BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.08.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
255
Dün
:
4716
Toplam
:
17039819
ÖĞRENCİLERE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE EĞİTİMİ VERİLDİ


Yozgat Çözüm Koleji öğrencilerine Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından bağımlılıkla mücadele eğitimi verildi.
Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Programı kapsamında Yozgat Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından Çözüm Koleji öğrencilerine bağımlılıkla mücadele semineri verildi. Rehberlik Eğitim Merkezi Müdürlüğü psikolojik danışmanları Mevlüde Çağlayan ve Mustafa Toplu, öğrencilere bağımlılık konusunu anlatarak bağımlılığa karşı herkesin sorumlu olduğunu söylediler.
Öğrencilere uyuşturucu maddenin zararları konusunda bilgiler veren Rehberlik Eğitim Merkezi Müdürlüğü Psikolojik Danışmanı Mustafa Toplu,"Madde bağımlılığı ve uyuşturucu madde kullanımı ülke genelinde önemli bir sorun. Herkesin madde bağımlılığı konusunda sorumluluk üstlenmesi gerekiyor. Bu mücadelenin en önemli unsurları farkındalık ve korunmadır. Bu unsurların gerçekleşmesi için de olmazsa olmazımız eğitimdir. Bu kapsamda hem çevremizi hem de öğrencilerimizi uyuşturucu maddeden korumak için eğitimlerimiz devam ediyor."dedi.
Yozgat Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yılmaz ise eğitim sonrası Rehberlik Eğitim Merkezi Müdürlüğü Psikolojik Danışmanları Mevlüde Çağlayan ve Mustafa Toplu'ya teşekkür etti.Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45