BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.02.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
213
Dün
:
4633
Toplam
:
15754880
AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYI YILDIRIM İLÇELERDE ZİYARET TURUNDA


AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Sibel Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında kamu kurumundan esnafına, üniversite gençliğinden ev hanımlarına kadar pek çok kesimle bir araya geliyor. Bu süreçte halktan yoğun destek gören Yıldırım, partisinin ortaya koyduğu projeleri de halkla paylaşıyor.
AK Parti’nin ilk kadın adayı olarak seçim çalışmalarını yürüten Sibel Yıldırım, iki gün içerisinde Akdağmadeni, Boğazlıyan, Sorgun ve Çekerek ilçeleri ile birlikte kent merkezinde çok sayıda vatandaşın elini sıktı, selamlaştı, sohbet etti.
İlçe ziyaretinde sokaktaki vatandaşlarla, esnafla, pazarcı ve ev hanımları ile buluşan Yıldırım, sohbetlerinde Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye hedefinden bahsetti.
24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin ilk seçilmiş cumhurbaşkanı olmasının yanı sıra mecliste de AK Parti’nin güçlü çoğunlukta olması gerektiğinin altını çizen Yıldırım, oyların Cumhurbaşkanı ile birlikte AK Parti’ye de gitmesi ile Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye hedefinin gerçekleşmiş olacağını dile getirdi.
Yıldırım, yoğun programlarında gençleri de ihmal etmedi. Gençlerle sohbette bir araya gelen Yıldırım, gençliğin ülkenin geleceği olduğunu belirterek her zaman genç fikirlerin ülke yönetiminde söz sahibi olması gerektiğini vurguladı.Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45