BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 13.12.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
184
Dün
:
4633
Toplam
:
14954752
YURTNAÇ:CUMHURBAŞKANINDAN ŞEHİRMERKEZİNE RAYLI SİSTEM İSTEYECEĞİZ


Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti Yozgat 6'ncı Olağan İl Kongresi'nde Cumhurbaşkanından raylı sistem hattının şehir merkezine getirilmesini talep edeceklerini söyledi.
Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri'nde il genelinde görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileriyle sabah kahvaltısında bira araya geldi. Yurtnaç, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı. Sahada aktif olarak çalışan gazeteci ve muhabirlerle sohbet eden Vali Yurtnaç, "Bir ülkede basın ifade hürriyeti demokraside olmazsa olmaz unsurlardır. Basını destekleyip güçlendirmek lazım" dedi.
Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti Yozgat 6'ncı Olağan İl Kongresi'nde Yozgat için Cumhurbaşkanından raylı sistem hattının şehir merkezine getirilmesini talep edeceklerini söyleyen Vali Yurtnaç,"Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geliyor. Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ ile de konuştuk hep birlikte Yozgat'ta raylı sistemin gelmesiyle ilgili çalışma başlattık. Raylı sistem, hızlı tren garından üniversite güzergahı üzerinden Yozgat şehir merkezine gelecek. Raylı sistemin buraya gelmesi lazım. Yozgat'ta 18 bin üniversite öğrencisi var. Bu potansiyeli değerlendirmek gerekiyor" dedi.

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45