BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.02.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
197
Dün
:
4633
Toplam
:
15786462
SORGUNDA ZEYTİN DALI HAREKATINA DESTEK MİTİNGİ


Yozgat'ın Sorgun ilçesinde devlet tarafından yaptırılan Anadolu İmam Kız Hatip Lisesi Öğrenci Yurdu tamamlanarak hizmete girdi.
Yozgat'ın Sorgun ilçesinde devlet tarafından yaptırılan Anadolu İmam Kız Hatip Lisesi Öğrenci Yurdu tamamlanarak hizmete girdi.
Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hizmete giren kız öğrenci yurdunun büyük bir eksikliği gidereceğini ve önümüzdeki yıllarda Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi'ne daha çok öğrenci kaydedebileceklerini belirtti.
Milli Eğitim Müdürü Ekinci, özellikle ilçe dışından bu okula gelmek isteyen öğrencilerin yurt sıkıntısı yüzünden başka yerleri tercih ettiklerini dile getirerek, "İlçemiz Güzelyurt Mahallesi'nde yaptırılan 200 kişilik kız öğrenci yurdu yatakhaneleri, yemekhanesi ve diğer birimleriyle oldukça modern bir yurt oldu. Ben öğrencilerimizin bu yurtta ev rahatlığında kalacaklarını söylemekten mutluluk duyuyorum. Tabii ki böyle rahat bir ortamda kalan öğrencilerin, başarı seviyesi de yüksek olacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, ilçemize, ilimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." diye konuştu.

10.02.0218

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45