BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.04.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
217
Dün
:
4633
Toplam
:
16250230
AKDAĞMADENİ'NE YILDIRIM İŞTE BÖYLE DÜŞTÜ


Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde öğle saatlerinde etkili olan dolu ve sağanak yağışın ardından bir apartmanın bahçesine yıldırım düştü.
Akdağmadeni ilçesinde bir apartmanın bahçesine yıldırımın düşme anı cep telefonu kamerasına yansıdı. Evinin penceresinden yağmur ve dolu yağışını cep telefonuna kaydeden Funda Çınar düşen yıldırım sonrası korku dolu anlar yaşadı. Bir binanın bahçesine düşen yıldırım sonrası ölen ya da yaralan olmadığı belirtildi.
Yıldırım düşmesi cep telefonu kamerasına yansıyan Funda Çınar,"Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesine öğle saatlerinde yağan dolu ve yağmuru cep telefonumun kamerasına çekiyordum. Biran da bir binanın bahçesine yıldırım düştü. Evde bir korku havası oluştu. Allah'tan can ve mal kaybı yaşanmadı. Biz de çok korktuk” dedi.

DOLU, AKDAĞMADENİNDE HASARA YOL AÇTI
Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde öğle saatlerinde bastıran dolu ve sağanak yağış, vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.
Akdağmadeni ilçesinde etkili olan sağanak ve dolu yağışına yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yollarda oluşan su birikintileri nedeniyle sürücüler trafikte ilerlemekte güçlük çekti. Yaklaşık 10 dakika boyunca devam eden yağış nedeniyle birçok iş yerini su bastığı ve çok sayıda araçta ise maddi hasar meydana geldiği belirtildi.

09.10.2018


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45