaparak o civarı araç trafiğine kapatarak Dışardan gelenlerin Yimpaştan Başka Alışveriş yapabileceği esnafların Olduğunuda Hatırlatmak gerekmektedir. Hele O Üniversiteye Giderken yapılan toki konutları El İnsaf, Apartman Yapılmış Fakat otopark Yok. Temennim Odur ki Sayın Belediye Başkanımızla değerli Yozgatlı Bürokratlar ile Büyümekte Olan Yozgatımızın Alt Yapısını bi Kayseri Kadar olmasada Ona Yakın bir Hizmet anlayışıyla Bir araya Gelip Çözüm Sunmanızdır. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim.

Seyit 10.10.2016 08:44:02
Kafasını bu yasakla bozonlar lütfen bu yerlerin şu ana kadar kaç ocak batırdığına,kaç kavgaya,kaç cinayete,kaç ahlak dışı olaya sebep olduğuna bir eğilin eğilin ve ona göre davranın.Sn.Valiyi yalnızlaştırmak,geri adım attırmak,iş yapamaz hale getirmek için saldırmayın lütfen.İsterseniz Yozgat'ın hemen girişinde Safir ikizlerin yanındaki bir marketin az ilerisindeki tali yolun kenarlarına bir bakın günlük kaç içki şişesi atılıyor ayaklarımızın altına.bu mu özgürlük bu mu insanlık küçük çocukların oyun alanına atılan bu şişeleri çekin görün rezaleti.BİZİM VALİMİZE DOKUNAN BİZİ BULUR KARŞISINDA


YOZGAT VALİSİNE GÖNDERİLEN DİĞER OKUR YORUMLARI

5
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. / yozgatgazetesi@yahoo.com
FAX: 0 (354) 217 45 45