BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
236
Dün
:
4633
Toplam
:
16136121
İŞKUR İLE MEM ARASINDA İŞ KULÜPLERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI


Yozgat Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “İş Kulübü” Eğitim Protokolü imzalandı.
Yozgat İŞKUR İl Müdürü Taner Yıldız,yaptığı açıklamada verilecek eğitimler sayesinde, Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitim gören öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, kendilerine uygun olan meslek araştırmalarını yapmaları hakkında bilgilendirileceğini söyledi.
Yıldız, “İş Kulübü eğitim protokolü sayesinde, öğrencilerimiz eğitim süreci içerisinde iş arama, iş kurma süreçlerinde ihtiyaç duydukları bilgi ve iletişim yöntemleri hakkında geniş bir şekilde bilgi sahibi olabileceklerdir.”dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ise liseden mezun olacak öğrencilerin, iş hayatına geçecek olanlar için çok önemli bir eğitim olduğunu vurguladı.
İŞKUR İl Müdürü Taner Yıldız, protokolün imzalanmasından sonra ilk önce Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerine yönelik İş Kulübü eğitimleri verilmeye başlandığını belirterek bu kapsamda 8 farklı grupta toplamda 80 son sınıf öğrencisine eğitim verileceğini ifade etti.

14.03.2018Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45