BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 13.12.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
191
Dün
:
4633
Toplam
:
14954742
AK PARTİ MRK.BŞK.NAZLI: AMACIMIZ YOZGAT’I HAK ETTİĞİ NOKTALARA TAŞIMAK


AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, Yozgat’ta yapılan ve yapımı devam eden projelerin tamamlanması ile şehrin daha da gelişeceğini belirterek, amaçlarının Yozgat’ı hak ettiği noktalara taşımak olduğunu söyledi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu değişim ve yenilenme sürecinde önemli adımlar atıldığını vurgulayarak, şunları kaydetti: “Teşkilatlarımızda ve bazı belediyelerimizde yapılan değişikliklerle ilgili Genel Başkanımız gerekli açıklamaları yaptı. Biz bugüne kadar görev alan arkadaşlarımızla yine aynı istikamete halkımızla birlikte yol almaya devam ediyoruz. Bazı muhalifler aramıza nifak sokmaya çalışsa da bizim kardeşliğimize, davamıza kimse zarar veremez.”

YAPIMI DEVAM EDEN ÖNEMLİ PROJELER VAR

Yakın bir gelecekte Yozgat’ta projelerin tamamlanması ile önemli değişikliklerin olacağını vurgulayan Nazlı, “İlimizde tamamlanan ve yapımı devam eden önemli yatırımlar var. Bizler elbette bu yatırımları yeterli görmüyoruz. İl Başkanımız Sayın Köse, milletvekillerimiz ve Başbakan Yardımcımız Sayın Bekir Bozdağ’la yapılan istişarelerimizde görüşmelerimizde hep ilimize neler yapabiliriz bunun çabası içindeyiz. Bu konuda elbette sadece bizlere değil ilgili kurumlarımıza da büyük görevler düşüyor. İlimiz adına yapılacak her proje şehrimize ekonomik ve sosyal anlamda mutlaka bir katkı sağlayacaktır. Bunun bilincindeyiz.”dedi.

GENÇLERİMİZE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

İlçe Başkanlığı kongrelerinin tamamlandığını ve ilçe gençlik kolları kongrelerinin devam ettiğini vurgulayan Nazlı, “AK Parti olarak gençlerimize ayrı bir önem veriyoruz. Bu kapsamda ilçe gençlik başkanlığı kongrelerimizi uyum içerisinde yapıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz sosyal hayatta da, partimizde de daha aktif olmalarını istiyoruz. Bu konuda gençlik kollarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”diye konuştu.

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45