BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.08.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
181
Dün
:
4716
Toplam
:
17039804
ERDEMİR, KENT MERKEZİNDEKİ MUHTARLARLA BULUŞTU


MHP Yozgat Belediye Başkan adayı Mehmet Erdemir, Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek mahallelerde yaşanan sorunları yerinde dinledi.
Kar kış demeden vatandaşla bire bir diyalog içinde olan, gece gündüz hizmet sunan, vatandaşın en ufak bir talebinde ilk yardıma koşan muhtarların, belediyelerin en önemli gücü olduğunu belirten Erdemir, muhtarların büyük özveriyle çalıştıklarının ve zor koşullarda hizmet verdiklerinin farkında olduklarını kaydetti. Muhtarların bulundukları mahallenin sorunlarını en iyi bilen, merkezi idareler için olmazsa olmaz bir yol gösterici ve en önemli bilgi kaynağı olduklarını belirten Erdemir, bu anlamda vatandaşın sıkıntılarını daha iyi takip etmek ve muhtarlarla çok daha güçlü işbirliği oluşturabilmek adına ilimizdeki tüm muhtarlarla sürekli diyalog halinde olacaklarını belirtti. Muhtarlara yönelik bir çok projelerinin olduğunu belirten Erdemir, tüm muhtarların ve belediye çalışanlarının birbirleriyle rahatlıkla iletişim halinde olacakları bir çalışma ortamı oluşturacaklarını söyledi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen bu sohbette muhtarların öneri ve tavsiyelerini not alan Erdemir yaşanan sorunların çözümünde gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını belirtti. Muhtarların başarı dileklerinin ardından dernekten ayrılan Erdemir’in oldukça moralli olduğu gözlendi.

31.12.2018

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45