BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.11.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
217
Dün
:
4633
Toplam
:
14850778
YOZGATSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ YAVUZ : TAKIMA BAZI TAKVİYELER YAPMALIYIZ


Yozgatspor 1959 FK Teknik Direktörü Aydın Yavuz, Kilis Belediyespor karşısında çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, birlik ve beraberlik olduğu sürece kendilerini kimsenin yıkamayacağını söyledi .
Aydın, Kilis Belediyespor karşısında alınan galibiyetin ilk viraj olduğunu ve çok önemli olduğunu belirtti.
Kilis Belediyespor’un puan olarak aşağıda yer aldığını hatırlatan Aydın Yavuz, “Mücadele adına ortaya iyi bir şey koyamazsanız ister istemez golleri yiyorsun, zaman zaman aciz duruma düşüyorsun. Ama bu futbolcularda bu inanç olduğu sürece, birlik ve beraberlik olduğu sürece bizleri kimse yıkamaz. Ara sıra bazı yıkımlar olacak. Ama teslim olmayacağız. Teslim olduğumuz Yozgat takımını sonu gelmiş demektir. Mağlubiyetler önümüzdeki günlerde de olur. Diğer rakiplerimiz de yeniliyor” dedi.
Devre arasında transferin şart olduğunu dile getiren Aydın Yavuz, “Bu takımı güçlendirmemiz lazım. Takımın belli yerlerine belli takviyeler yapmamız lazım. Kalan iki maçımızdan iyi sonuçla ayrılırsak, Başkanımız da bir durum değerlendirmesi yapıp, eksik yerlerimize oyuncular alacağız. Bu takım bizlerin takımı, hep birlikte istenilen yere getirelim” diye konuştu. İkinci yarı oynana futbolu eleştiren Aydın Yavuz, “Laubalilik insan oğlunun ruhunda var. Sahanın içinde fazla müdahale edemiyorsun. Ettiğin zaman bazı yıkımlar oluyor. Bu işi böyle en azından devreye kadar götürmek istiyoruz” şeklinde konuştu.


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45