BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.02.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
219
Dün
:
4633
Toplam
:
15752735
İYİ PARTİ LİSTE BAŞKAN ADAYI YÜCEL : YOZGAT'TA HEDEFİMİZ 2 MİLLETVEKİLİ


İYİ parti Yozgat 1. sıra milletvekili adayı Seyit Yücel,partisinin diğer adaylarıyla birlikte propoganda çalışmalarını ve esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.İYİ partinin yeni bir parti olmasına karşın Türkiye genelinde olduğu gibi Yozgat seçmen tabanında da karşılık bulduğunu bizzat sahada gözlemlediğini bildiren Seyit Yücel, “İYİ parti 24 Haziranda Yozgat’ta sürpriz yapacak. Yozgatta hedefimiz 2 milletvekili çıkarmaktır.”dedi.

İktidarın başarısız ekonomi politikaları yüzünden Türkiyede ve Yozgatta insanların giderek fakirleştiğini, yükselen kur artışlarının ve enflasyonun halkı ekonomik yönden bunalttığını,vatandaşın artık Ak parti iktidarından bıktığını ifade eden İYİ parti milletvekili adayı ve Şeker fabrikaları eski genel müdürü Seyit Yücel şeker fabrikalarının satışına da değinerek “‘şeker fabrikalarının zarar ediyor’ söylemlerine katılmıyorum. Kendi Genel Müdürlüğüm döneminde 30 Trilyon zarar eden şeker fabrikalarının ilk yıl 50, ikinci yıl ise 237 Trilyon (milyon) kara geçirmiştik”dedi.

Yücel, bu konuda daha sonra şunları söyledi :

“ Bugün özelleştirilmekte olan fabrikalardan yaklaşık 1.4 milyar dolar para elde edilecektir. Ekonomi iyi gidiyor diyen bir hükümetin bu paraya mı ihtiyacı vardır? Şeker fabrikalarının satılmak istenmesinin sebebi para değildir. Şeker pancarı üretiminin durması zehirli GDO’lu NBŞ ürünlerinin Türk insanına yedirilmek istenmesidir. Şimdi ağzımızın tadı bozulabilir ama bu ürünler gelecek nesillerimizi tehdit etmektedir.”

14.06.2018


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45