BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
208
Dün
:
4633
Toplam
:
16136121
TSO’NUN 3.BAŞKAN ADAYI ÇÖZÜM KOLEJİ YÖNETİCİSİ YILMAZ


Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası başkanlık ve meslek komite seçimleriyle ilgili heyecan sürüyor.Yozgatta 7 Nisanda yapılacak başkanlık yarışına Taylan Alakoç ve Sinan Çelikten sonra Çözüm koleji yönetim kurulu başkanı Fatih Yılmaz da katıldı. Beraberinde seçim ekibinde yer alan Abdurrahman Güçlü.Ömer Kokmaz ve Adem Kızılay ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Fatih Yılmaz başkanlığı kazanması halinde Yozgat Ticaret Odasını daha aktif hale getirerek kurumun hizmetlerine ivme kazandıracaklarını söyledi.

www.yozgatgazetesi.com yönetmeni Osman Hakan Kiracı'yı ziyareti sırasında Yozgata ilişkin hedeflerini anlatan Yozgat çözüm koleji yöneticisi Fatih Yılmaz, Yozgat TSO’nun son 1.5 yıldır aktif olmadığını dile getirerek “Yozgat’ta yapılan bir çok faaliyette meclis ve meclis başkanı olması gereken yerlerde odayı temsil etmiyorlar. O yüzden öncelikli olarak TSO’yu faal bir vaziyete getirmemiz gerekiyor. TSO’da bizler öncelikli olarak Yozgat ticaret erbabının, işadamlarımızın ve işletmelerimizin sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak amacıyla bu işe talibiz” dedi.

TSO seçimlerinde ciddi bir şekilde ötekileştirmelerin olduğunu da ileri süren Yılmaz daha sonra şunları söyledi :, “Biz ötekileştirmelere karşıyız. İnsanların birbirlerini kırıp dökmesine karşıyız. Bu tarz şeylerin olmasını istemiyoruz. Geçmiş seçimlerde bunların olduğunu gördük. 7 Nisan’da bu seçim olduktan sonra 8 Nisan sabahında insanların birbirleriyle aynı dostluğu devam ettirmelerini istiyoruz. Seçimlerde tatlı bir rekabetin yaşanmasını diliyoruz”

14.03.2018

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45