BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.08.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
237
Dün
:
4716
Toplam
:
17039819
EMEKLİ EMNİYET AMİRİ İYİ PARTİDEN SARAYKENT BAŞKAN ADAYI


2019 yılı Mart ayında gerçekleştirilecek yerel seçimler için aday belirleme çalışmaları devam eden İYİ Parti, belediye başkan adaylarını kamuoyuna duyurmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz hafta içerisinde Şefaatli ve Akdağmadeni belediye başkan adayları açıklanan İYİ Parti Yozgat İl Teşkilatı, bu kez Saraykent Belediye Başkan adayını açıkladı. İYİ Parti Saraykent ilçesinde Osman Çiftçier ile yürüyecek.
Osman Çiftçier, önceki gün İYİ Parti Yozgat İl Başkanlığı binasında kalabalık bir partili grubun katılımıyla başvuru evraklarını il Başkanı Metin Özışık’a teslim etti. Burada yaptığı kısa konuşmada partililere kendini tanıtan Çiftçier, "1944 Saraykent doğumluyum. 3 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra kurum değişikliği nedeniyle hizmete emniyet biriminde devam ettim. Samsun Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğünde memur ve amir olarak çalıştım. 26 yıllık memuriyet hayatımın 14 yılını amirlik görevi ile doldurdum. Emekliliğimin ardından baba ocağım Saraykent'e döndüm. Son 4 yıldır da Saraykent'te ikamet ediyorum. Saraykent'in sorunları belli. Bu sorunları çözüme kavuşturmak ve Saraykent'e hizmet etmek için aday oldum" ifadelerini kullandı.
İYİ Parti Yozgat İl Başkanı Metin Özışık, Osman Çiftçier'e teşekkür ederek başarılar diledi.
Saraykent Spor Kulübü Başkanlığı görevi döneminde Saraykentspor'u namağlup şampiyon yapan ve geçmiş yıllarda profesyonel statüde futbol oynayan Osman Çiftçier sporcu kimliği ile de tanınıyor.

29.12.2018

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45