BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.08.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
260
Dün
:
4716
Toplam
:
17039807
VALİ KADİR ÇAKIR, BOĞAZLIYANDA İNCELEMELERDE BULUNDU


Yozgat Valisi Kadir Çakır, bir takım inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Boğazlıyan ilçesine gitti. Boğazlıyan’da önce İlçe ve Köyler Yatırım İzleme ve Değerlendirme toplantısına katılan Vali Çakır, ilçe ve köylerin sorunlarını dinledi.

KAYMAKAMLIK VE BELEDİYEYE ZİYARET

Vali Çakır, toplantı sonrası İlçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu ve Belediye Başkanı Hamdi Erdal’ı ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

VALİ ÇAKIR, TSO VE ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ

Kaymakamlık ve belediye ziyaretinin ardından, TSO ve Ziraat Odası Başkanlarını ziyaret eden Vali Çakır, odaların çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

VALİ ÇAKIR, BASE METAL’DE İNCELEMEDE BULUNDU

Boğazlıyan’da 2000 yılından bu yana bakırdan dekoratif ürünler ve gözlük çerçevesi üretimi yapan Base Metal’de incelemelerde bulunan Vali Çakır, firma yetkililerine ilimize yaptıkları yatırım ve istihdamdan dolayı teşekkür etti.

HİZMETİ LAYIKI İLE YAPMAMIZ LAZIM

Devletin kapısının sonuna kadar vatandaşına açık olduğunu vurgulayan Vali Çakır, kendilerinin de vatandaşa hizmet vermek için görev yaptığını söyledi. Boğazlıyan ilçesinde görev yapan kurum müdürleri ile tanışma toplantısı düzenleyen Vali Çakır, vatandaşlarımıza hukuk çerçevesi içerisinde hizmet etmemiz gerektiğini belirterek, “Devletimiz kapılarını vatandaşımıza sonuna kadar açıyor ve bizlere de vatandaşlarımıza hizmet vermemiz için görev veriyor. Bu hizmeti de layıkı ile yapmamız lazım. Boğazlıyan güzel, sosyal ve canlı bir ilçe. Bir sıkıntınız olduğu zaman kaymakamımıza ve bana mutlaka ulaşın. Hepinize görevinizde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45